» »

Posiljanje telefona v Nigerijo

Posiljanje telefona v Nigerijo

Kralj94 ::

Kolega je prodajal telefon preko spletnih oglasov na Bolhi. Nemudoma je dobil neseto povprasevanj iz tujine. Se preden smo mu razlozili da naj ne posilja telefona v tujino ga je ze poslal v Nigerijo. Najslabsa odlocitev. :D
Zdaj pa me zanima kako je s tem. Je mozno telefon na nek nacin dobiti nazaj. Imel je cel kup prepricevanj prek maila in prek neke royal bank of canada katere razni naslovi sploh ne obstajajo. Pogovarjal se je z zensko iz kanade, ki ima sina ki studira v Nigeriji in blablalba. Spet ista fora kot sem ze prebral na forumu. Prepricuje ga da bi poslal se 300 evrov da bi mu lahko poslala denar. Niakor ne nasede na to, da bi denar nakazala na paypal racun.
Je mogoce izslediti telefon? Gre za Iphone 4 s serijsko stevilko: 012537006325382

Hvala za odgovore! lp

hojnikb ::

Težka bo.
Naj mu bo to šola za drugič :)
Neumnost se pač plača..
#brezpodpisa

shmandi ::

Vsaka čast kolegu!
Je pa lepo od njega, da je nekomu v Afriko podaril telefon. Samo žal je ta nekdo mafijaš in ne revež :)

AndrejS ::

Raje bi ga komu v SLO podaril - kot pa poslal dol

Mipe ::

In to je naše volilno telo, folk.

@Vidonc, tvoj kolega naj kar pozabi na telefon... in denar. Tudi če izslediš številko, ne moreš ukrepati - največkrat je taka na klicno kartico, ki jo zavržejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Roadkill ::

Povej mu, da na Slo-techu obstaja en, ki mu želi podarit 150.000eur.
Samo stroške obdelave izplačila v višini 150eur naj nakaže na tale western union account: 1234567890

Pa zaželi mu sreče v življenju.

Aja... pa drugač itak - "en kolega". :D
Ü

mitja73 ::

Temu se pa reče pohlep, ko je nekdo vidu $$$ v učkih in samo to kako je "dobro" prodal.
Verjamem pa da je prvoaprilska, ker da kej tacga nardiš mora bit res IQ okoli 0,00x

Roadkill ::

mitja: Vsaj 10 primerov je bilo na slo-techu zadnje leto, ki smo jih težko prepričali, naj ne pošljejo svojega telefona/PSa v anglijo na enak nateg.
Ü

Vanich ::

Mipe je izjavil:

In to je naše volilno telo, folk.

@Vidonc, tvoj kolega naj kar pozabi na telefon... in denar. Tudi če izslediš številko, ne moreš ukrepati - največkrat je taka na klicno kartico, ki jo zavržejo.



Ne samo naše volilno telo - ampak tudi vodstveni kader!

Hmmm - ko bi le lahko zvedel, čigave stranke član je tale debil Cerkvenik...in pa kje se ta kreten nahaja danes, bi bilo tudi zanimivo izvedeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

drvo ::

1.4.2014

Vanich ::

drvo je izjavil:

1.4.2014


ehehehehe....samo Cerkvenik pa ni bil nobena šala.

jype ::

Mipe> In to je naše volilno telo, folk.

Seveda. Inteligenčni kvocient je definiran tako, da ima polovica prebivalstva manjšega od 100.

Brias ::

Kralj94 je izjavil:

Kolega je prodajal telefon preko spletnih oglasov na Bolhi. Nemudoma je dobil neseto povprasevanj iz tujine. Se preden smo mu razlozili da naj ne posilja telefona v tujino ga je ze poslal v Nigerijo. Najslabsa odlocitev. :D
Zdaj pa me zanima kako je s tem. Je mozno telefon na nek nacin dobiti nazaj. Imel je cel kup prepricevanj prek maila in prek neke royal bank of canada katere razni naslovi sploh ne obstajajo. Pogovarjal se je z zensko iz kanade, ki ima sina ki studira v Nigeriji in blablalba. Spet ista fora kot sem ze prebral na forumu. Prepricuje ga da bi poslal se 300 evrov da bi mu lahko poslala denar. Niakor ne nasede na to, da bi denar nakazala na paypal racun.
Je mogoce izslediti telefon? Gre za Iphone 4 s serijsko stevilko: 012537006325382

Hvala za odgovore! lp


naj poslje se 300 eur ...

se mu bo bolje "prijelo" v glavo ... da ne gre na led se drugic ...

Machete ::

Ma nateguje vas trol za 1. april.

filip007 ::

Jaz bom pa ta GSM naročil z Nigerije, tam ga bodo baje najprej začeli prodajati.
http://news.softpedia.com/news/Nokia-33...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

shadeX ::

Takoj ko sem prebral 41 MP sem pogledal datum članka :))

fantasycamp ::

Kralj94 je izjavil:

Kolega je prodajal telefon preko spletnih oglasov na Bolhi. Nemudoma je dobil neseto povprasevanj iz tujine. Se preden smo mu razlozili da naj ne posilja telefona v tujino ga je ze poslal v Nigerijo. Najslabsa odlocitev. :D
Zdaj pa me zanima kako je s tem. Je mozno telefon na nek nacin dobiti nazaj. Imel je cel kup prepricevanj prek maila in prek neke royal bank of canada katere razni naslovi sploh ne obstajajo. Pogovarjal se je z zensko iz kanade, ki ima sina ki studira v Nigeriji in blablalba. Spet ista fora kot sem ze prebral na forumu. Prepricuje ga da bi poslal se 300 evrov da bi mu lahko poslala denar. Niakor ne nasede na to, da bi denar nakazala na paypal racun.
Je mogoce izslediti telefon? Gre za Iphone 4 s serijsko stevilko: 012537006325382

Hvala za odgovore! lp


reč ti tvojem kolegu in to resno naj svojih genov ne raztrosi naprej, naj oplodi umetno!

Engineer_ ::

1. kupim tvoj računalnik, samo nakaži mi prej 500 eur da pokrijem stroške transporta, potem pa ti jaz nakažem 2000 eur za računalnik.
2. prosim, ti ali pač tvoj "prijatelj" naj ne razširja svojih genov naprej.

Buggy ::

...Gre za Iphone 4 s serijsko stevilko: 012537006325382


hehe...je potrebno povedati se kaj :))

gruntfürmich ::

so kje podatki koliko paketov dejansko roma v nigerijo iz naše pošte?
predvidevam da bi bila številka še kar visoka...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

branc ::

Nujno je potrebno uvesti davek na neumnost - poln proračun zagotovljen.

Šimpanz ::

Denar se vedno pretaka od neumnih k pametnim taka ja pač zakonitost sveta. Isto velja tudi za molzenje naših davkoplačevalcev.

Glugy ::

Ne. Denar se pretaka od izkoriščenih k izkoriščevalcem. Če si pameten ne rabš druzga nategnt da maš dost dnarja za lastne potrebe.

Rok Woot ::

Ja, ja, pol greš pa v trgovino, pa kupiš na roke narejen pulover za 20€, pa misliš, da nisi nobenega nategnu.

WamPIRe- ::

1. april? :D Upam :D

garamond ::

Kralj94 je izjavil:

Je mogoce izslediti telefon? Gre za Iphone 4 s serijsko stevilko: 012537006325382
Sem poskusil poiskati točno to številko na internetu, in je našlo 1 zadetek! Gre za nek slovenski forum. Kontaktiraj tega uporabnika, ki je številko prvi omenil.

Kralj94 ::

garamond je izjavil:

Kralj94 je izjavil:

Je mogoce izslediti telefon? Gre za Iphone 4 s serijsko stevilko: 012537006325382
Sem poskusil poiskati točno to številko na internetu, in je našlo 1 zadetek! Gre za nek slovenski forum. Kontaktiraj tega uporabnika, ki je številko prvi omenil.


Mislm nevem kje je tuki fora? :D

habermas ::

1. april. hahaha

jureus ::

Nujno je potrebno uvesti davek na neumnost - poln proračun zagotovljen.


To že obstaja; imenuje se lotto. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zafrkniti tistega,ki ti je ukradel mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8026385 (8298) nergac
»

Nigerija - sem naletel na nateg? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20336394 (11988) FTad
»

Nakup novega telefona od fizične osebe in pravne posledice

Oddelek: Mobilne tehnologije
263687 (3066) Pesimist

Scam IPHONE

Oddelek: Loža
282356 (1138) Gandalfar
»

Prodajam Renault Megane l 2003 in dobim zanimivo ponudbo

Oddelek: Loža
396946 (5476) Go-ahead

Več podobnih tem