» »

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Temo vidijo: vsi
««
48 / 57
»»

vostok_1 ::

Ti mi povej.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Ti mi povej.


V tistem času, ko ti pišeš v tistih 18 letih že ne, ker se je zgodil že prej.

oo7 ::

Alien saga in Blade Runner bi lahko bila v isti univerzi.



Weyland Corporation CEO Peter Wayland alludes to Blade Runner corporate head Dr. Eldon Tyrell (never by name, though)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Zbrisane scene v filmu Alien in Aliens.

The Cocoon - Alien [Deleted Scene 10]


Aliens (director's cut)

Han ::

Napačna tema. Ni treba pogrevat vsakih par mesecev...

vostok_1 ::

M-Powerju so ta novi filmi tako všeč, da mora prilepljat prizore iz starih.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Malo z zamudo ampak 26 april je Alien day :)


Mogoče bodo delili kakšne nove novice ? Alien (Tv serija) ali Alien: Awakening bi že bil čas, da povejo kaj več :)

oo7 ::

Zakaj je ravno 26 april Alien dan ?

Today is Alien Day, the day fans celebrate the beloved horror franchise that began with Ridley Scott's classic, Alien, back in 1979. Why April 26th you ask? Well, it's a reference from Aliens, as it's a conversion of LV-426, the designation of the moon Acheron, into the date "4/26."


oo7 ::

Stara televizijska reklama za igračo Alien ;)

Alien Action Figure (Commercial, 1979)



This aired on local Chicago TV on Thursday, November 22nd 1979.

oo7 ::

Sir Ridley Scott ima več idej za nov film Alien: Awakening

I still think there's a lot of mileage in Alien, but I think you'll have to now re-evolve. What I always thought when I was making it, the first one, why would a creature like this be made and why was it traveling in what I always thought was a kind of war-craft, which was carrying a cargo of these eggs. What was the purpose of the vehicle and what was the purpose of the eggs? That's the thing to question -- who, why, and for what purpose is the next idea, I think.

https://www.cinemablend.com/news/254750...

Cruz ::

oo7 je izjavil:

I still think there's a lot of mileage in Alien, but I think you'll have to now re-evolve. What I always thought when I was making it, the first one, why would a creature like this be made and why was it traveling in what I always thought was a kind of war-craft, which was carrying a cargo of these eggs. What was the purpose of the vehicle and what was the purpose of the eggs? That's the thing to question -- who, why, and for what purpose is the next idea, I think.
Translation: I need money.

Na takšna vprašanja nima smisla dajati odgovorov, ker samo uničiš vse skupaj in izgubiš fane. Boljše je pustiti neodgovorjeno in prepuščeno domišljiji, saj je največji in najpomembnejši del Alien fenomena misterijoznost.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Han ::

Čakamo še Vostokov prevod. :))

oo7 ::

Cruz je izjavil:



Na takšna vprašanja nima smisla dajati odgovorov, ker samo uničiš vse skupaj in izgubiš fane. Boljše je pustiti neodgovorjeno in prepuščeno domišljiji, saj je največji in najpomembnejši del Alien fenomena misterijoznost.



Zdaj naj dokončajo če so že začeli. Prometej -> Zaveza -> Prebujanje -> Alien 1

vostok_1 ::

Han je izjavil:

Čakamo še Vostokov prevod. :))


oo7 je izjavil:

Sir Ridley Scott ima več idej za nov film Alien: Awakening

I still think there's a lot of mileage in Alien, but I think you'll have to now re-evolve. What I always thought when I was making it, the first one, why would a creature like this be made and why was it traveling in what I always thought was a kind of war-craft, which was carrying a cargo of these eggs. What was the purpose of the vehicle and what was the purpose of the eggs? That's the thing to question -- who, why, and for what purpose is the next idea, I think.

https://www.cinemablend.com/news/254750...


"Še vedno menim, da nimam več pojma kaj počnem, ker mi je alkohol skuril možgane. Če se bo mojim slabo plačanim asistentom dalo narediti kolaž nepovezanih idej in prilepiti gor znamko Alien, bo serija re-evolvirala.
Kar sem že od prvega dela naprej razmišljal je, kako kurac bi si lahko izmislil neko govno od zgodbe, da bi zvlekel M-Powerja in podobne v kino. Čemu, kako in kdo je naredil kreaturo mi mi dol visi, rad bi le denar, saj sem ga večino od mojega zadnjega uspešnega filma že porabil za alkohol in dolgove mojih otrok. To je vprašanje za mojo naslednjo idejo, mislim da."

Mogoče sem kako besedo napačno prevedel, ampak bo dovolj točno.

oo7 je izjavil:

Cruz je izjavil:



Na takšna vprašanja nima smisla dajati odgovorov, ker samo uničiš vse skupaj in izgubiš fane. Boljše je pustiti neodgovorjeno in prepuščeno domišljiji, saj je največji in najpomembnejši del Alien fenomena misterijoznost.



Zdaj naj dokončajo če so že začeli. Prometej -> Zaveza -> Prebujanje -> Alien 1


Gnila hrana -> Boleče črevesje -> Močna diareja -> Šipkov in kamilični čaj
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1, da se ne boš ugriznil v jezik ;)

vostok_1 je izjavil:

When i think of it, prometej(/zaveza) je bil definitivno vreden karte, ki sem jo plačal. 7 let top quality entertainmenta ponuja redko kateri film.





Ampak kot si že povedal Prometej in Zaveza oba filma vredna karte. Čas je, da sir Ridley Scott priključi še manjkajoči del zgodbe med Zavezo in Alien 1.

potem je pa čas za novo serijo filmov o inženerjih.

Vazelin ::

Komaj čakam tretji del sage. Upam da bo na nivoju Prometheusa.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Komaj čakam tretji del sage. Upam da bo na nivoju Prometheusa.


Tudi jaz.

Sedaj tretji film sage se mora zaključiti tukaj

vostok_1 ::

Načeloma imaš prav. Entertejna me še vedno. Technically, o Pasajerosu ne razmišljam niti stotinko toliko kot o Prometeju/Zavezi/itd. Kar nekako potrjuje tvojo tezo.

Tako kot v filmih kjer igrače ali namišljene osebe oživijo, tako je tudi moj sarkazem.

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Načeloma imaš prav. Entertejna me še vedno. Technically, o Pasajerosu ne razmišljam niti stotinko toliko kot o Prometeju/Zavezi/itd. Kar nekako potrjuje tvojo tezo.



Pasajeros je pozabljiv film, ki ne potrebuje nadaljevanja.
Alien filmi pa so zanimivi čeprav pustijo veliko vprašanj ampak ta vprašanja so zanimiva in kličejo po nadaljevanju.

vostok_1 ::

Tako je. Pustijo veliko vprašanj. Kot recimo, kolikšen delež produkcije je bil Ridley pribito pijan.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Na to vprašanje je potreben odgovor :)

Ridley Scott says the third Alien prequel (and sequel to Covenant) would've answered the mystery of the Xenomorph eggs from the original movie.

vostok_1 ::

We know that mystery. Bila je nam prikazana v eni najbolj retardirani sceni filemske industrije vrjetno zadnjih 30 let:



Prekleto, M-Power. Sprovociral si me toliko, da poznam že vse na pamet.

Gledam ponovno sceno...šokiran sem, kako je to lahko sploh prišlo na platno.
Just absolutely paralyzingly fucktarded. Who the fuck signed it? Ali je med produkcijo te scene Ridley pjan in pobruhan zaspal v studijskem WCju?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Res je misterij M-Power. Vneto se sprašujem, kakšno sosledje dogodkov se je moralo zgoditi, da se je to sceno skoncipiralo, odobrilo, posnelo in izdalo.
Je bila vsa ekipa trdo zadeta?
Ali je Ridley metal prazne flaše Konjaka na okoli in motil delovni proces?
So crknli render PCji, pa so privlekli vn prašne pentiume 2 MMX-e?
Ali se je v studiju 5 minut prej zgodil mass shooting?
Še in še...

To so vse pereča vprašanja, ki upam, da bodo v naslednjem filmu odgovorjena.

You know what...Če sem že za oba plačal karto, pa bom še za tretjega.
Congratulations Ridley. Naredil si nekaj tako obupnega, da morda lahko zgolj moja donacija vzpostavi nazaj ravnovesje vesoljskih sil. Maybe it's my duty? Maybe i've been born just for this purpuse?!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

We know that mystery. Bila je nam prikazana v eni najbolj retardirani sceni filemske industrije vrjetno zadnjih 30 let:



Prekleto, M-Power. Sprovociral si me toliko, da poznam že vse na pamet.

Gledam ponovno sceno...šokiran sem, kako je to lahko sploh prišlo na platno.
Just absolutely paralyzingly fucktarded. Who the fuck signed it? Ali je med produkcijo te scene Ridley pjan in pobruhan zaspal v studijskem WCju?



Ta video že ne prikazuje kako je bilo ustvarjeno jajce.
Pa tudi na Planetu 4 ni bilo pravega xenomorfa verjetno sploh še ni bil ustvarjen.
Če je res David ustvaril jajce potem v bistvu kraljico v aliens vržejo ven z canona razen če je David ustvaril kraljico ampak je že Ridley Scott rekel, da mu od Camerona ideja z kraljico ni dobra.
Je pa tudi možno, da je David našel jajca že na planetu 4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Horas ::

ka je pa narobe z tto sceno vostok1?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Nič ni narobe. To je rojstvo Protomorfa.

vostok_1 ::

Za ta primer sem strong pro-choice advokat. Zadeva bi morala biti abortirana tudi v 9,1 mesecu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Kvinta ::

Alien Covenant za moje pojme ni ravno Prometheus 2 ,ker v Prometheus 1 onadva na koncu odpotujeta tja od koder so prišli tisti kao stvarniki vsekakor pa to ni tisti planet v Prometheus 2 al pa jaz narobe razumem.
A.C.A.B

oo7 ::

Kvinta je izjavil:

Alien Covenant za moje pojme ni ravno Prometheus 2 ,ker v Prometheus 1 onadva na koncu odpotujeta tja od koder so prišli tisti kao stvarniki vsekakor pa to ni tisti planet v Prometheus 2 al pa jaz narobe razumem.


Zaveza je nadaljevanje filma Prometej.

Film Prometej se dogaja na planetu LV223 kjer so imeli inžinerji laboratorij. Film Zaveza se dogaja na Planetu 4 čeprav njihov cilj je bil kolonizirati planet Origae-6.

Ampak Planet 4 naj ne bi bil pravi dom stvarnikov.

Planet4 inženirji


LV223 inžinerji


Razlika je več kot očitna, da gre za dve različni vrsti.

opeter ::

Meni ni. Na drugi sliki izgleda, da je ena od zgornjih oseb prevlečena z voskom in v nekem oklepu ali kaj je že ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Meni ni. Na drugi sliki izgleda, da je ena od zgornjih oseb prevlečena z voskom in v nekem oklepu ali kaj je že ...


Sigurno gre za dve različni vrsti.

Eni so videti bolj človeški z normalnimi očmi drugi bolj umetni z črnimi očmi.

Kvinta ::

Aja to pomeni da gremo dalje pa da bomo v naslednjem delu ,če te seveda prav razumem spet videli Dr.Elizabeth Shaw in pa prvega Davida ,čeprav je ta David nekako spet v Alien Covenant al se je prežarčil iz ladje s katero potujeta do stvarnikov v ta del ,da ga pol zamenja isti Walter ki kao polj dela kot David ..... malo hecno vse skupaj :))
A.C.A.B

oo7 ::

Kvinta je izjavil:

Aja to pomeni da gremo dalje pa da bomo v naslednjem delu ,če te seveda prav razumem spet videli Dr.Elizabeth Shaw in pa prvega Davida ,čeprav je ta David nekako spet v Alien Covenant al se je prežarčil iz ladje s katero potujeta do stvarnikov v ta del ,da ga pol zamenja isti Walter ki kao polj dela kot David ..... malo hecno vse skupaj :))


Elizabeth Shaw je mrtva.
David pa je na ladji Zaveza. Walter pa je ostal na planetu 4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Bo vsekakor zanimivo kako mislijo priključiti awekaning del prvemu Alien filmu.
David ima zdaj polno ladjo kolonistov in lahko eksperimentira kolikor hoče. Kam bo šel z ladjo Zaveza ?
Končalo naj bi se z padcem inženirske ladje na LV-426 na kateri je bilo polno jajc.

Torej bo še eno srečanje Davida z stvarniki in čigava so tista jajca. Ali kraljica zdaj sploh obstaja ali ne ? :P

ADIJOOO ::

Engineers so imeli namen uničiti zemljo zato k so zemljani ubili Jezusa ?
Jezus je bil človek izbran ali je bil njihov ?

vostok_1 ::

Saj taka zgodba ne bi bila slaba. Je pa v hudo napačnih rokah.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

ADIJOOO je izjavil:

Engineers so imeli namen uničiti zemljo zato k so zemljani ubili Jezusa ?
Jezus je bil človek izbran ali je bil njihov ?


Nekaj takega naj bi bilo ja ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Saj taka zgodba ne bi bila slaba. Je pa v hudo napačnih rokah.


In kateremu režiserju bi ti zaupal to zgodbo ?

vostok_1 ::

Kroničnemu pjancu zagotovo ne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Ridley naj posname še nadaljevanje potem pa lahko začnejo iskati naslednika.

vostok_1 ::

Upam, da preden se to zgodi, se začne vojna in bo snemanje canceled.
Zaslužite si jo. You can only go so far debasing your culture with retarded money milking franchises, before things crack.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Upam, da preden se to zgodi, se začne vojna in bo snemanje canceled.
Zaslužite si jo. You can only go so far debasing your culture with retarded money milking franchises, before things crack.


Nobeden te ne sili, da gledaš niti te ne bo nič stalo tako, da ne razumem zakaj se tako pritožuješ.

Ridley Scott pa naj samo snema Alien filme.

vostok_1 ::

Ne razumeš. Ni stvar Ridleyevega Aliena.
Kultura, ki je zmožna zgolj rehash-e, obupne at that, je kultura na koncu poti. Ti boš gledal tvoj Alien še medtem ko ti razbijajo okna in vdirajo v stanovanje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Ne razumeš. Ni stvar Ridleyevega Aliena.
Kultura, ki je zmožna zgolj rehash-e, obupne at that, je kultura na koncu poti. Ti boš gledal tvoj Alien še medtem ko ti razbijajo okna in vdirajo v stanovanje.


Čim Ridley posname nov Alien film ga boš tudi ti gledal.

Kvinta ::

Elizabeth Shaw je mrtva.


Od kdaj je ona mrtva oziroma kak in kje je umrla ?
A.C.A.B

oo7 ::

Kvinta je izjavil:

Elizabeth Shaw je mrtva.


Od kdaj je ona mrtva oziroma kak in kje je umrla ?


Na poti z planeta LV223 na planet 4 jo je David ubil pred tem pa ga je ona skupaj sestavila.

Elizabeth Shaw

Kvinta ::

oo7 je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Elizabeth Shaw je mrtva.


Od kdaj je ona mrtva oziroma kak in kje je umrla ?


Na poti z planeta LV223 na planet 4 jo je David ubil pred tem pa ga je ona skupaj sestavila.

Elizabeth Shaw



Pol jaz enega filma nisem gledal al kak je to zdaj še vedno ne štekam :8)
A.C.A.B

Vazelin ::

Jaz upam, da pred penzijo Ridley posname še remake Alien enkice, da Vostoka triggera:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

vostok_1 ::

Za enko se toliko ne bi sekiral. Samo 2-ke naj ne tikajo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Pa res. To bi bilo še bolje. Da Ridley posname remake Cameronove dvojke8-) 10/10 trigger happy level a :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
48 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254047 (1476) oo7
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219208528 (47194) Gury
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615659 (5995) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214534 (8150) oo7
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396043 (5408) vostok_1

Več podobnih tem