» »

Matrica...

Matrica...

rap3r ::

Zanima me če kdo ve kje je kkšna stran kjer se emulira tista slika kukr je bla v matrici ena da pač črke padajo po ekranu kukr slika...pa da je sam to brez kkšnih drugih stvari na strani (no sej važn da je tist). Upam da veste kam misl, tist zelen kjer so gledal v navidezni svet pač matrica:D
Res bi prosu če kdo ve sam sm isku na googlu pa nism najdu:'(
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Fury ::

rap3r ::

Ja tanx sam jz bi rd da je tko kkšna stran ki ima za ozadje to padanje črk in bi si pol to stran dou za namizje...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

R0K ::

Kokr vem, premikajočega namizja ne moreš met? Tko da lohk maš samo slikco...

Gandalfar ::

vrzes animiran gif za ozadje .. in voila :]

Fury ::

pozen screensaver, nared 100 screenshotov s kksnim programckom in konverti v animiran gif :D

R0K ::

Sam pol ne jokat če nimaš vsaj pol giga rama :)

rap3r ::

vem da se da sigurn in bom naredu lahk maš pa tud tko animirano ozadje da je matrix narejen v flashu in maš to flash stran za ozadje.
Pozna kdo kje bi najdu kej tazga v flashu al pa javi?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Fury enkrat vem da sm delu screen saver z enim programom in pol k si slikce notr nametu je program naredu screensaver oz naredu datoteko *.scr a kdo pozna kkšn program k bi to naredu v drugo smer pol bi lahk dobu slikce vn in naredu gif...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Fury ::

http://javaboutique.internet.com/Matrix...

sem pejt, DLji zip, editiri html na svojo resolucijo in si dej za desktop background.. sam ti bo skos java laufala..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Ko Slo-tech.ovci svoj wallpaper na ogled postavijo! (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2064870755 (1522) FireSnake
»

Flash animacija čez cel zaslon se zatika

Oddelek: Programska oprema
81105 (872) marco09
»

animacija

Oddelek: Pomoč in nasveti
7856 (667) gwertix
»

Javascript kot flash?

Oddelek: Izdelava spletišč
131066 (899) Roych
»

Premikajoče ozadje v winsih!!

Oddelek: Zvok in slika
184268 (3976) ||_^_||

Več podobnih tem