» »

Transparenten screenshot .mov datoteke

Transparenten screenshot .mov datoteke

xxurban ::

Imam .mov video datoteko, iz katere bi rad vzel sliko. Datoteka ima prozorno ozadje in ne vem, kako naj posnamem da bo tudi screenshot prozoren.

Hvala za pomoč!

garamond ::

Poskusi z ukazom v VLC playerju. Mogoče bo shranilo kot png s prozornostjo.

xxurban ::

Na žalost shrani z črnim ozadjem :(

garamond ::

Vseeno je bilo vredno najprej to poskusiti.

Zadnja možnost je verjetno Photoshop ali pa še kakšen bolj primeren program (kot recimo After Effects). Samo nisem še delal tega in nisem prepričan, če bi delalo.

#000000 ::

Dej link da vidmo to čudo, mogoče bi šlo, Z ae se da simple odstranit enobarvno ozadje, samo da pa bi izvozil video s prozornim ozadjem pa ni šans, razen kot file ki ga AE in drugi podobni programi vidijo transparentno, player ti ga ne bo nikol.

Če pa rabiš samo eno screen pa pokaži suorce mogoče se da zajet in zbrisat ozadje na simple način.

xxurban ::

Imam nek efekt od video copilota in rabim sliko v photoshopu. Sedaj sem že našel sliko na internetu, ampak me vseeno zanima za v prihodnje:D

#000000 ::

Ja no pol dej link če ni prevelika skrivnost :)

xxurban ::

#000000 ::

Če rabiš efekt eksplozije na transparentnem ozadju v enem od slikovnih formatov ki ga podpirajo v statični obliki ni tak problem, če hočeš imet ta efekt kot animacijo, jest poznam samo en format ki jo podpira, in to je SWF mogoče tudi FLV ampak nisem 100%

Vendar če boš za swf vrtel kot samostojen file, ne bo transparenten, če pa ga daš kot en layer na web site se bo obnašal transparentno, drugeče ne, vsaj jest ne vem, seveda pa se zadeve spreminjajo in lahko da se jaz motim.

Toraj za kaj približno bi se zadeva rabila in kaj bi ti uporabil kot suorce ? Ni treba razčagat potankosti samo za primerjavo, da se bo vedlo. LP

xxurban ::

V Photoshopu se rabi. Rabim samo sliko, ne animacije.

#000000 ::

No ja to ne bo problem, kero sekundo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

garamond ::

Samo mora biti pa nek obskuren kodek za ta video. Meni nikjer ne odpre (tudi v PS ali AE), razen v VLC.

Transparenco imajo lahko FLV datoteke -- sem zadnjič preveril. Čisto možno da tudi kakšen drug format.

xxurban ::

Meni odpre samo v quicktimu in premiere pro. V VLC mi zašteka pri drugi sekundi, Photoshop pa freeza.

#000000 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[PHP] Seje

Oddelek: Programiranje
5706 (609) Pimoz
»

PDF za vnos podatkov

Oddelek: Programska oprema
182478 (2023) ...:TOMI:...
»

NBA 2k10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558475 (5985) mrdejan13
»

Napis z prozornim ozadjem

Oddelek: Izdelava spletišč
91191 (1007) #000000
»

Kako narediti prozorno ozadje v CORELU 9

Oddelek: Programska oprema
52569 (2514) harvey

Več podobnih tem