» »

Matrix Reloaded

Matrix Reloaded

R0K ::

Govori se, da bi nej prišol konc tega meseca v kino (ZDA)...

Ampak, vidm precej strani, kjer je datum 23. maj al neki takšnega..zdej mi ni pa nč jasn..film valda komi čakam..sam do maja ne bom zdržu :>

Pa tut noben slo. kino (kolosej, planet tuš) nima na svoji listi za novosti (so za 3mesce skor naprej) gor Matrixa. Bad.
  • spremenil: R0K ()

Zheegec ::

Sem že bral en script za "kao" Matrix Reloaded. Sta dve možnosti: Ali je resnično tisti, ki ga uporablja film, ali pa je zelo dobro izmišljen...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

R0K ::

Jest sm že pa pogledal ene 5 trailerjev za Reloaded pa nevem no..vsi se mi zdijo nadgrajene scene iz enke...tko da pomoje dvojko ful skrbno skrivajo...čeprav dobiš na ebayu že vsega boga...od novih postrov, clo vip karte za predpremijero filma, špegle od neota (ta prave!(za info..so en model od Killer loopa..pa okol 400$ vas bodo pršle(njegove - drgač so pa navadn model okol 100dolarčkov..tko da če pozna kdo kak shop v slo., k se bavi z KL robo, nej plis pove)) :), itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

Tiger ::

Kolikor vem je snemanje filma zaustavljeno, ker sestra od Keanuja Reevesa umira za rakom.

BaRtMaN ::

Animatrix: aprila verjetno
Matrix Reloaded: maja je svetovna premiera, torej kak mesec kasneje v Kokoški, razen če se ne zgodi čudež
Matrix Revolutions: septembra svetovna premiera

Ne se jokat. Potrpte. BERTE [so notr spojlerji, vas opozori na njih].

R0K ::

Mah, sm si kr mislu, da bo maja...

...zdej pa v jok pa na drevo! ;(

Drgač pa si me zdle mal zmedu..koker sm bral, bo animatrix neko nadaljevanje reloaded oz. reloaded + 3je del matrixa..sej vrjetn so bla tist spet ugibanja..sam čudn pol..če je nadaljevanje, ne more pridet ven pred reloaded :)

BaRtMaN ::

Ne, Animatrix je 9 krajših animejev o svetu Matrice, ki (kokr jst vem) nimajo zveze z "našimi" junaki, amapk samo nadgradijo zgodbo filma.

||_^_|| ::

Kaj pa je matrix revolutions?

R0K ::

Matrix 3.

7. novembra naj bi pršu v kina. Sam pomoje nebo. Ker je bil matrix 2 mišljen začetek tega leta, pa je zdej očitno šele maja, bo ziher tut ta datum prestavljen (vsej pomoje).

BaRtMaN ::

Ne, po mojih informacijah sta nadaljevanji že lep čas napovedani maja in septembra letos. Datumi premier niso tak hec kot datumi izzidov iger (Duke Nukem For(n)ever). :D

Child Of KoRn ::

Sploh ni važn kok pa kdaj pridejo nasledni filmi Matrice vn! Valda da se jih ful veselim, sam en nj mi pove kva j point naslednih delov!
Mislm da je film Matrica že v prvem delu pokazala (povedala) tist, kar za kar je bla posneta! Pr drugih delih ne bo več tistga čara. Tistga novga pogleda na življenje, k ti, ko stopš iz kina pa si rečeš:"A j to sploh mugoče, kva pa č je res, kva pa če bo res, mrbit smo pa že!"
Pr Matrix Reloaded pa sam upam da naujo dal vs Hollywoodski čar u efekte ampak tut u zgodbo, tko kt so nardil pr taprumu delu!
I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed.

BaRtMaN ::

FAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!
Zuni je nov trailer, ki so ga predvajal med Superbowlom (finale ameriškega nogometa) in vse kar lahko rečem je, da si preberte zgornjo vrstico.
Right here, right now!

skorc_norc ::

Kir hud trailer! Komi čakam! Pa še te .mov datoteke se da lepo iz neta prenest na rač in niso stream scena:D

HardFu ::

Fantje....rajši si v čakanu Matrixa in animatrixa poglejte Anime™ z naslovom Ghost in the Shell in vedeli boste od kje je pravzaprav skopiranih veliko elementov matrice 0:)

LP
fook mi
http://codeable.io

Lethal-Angel ::

Zakon trailer, torej lahko spet pričakujemo se eno mojstrovino od Andy-ja in Larry-ja Wachowskega:D Sam res škoda da bomo moral čakat do maja.

Ja, Gohst in the shell rula, je najboljši anime kar sem jih kdaj videl.

BaRtMaN ::

Sem ga tudi že videl. Far out.

R0K ::

Dones je zunej prvi del Animatrixa!

Men link ne dela sploh, pa nevem al je res tok zaseden al še niso dal gor?

Lethal-Angel ::

R0K: ja jst sm že učeri hteu pogledat k je biu link kao že na voljo, pa mi odpre okno z Page not found:(
Bo treba pač počakat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Matrix: Revolutions (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16611717 (8362) DoloresJane
»

Matrix Revolutions

Oddelek: Sedem umetnosti
332841 (2072) Raw
»

Matrix Reloaded Video Kasete

Oddelek: Sedem umetnosti
8930 (811) undefined
»

Še 8. dni do premiere The Matrix: Reloaded !!SPOILER ALERT!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1009980 (7913) BaRtMaN
»

The Animatrix (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
514649 (3783) bradek

Več podobnih tem