» »

[Galaxy S2] Težava z zagonom Cyanogen moda

[Galaxy S2] Težava z zagonom Cyanogen moda

bkovac ::

Jaz imam en problem pri samsung galaxy s2.Ko telefon prižgem se mi prižiganje ustavi pr napisu cyanogen.Morda kdo ve rešitev?
  • spremenil: Mavrik ()

chrispy ::

poskusil si naložit gor cyanogen mod, vendar je prišlo do napake (morda nisi imel unlockanega bootladerja al pa bilokaj) flashaj si nazaj na navaden samsungov android pa bo delovalo :)
če pa si telefon kupil od koga pa neveš za kaj se gre, pa povej pa ti bom poskušal pomagat

VoidRay ::

To je boot loop. Pac neznas flashati ali pa si kupil tak telefon.

bkovac ::

chrispy: Ja od nekoga sem ga kupil pa je mel cyanogen mod že na telefonu.včeraj pa je moj prijatel pritisnil recovery in od takrat se prižiganje telefona vstavi pri napisu cynogen mod sepravi nemorem niti v telefon in prosim za pomoč hvala že v naprej :)

mokasin ::

Uporabi nandroid restore, če ma kak backup gor. Če nima pa poskusi flashat kakšen drug rom.

bkovac ::

Telefon se mi noče povezati z računalnikom.

chrispy ::

no pojdi še enkrat v recovery pa poglej če je kakšen backup narejen.
zdej nevem kako je pri samsungu ampak pri moji xperi s, tiščim gumb za zvok navzdol ter ga priključim v računalnik, tko da se mi vklopi fastboot in nato s flashtoolom gor naložim navaden sonyev sistem.
tako da probi na to foro kakor jas naredim pa ti kaj uspe:) držim pesti

bkovac ::

Hvala za nasvet ampak žal ni uspelo :(

Xserces ::

vol up + menu + power on = recovery
vol down + menu + power on = download mode

najlazje flashat ponovno na GB in potem nazaj na zadnji CM. Rabiš pa Odin pa seveda ROM

Gor si dej pa CM (10) nightly 4.1.2 če hočš imet uporaben fon :) 4.2 je še unstable
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Robi :P ::

bkovac je izjavil:

chrispy: Ja od nekoga sem ga kupil pa je mel cyanogen mod že na telefonu.včeraj pa je moj prijatel pritisnil recovery in od takrat se prižiganje telefona vstavi pri napisu cynogen mod sepravi nemorem niti v telefon in prosim za pomoč hvala že v naprej :)

meu sm en tedn nazaj problem s svojim isto in sam na nov flashno stock recovery in zadeva je delala...

bkovac ::

ve kdo kaj od tega naj stisnem
-install flashable zip
-nandroid backup&restore
-wipe cache&dalvik cache
-wipe data factory reset
-mounts&storage
-advanced options
-rebot system now

Xserces ::

-nandroid backup&restore
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

VoidRay ::

Nic od tega. V dl mode ga moras dat. Ker ce backupa nimas, nevem kako bos restoral.

mokasin ::

Na SD kartico naloži fajle za inštalirat rom pa flashi

RejZoR ::

bkovac je izjavil:

chrispy: Ja od nekoga sem ga kupil pa je mel cyanogen mod že na telefonu.včeraj pa je moj prijatel pritisnil recovery in od takrat se prižiganje telefona vstavi pri napisu cynogen mod sepravi nemorem niti v telefon in prosim za pomoč hvala že v naprej :)


Ko sem še uporabljal CyanogenMod je bil prvi boot po recoveriju vedno zelo počasen in je vsaj na HTC Wildfire trajalo kar ene par minut preden se je zbootala zadeva. Pol naprej pa je bil vsak boot precej hiter.
Tko da če je androidek na rolki in okoli kroži indikator nalaganja ga pač pusti da opravi svoje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

Če boš kdaj v prihodnosti nalagal update, ko CyanogenMod izda novo končno verzijo, potem si naloži CM 10.1(Android 4.2), ki bo zelo kmalu dokončana. Če pa se ne boš več z tem ubadal, potem pa ti priporočam CM 9.1 stable(Android 4.0), torej najnovejšo stabilno verzijo.

V vsakem primeru, ne glede na to, pojti na tale link in sledi navodilom "Using the noob-proof ODIN method", Oziroma ene dva koraka lahko preskočiš, ti bom tlele citiral vse kar moraš narediti:
Using the noob-proof ODIN method:
- Download CM9 Resurrection Edition
- Open Odin
- Choose cm-9-XXXXXXXX-ODIN-galaxys2.tar.md5 as PDA
- Boot your phone into download mode
- Connect your device via usb to your computer
- Wait till Odin has fully recognized your phone
- Hit the start button and wait till the flash process is finished
- Device boots automatically into recovery
- Reboot


Za ta postopek potrebuješ:
- CM9 Ressurection Edition
- in še program Odin

Ko to narediš imaš delujočo verzijo, ampak starejše CM9. Potem pa bodisi slediš navodilom za nadgraditev v najnovejšo CM9.1 stable, ali pa slediš navodilom za nadgraditev v CM 10.1. Z tem da za ta postopek moraš dati telefon v Download Mode in uporabiti program Odin, za VSE nadaljne postopke pa lahko vse opraviš zelo enostavno iz Recovery Mode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

klinker ::

V nadalje pa se izogni CM ker niso bas ne vem kaj. Stock deodexed s kakim dobrim bombonckom je naj izbira. Sicer pa XDA forum is your frend... http://forum.xda-developers.com/forumdi...

first_line ::

Potegni zadnji CM za tvoj telefon, si ga daj na zunanjo micro sd kartico (nekako preko PCja ali pa v drugem telefonu downloadaj) nato pa flashni 2x ali 3x ... vem da 1x ni dovolj za popravilo.

Lonsarg ::

Z tem instaliras zgolj ROM. 100% zihr metoda je samo tista z Odinom, ker tako dobis tudi pravi radio, recovery, pa ta stuff.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325698 (72208) 21kiss
»

Galaxy Ace 2 root

Oddelek: Mobilne tehnologije
203234 (2479) Nermal
»

CyanogenMod 9 in Sony ericsson arc problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
8883 (712) BladE_
»

Brick pri downlowdanju narobne aplikacije

Oddelek: Mobilne tehnologije
12890 (748) Sqrt2
»

SGS1 - Zrušil OS zdaj restart loop

Oddelek: Mobilne tehnologije
71031 (943) AlienRR

Več podobnih tem