» »

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Temo vidijo: vsi
««
15 / 57
»»

vostok_1 ::

Torej počasi spoznavaš, da je filem totalno prizadet. Nič ne razloži, in to kar predstavi predstavi obupno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

CoreySteel ::

oo7 je izjavil:


Jaz dvomim, da je David pobil vse inžinerje pa vprašanje če so bili sploh isti inžinerji kot v filmu Prometheus. Pa tudi tako napredna civlizacija in, da bi živeli samo v eni vasi ali mestu na celem planetu dvomim bi prej rekel, da gre za kakšno kolonijo.


Seveda jih ni vse pobil. Če ne drugega, bo en strmoglavil na LV-426 čez par let :)
Twitter: @CoreySteel_

Looooooka ::

Prometheus dobro sprejet s strani novih gledalcev, razocaral fane aliena, ker je grozljivko spremenil v neko avanturisticno obljubo o nadaljevanju sage oz moznosti, da se pove kaj novega.
Tale covenant je padel na izpitu. Dodali so malce vec akcije vendar je v primerjavi z originali to spet neka PG-13 risanka. Model se je spet posral na dejstvo, da je bila to v osnovi prakticno grozljivka.
Cel film ampak resnicno cel film od zacetka do konca je predvidljiv vsakemu, ki je gledal katerikoli del aliena. Tudi v primerjavi s Prometheus 1 je sel korak nazaj. Prizorov, ki bi kogarkoli resnicno prestrasili sploh ni bilo, film pa se je vlekel kot najdaljse drame.
Sama razlaga izvora alienov je mene osebno razocarala. Brezveze in resnicno nevredno vseh starih delov. Dobil sem obcutek kot, da so film naredili zgolj zato, ker je Prometheus 1 dozivel uspeh. Ce bi si vzeli se eno leto casa in spisali boljso zgodbo o izvoru pa dali vec poudarka na teh velikanih...bi bilo mnogo bolje.
S takim scenarijem se pa ne bi cudil, ce bi naslednjic spacal film, kjer bodo predatorji indijanci, ki so stopili na eno izmed gob, se spodaknili in padli v casovno luknjo, ter po par tisoc letih evolucije, postali to kar so. Pac neka butasta otrocja razlaga, kjer mora biti za izvirni greh spet kriv clovek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

oo7 ::

CoreySteel je izjavil:

oo7 je izjavil:


Jaz dvomim, da je David pobil vse inžinerje pa vprašanje če so bili sploh isti inžinerji kot v filmu Prometheus. Pa tudi tako napredna civlizacija in, da bi živeli samo v eni vasi ali mestu na celem planetu dvomim bi prej rekel, da gre za kakšno kolonijo.


Seveda jih ni vse pobil. Če ne drugega, bo en strmoglavil na LV-426 čez par let :)


Tudi to je res samo vseeno sem menja, da tile v covenant niso isti kot tisti na Prometheusu.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:



Jaz dvomim, da je David pobil vse inžinerje pa vprašanje če so bili sploh isti inžinerji kot v filmu Prometheus. Pa tudi tako napredna civlizacija in, da bi živeli samo v eni vasi ali mestu na celem planetu dvomim bi prej rekel, da gre za kakšno kolonijo.

Prometheus


Covenant


Bi rekel, da gre za dve različni rasi ?



Tile v Covenantu mi ne deluje kaj prida napredna cilizacija. SO na ravni srednjega veka, tako po oblačenju, tako po zgradbah :).

CoreySteel je izjavil:

bambam20 je izjavil:


Edini film , ki ima zanimive in zapomnljive karakterje, če odmislim Ripley je drugi del Aliens.

Iz prvega se ne spomnim razen Ripley niti enega. Kaj šele iz trojke.


Vsaj androida bi si lahko zapomnil :D



ISkreno ne vem, kako je bilo ime Androidu iz enice. Se pa seveda spomnim Bishopa iz dvojke in uno androidko iz 4-ke, katere pa znova ne vem imena.

Looooooka je izjavil:


Sama razlaga izvora alienov je mene osebno razocarala. Brezveze in resnicno nevredno vseh starih delov. Dobil sem obcutek kot, da so film naredili zgolj zato, ker je Prometheus 1 dozivel uspeh. Ce bi si vzeli se eno leto casa in spisali boljso zgodbo o izvoru pa dali vec poudarka na teh velikanih...bi bilo mnogo bolje.


Dolgčas . To je film o alienih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

CoreySteel ::

bambam20 je izjavil:


Tile v Covenantu mi ne deluje kaj prida napredna cilizacija. SO na ravni srednjega veka, tako po oblačenju, tako po zgradbah :).

Verjetno je David itak zajebal Shawovo in zavil na kak drug planet in ne tja kamor sta bila namenjena, da je mal testiral black goo ter delal druge poskuse? :P

bambam20 je izjavil:


ISkreno ne vem, kako je bilo ime Androidu iz enice. Se pa seveda spomnim Bishopa iz dvojke in uno androidko iz 4-ke, katere pa znova ne vem imena.

Drugače sem samo zato mislil, ker je bil tisti android (Ash) precej pomemben za Ripleyev lik in seveda razlog, da Bishopa potem ni marala.
Twitter: @CoreySteel_

oo7 ::

CoreySteel je izjavil:

bambam20 je izjavil:


Tile v Covenantu mi ne deluje kaj prida napredna cilizacija. SO na ravni srednjega veka, tako po oblačenju, tako po zgradbah :).

Verjetno je David itak zajebal Shawovo in zavil na kak drug planet in ne tja kamor sta bila namenjena, da je mal testiral black goo ter delal druge poskuse? :P



Čisto možno, da je zavil na kak drug planet itak je imel celo mapo vesolja v tisti ladji.

Sarkozy ::

evo tut jest sem pogledal :)
mater, kaj mi je bilo, da sem gledal napovednike in prologe ;(
tega se bom v prihodnosti na daleč izogibal
pokvaril sem si večer, saj sem uganil zgodbo že mesece nazaj
vse okoli Davida, Walterja, Shaw in celo James Franco je ......, kot sem napovedal
Film mi je bil ravno zato, dolgoooooooooooooooooočasen
in sem komaj čakal kakšno presenečenje
a žal ga nisem dočakal ;((
drugače film obrtniško narejen in seveda sledijo nadaljevanja
kot sem jaz razumel, še dva
prvi (Awakening) bo pokazal zgodbo med Prometheus in Covenant
drugi (naslov še neznan) bo povezal Alien-1
Fox-u se seveda smeje, saj je že v prvih 3 dneh zaslužil nekaj manj kot je bil sam budget
Ils sont fous ces Slovenes!

vostok_1 ::



Pravim. Vsak ki ima dve delujoči možganski celici, ve da to so smeti od filma, že če ga ocenjuješ kot standalone. Slabo izpeljane reference do ostalih delov so sam icing on the cake.

Razumem pa da corporate plačani youtube kritiki, ki recenzirajo film kot, da bi bil zgolj nek nov deodorant...kakega takega celo prepričajo.

Vsak z minimalno filemsko izobrazbo/razgledanostjo, mora spredvidet, da je ta film either abominacija, ali zelo slab. Višje enostavno ne gre.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

evo tut jest sem pogledal :)
mater, kaj mi je bilo, da sem gledal napovednike in prologe ;(
tega se bom v prihodnosti na daleč izogibal
pokvaril sem si večer, saj sem uganil zgodbo že mesece nazaj
vse okoli Davida, Walterja, Shaw in celo James Franco je ......, kot sem napovedal
Film mi je bil ravno zato, dolgoooooooooooooooooočasen
in sem komaj čakal kakšno presenečenje
a žal ga nisem dočakal ;((
drugače film obrtniško narejen in seveda sledijo nadaljevanja
kot sem jaz razumel, še dva
prvi (Awakening) bo pokazal zgodbo med Prometheus in Covenant
drugi (naslov še neznan) bo povezal Alien-1
Fox-u se seveda smeje, saj je že v prvih 3 dneh zaslužil nekaj manj kot je bil sam budget


Ja saj sva res veliko pisala pred izidom filma:P
Awekening naj bi se imenoval film od Blomkampa, ki ga ne bo.
Budget je okoli 100 mio s tem, da ni vštet marketing.
Do zdaj so zaslužili doma 36 mio $ in na tujem dobrih 81 mio $ skupno 117 mio $
Film bo moral zaslužiti tam ene 300 mio$, da bodo vlagatelji zadovolnji.

scipascapa ::

Tole bom izpustil v kino, škoda 6-7€. Tudi ocene so slabe.

Looooooka ::


Jaz dvomim, da je David pobil vse inžinerje pa vprašanje če so bili sploh isti inžinerji kot v filmu Prometheus. Pa tudi tako napredna civlizacija in, da bi živeli samo v eni vasi ali mestu na celem planetu dvomim bi prej rekel, da gre za kakšno kolonijo.

Prometheus


Covenant


Bi rekel, da gre za dve različni rasi ?


Tile v Covenantu mi ne deluje kaj prida napredna cilizacija. SO na ravni srednjega veka, tako po oblačenju, tako po zgradbah :).

Tip, ki jih je potresel zgleda kot inzenir.
Torej so spet zapravili 2 uri cajta brez, da bi razlozili kaj je njihov cilj in zakaj so tako nezadovoljni s stvaritvami, da jih potem lepo iznicijo.
Tole, da je kriv android in s tem clovek, ki je iskal stvarnika, je res pateticno brezvezeen scenarij. Se pridruzujem tistim, ki so zato, da se reziserju prepove delat naprej. Postaja bolj sfaljeno kot F&F filmi.

Invictus ::

Fantje, samo film je...

Mene je zmotilo kako amatersko vesoljsko ladjo so imeli, in neupoštevanje vseh normalnih postopkov, ko se pristane na tujem planetu.

Saj ni treba da se gre v podorobnosti, ampak tole je bilo kot da grešp k sosedu na pir... Malo več varnosti ne bi škodilo ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

oo7 ::

Looooooka je izjavil:


Tip, ki jih je potresel zgleda kot inzenir.
Torej so spet zapravili 2 uri cajta brez, da bi razlozili kaj je njihov cilj in zakaj so tako nezadovoljni s stvaritvami, da jih potem lepo iznicijo.
Tole, da je kriv android in s tem clovek, ki je iskal stvarnika, je res pateticno brezvezeen scenarij. Se pridruzujem tistim, ki so zato, da se reziserju prepove delat naprej. Postaja bolj sfaljeno kot F&F filmi.


Na katerga to misliš, ki jih je potresel?
Težko bi kaj razložili če je android naredil genocid predno bi lahko sploh kaj rekli.

Invictus je izjavil:

Fantje, samo film je...

Mene je zmotilo kako amatersko vesoljsko ladjo so imeli, in neupoštevanje vseh normalnih postopkov, ko se pristane na tujem planetu.

Saj ni treba da se gre v podorobnosti, ampak tole je bilo kot da grešp k sosedu na pir... Malo več varnosti ne bi škodilo ;).


Mene je najbolj zmotilo, ko so pristali na planet in, ko so odprli vrata je ena rekla, da se ji zdi zrak v redu :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Sarkozy ::

vse bo razloženo 2019
ko bo nov film
v katerem bosta glavna protagonista Dr.Shaw in David

Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

vse bo razloženo 2019
ko bo nov film
v katerem bosta glavna protagonista Dr.Shaw in David




Se pravi ta film 2019, ki bo povedal zgodbo med Prometheusom in Covenantom in potem še eden film, ki bo nadaljeval zgodbo Covenanta in priključil filmu Alien 1.

Sarkozy ::

ja
tako sem jaz razumel :)
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

ja
tako sem jaz razumel :)


Ja če bo film zaslužil tam okoli 400 mio potem bo 2019 nov film če pa ne pa bodo po moje spet malo počakali. Samo Ridley se stara tako, da ni časa za počitek :D

bambam20 ::

Looooooka je izjavil:


Tip, ki jih je potresel zgleda kot inzenir.
Torej so spet zapravili 2 uri cajta brez, da bi razlozili kaj je njihov cilj in zakaj so tako nezadovoljni s stvaritvami, da jih potem lepo iznicijo.
Tole, da je kriv android in s tem clovek, ki je iskal stvarnika, je res pateticno brezvezeen scenarij. Se pridruzujem tistim, ki so zato, da se reziserju prepove delat naprej. Postaja bolj sfaljeno kot F&F filmi.


Ne vem zakaj se toliko ubadate z inženirji, če je to film o ALienih. No naj bi bil, čeprav je ALien povsem obstranski vtem filmu in bi lahko rekli, da ima glavno vlogo David :).


MEne boli za te inženirje. Važno, da je Ridley prikazal, kdo je dejansko dokončno razvil aliena v obliko, kot smo jo videli leta 1979. To je to.

Vi pa komplicirate in zaniamivo, da določeni ste že vnaprej vedeli kakšne bo zgodbo, pravi jasnovidci, res. Nihče ni mogel vedet, kakšen bo konec in film se zaključi vrhunsko.

Kot da imaš v hibernaciji člane Slo techa , ki čakajo, da jim dodaš gostitelja :).

Sarkozy ::

Sarkozy je izjavil:

to že vemo
glavni krivec za nastanek xeno-ta je David 8-)


to je blo napisano 7.marca 8-)
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

Sarkozy je izjavil:

to že vemo
glavni krivec za nastanek xeno-ta je David 8-)


to je blo napisano 7.marca 8-)


Tisto črno snov so pa naredili inžinerji?

Sarkozy ::

oo7 je izjavil:



Tisto črno snov so pa naredili inžinerji?


ja
Ils sont fous ces Slovenes!

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Sarkozy je izjavil:

Sarkozy je izjavil:

to že vemo
glavni krivec za nastanek xeno-ta je David 8-)


to je blo napisano 7.marca 8-)


Tisto črno snov so pa naredili inžinerji?



Dvomim , da so jo naredili zavestno. Bi rekel, da po naključju.

Sarkozy ::

ja, to je zdaj stvar debate
rečeno je bilo, da so hoteli izbrisati človeštvo z obličja zemlje
zato so tudi imeli namen poslati svoje rogljičke nafilane s kapsulam na naš planet :(
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:


zato so tudi imeli namen poslati svoje rogljičke nafilane s kapsulam na naš planet :(


To, da inžinerji hočejo na zemljo je domnevala Dr Shaw. Mogoče so pa imeli namen iti kam drugam? Ker tisti krof je bil dolgo časa tam predno je prišla ladja Prometheusa če se ne motim več kot 1000 let?

Sarkozy ::

ne bi rekel
ko je David v Prometheusu zagnal Space Jockey mašino
mu je pokazala destinacijo, kamor je bil namenjen rogljiček
 Earth

Earth



še video


Leaving, to go where?
Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sarkozy ()

oo7 ::

Samo potem če bi jim takrat uspelo bi prišli ravno v časih rimljanov :)

oo7 ::

Alien: Covenant': The Original Idea for the 'Prometheus' Sequel Was Very Different

http://collider.com/alien-covenant-orig...

Where things go from here is anyone's guess, and even if Scott did come out and say exactly what the Covenant sequel will entail, there's no guarantee that story will stick as evidenced by his comments about Prometheus 2 back in 2012. Scott says the script for the Covenant sequel is already written, and it'll be interesting to see if Daniels and/or Tennessee return, or if Scott once again unceremoniously kills off the protagonists of the prior film.

Whatever the case, it seems that Scott is now far more interested in telling David's story than further exploring the Engineers.


Nadaljevanje filma paradise naj bi se fokusiral na inžinirje ampak so vsi jamrali, da je bilo v Prometheus premalo xenomorfov zdaj pa v Alien Covenant vsi jamrajo, da je pa premalo inžinerjev :P

Sem pa vsekakor mnenja, da so inžinirji dosti bolj zanimivi kot David.

arnecan1 ::

bambam20 je izjavil:

Looooooka je izjavil:


Tip, ki jih je potresel zgleda kot inzenir.
Torej so spet zapravili 2 uri cajta brez, da bi razlozili kaj je njihov cilj in zakaj so tako nezadovoljni s stvaritvami, da jih potem lepo iznicijo.
Tole, da je kriv android in s tem clovek, ki je iskal stvarnika, je res pateticno brezvezeen scenarij. Se pridruzujem tistim, ki so zato, da se reziserju prepove delat naprej. Postaja bolj sfaljeno kot F&F filmi.


Ne vem zakaj se toliko ubadate z inženirji, če je to film o ALienih. No naj bi bil, čeprav je ALien povsem obstranski vtem filmu in bi lahko rekli, da ima glavno vlogo David :).


MEne boli za te inženirje. Važno, da je Ridley prikazal, kdo je dejansko dokončno razvil aliena v obliko, kot smo jo videli leta 1979. To je to.

Vi pa komplicirate in zaniamivo, da določeni ste že vnaprej vedeli kakšne bo zgodbo, pravi jasnovidci, res. Nihče ni mogel vedet, kakšen bo konec in film se zaključi vrhunsko.

Kot da imaš v hibernaciji člane Slo techa , ki čakajo, da jim dodaš gostitelja :).

Ta stric na stolu je bil največja atrakcija Alienov leta 1979.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

Sarkozy ::

arnecan1 je izjavil:


Ta stric na stolu je bil največja atrakcija Alienov leta 1979.


ja, baje je to sam David :D
ki sevede ne gre s Covenant na Origae-6 ampak na LV-426
kjer ima na voljo veliko časa, da izpopolni svojega Morpha
ta v Covenent namreč še ni Xeno!
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Če je David ustvaril Xenota potem mora še kraljico.

Sarkozy ::

od kje pa misliš da so jajca v Covenant ;)
Ils sont fous ces Slovenes!

vostok_1 ::

Še dobro da nam je to film povedal...not.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Sarkozy ::

she was used to harvest the eggs 8-)
 Shaw's fate

Shaw's fate

Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

she was used to harvest the eggs 8-)
 Shaw's fate

Shaw's fate



In tako bo končala tudi posadka Covenanta.

Sarkozy ::

materiala ima dovolj :D
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

materiala ima dovolj :D


To pa sigurno.
Bi si pa želel, da bi bilo v naslednjem filmu več o inžinirjih :)

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

Še dobro da nam je to film povedal...not.


Mi smo razumeli. Ti očitno nisi. :)

vostok_1 ::

Ne. Vi ste si izmislili, ker podzavest vam pravi, da je film smet, sprednji reženj pa vam ne dovoli priznati.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Alien zgodba od začetka, do konca po času :)

1. Krajši video - Peter Weyland's 2023 TED Talk



2. Film - Prometheus



3. Krajši video - Alien: Covenant - Prologue The Crossing




4. Krajši video - Alien: Covenant - Prologue Last Supper




5. Film: Alien Covenant




6. Film: Alien




7. Knjiga - Alien: Out of the Shadows - Out of the Shadows (Alien) @ Wikipedia





8. Igra - Alien: Isolation




9. Knjiga - Alien: River of Pain - http://avp.wikia.com/wiki/Alien:_River_...





10. Film Aliens





11. Film Alien 3





12. Igra - Aliens: Colonial Marines





13. Film Alien:Resurection





14. Knjiga - Alien: Sea of Sorrows ( http://avp.wikia.com/wiki/Alien:_Sea_of... )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

Totalno perplexing mi je, da kljub tvojemu poznavanju te franšize smatraš zadnji filem kot dobrega.
Ampak ok, si pač nakazal, da ti ni pomembna ekzekucija, ampak kakšno znamko nosi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:


Ampak ok, si pač nakazal, da ti ni pomembna ekzekucija, ampak kakšno znamko nosi.


To praviš ti. Jaz pa pravim in ti povem še enkrat, DA MI JE BIL FILM DOBER 8-)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Ampak ok, si pač nakazal, da ti ni pomembna ekzekucija, ampak kakšno znamko nosi.


To praviš ti. Jaz pa pravim in ti povem še enkrat, DA MI JE BIL FILM DOBER 8-)


Njemu pa ni bil.

vostok_1 ::

Film ne samo, da ni meni dober. Je poraz že zgolj iz čisto cinematskega vidika. It's poorly executed nonsense.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Kaj pa črna tekočina, ki jo je David vrgel na inžinirje. A ni imela ta črna brozga malo drugačen efekt v filmu Prometheus?

vostok_1 ::

Kolikor se spomnem, da. V Covenantu so baje bile kao neke žuželke. V Prometeju kvečjemu "mikroorganizmi".

Vsaj vem, da je David neke žuželke prikazal tam pod lupo. Ampak to po temu ko je pobil vse inženirje.


Niti se ne bom poglabljal, ker ta filem je očiten znak dela pod vplivom alkohola.
Ridley baje ima težave z alkom. Ne bi bil presenečen, če smo iskreni.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mared ::

Zakaj ni nihče sprejel filma, lahko da sem kje v temi to spregledal, kot opozorilo, kaj se zgodi če se človeštvo igra z AI? Namreč Davidova "umetnina" ni nekaj, kar bi si želel videti npr. v Louvru!

adhoc ::

mared je izjavil:

Zakaj ni nihče sprejel filma, lahko da sem kje v temi to spregledal, kot opozorilo, kaj se zgodi če se človeštvo igra z AI? Namreč Davidova "umetnina" ni nekaj, kar bi si želel videti npr. v Louvru!


Meni je všeč kam peljejo zgodbo. Film je prepleten z biblijsko simboliko.

Zanimivo mi je, kako ljudje govorijo da ta film ni dovolj "globok" in "intelektualen". Mislim, da ti ljudje nimajo pojma o čem govorijo. Alien je bil B type horror movie namenjen konkurirati Texas Chainsaw Massacre (poišči si sam intervju z režiserjem), sedaj pa fani govorijo o Alien kot da je bil vrhunska drama tipa Citizen Kane.

bambam20 ::

mared je izjavil:

Zakaj ni nihče sprejel filma, lahko da sem kje v temi to spregledal, kot opozorilo, kaj se zgodi če se človeštvo igra z AI? Namreč Davidova "umetnina" ni nekaj, kar bi si želel videti npr. v Louvru!


To, da Ridley ni upošteval zakonov robotike, ki to preprečujejo je nezaslišno.

oo7 ::

What Other Blockbuster Villains Can Learn From David in Alien: Covenant

http://www.vulture.com/2017/05/alien-co...
««
15 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254097 (1526) oo7
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219210577 (49243) Gury
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615879 (6215) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214824 (8440) oo7
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396137 (5502) vostok_1

Več podobnih tem