» »

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Temo vidijo: vsi
««
16 / 57
»»

vostok_1 ::

Listen.

I was amongst the top, ki je želel tako pred-zgodbo aliensev. Ideja mi je super. Humans create david, david create aliens. Zato pa sem za Prometeja bil tako hypan.

Ampak sama izvedba obeh prequelov je tako porazna. Terrible.

Recimo alien 3, niti slučajno ni imel toliko idjotizmov. Bil je nekoliko dolgočasen, ampak je bil vsaj stabilen.

Ta dva nova pa gresta iz prizora v prizora, iz klišeja v kliše, iz idjotizma v idjotizem iz meaningles akcije v meaningles akcijo...obup.
Edina res solidna scena je bila ko je alien s hrbta uletel. Vse ostalo je dogshit.

To je v bistvu B movie, ki je imel preveč budgeta.

Alien 1 je bil B movie, ki se jim je posrečlo naredit A movie.

Jz krivim alkohol, dead seriously.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:


Jz krivim alkohol, dead seriously.


Potem pa pojdi drugič trezen v kino pa boš mogoče kaj več odnesel od zgodbe :)

vostok_1 ::

Mogoče, če bi šel pjan, bi se sinhroniziral z Ridlejevimi mislimi. Trezen pa nikakor.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Mogoče, če bi šel pjan, bi se sinhroniziral z Ridlejevimi mislimi. Trezen pa nikakor.


Kater je letos najboljši film kar si ga gledal?

MaliJanez ::

Tak pač, malo je dolgočasen film, enih 30 minut bi komot lahko ven odrezali, sploh tiste scene z walterjem in davidom, predvsem tista ko ga uči igrati flavto;((

bambam20 ::

MaliJanez je izjavil:

Tak pač, malo je dolgočasen film, enih 30 minut bi komot lahko ven odrezali, sploh tiste scene z walterjem in davidom, predvsem tista ko ga uči igrati flavto;((



Ta scena je pomembna, kot je že @M-Power napisal.

adhoc ::

vostok_1 je izjavil:

Alien 1 je bil B movie, ki se jim je posrečlo naredit A movie.


No, vsaj v nečem se strinjava.

P.S.: Priporočam ti, da se osredotočiš na bodisi slovenščino bodisi angleščino, ker sedaj ti niti eno niti drugo ne gre dobro od rok.

klemenSLO ::

Slučajno sem ujel tole temo in si nisem mogel kaj kot da se kot 'fan' Alien franšize takoj odpravim v kino.
Tako kot vse ostale stvari niso le črno bele tudi Covenant ni. Prometheus z Inžinirji je šel v zelo zanimivo smer --> iskanje izvora..'kreatorja vsega' in to mu je uspelo. Convenant-u je manjkalo več zgodbe v povezavi z inžinirji. Praktično je en samcat izsek kjer pokaže kako android pristane na planetu in jih uniči ko spusti tisto snov....
Odpre pa novo temo... o umetni inteligenci in samozavedanju le - te . in to je po mojem rdeča nit tega filma....prikazuje poskuse androida da bi tudi on bil 'stvarnik'
Del franšize Covenanta je klasična zgodba kako se posadka vesoljska ladje odzove na 'nezanan klic' in predvidljiv zaplet s pošastmi. CGI je zadovoljiv. Zgodba je (preveč) predvidljiva. Vseskupaj za 6/10 po mojem mnejenju.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Mogoče, če bi šel pjan, bi se sinhroniziral z Ridlejevimi mislimi. Trezen pa nikakor.


Kater je letos najboljši film kar si ga gledal?


I.e. letošnji filem (2017) ali pač najboljše, kar sem letos gledal?

Od 2017 filmov je Covenant in GITS. Drugi je bil neprimerno boljši. Covenant sploh ni filem, ampak zlepjene skupaj alkoholizirane blodnje, katere je nadzoroval generični mass market publicist.

Nisem gledal veliko filmov letos.
Ampak High-Rise zmaga. That is cinematographic art translated into highly digestible and tasty foodstuff.
Če je to preveč artsy zate, pa ti komot povem, da se Passengers polula in pokaka na Covenanta. Actually, vrjetno najslabša scena Passengerja je boljša od najboljše scene Covenanta.

adhoc je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Alien 1 je bil B movie, ki se jim je posrečlo naredit A movie.


No, vsaj v nečem se strinjava.

P.S.: Priporočam ti, da se osredotočiš na bodisi slovenščino bodisi angleščino, ker sedaj ti niti eno niti drugo ne gre dobro od rok.


PS. To misliš, da ti ne razumeš ali da delam kake grozne napake. Jz ocenjujem, da je dokaj fluidno zlepljeno skupaj.

klemenSLO je izjavil:

Slučajno sem ujel tole temo in si nisem mogel kaj kot da se kot 'fan' Alien franšize takoj odpravim v kino.
Tako kot vse ostale stvari niso le črno bele tudi Covenant ni. Prometheus z Inžinirji je šel v zelo zanimivo smer --> iskanje izvora..'kreatorja vsega' in to mu je uspelo. Convenant-u je manjkalo več zgodbe v povezavi z inžinirji. Praktično je en samcat izsek kjer pokaže kako android pristane na planetu in jih uniči ko spusti tisto snov....
Odpre pa novo temo... o umetni inteligenci in samozavedanju le - te . in to je po mojem rdeča nit tega filma....prikazuje poskuse androida da bi tudi on bil 'stvarnik'
Del franšize Covenanta je klasična zgodba kako se posadka vesoljska ladje odzove na 'nezanan klic' in predvidljiv zaplet s pošastmi. CGI je zadovoljiv. Zgodba je (preveč) predvidljiva. Vseskupaj za 6/10 po mojem mnejenju.


Vi to ocenjujete vse z tančico Alien franšize.

Ocenite film as standalone. Film je en sam skupek klišejev, trope-ov, površnih scen, failed atemptov at being smart, nerodnosti.
Tako se filme pač ne dela.

Ponovno:



poglejte si tole. Par papakov z drobižem je naredilo bolj compelling, bolj tight filemček, kot cel covenant.
Ta shortie sem si še parkrat ogledal pa še vedno se mi zdi superb.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Mogoče, če bi šel pjan, bi se sinhroniziral z Ridlejevimi mislimi. Trezen pa nikakor.


Kater je letos najboljši film kar si ga gledal?


I.e. letošnji filem (2017) ali pač najboljše, kar sem letos gledal?

Od 2017 filmov je Covenant in GITS. Drugi je bil neprimerno boljši. Covenant sploh ni filem, ampak zlepjene skupaj alkoholizirane blodnje, katere je nadzoroval generični mass market publicist.

Nisem gledal veliko filmov letos.
Ampak High-Rise zmaga. That is cinematographic art translated into highly digestible and tasty foodstuff.
Če je to preveč artsy zate, pa ti komot povem, da se Passengers polula in pokaka na Covenanta. Actually, vrjetno najslabša scena Passengerja je boljša od najboljše scene Covenanta.



Oh ja Passengers ;((
High - Rise pa nisem gledal me je že trailer odvrnil od gledanja pa tudi ocene ima zanič.

To je vse kar si gledal?

vostok_1 ::

To zato ker pač gledaš sam neke blockbusterje. V resnici je masterpiece.

Mislim, da je vse, vsaj kar se spomnem dobrega.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

arnecan1 ::

klemenSLO je izjavil:

Slučajno sem ujel tole temo in si nisem mogel kaj kot da se kot 'fan' Alien franšize takoj odpravim v kino.
Tako kot vse ostale stvari niso le črno bele tudi Covenant ni. Prometheus z Inžinirji je šel v zelo zanimivo smer --> iskanje izvora..'kreatorja vsega' in to mu je uspelo. Convenant-u je manjkalo več zgodbe v povezavi z inžinirji. Praktično je en samcat izsek kjer pokaže kako android pristane na planetu in jih uniči ko spusti tisto snov....
Odpre pa novo temo... o umetni inteligenci in samozavedanju le - te . in to je po mojem rdeča nit tega filma....prikazuje poskuse androida da bi tudi on bil 'stvarnik'
Del franšize Covenanta je klasična zgodba kako se posadka vesoljska ladje odzove na 'nezanan klic' in predvidljiv zaplet s pošastmi. CGI je zadovoljiv. Zgodba je (preveč) predvidljiva. Vseskupaj za 6/10 po mojem mnejenju.

Ja, definitivno premalo o Inženirjih. V to smer bi morala iti franšiza.

Film o ženski junakinji, zlobnem androidu ter pošastih smo že videli. In še boljši je bil, kakor tale.

krho ::

SPOILER.
Scena z Walterjem, ko pride iz zatočišča in potem konec filma sta bila popolnoma predvidljiva :(
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Sarkozy ::

po ogledu je čas za nekaj vprašanj
pazi S P O I L E R S !!!!!

1. zakaj alien ni enak tistemu v filmu iz 1979?
 Alien 1

Alien 1

 A.C.

A.C.


verjetno moramo počakati na nadaljevanje, ko bo David vnesel nekaj popravkov v svojo kreacijo, možno je da bo vključil nekaj neorganske snovi, malce samega sebe?

2. kdo je Space Jockey na LV-426?
 David?

David?


je možno, da je to sam David? je odšel na LV-426 namesto na Origae-6? in tam pričaral originalnega Xenomorfa in jajca (ki btw v Covenent niso enaka kot na LV-426) .

3. kdo je mati kraljica?
 Mother?

Mother?


verjetno je mati vseh alienov (prva mati) prav Elisabeth Shaw, ki jo David izkoristi, da znese tista jajca ki jih pokaže Oramu. Druga bo verjetno Daniels, ki ji David obljubi enako usodo kot Dr Shaw.

4. ali so inženirji res izumrli?
 Wipe out?

Wipe out?


meni se tisti v Covenant ne zdijo kot superiorna rasa, in niso prav nič podobni tistemu velikanu iz Prometheusa. David je verjetno bombardiral neko človeštvu podobno populacijo, ki so jo ustvarili inženirji, prav tako kot nas. Upam, da potrditev dobimo v nadaljevanju (Awakening), kjer pričakujem več zgodbe o inženirjih :D
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

krho je izjavil:

SPOILER.
Scena z Walterjem, ko pride iz zatočišča in potem konec filma sta bila popolnoma predvidljiva :(



Res je. Ampak je bila še vedno huda fora na koncu, ko je šla v komoro :)

Sarkozy je izjavil:

po ogledu je čas za nekaj vprašanj
pazi S P O I L E R S !!!!!

1. zakaj alien ni enak tistemu v filmu iz 1979?
 Alien 1

Alien 1

 A.C.

A.C.


verjetno moramo počakati na nadaljevanje, ko bo David vnesel nekaj popravkov v svojo kreacijo, možno je da bo vključil nekaj neorganske snovi, malce samega sebe?



Ja ta Xenomorpf naj še ne bi bil pravi Xeno kot tisti v Alien 1. Kot kaže mora david še malo experimintirati.

Sarkozy je izjavil:


2. kdo je Space Jockey na LV-426?
 David?

David?


je možno, da je to sam David? je odšel na LV-426 namesto na Origae-6? in tam pričaral originalnega Xenomorfa in jajca (ki btw v Covenent niso enaka kot na LV-426) .



Na to vprašanje bomo morali še počakati :)

Sarkozy je izjavil:


3. kdo je mati kraljica?
 Mother?

Mother?


verjetno je mati vseh alienov (prva mati) prav Elisabeth Shaw, ki jo David izkoristi, da znese tista jajca ki jih pokaže Oramu. Druga bo verjetno Daniels, ki ji David obljubi enako usodo kot Dr Shaw.



Ni mi jasno kako bi Elizabeth lahko znesla jajca. Zaenkrat se zdi ravno tako kot, da je Ridley Scott izničil kraljico iz filma Aliens ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:



4. ali so inženirji res izumrli?
 Wipe out?

Wipe out?


meni se tisti v Covenant ne zdijo kot superiorna rasa, in niso prav nič podobni tistemu velikanu iz Prometheusa. David je verjetno bombardiral neko človeštvu podobno populacijo, ki so jo ustvarili inženirji, prav tako kot nas. Upam, da potrditev dobimo v nadaljevanju (Awakening), kjer pričakujem več zgodbe o inženirjih :D


Tisti inžinirji v Prometheus so bili drugačni tudi po obrazih. Jaz bi rekel, da so bili tisti na Prometheusu nekakšni vojaki gensko izboljšani tisti v Covenantu pa civil v bolj primitivni obliki.
Ker tudi zanimivo kako so čakali vrnitev ladje.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:



Ni mi jasno kako bi Elizabeth lahko znesla jajca. Zaenkrat se zdi ravno tako kot, da je Ridley Scott izničil kraljico iz filma Aliens ?


Verjetno jajca skozi čas rastejo in so bila popolnoma mala, ko jih je pobral iz Elizabeth? To bi ti moral vedet, kako se jajca razvijajo?

krho je izjavil:

SPOILER.
Scena z Walterjem, ko pride iz zatočišča in potem konec filma sta bila popolnoma predvidljiva :(


Predvidljiv ali ne. Meni se je zdel odličen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Ni mi jasno kako bi Elizabeth lahko znesla jajca. Zaenkrat se zdi ravno tako kot, da je Ridley Scott izničil kraljico iz filma Aliens ?


Verjetno jajca skozi čas rastejo in so bila popolnoma mala, ko jih je pobral iz Elizabeth? To bi ti moral vedet, kako se jajca razvijajo?



Kraljica izleže že velika jajca

bambam20 ::

oo7 je izjavil:



Kraljica izleže že velika jajca



Mogoče so bila prva jajca manjhna?

Ti poznaš bolje zgodovino Alienov.

Sarkozy ::

bambam20 je izjavil:

Mogoče so bila prva jajca manjhna?


misliš približno take velikosti kot

S P O I L E R S !!!!!

tisti facehuggers embriji, ki jih David izbljuva na koncu filma ? 8-)

Ils sont fous ces Slovenes!

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Mogoče so bila prva jajca manjhna?


misliš približno take velikosti kot

S P O I L E R S !!!!!

tisti facehuggers embriji, ki jih David izbljuva na koncu filma ? 8-)



Se pravi tudi jajca še rastejo, ker v drugih filmih je kraljica izvalila velika jajca tukaj pa je David zbljuval majhna.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Sarkozy je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Mogoče so bila prva jajca manjhna?


misliš približno take velikosti kot

S P O I L E R S !!!!!

tisti facehuggers embriji, ki jih David izbljuva na koncu filma ? 8-)



Se pravi tudi jajca še rastejo, ker v drugih filmih je kraljica izvalila velika jajca tukaj pa je David zbljuval majhna.


Ja izvalila je že dozorela jajca :). Očitno so jajca v začetku mičkena :).

Cervantes ::

Skratka, jajca.

bambam20 ::

Cervantes je izjavil:

Skratka, jajca.

Jajca so pomembna :D oz. si mislil povedat, da je film navadno jajce.

vostok_1 ::

Alien: Jajca bi moral bit pravi naslov filma.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Skratka rupsi pa M_power sta vedno bolj isolated in their opinion.

Vrjetno ljudi počasi mineva šok nad filmom in sedaj razločno vidijo dejansko kaka smet je.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

adhoc ::

Mene si še pozabil, meni je bil film kul.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Skratka rupsi pa M_power sta vedno bolj isolated in their opinion.

Vrjetno ljudi počasi mineva šok nad filmom in sedaj razločno vidijo dejansko kaka smet je.


Nima veze če film ni všeč 95% ljudem men je bil in ne bom spemenil svojega mnenja :)

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

Skratka rupsi pa M_power sta vedno bolj isolated in their opinion.

Vrjetno ljudi počasi mineva šok nad filmom in sedaj razločno vidijo dejansko kaka smet je.



To govoriš ti pa še četica osamljenih nejevoljnežev.

Sam opevaš tisti drek od filma Ghost in the Shell in dolgočasni Passengers.

vostok_1 ::

Opevam? Lol.

Dolgočasen? Ste povedali ja, kako vi ocenjujete filme.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

adhoc ::

V bistvu sva imela z mojo maraton ta teden, vsak dan en film, Alien 1-4 + Prometej. Obema so vsi filmi čisto OK, vključno s Prometejem. Obema je Prometej in Covenant boljši film kot trojka ali štirka, recimo.

Kakšno smrt si zasluživa zaradi tega mnenja, vostok?

vostok_1 ::

Priklenit na stol in do smrti vrtet prizor "What do you believe in David"

In zakaj naj bi bila trojka pa štirka slabša?

Da, slabša sta od prvih dveh, ampak bistveno boljša od zadnjih dveh.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

[D]emon ::

Meni je bil stirica prav zabaven, sedel mi je tisti crni humor od Ripley. No, nasplosno mi je bil ton humorja zakon. Pa Call je bila cukr. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

vostok_1 ::

Seveda. Štirka se ni jemala smrtno resno. Humor pa je rud meni bil kul. Pa ne morete zanikat, da ni imela kar nekaj dobrih scen.
Covenant pa ima samo facepalm prizore.

A res je bil komu konec všeč? Neko brezvezno skakanje gor pa dol, kup neke FX megle in vse skupaj se je končalo skoraj takoj.

Pač alkohol.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

[D]emon ::

Meni je bila v stirici carska tista scena, ko Ripley zabrise zogo cez ramo in bam, zoga direktno v mrezo. Kot se spomnim, sem nekje bral, da ji je v tretjem ali ne vem vec katerem poskusu to uspelo brez trikov.

Covenanta pa se nisem gledal. V kinu ga garantirano ne bom.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

vostok_1 ::

Dobro, ni mi to bil res najboljši prizor, ampak ja...baje ni bilo fejkano se je tudi takrat govorilo.
Sicer pa ripley sigurno ima košarkaško postavo za žensko.

Mislim, tista scena z celico in alieni je bila kr kul. "kill me" del je tud bil kr srhljiv, pa konec čeprav malce za lase privlečen je bil dokaj epik.

Covenantovega se sploh ne spomne, sam vem da so neki koščki vsepovsot leteli, neke viličarje se je odkačilo pa aliena povozilo vn or something.

Smeti vglavnem.

Nikakor v kino. Je komaj vreden tistega bandwidtha na pašnikih.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

[D]emon ::

Hehe, pa tista izmenjava k Ripley prbije "Who do I have to fuck to get off this ship?" pa Johner nazaj "I could get you off. Not the ship though..." :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

vostok_1 ::

Jep. Skratka vsaj za par redov boljši od tega novega Ridley sranja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Jep. Skratka vsaj za par redov boljši od tega novega Ridley sranja.


Jaz pa mislim, da je bil tebi film Alien: Covenant hud samo nočeš priznat.

vostok_1 ::

Hud glavobol, da, priznam.

Se ne zafrkavam, ko rečem da sem lep del filma facepalmal.

Prve sume sem že začenjam imet v sceni z Weylandom in Walterjem.
"are you trying to be smart movie? because that's some really poor exposee" Ampak sem rekel, ok, slab štart dober konec. Do pristanka sem še nekako zdržal.
Rekel sem, ajde ljudje prihodnsti so pač tolerantni na tuje atmosfere, to nam je že prometej prikazal.
Nato se je tisti spotaknil. Pa sem začel "resno, tako se to začne?" Pol še tisti pokne tisto gobo.
Hey, Prometheus didn't kill me, so i must be stronger now.
Nato scena z backburstingom...well alright, it was somewhat nice. So you have numerous neomorphs that are invulnerable and came from nowhere...segrejem roko.

Pojavi se David...tam se začne professional facepalming. Sprva sem mislu, da se bo vsaj še Captain America pojavil. Bolj disney sceno pač ne moreš naredi.

Nato pa striženje las androidu, FACEPALM!
Can i finger you, FACEPALM!
I need a break, FACEPAML!
You have to understand them, FACEPALM!
Wanna se my closet, FACEPALM!
Hey i have some alien eggs here, but i need a person to activate them, can you come closer, FACEPALM!
Seveda, slavni, what do you believe in moment, FACEPALM!
Generična over the top vzletna scena z alienom, ki ni bil niti kanček več strašljiv, FACEPALM!
Shower scene, FACEPALM!
Bebasto, popolnoma neinteresantno preganjanje po ladji, FACEPALM!
Nerazločna, dolgočasna end fight scena, ki bolj underwhelming ne bi mogla bit, FACEPALM!
David izbljuva jajčeca, FACEPALM!

Jz bom s tem filmom postal še obseden. Ni mi jasno, kdo razen osnovnošolca, lahko odobri tak filem za javno predvajanje, pa še toliko računa.

Trdit, da je Covenant in prometej takoj za prvima dvema deloma je ne samo ogabna laž, je žalitev, ki si zasluži najmanj javno bičanje, če ne flailing.
Aliens, kot vrhunec franšize je sproduciral toliko epičnosti, da še danes ga jemljemo kot referenco za vsega in svašta. In vi bi ga dali ob bok covenantu? You should ...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nurse013 ::

Dober film !
:)
you gotta be kidding me...

oo7 ::

nurse013 je izjavil:

Dober film !


Se strinjam :)

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:


Aliens, kot vrhunec franšize je sproduciral toliko epičnosti, da še danes ga jemljemo kot referenco za vsega in svašta.



Imaš ti kakšno motnjo , da ves čas na polno mešaš slovenščino in angleščino?

nurse013 je izjavil:

Dober film !


Sej se večina strinjamo, da je film dober. Samo manjšina zmrd joka v podzemnih globočinah zapuščene temnice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Sarkozy ::

ja, sam da bo zdaj treba čakat do 2019

 A:A

A:A

Ils sont fous ces Slovenes!

vostok_1 ::

Ahaha. History will judge you.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Cruz ::

Jaz se strinjam z vostok_1, sem se kar nasmejal pri nekaterih scenah kako slabo, bedno je bilo narejeno. Podobna količina smeha kot pri novemu Fast and Furiusu. 2/10, pa še ta 2 je zaradi majhnih Alienov.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

vostok_1 ::

Exactly. Pri alienih se ne smeješ razen ko gre za tako sceno:


In ostalo od Hudsona.

Res abotno primerjat neko low value, generično akcijo z masterpiec-om.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Production Budget: $97 million

Domestic: $57,347,181 39.9% (zadnji podatki 28.5.2017)
Foreign: $86,240,234 60.1% (zadnji podatki 23.5.2017)


= Worldwide: $143,587,415


V foreign manjka 5 dni nazadnje so posodobili 23.5.2017

vostok_1 ::

Zgleda, da si samo ti presenečen. Jz sem vedu, da bo tako.

Dobrih 7 dolarjev tam notri je mojih. And i assure you. Ridleya ne grem več v kino gledat, razen če bo 99% vseh kritikov in ljudstva reklo, da je to nov masterpiece, ki sodi pod UN zaščito kulturne dediščine.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
««
16 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254074 (1503) oo7
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219209834 (48500) Gury
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615761 (6097) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214698 (8314) oo7
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396093 (5458) vostok_1

Več podobnih tem