» »

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Temo vidijo: vsi
««
31 / 57
»»

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


Alien Zaveza je mnogo bolj inteligenten film


8-O Te je po ogledu filma bolela glava, ker si moral močno zraven razmišljat?

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:


Alien Zaveza je mnogo bolj inteligenten film


8-O Te je po ogledu filma bolela glava, ker si moral močno zraven razmišljat?


No ja malo pa smo razmisljali drugace ne bi napisali toliko strani. Film pasajeros je pa cisto brez vsebine.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:


Alien Zaveza je mnogo bolj inteligenten film


8-O Te je po ogledu filma bolela glava, ker si moral močno zraven razmišljat?


No ja malo pa smo razmisljali drugace ne bi napisali toliko strani.



David je na koncu. David.

Gregor P ::

... ker glej firzuro:))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bambam20 ::

Gregor P je izjavil:

... ker glej firzuro:))


Koliba, koliba.

Gregor P ::

BK Walterja in Davida za njeno kolibo :P
(si je Walter nemudoma izbrisal iz spomina to brezpredmetno opravilo)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

bambam20 ::

Gregor P je izjavil:

BK Walterja in Davida za njeno kolibo :P
(si je Walter nemudoma izbrisal iz spomina to brezpredmetno opravilo)


Ja seveda. Walter je bil ljubeč android.

Dwalter ,spočet iz zakonske zaveze Walterja in Davida pa psihopat.

oo7 ::

Ranked: The Top 10 Alien Franchise Spaceships :)


http://www.comingsoon.net/movies/featur...

Han ::

Na koncu bi se lahko sprehajal tudi xenomorph, zamaskiran v androida. Zakaj? Ker bruhne dva facehugger zarodka v zmrzovalnik... :P

oo7 ::

Han je izjavil:

Na koncu bi se lahko sprehajal tudi xenomorph, zamaskiran v androida. Zakaj? Ker bruhne dva facehugger zarodka v zmrzovalnik... :P


Mogoče je pa David kraljica :P

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

Han je izjavil:

Na koncu bi se lahko sprehajal tudi xenomorph, zamaskiran v androida. Zakaj? Ker bruhne dva facehugger zarodka v zmrzovalnik... :P


Mogoče je pa David kraljica :P


Povsem možno. Retardiranosti je vsekakor dovolj.



Samo kot zanimivost.



Aliens ima na imdb 8.4. Covenant 6.6.
Sploh ni dvoma, da so te ocene eno veliko govno.

Covenant ni niti vreden vezalke škornja od Hudsona. Covenant je približno iste vrednosti kot tista blatna luža v katero stopijo marinci. Pa še je too high of a praise, če smo iskreni.
Covenant je toalet papir v Dixiju kjer so si statisti Alienov brisali rit.

M-Power se sicer ne bo strinjal, ampak mislim, da je vsem jasno...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:


M-Power se sicer ne bo strinjal, ampak mislim, da je vsem jasno...



Ocene na IMDB so take kot pač so moje so drugačne. Moja ocena za film Aliens je 9,3/10 in ocena za Zavezo 7,5/10.

vostok_1 ::

2 točke razlike. Samo da eno je vrjetno najboljši sci-fi akcijski film vseh časov.
Drugo pa je kolaž retardiranosti, moronstva in general fucktardines.

Ja...res odličen smisel za ocene imaš.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::



Haha. Zgleda da Ridley sploh ni bil glavna kreativna sila v Alienu.

Sem dejansko imel svoje sume. Vrjetno za njegovimi bolj uspešnimi deli stoji nekdo drugi.

Ne moreš it iz Alien na Covenant kar tako, brez da te ne bi prej lobotomizirali, postal senilen...ali ja ok...postal težek kronik.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Jp.

Ridley je služil predvsem za vizualno predstavitev. Kreativno delo je bilo v drugih rokah.

It's all clear now.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Jp.

Ridley je služil predvsem za vizualno predstavitev. Kreativno delo je bilo v drugih rokah.

It's all clear now.



A to si šele zdaj pogruntal? :))

Saj sem ti včeraj napisal, da je Ridley Scott mojster za kamero. Pisci napišejo scripto za film mojster Ridley pregleda skripto se odloči ali je vredu ali ne če ni popravijo nato pa to prenese na filmko platno.
Tudi Steven spieldberg marsikater njegov film je imel drugega pisca npr reševanje vojaka Ryana, Schindlerjev seznam, Ujemi me, če me moreš, A.I. - Umetna inteligenca... te vse filme so napisali drugi pisci Steven pa je prenesel na filmsko platno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

Šure. I agree. Ampak kot je tudi že nekdo omenil...režiser obkljuka ko treba poslat naprej.

Kako je Covenant bil poslan naprej, nimam pojma. Saj nisem toliko jezen na Ridleya. Pač ja, je pjanec in se mu že meša.
Predvsem žalostno je kako je ta film sploh splavil. But then again....it's Hollywood in 2017.

Xenomorf je bil mišljen kot nek bio-mechanoid organizem. Prometej in Zaveza se totalno poščijeta na vse to skupaj.
Ridley killed his own child.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Saj jaz nisem rekel, da je Zaveza popoln film ima svoje napake in je daleč od popolnega ampak na koncu je dober film z zanimivim koncem. In Ridley je to dobro prenesel na platno in ocena 7,5 je čisto poštena.
Je pa Zaveza sploh potreben Sci-Fi film letos, ker letos sta že bila dva zelo slaba sci-fi filma Ghost in shell in Pasajeros in Zaveza je prava osvežitev v tem žanru lahko bi rekli luč na koncu tunela medtem, ko sta Pasajeros in ghost in Shell tema.

vostok_1 ::

Ne M-Power. Ne.

Covenant ne samo da ni popoln film. Niti normalen film ni.
Covenant ni nobena osvežitev, ampak ista plesen kot skoraj vse zadnja leta, sam bistveno slabše sestavljen skupaj. Pri Pasajerosu in GITS je vsaj neka konsistenca in sosledje. Covenant je kolaž idjotskih scen.

A tebe je sploh kako možno prepričat v obratno? Zgleda, da karkoli pa naj si bo objektivno ali ne, se ne prime.
Ti si si pač to dal v glavo in je. Objektivnost tebi očitno nič ne pomeni.

Sad. Sem mislu, da se bom vsaj malo zabaval pri argumentiranju, v resnici si približno isto odziven kot kak kuščar ali kokoš. Gleda te s tistimi hladnimi očmi as it wouldn't have any soul. Reagira pa popolnoma enoumno.

Oh well. I think i'm mostly done with this. Mostly.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Vse sem ti argumentiral včeraj in predvčerjšnjem ne vem kaj bi še rad z ničemer nisi zadovoljen napisal sem ti kaj je dobro in slabo v filmu pa še vedno ni dovolj.

vostok_1 ::

M-Power.

Napisal si, da Pasajeros je bil slab ker bi med drugim moral vsebovat mehiško pop glasbo?


In ti pričakuješ, da te bo kdorkoli jemal resno?
I'm sorry, it doesn't work that way.

Poglej recimo kako pa deluje:

-Da. Plot twist na koncu Covenanta, ni bil grozen. On the contrary...it could have been ok. Nič blazno originalnega, ker filmi o evil twins, zamenjava karakterja, body snatcherje. Tega je ko dreka in trave. SG-1 je imel vsaj 3 epizode na sezono s takim twistom.
Ampak ves lead up to it je bil pretežno nonexistent. Slabo obrazložen in sploh niti hintan. Površno narejen, frizura, roka, brzgotina, security codes, poznavanje ladje itd itd.
Kot da so pisatelji želeli to prikazat, ampak se jim ni dalo preveč obrazložit in so pač računali, da se ne bo publika sploh spraševala kaj preveč.

Blazno bolj zanimivo bi bilo, če bi lahko Walter nekako zmanipuliral Davida z nekim prebrisanim psychological reverse engineering-om pomankljive androidne psihe. Or some shit like that. Nekaj novega, nekaj globljega.

Očitno so ciljali na ljudi kot si ti. Reptile brained, undiscerning fanboy-se.

 Void, dead, shallow pogled

Void, dead, shallow pogled

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

PS. I totally hate myself, da moram take prijeme uporabljat...ampak zgleda, da nič drugega ne deluje. What do i have left?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Gregor P ::

Če prav razumem, se Walter tudi hitreje celi kot David. Nekam dolgo časa se je celil android gor na ladji.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

M-Power.

Napisal si, da Pasajeros je bil slab ker bi med drugim moral vsebovat mehiško pop glasbo?


In ti pričakuješ, da te bo kdorkoli jemal resno?
I'm sorry, it doesn't work that way.

Poglej recimo kako pa deluje:

-Da. Plot twist na koncu Covenanta, ni bil grozen. On the contrary...it could have been ok. Nič blazno originalnega, ker filmi o evil twins, zamenjava karakterja, body snatcherje. Tega je ko dreka in trave. SG-1 je imel vsaj 3 epizode na sezono s takim twistom.
Ampak ves lead up to it je bil pretežno nonexistent. Slabo obrazložen in sploh niti hintan. Površno narejen, frizura, roka, brzgotina, security codes, poznavanje ladje itd itd.
Kot da so pisatelji želeli to prikazat, ampak se jim ni dalo preveč obrazložit in so pač računali, da se ne bo publika sploh spraševala kaj preveč.

Blazno bolj zanimivo bi bilo, če bi lahko Walter nekako zmanipuliral Davida z nekim prebrisanim psychological reverse engineering-om pomankljive androidne psihe. Or some shit like that. Nekaj novega, nekaj globljega.

Očitno so ciljali na ljudi kot si ti. Reptile brained, undiscerning fanboy-se.

 Void, dead, shallow pogled

Void, dead, shallow pogled




Glasba, ki je v filmu pasajeros ne paše v ta film. To je enako, kot bi dal glasbo z filma Terminator v film Kekec. Zato sem rekel, da bi kakšna mehiška pop glasba bolj pasala v to žajfnico.

Seveda konec Zaveze ni nič originalnega videno že v večih filmih ampak vseeno ti, da malo mislit ali je bil David ali Walter. se pa strinjam,d a je bil oslabo razloženo ampak mogoče je to poanta, da na koncu nisi prepričan kdo se je vrnil v ladjo in to bodo razkrili v nadaljevanju.

vostok_1 ::

Gregor P je izjavil:

Če prav razumem, se Walter tudi hitreje celi kot David. Nekam dolgo časa se je celil android gor na ladji.


Saj pravim. Ne repa ne glave. Površno narejeno, kot da bi se skupina sedmošolcev odločila snemat film.
Vsak nekaj želi, ampak dlje od dveh povedi ne pridejo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

PS. I totally hate myself, da moram take prijeme uporabljat...ampak zgleda, da nič drugega ne deluje. What do i have left?


Tvoji prijemi niso napačni čeprav ne delujejo.

Gregor P je izjavil:

Če prav razumem, se Walter tudi hitreje celi kot David. Nekam dolgo časa se je celil android gor na ladji.


Ja Walter je novejši model in se hitreje celi. David je bil trikrat zaštihan v trebuh ampak zdaj ne vem ali ima android kakšne ključne stvari v trebuhu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:


Glasba, ki je v filmu pasajeros ne paše v ta film. To je enako, kot bi dal glasbo z filma Terminator v film Kekec. Zato sem rekel, da bi kakšna mehiška pop glasba bolj pasala v to žajfnico.

Seveda konec Zaveze ni nič originalnega videno že v večih filmih ampak vseeno ti, da malo mislit ali je bil David ali Walter. se pa strinjam,d a je bil oslabo razloženo ampak mogoče je to poanta, da na koncu nisi prepričan kdo se je vrnil v ladjo in to bodo razkrili v nadaljevanju.


Po čemu sklepaš da ne paše?
A ti veš kaj je atmosfera pri filmih? Tud v Aliens bi lahko dal Telebajske tam ko Ripley ujčka Newt.

Glasba mora bit primerna atmosferi, in ker je pač Passengers pretežno filem namenjen mainstream publiki, so uporabili neko bolj ali manj generično vesoljsko glasbo, ki paše v tak artistični stil.
Mehiška pop glasba pač ne paše tam. Neglede ali je vsebisnko primernejša ali ne.


Ti ne razumeš. Ni bil niti obrazložen tako, da bi si človek lahko svojo zgodbico omislil. Kot je v recimo The Thing or some shit.
Je preveč nekonsistenc, preveč pomankljivosti, preveč površnosti, da bi človek formiral zanimivo afterzgodbico, ki je kolkrtolko konsistentna.
Razumeš?


oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

PS. I totally hate myself, da moram take prijeme uporabljat...ampak zgleda, da nič drugega ne deluje. What do i have left?


Tvoji prijemi niso napačni čeprav ne delujejo.



:D :))

Kill me now. It's just too much. Like stealing candy from a baby.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

PS. M-Power. Se ti javno opravičujem za vse zbadljivke. But you know it's entirely by your own fault. I truly have no evil intentions.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Glasba v filmu je zelo pomembna v tem se najbrž strinjava. In če glasba ne paše v film potem je to zelo slabo za film. Glasba v filmu Pasajeros je slabo izbrana glede na žanr.

vostok_1 je izjavil:

PS. M-Power. Se ti javno opravičujem za vse zbadljivke. But you know it's entirely by your own fault. I truly have no evil intentions.


Saj me nisi z ničemer užalil edino slik umetnih tičev ne rabiš limat, ker to res ne paše sem gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

M-power. A si ti mogoče bot?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

M-power. A si ti mogoče bot?


Zakaj bot ?

vostok_1 ::

Just checking.

Baje je Alien 3 extended cut bistveno boljši. Moram ga ponovno pogledat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Alien 3 sploh ni tako slab film.


Ridley Scott trenutno kot režiser ima najvaljeno


2019 Untitled Alien: Covenant Sequel (pre-production) Upam, da Fox da zeleno luč
2017 All the Money in the World (post-production)
???? Battle of Britain (announced)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

Res je. Alien 3 ni slab film, ampak it does not do justice to the series. Enkra je kultna, dvojka vrhunska. Fanj bi bilo če bi trojka vse wrap it up na nek briljanten način.

4 štejem kot standalone, zabavno kvazi komedijo. Zame se konča pri 3.

Prometej pa Covenant sta patetična money milking poskusa.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Men je najboljši prvi Alien zato, ker je največ suspenza obožujem take filme zato mi je tudi The Thing (1982) najboljši film v tem žanru.
Aliens še en odličen film sicer ni toliko suspenza je pa dobra akcija.
Alien 3 kot sem napisal ni slab.
Alien 4 mi je najslabši v seriji.
Prometheus je dober Sci-Fi
Zaveza pa nekaj srednjega 7,5/10

Če bi jih ocenil.

Alien 9,5/10
Aliens 9,3/10
Allien 3 6,5/10
Alien resurection 4/10
Prometheus 8,2/10
Alien Covenant 7,5/10

vostok_1 ::

Slabo ocenjuješ.

Tvoje ocene nimajo nobene diferenciacije, ampak so zgolj neke nametane cifre.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

oo7 je izjavil:



Če bi jih ocenil.

Alien resurection 4/10



Tole pa ni lepo od tebe. Je povsem dober in gledljiv.

[D]emon ::

Alien: Resurrection je hudicevo zabaven, predvsem crni humor in sarkasticni toni Ripley in Johnerja so super. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

vostok_1 ::

Exactly.

Ampak kot že neštetokrat rečeno, M-Power ne ocenjuje film glede na videno, ampak pač kako sodi v Alien franšizo.
Kar si cer ni bogokletno, ampak ne mi pol tupit, da je Covenant vrhunski in solit pamet o mehiški pop glasbi.

Jz Aliena 4 ne priznavam kot del kontinuitete, ampak bolj kot nek spiritual spinoff, ki je povsem zabaven kot standalone.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

[D]emon ::

"Ripley! I thought you were dead!" -"Yeah, I get that a lot." :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Slabo ocenjuješ.

Tvoje ocene nimajo nobene diferenciacije, ampak so zgolj neke nametane cifre.



Če bi bil jaz na Rotten tomatoes ne bi bil samo kritik ampak TOP kritik. Tako dobro kot sem ti jaz opisal filma Zavezo ali Pasajeros ne boš našel nikjer:))

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Če bi jih ocenil.

Alien resurection 4/10



Tole pa ni lepo od tebe. Je povsem dober in gledljiv.



Ne vem no men ni bil preveč všeč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

Kaj ti ni bilo všeč?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Uff je že kar nekaj let odkar sem nazadnje gledal ta film. Kloniranje Riplijeve se mi je zdelo čisto brez veze lahko bi se spomnili kaj drugega. Je bilo pa dobro tam, kjer je igrala košarko, ko je Rona Perlmana zezala z žogo potem jih je pa razbila ;)

[D]emon ::

Pa tisti posnetek, ko vrze zogo cez ramo direktno v kos, so posneli v dveh poskusih. V drugem je zadela brez trikov, zato je Perlmanova reakcija se toliko boljsa. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

Mogoče je pa Sigurna Vever v mladosti trenirala košarko saj je visoka ženska.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Uff je že kar nekaj let odkar sem nazadnje gledal ta film. Kloniranje Riplijeve se mi je zdelo čisto brez veze lahko bi se spomnili kaj drugega. Je bilo pa dobro tam, kjer je igrala košarko, ko je Rona Perlmana zezala z žogo potem jih je pa razbila ;)


In kaj bi se ti domislil, če je v tretjem delu umrla?

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Uff je že kar nekaj let odkar sem nazadnje gledal ta film. Kloniranje Riplijeve se mi je zdelo čisto brez veze lahko bi se spomnili kaj drugega. Je bilo pa dobro tam, kjer je igrala košarko, ko je Rona Perlmana zezala z žogo potem jih je pa razbila ;)


In kaj bi se ti domislil, če je v tretjem delu umrla?


Kakšne nove like ali pa bi naredil prequel kjer je bila še živa ali pa ignoriral tretji del tako kot je to hotel Neil Blomkamp.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Uff je že kar nekaj let odkar sem nazadnje gledal ta film. Kloniranje Riplijeve se mi je zdelo čisto brez veze lahko bi se spomnili kaj drugega. Je bilo pa dobro tam, kjer je igrala košarko, ko je Rona Perlmana zezala z žogo potem jih je pa razbila ;)


In kaj bi se ti domislil, če je v tretjem delu umrla?


Kakšne nove like ali pa bi naredil prequel kjer je bila še živa ali pa ignoriral tretji del tako kot je to hotel Neil Blomkamp.



Novi liki so polomija. Ripley je večja od vseh ostalih. Razen od Alienov. Kar je sicer tragikomedija, da en povprečen a izjemno močan ženski lih zasenči vse ostalo, kar so posneli.

Charlize je bila tako močan lik, a se jo gre Ridley znebiti. Bravo Ridley. Ona bi lahko bila naslednica Ripley.

oo7 ::

Ja saj bi morali napisati kakšen nov lik, ki ne bi bil polomija. Recimo nekaj v stilu Hicks.
Glede Riplijeve se strinjam kot pravim lahko bi naredili prequel ali pa ignorirali tretji del. Riply je glavna zvezda Alien filmov.
Vikersova pa ni bila nič posebnega v rangu Shaw in Daniels.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


Vikersova pa ni bila nič posebnega v rangu Shaw in Daniels.



Ni bila, ker niso spisali prevag razvoja lika. Če je delovalo v Mad Maxu potem bi tudi v Alienu :).
««
31 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254075 (1504) oo7
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219209900 (48566) Gury
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615790 (6126) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214707 (8323) oo7
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396094 (5459) vostok_1

Več podobnih tem