» »

1. april

1. april

Kaboom ::

ok, tukaj napišite prvo aprilske šale ki so vas doletele danes, ali pa ste jih komu zadali :))

jaz sem zaenkrat videl še samo http://www.joker.si/, ker spim dolgo :8)
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Kaboom ::

ok, pa še druga z interneta: FERI Forum. Post je objavil "administrator" (ki to ni), da se v šoli po novem beleži internetna aktivnost...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Vanich ::

koyotee ::

js mislm d je to to >:D >:D slo-tech

hehe
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Dr_M ::

a zato mene niso dons u sluzbo sprejel, ceprov je blo use zmenen?:\ >:D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

||_^_|| ::

mrTwelveTrees ::

http://www.icevulcano.com/


beri: >> :D

"Na Nvidiini strani so objavili novico za njihov nov grafični čip GeForce6. Podrobnosti še niso dodobra znane, vendar sem nekje zasledil (kje je že to bilo) da bo čip sparjen z 512MB do 1GB ultrahitrega in vsemogočnega super duper DDRII pomnilnika , sam čip pa naj bi deloval pri neverjetnih 1 GHz.

Kdaj naj bi kartica prišla v masovno izdelavo še ni znano, kdaj pa naj bi se prodajala v naši VELIKI kokoški pa ravno tako ne."


Zgodovina sprememb…

SvSv ::

Ja, slovenci bomo šli v vesolje (z rusi na ISS)! :)

Binji ::

Sosolc me je skoraj preprical da mamo prvi 2 uri fraj in da me ze caka v bliznji ostariji:D Sm bil ze na poti tja...:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Pepe ::

Jaz pa bom od danes naprej priden!
LP:P
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

matter ::

Evo ena iz dnevnika (24ur na poptv): Koper bo dal cca.5 mio dolarjev za pomoč ameriški vojski na napad na irak :))))) In ljudi intervjujajo, pa eden reče, "sej bojo otroc v vrtcu že počakal" :))) (ker obnova vrtcev je na spisku iz proračunskega denarja Kopra visoko).

vasquez ::

Slovenske zračne sile prisilile ameriški F16, ki je kršil slovenski zračni prostor, da je pristal v Sečovljah (Dnevnik SLO1), Zahovič se je sprl z Prašnikarjem (teletekst RTVSLO), Schumacher bo igral nogomet v Novi Gorici (šport 24 ur), Slovenija ne bo dobila denarne podpore EU, ki jo delita Nemčija in Francija, Iztok Puc bo zradi pomanjkanja igralcev zaigral za Prule (Druga jutranja kronika, Radio Slovenija), itd.

fictionel ::

evo mejl, k sm ga dobu nazaj :D



A PA TO RES FUNKCIONIRA, AL KVA?? :)))
LP xyz

----- Original Message -----
From: /me
To: /my friend
Sent: Tuesday, April 01, 2003 6:03 PM
Subject: joVVVV!!! to mors probat!!!


najhujsa stvar!

kva bos navijov proc? al pa graficno?? kva ti to nuca...
jz sm lih kr naviu printr!!! to pa res seka!!! ena celostranska fotografija (normal - barvna valda) se mi stiska u cca 15 s!!!!! WOOOW ti recm!

evo se link, kje mas napisan postopk (dost zajeban.. mi je sele u 3. ratal! pa glej da bos pr 4. koraku res ugasnu printr!!!!!)
http://www.hewlettpackard.com/overclock...

(upam, da ti bo delal, k je ful navala!!!)

lp,
zyx

blackhat ::

||_^_|| kaj ti se delas neumnega al si? to sploh ni 1. aprilska sala. Jst sm to downloadaw pred 2 tedni takrat je biu ze matrix2 gor na sharereactorju itak pa ta film je ze v petek v kinu (v portorozu)...
rotflmao :|

SleepLess ::

To si pa grem kar v portorož ogledat LOLOLOLOLOL:D

Olympus ::

blackhat: drugače se meni bol zdi da se ti delaš neumnega. Kokr vidm to ni matrix reloaded, v NFOju k ga downloadaš od tega filma piše da je prvo aprilska šala, tko da če neveš zakaj se gre raje bodi tiho. In kolkr jest vem pride matrix reloaded na platna šele maja in ne aprila! tko da lepo te prosm ne pametuj. Pa un k ti je reku da je v kinu v portorožu te je dobr naplahtal. ;((

Ziga Dolhar ::

Tudi na POPu so imel eno "velikonočno jajce".

V primeru Škulj bo glavna tema vprašanje, ali program deluje.

Ne dvomim, da bo zmagal.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

OwcA ::

Ostanimo raje v razposajenem prvoaprilskem duhu, kot da se obkladamo z nemuneži in podobnim.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Tody ::

hehehe 8985 ljudi je dl ta film (matrix 2) okol 3775 pa jih je pogledal nfo file :D

bosstjann ::

Vreme je bil tut kr uredu

Ziga Dolhar ::

Saj pravim. Marta Zore kot napovedovalka, Sergio v tangicah. Kje je razlika?

[sorry, shefe]
https://dolhar.si/

Blup ::

TTX SLO

Blup
:\

Tarzan ::

V cajtngo Dnevnik so povedal, da bo šla na Šmarno goro gondola. In to ne navadna gondola, KABRIOLET gondola, ki se bo, ko bo T zraka presegla 20°C samodejno odprla. Seveda Simšičeva načrtuje gondole na vse okoliške (LJ.) vrhove. Da vam ne govorim, kaj naj bi gor na šmarni zgradil:D ROFL

undefined ::

> Marta Zore kot napovedovalka, Sergio v tangicah. Kje je razlika?

V barvi tangic? :)

blackhat ::

potem je mozno da je folk zacel delat 1.aprilske sale ze 1 dan prej ker uceraj sem vidu plakate matrix 2 .. in matrix 2 downloadam ze 2 tedna ampak je tolko vrste da sm downloadal sele 400mb .. heh
pol se pa opravicujemm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackhat ()

||_^_|| ::

blackhat: jst mam pa že tretji del doma>:D

sebastjan v ::

Marta Zore kot napovedovalka, IceMan v tangicah svoje mamice...:D

bodom ::

hehe, jst pa gledam kaj dela una "baba" na POPTV pr vremenu:D

Pepe ::

Kaj je kdo omenil tangice!8-O
LP>:D
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

BlackHole ::

Kaj pa tisto z obnovo Bloudkove skakalnice v Planici, tisto se mi je zdelo sumljivo. Všeč mi je bila tudi tista, ko so naši lovci prisilili ameriškega pilota, da je pristal.

Tarzan ::

Hehe, kaki lovci? Uni, ko ponavad lovijo medvede?>:D

siegmund ::

pilatusa še peš prehitiš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FILM The Matrix na TV SLO 1

Oddelek: Sedem umetnosti
423946 (2607) Crimson_Shadow
»

Matrix Reloaded

Oddelek: Sedem umetnosti
171838 (1419) Lethal-Angel
»

Sneg je, glej zunaj spet sneg je... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
965625 (4294) Ziga Dolhar
»

Roza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
945237 (3803) Klemenn
»

Za vse oboževalce Matrixa

Oddelek: Loža
181320 (865) twosocks

Več podobnih tem