» »

kako brezžično povezati samsung galaxy s3 z windows 8 OS

kako brezžično povezati samsung galaxy s3 z windows 8 OS

Alen T 1978 ::

zdravo.

doma imam laptopa Acer Aspire 7741z, telefon Samsung Galaxy S3 in router LinkSys E1200.
kaj moram narediti da bom imel v Windows 8 OS dostop do telefona z Windows Explorerjem s tem da povežem telefon z računalnikom brezžično?
kda moram narediti prenos določenih medijskih fajlov na računalnik in/ali obratno. slike, sound recordings, videje, musko itd.

gddr85 ::

Probaj aplikacijo airdroid https://play.google.com/store/apps/deta.... Al pa bluetooth za prenos fajlov.

HighBane ::

Z Airdroid -om se povežeš prek brskalnika in imaš dostop do datotek in še par stvari.

Alen T 1978 ::

Upam, da ne bosta huda. Nisem bil dovolj specifičen. Zanima me dostop do telefona preko windows explorerja.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

gddr85 ::

... Za to še nisem slišal, a bi blo preveč hudo, če bi se povezal prek usb kabla :| drugač pa ni slabo kdaj mal poguglat ala: connecting an android device to windows homegroup

Mogoče kej tazga http://www.sevenforums.com/tutorials/27....

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

bobby ::

Huh tole bo mal tezko, ker pac nisi "in the system" strica googla. Zdej, lahko ti jaz potegnem dol ftp server za andija, ki naredi tvoj s3 kot ftp server potem pa,. Hmmm pa se mi zacikla, ker ne vem, kako bi v explorerju nastavil dostop do tel. Razmislam pa ne vem kako bi to resil. Je pa dobro vprasanje.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Alen T 1978 ::

Ja ne vem: če priklopiš tel preko usb imaš lepo dostop do njega preko windows explorerja. Zakaj ne bi mogel med enako preko wi-fi routerja? Sej pomojem je ista fora. Lej, pa najbolj simple stvari so najbolj zakomplicirane. Folk je res neumen. Manj je bolje. Brez kablov (vse wireless). Brez hard core ala linux nastavitev (vse plug and play; z opcijo, da če češ uživat v tem, manual nastavitev - zakaj pa ne? Lol. Sam jaz nimam ama nobenega pojma o tem - o teh rač. Povezavah: pc-kabl-pc, pc-router-pc,... ). Čeprav to slednje je mal kontradikotrno z eno prej omembo.

Dej, če kaj naumiš sporoč. Neki mora bit ena fora glede privat networka al teh mrežnih nastavitve. Sej je isto kot če bi povezal dva pcja preko routerja.

---

Tam sem v nastavitvah za povezave od s3 videl nek vpn in isto vpn je omenjen v win8ki. Pa sme šel gledat pa nimam pojma. Vseen too much za mene. Ne maram pa, res, brate teh nebuloz na googlu. Največja fora je ta, da so naslovi tem nepovezani z vsebio le-teh tem. Faleni naslovi.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

SaXsIm ::

Hja, malo bo težka, ne. Če ne želiš razumeti, kako stvari delujejo, in jih ne želiš nastavljati, po drugi strani pa nočeš naložit aplikacije iz play storea. In stvari niso zakomplicirane zato, ker so ljudje neumni, ampak zato, ker se uporabljajo različni protokoli, eni namenjeni USB serijskemu prenosu, drugi pa imajo vmes cel IPv4/v6 stack. In google je lahko zelo uporaben vir, sploh če ga znaš uporabljati.
SaXsIm

gddr85 ::

Dejstvo je da maš lahko homegroup povezavo, torej preko explorerja samo s sistemi, kateri imajo windowse, ker je to izključno njim namenjeno. Ne moreš se kar tako s katerokol napravo povezat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

Mavrik ::

gddr85 je izjavil:

Dejstvo je da maš lahko homegroup povezavo, torej preko explorerja samo s sistemi, kateri imajo windowse, ker je to izključno njim namenjeno. Ne moreš se kar tako s katerokol napravo povezat.


Seveda se lahko, SMB je standardizirani protokol. Tudi na Androidu lahko postaviš SMB server. Samo pogooglat je treba ;)
The truth is rarely pure and never simple.

gddr85 ::

In potem dostopaš do telefona preko windows explorerja?

bobby ::

ja samo njega moti to, da ne bi namescal nekih programov na tel, ce sem ga prav zastopil, poleg vsega. Bistvo je, da se da ampak ne tako na simpl,kot si Alen to razlaga. Jeba so protokoli. Jaz osebno uporabljam ftp server in pa seveda v kombinaciji z nepogresljivim Total commanderjem, za tocno to, kar bi on rad.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

gddr85 ::

Ja sej pol je vseeno če si da dol air droid. Al pa samba filesharing for android, a bo to delal? Je že kdo sprobal?

Invictus ::

Inštaliraš si FTP server na Androida ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

hojnikb ::

Glede na tvoje nerazumljive poste nwm kako lahko pričakuješ, da ti bo kdo pomagal...

That being said..inštaliraj si ftp server na android (ja, to lahko narediš brez strašnega googla oz play marketa) in do tega strežnika dostopaš preko explorerja..
#brezpodpisa

Alen T 1978 ::

dejte mi povedat kaj je z tem debilizmoom:
- kot sem rekel imam Samsung Galaxy S3 z Android 4 pa še neki. šel sem v settings, un zobnik. šel pod povezave. enajblal Naprave v bližini in šel pod nastavitve za to opcijo. ... šel sem v Windowsih 8 v control panel. v Devices and Printers. stisnil Add a device. in Samsung Galaxy S3 mi je javil, da neka naprava hoče dostopat do nje. sem izbral acceptaj. ponovilo se je še tri krat. in vioubla, in Win8OS in AndroisOs sta lepo se našla. in sedaj imam za đabe, vse PnP, wizzard friendly (če koga zanima si lahko tle posluša wizzard musko: Mortiis), simpla as pasulj dostop do ... česa? ... ja tist kar mi je ata pa mama od AndroidOS-a dal na raspolago: videoposnetki, fotografije, glasba. in lepo humbly sem oizbral vse.

fak. kaj češ boljšega. sploh ne rabiš Googla. jebo te ogle.

dzinks63 ::

Brisan offtopic in cel kup nakladancije brez repa in glave.

Alen T 1978 ::

tale zadeva naprave v bližini je točno to kar rabim (pnp wizzard samodejno) da imam dostop do telefona preko windows explorerja. edina prepreka je da imam dostop samo do unih folderjev ki so na raspolago za izbor: slike videji glasba.

se da to stvar kako shekat da bi imel dostop do vseh folderjev?

Hayabusa ::

Alen T 1978 ::

Alen T 1978 je izjavil:

tale zadeva naprave v bližini je točno to kar rabim (pnp wizzard samodejno) da imam dostop do telefona preko windows explorerja. edina prepreka je da imam dostop samo do unih folderjev ki so na raspolago za izbor: slike videji glasba.

se da to stvar kako shekat da bi imel dostop do vseh folderjev?


kdo drug?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ponoči velika poraba baterije na telefonu.

Oddelek: Mobilne tehnologije
121981 (384) frenky119
»

brezžična povezava med telefonom in prenosnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
11953 (688) Ijus
»

Resna ranljivost v Bluetoothu

Oddelek: Novice / Varnost
269754 (6648) GizmoX
»

samsung galaxy s3 preko routerja do prenosnika

Oddelek: Mobilne tehnologije
102096 (1859) wini
»

ko napišem naslov ftp-ja v raziskovalca mi ne odpre...

Oddelek: Omrežja in internet
71026 (876) javr

Več podobnih tem