» »

Sapphire R9 270 DUAL-X #problem

Sapphire R9 270 DUAL-X #problem

Squerzy ::

Živjo!

Dobil sem komponente in jih sestavil. Priklopim prvo VGA v integrirano grafično kartico, instaliram w7 64 bit in driverje za maticno plosco.

Ko pa sem prestavil svoj VGA prikljucek v ADAPTER(funtech) in tega v grafično kartico, pa mi ekran samo blackscreena, in to je to.
Ne dobim nobenega obvestila na ekranu (npr. Check signal cable - ga ni ) .. Samo slike ni! KO priklopim nazaj na integrirano, dela vse!
Grafična kartica, dobiva napajanje, in se vrti prvi propeler, drugi ne?

Lp,
Squerzy!

Boobiz ::

Če pa boš v device manager odstranil integrirano grafiko in rebootal, da ti sistem zazna diskretno grafiko in naloži driverje zanjo pa ti integrirana ne bo več delala. Oh fun, oh fun.
I'm drunk, what's your excuse?

amacar ::

Ugasni, vga v 270, zaženi, pa more biti slika. Če je ni, ugasni, na itegrirano ter v biosu nastavi pcie napravo taprvo. Če še vedno ni slike, potem ali matična ne podpira grafične, ali je reža ali pa grafična pokvarjena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Squerzy ::

amacar je izjavil:

Ugasni, vga v 270, zaženi, pa more biti slika. Če je ni, ugasni, na itegrirano ter v biosu nastavi pcie napravo taprvo. Če še vedno ni slike, potem ali matična ne podpira grafične, ali je reža ali pa grafična pokvarjena.

Imam uefi vendar je nastavljen na primary boot pcie!

Imam r9 270 dual-x 2gb ddr5
Asrock H87 pro4

Boobiz je izjavil:

Če pa boš v device manager odstranil integrirano grafiko in rebootal, da ti sistem zazna diskretno grafiko in naloži driverje zanjo pa ti integrirana ne bo več delala. Oh fun, oh fun.


Sem ze naredil.

Standard Vga adapter pod display

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Squerzy ()

Xserces ::

Kaj pa kakšne virtu opcije? (Nevem točno imena natavitev) Da ti delata obe ampak signal pošilja integrirana ali obratno.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Brias ::

si priklopil pravi kabel na oba?

Han ::

Sapphire R9 270 ima samo en 6-pin PCIe konektor.

Squerzy ::

Lep pozdrav!

Problem sem ustvaril sam, in ga tudi rešil! Matična plošča je bila privita, nekako "čudno", in ob ponovni sestavi, sem ugotovil, da se GPU ni "usedla" v režo, kot bi se morala. Zdi se smešno, ampak ponavadi so najmanjše in najbolj preproste napake najpogostejše:)

Lp in Hvala za odgovore!
Squerzy

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Squerzy ()

Brias ::

kako si zadovoljen z hibridom?

Squerzy ::

Brias je izjavil:

kako si zadovoljen z hibridom?


Izjemno zadovoljen!
Kot si sam dejal, 1,2 se program,igrica in/ali OS nalaga malo dlje, potem pa je neznansko hitrejši!:)
Hvala ker si mi ga priporočil!:)

Lp,
Squerzy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica, gonilniki in kompatibilnost

Oddelek: Pomoč in nasveti
10824 (654) LeXani
»

Težave z matično ploščo in novo grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
102334 (1891) Mitch
»

PCIe 3.0 grafična na ploščo s PCIe 2.0 ?

Oddelek: Kaj kupiti
202663 (2209) Denis_91
»

Grafična kartica Asus Radeon 6870 na Lenovo plošči? Kako? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1409088 (7592) rzidar1
»

Najcenejši računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
746806 (5068) jinzo

Več podobnih tem