» »

Anketa za uporabnike Si.mobila

Anketa za uporabnike Si.mobila

ursa88 ::

Živjo!
Sem Urša in bi vas lepo prosila, da si vzamete pol minute in naročniški uporabniki Si.mobila rešite kratko anketo za mojo diplomsko nalogo.
Hvala :)
https://www.1ka.si/a/38493
  • premaknilo iz Loža: zee ()

zee ::

Pred odpiranjem teme si preberi navodila. Zanimivo bi bil tudi videti, kaj je tematika diplomske naloge, v nasprotnem primeru se gre za (se) eno navadno anketo, ki jo je narocil Simobil (oz. poljubni narocnik).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Izaso ::

ursa88 je izjavil:

Živjo!
Sem Urša in bi vas lepo prosila, da si vzamete pol minute in naročniški uporabniki Si.mobila rešite kratko anketo za mojo diplomsko nalogo.
Hvala :)
https://www.1ka.si/a/38493


Ne verjamem, da gre za kako nalogo, ker takšne podatke lahko nabereš tudi na drug način in tudi na drugih forumih. Tipična simobilovsko marketinška fora, kako se dokopati do dost uporabnih podatkov. Ni ovir in ne mej za Simobil. Svaka čast, res!

Invictus ::

Naj raje enkrat popravijo svoje storitve, pa jim teh anket ne bo treba delat ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shadeX ::

Nevem.. po moje ste se mal prenagnili, vsaj naslednji dve vprašanji simobil zagotovo ve. Zakaj bi torej vprašal v anketi tole?

Kako pogosto uporabljate naslednje storitve?
ter
Katero znamko mobilnega telefona trenutno uporabljate?


Po drugi strani, zakaj bi se tako velika firma kot je simobil ukvarjala z uporabniki preko Slo-techa, ki bi anketo rešilo največ 5 uporabnikov.

Če bi simobil želel zbrati podatke, bi vsem poslal SMS in naročnikom ponudil recimo 2€ manjši račun za rešeno anketo, predplačnikom pa bi lahko nakazal dobroimetje za 2€. Tko ena iz glave recimo.

Po drugi strani simobil tudi hrani % takih ki so že podaljšali nar. razmerje vec kot enkrat. To se postavi ob bok vprašanju
Naročniško razmerje bi v tem trenutku podaljšal/-a

ursa88 ::

Anketo naj rešijo tisti, ki mi pri mojem diplomskem delu želite pomagati, ostali neprimerne komentarje zadržite zase.
Ker pa sem nov uporabnik, se opravičujem, da sem zastavila vprašanje pod napačno temo.

Pimoz ::

Svoboda govora pa to :)

shadeX ::

Že svoboda govora, ampak z nepremišljenim govorom lahko blatite ugled dobrega podjetja. Ne zagovarjam simobila ampak govorim nasplošno.

Ktj ::

Zadnje čase opažam, da je večina anket porazna (v smislu kvalitete).
Avtorico opozarjam, da naj razmisli kaj pravzaprav želi dokazati s tem, saj imaš izredno omejen vzorec.
V kolikor je to namenjeno za dpl. delo ti priporočam, da razširiš na vse operaterje ter primerjaš uporabnike med seboj. Sam ne bi uporabljal razmerij v analizi če nebi poznal izhodišča. V temu primeru ti predlagam, da dodaš vsaj koliko denarja je namenjena za paket in mogoče cena novega aparata. Da ne bodo na koncu prišli rezultati v smislu:"Korelacija med število utopljenimi in prodanim sladoledom je velika." vir

Skyliner ::

Se mi zdi, da se Ursa88 ne bo več oglasila :)

gddr85 ::

Ja čist ste jo zj**al, ena nedolžna punčka je hotla samo pomoč pri anketi, kakšna dobrodošlica na forumu...

ursa88 ::

Hvala vsem, ki ste izpolnili anketo. Lahko še kakšno :)

[D]emon ::

ursa88 je izjavil:

ostali neprimerne komentarje zadržite zase.


Dokler gre za zadevo, ki je tako ocitno zrasla na simobilovem zelniku, in dokler komentarji ne krsijo pravil foruma, se nimas kaj usajat. :)


gddr85 je izjavil:

ena nedolžna punčka


Ja tehle "nedolznih punck" je zadnje case na slo-techu nekam veliko. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

shmandi ::

Po mojem mnenju je prav, da je sodelovanje v anketi anonimno, ni pa prav, da je anonimen tudi tisti, ki jo dela.

Skyliner ::

Tako je. Hočemo slike da vidimo, kdo je ta Urša.

gddr85 ::

Skyliner je izjavil:

Tako je. Hočemo slike da vidimo, kdo je ta Urša.


Ja, hočemo, in to zgoraj brez. >:D

shadeX ::

Please keep it in your pants :))

Je pa čist možno da je to tipček, ki si je nadel ženski nick sam zato da bi dobil večji odziv :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Phantomeye ::

vau, včasih me uporabniki na slotechu resno presenečate.

anketa je o simobilu, so what? tudi če bi bla v sodelovanju znjim, še ne pomeni, da diploma ni legit.

Sicer se pa trenutno simobil ukvarja z drugim segmentom, ki ga pa na slo-techu ni.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa

Oddelek: Šola
71312 (1219) harmony
»

anketa za študente 3. letnika UL

Oddelek: Šola
72289 (1902) mala_zvezda
»

Cyberattack na NYSE

Oddelek: Informacijska varnost
71658 (1014) Maša92
»

Anketa - prosim za pomoč

Oddelek: Šola
51273 (820) reinessy
»

Kratka anketa (5 min)

Oddelek: Šola
183488 (2648) Machete

Več podobnih tem