» »

potovanje poleti

potovanje poleti

chrispy ::

Pozdravljeni, navdušil sem se nad raznimi potovanji v tuje države. Gledal sem razne angleške poletne šole, da bi julija delal, potem pa bi si plačal bivanje v kakšni od drugih držav. Koliko kaj stane? Morda ideja, da bi se tam zmenil kje da bi dopoldne delal, da bi imel mogoče bivanje ali pa hrano kaj ceneje, popoldne pa čez vikende bi pa raziskoval okoli pa malo kazal naše slovenske pivske navade hehe. A obstaja kaj takega? Ima kdo izkušnje s tem. Star bom takrat 18 let.

lp

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Invictus ::

chrispy je izjavil:

Pozdravljeni, navdušil sem se nad raznimi potovanji v tuje države. Gledal sem razne angleške poletne šole, da bi julija delal, potem pa bi si plačal bivanje v kakšni od drugih držav. Koliko kaj stane? Morda ideja, da bi se tam zmenil kje da bi dopoldne delal, da bi imel mogoče bivanje ali pa hrano kaj ceneje, popoldne pa čez vikende bi pa raziskoval okoli pa malo kazal naše slovenske pivske navade hehe. A obstaja kaj takega? Ima kdo izkušnje s tem. Star bom takrat 18 let.

lp

Delaš lahko kjerkoli v EU brez delovne vize.

Seveda pa padeš pod lokalno davčno in delavsko zakonodajo.

Koliko stane? Kolikor si boš privoščil. Hostel v skupnih ležiščih nekako stane v Londonu okoli 12 GBP. Hrano se da dobiti poceni. Pivo stane v pubih celo manj kot v Ljubljani v Mačku.

Ampak za mesec v tujini pač rabiš nekih 1500 EUR za vse skupaj. Si pač turist in je vse malo dražje ... Poglej si tudi couchsurfing.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težki časi za politično oglaševanje

Oddelek: Novice / NWO
225347 (4393) joze67
»

V EU začela veljati prenosljivost digitalnih naročnin

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
228672 (6236) MrStein
»

Študentsko življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5618627 (14177) K3kec
»

Pridobitev državljanstva!

Oddelek: Loža
184458 (3893) Mati
»

Če bi želel "imigirirati" v USA?

Oddelek: Loža
334015 (3328) BigWhale

Več podobnih tem