» »

Pomoč! Optimus 4X HD obtičal na LG screenu

Pomoč! Optimus 4X HD obtičal na LG screenu

worteleven ::

Zdravo.

Rabim malo pomoči. Na svojem LG optimus 4x HD sem imel inštaliran CM10.1-stable (4.2.2 android). Cyanogenmod mi je našel update cm-11-20140316-NIGHTLY-p880.zip. Zagnal sem update, telefon se je rebootal, vendar kakšno minuto kasneje mi je napisalo: Installation Aborted. (Status 7) ali (Error 7). Vprašalo me je če telefon rebootam nato pa napisalo: "Root access possibly lost. FIX?" Izbral sem "Yes". Telefon se je par sekund kasneje rebootal, vendar obstal na LG screenu. Izgleda kot, da se ROM ne more bootat. Rabim vašo pomoč, nočem telefona hard brickat, zato želim, da pomagate korak po koraku.

LP

JerryP ::

Hej, cm 10.1 je tako kot si rekel zasnovan okoli androida 4.2.2, medtem ko je osnova za cm 11 android verzije 4.4.2. Kar je najpomembneje iz androida 4.2.2 ne moreš direktno nadgraditi na android 4.4.2. In to kar si ti naredil je narobe. Nič še ni izgubljeno, če želiš funkcionalni telefon samo iz recovery flešaš spet cm 10.1 in vse naj bi delovalo tako kot prej. Če pa te mika kit kat in cm 11 boš mogel začeti znova in izbrisati tako sistem kot cache particijo, kar ti bo izbrisalo vse razen podatkov na data particiji. Nato flešaš nightly verzijo cm 11 in primerne gappse in začneš nastavljati telefon jovo na novo :-)

mjolnir ::

Pa preden flešaš cm 11, updataj recovery, ker pride status 7 se mi zdi zaradi zastarelega recoveryja (cwm, twrp, etc.).

worteleven ::

To pomeni, da moram na računalnik znova prenesti CM 10.1, nato zip file prenesti na "internal memory" v telefonu, in ga flashat preko CWM?

worteleven ::

mjolnir je izjavil:

Pa preden flešaš cm 11, updataj recovery, ker pride status 7 se mi zdi zaradi zastarelega recoveryja (cwm, twrp, etc.).


Trenutno mi ni do flashanja cm 11. Hočem samo usposobiti telefon, da bo uporaben malo bolj kot samo "opeka". Naredil bi restore, vendar CWM očitno nobenega fajla ne najde, tako da sem obtičal

bobby ::

pa sej imaš SD kartico, tja gor dej cm10.1 stable pa potem iz CWM izbereš pač sd kartico in najdeš filetek in udate.
A Wipe ne pomaga nič?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

worteleven ::

bobby je izjavil:

pa sej imaš SD kartico, tja gor dej cm10.1 stable pa potem iz CWM izbereš pač sd kartico in najdeš filetek in udate.
A Wipe ne pomaga nič?


V bistvu sem naredil Factory wipe, ampak ni blo nobene spremembe. Potem sem pa na SD card našel "restore file", in sem ga flashal. No, po ponovnem rebootanju sem opazil da je ta "restore file" dejansko restore od original ROMA (in ne od CM10.2) No, sedaj imam naložen gor original ROM. Misliš, da bo delalo vse normalno? (že nekaj časa sem razmišljal da bi se vrnil na original rom, ampak je postopek precej bolj kompliciran, zato mi je čudno da zdaj vse lepo dela z "original rom-om", ki sem ga inštaliral z enim samim klikom)

bobby ::

aha, pol imaš recovery od CWM in pa original rom?
jah lej, če bo delal, bo delal, boš videl ko ga boš pač uporabljal.
če ne pa potem se spet prestaviš na CM10.1, to ne bi smel bit problem.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

worteleven ::

bobby je izjavil:

aha, pol imaš recovery od CWM in pa original rom?
jah lej, če bo delal, bo delal, boš videl ko ga boš pač uporabljal.
če ne pa potem se spet prestaviš na CM10.1, to ne bi smel bit problem.


Tako je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android -ROOT (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
597042 (3673) max157
»

Nov install Androida na tablico

Oddelek: Operacijski sistemi
185360 (5221) hojnikb
»

Galaxy Ace 2 root

Oddelek: Mobilne tehnologije
203334 (2579) Nermal
»

Flash SGS2 4.1.2 direktno na CM10.1

Oddelek: Mobilne tehnologije
172014 (1773) klinker
»

[Galaxy S2] Težava z zagonom Cyanogen moda

Oddelek: Mobilne tehnologije
181609 (1174) Lonsarg

Več podobnih tem