» »

[Prenosnik] Ne dela tipkovnica

[Prenosnik] Ne dela tipkovnica

WallSreet ::

Lepo pozdravljeni. Imam nek vsaj meni se zdi velik problem. Situacija pa je taka. Pri prenosnem računalniku Toshiba mi od včeraj naprej ne dela tipkovnica oziroma tipkovnica dela kajti zelena lučka pri num locku je prižgana problem pa je v tem, ker ne morem prav nič ker imam svoj račun pod geslom in ne morem vpisati gesla in tako pridti do namizja da bi preveril kaj je narobe pod nastavitvami. Zakaj gre tipke delujejo vendar ne piše številk za geslo ko pa pritisnem tipko kaps Lock pa mi kar od enkrat napiše 5-6 številk kljub temu da ima geslo zgolj 4 številke? Kaj bi lahko bilo pri Caps locku ko ga stisnem začne spuščati tudi zvok spusti mahjen pisk. Najprej sem mislil da se je ena izmed tipk na tipkovnici zagozdila in da zazna tako več tipk vendar vsaj na uč izgleda vse normalno tako, da se tipke niso zagozdile? Torej kaj bi lahko bilo? Baterija? Vendar ne verjamem kajti ostalo dela vse normalno samo tipke mi nagajajo? Garancija je potekla tako, da se lahko zanesem samo na vašo pomoč. Kaj predlagate? Kaj bi lahko bilo?

Hvala za odgovore.
  • spremenil: Mavrik ()

hojnikb ::

Naslovi tipa Pomoč !!!! so na S-T prepovedani..
#brezpodpisa

WallSreet ::

Se opravičujem upam, da bomo rešili problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

črn ekran / ne pokaže se namizje Windowsov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8811486 (6821) solatko
»

Problem s tipkovnico

Oddelek: Strojna oprema
61434 (1373) prenasalec
»

abanet in virtualna tipkovnica

Oddelek: Loža
376046 (5280) ender
»

Napačno geslo WIN XP

Oddelek: Operacijski sistemi
51156 (1006) fosil
»

Kako izbrati geslo

Oddelek: Informacijska varnost
203471 (2914) krho

Več podobnih tem