» »

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Temo vidijo: vsi
««
30 / 58
»»

vostok_1 ::

Bi bila dobra ideja, se strinjam. Direkt iz gledanja Covenanta, k "diskutiranju" z M-Powerjem...sploh ne vem kako sm zmogu....
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Han ::

Še dva meseca do Blade Runnerja 2049. 8-)

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Eastwoodovega priznam, da kot starejši še nisem ponovno ogledal, tko da ne morem ocenit. So pa skoraj vsi filmi kjer je on prisoten vsaj gledljivi, če ne dobri.

The thing je super film. Vseeno pa ga ne bi dal na sam vrh. Ma kako pomankljivost preveč za bit tam. Namely...karakterji so preveč 80' "klišejski", čeprav takrat še to ni bilo klišejsko. Ampak iz današnje perspektive...

Žalostno pa mi je, da Covenanta, daš relativno blizu ob bok tem dvem kultnim kreacijam.
That is so wrong on so many levels.



Ah to pa ni res Covenanta ne dajem blizu tem dvema filmoma. Ta dva filma sta zame odlična mojstrovini Zaveza mi je bil pa dober tukaj je velika razlika.

The Thing mi je sploh všeč zaradi suspenza in še vedno tiste mokre grde lutke so veliko bolj strašljive kot katerkoli nov film poln CGI-ja. Men osebno najboljši Sci-Fi film in najboljša grozljivka kar sem jih gledal.

The good the bad the ugly pa je daleč najboljši western odlična zgodba odlična igra in najboljša glasba vseh časov !!!!

Glasba Enio Morricone







To sta men osebno dva najboljša filma katerima dam 10/10



Enio Morricone : For A Few Dollars More

vostok_1 ::

Han je izjavil:

Še dva meseca do Blade Runnerja 2049. 8-)


Ugani...vrjetno bo masterpiece kot Covenant.
Sploh ne bo neka generična action packed pizdravija z par "look at me, i'm smart and intelektual...duuuur" vložki.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Han ::

Glede na prikolice bo to top-šit filEm.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Han je izjavil:

Še dva meseca do Blade Runnerja 2049. 8-)


Ugani...vrjetno bo masterpiece kot Covenant.
Sploh ne bo neka generična action packed pizdravija z par "look at me, i'm smart and intelektual...duuuur" vložki.



Se že pripravljaš, da ga boš raztrgal ??? >:D

[D]emon ::

Pomoje ma vostok malo mazohisticne zilice, da se nalasc posiljuje s filmi, ki mu niso vsec. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::



Oh ja tisti, ki ima 4K televizijo in Bluray Alien covenant bo gledal poezijo na svoji televiziji kajti scene so res lepe v filmu.

vostok_1 ::

[D]emon je izjavil:

Pomoje ma vostok malo mazohisticne zilice, da se nalasc posiljuje s filmi, ki mu niso vsec. :))


To sploh ni skrivnost.


oo7 je izjavil:



Oh ja tisti, ki ima 4K televizijo in Bluray Alien covenant bo gledal poezijo na svoji televiziji kajti scene so res lepe v filmu.



Da, tiste dve ali tri lokacije in totalno fail CGI.
Ogromno bo za uživat...mhm
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Ridley scott ne pretirava z CGIjem on prisega na praktične efekte kolikor se le da. Kar poglej, ko so snemali film kaj vse so zgradili.

vostok_1 ::

Jz sem koloniziral mars že 15 let nazaj. Naredil sem vse...rastlinjake, bazene, mesta, you name it.
Pač iz tu se ne vidi, ker sem gradil na drugi strani planeta...duuuuur.

Seveda. Ridley prisega na real life modele, tko kot tiste, ki jih v filmu skoraj ni bilo ali bili komplet overlayani z CGIjem.
Samo poglejte tisti del ko xenomorf na ladji spleza dol po lojtri. High end animacija, ki jo lahko občuduješ zgolj v 9999p resoluciji, with a dick up your ass.


Hahaha
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Samo poglejte to sceno



Taka fenomenalno originalna, genijalna scena. Če bi se Kubric, Spielberg in Lynch združli skupaj...jo ne bi morali prekosit.
Dva človeka se na blazno strasten način poljubljata pod tušem, preslišita alarm in ju preseneti alien z repom, ki gre ženski vmes nog. Kako je Ridley uspel dat prispodobo za posilstvo, grotesknost in pohoto vse v eno sceno. Genij. Velemojster.
Waw. Ste vidli kako špricne kri na žensko ko ga Alien double penetrate-a? To je ponovno prispodoba za moški orgazem, ampak ker gre za posilstvo je prikazano kot kri.

Vrhunsko!

Oskarja bi moral dobit ne samo zaradi efektov... to je fenomenalnega prikaza mračnega in meglastega gozda ter par gipsastih studijev. Tehnično vsekakor neprekosljivo.
Ampak sama vsebina. Tako koherentna, dosledna. Vse klapa. Človek sploh nikoli ne opazi, da nekaj ne gre skup.
In da niti ne začnemo z osebami. Tako izpopolnjene, večdimenzionalne osebe. Še sedaj se spomnem prav vsako izrečeno besedo.

Velemojster. Velemojster im telling ya!

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::






Mater...če bi imel denar bi kupu 8000k TV, samo da lahko ponovno pogledam ta filem. Take perfekcije, res niso pogoste.

15/10 ocena. Pa še to na slab dan.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Jz sem koloniziral mars že 15 let nazaj. Naredil sem vse...rastlinjake, bazene, mesta, you name it.
Pač iz tu se ne vidi, ker sem gradil na drugi strani planeta...duuuuur.



O čem to zdaj govoriš ?

vostok_1 ::

M-Power. Si že kupu collectors edition DVD od Covenanta?

Baje dobiš enega od originalnih propov aliena iz samega snemanja:



Pač ok, moraš upoštevat, da so ga v samem filmu CGI enhancali, zato zgleda čist mal drugače od originala.

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jz sem koloniziral mars že 15 let nazaj. Naredil sem vse...rastlinjake, bazene, mesta, you name it.
Pač iz tu se ne vidi, ker sem gradil na drugi strani planeta...duuuuur.



O čem to zdaj govoriš ?


You're incredible my friend. Simply incredible.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

oo7 ::

Alien: Covenant | "In Utero" A 360 Virtual Reality Experience :D

vostok_1 ::

Uuuuuuu, aaaaaa

1999 graphics. So beautiful.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Evo tukaj imaš

Adam Savage Behind the Scenes of Alien: Covenant!

vostok_1 ::

Glede na to kolk ti je všeč bi na tvojem mestu se kar javil kot igralca v nadaljevanju, enem od 4 najavljenih al kolk že.

"Dear grandmaster Ridley,

I'm writing to tell you how much i enjoyed Alien Covenant. I think it's the best move of the last 30 years. I love it so much that, if i may ask, i want to audition as a character in the next one.
I am fully experienced and competent in acting roles such as: an office chair, a refrigerator, a worn used tire by the road etc. If you're interested please contact me.

Thank you grandmaster Ridley."



"Dear M-Power,

i've recieved your email and i'm happy to hear you liked the movie.
Actually...we're auditioning for the main character of the sequel.
Your skills seem very interesting to us and if you're interested, we would like to offer you a VIP audition.

Best regards"

oo7 je izjavil:

Evo tukaj imaš

Adam Savage Behind the Scenes of Alien: Covenant!


Waw. Ves ta trud. Še dobro, da več kot 10 sekund sploh ni prikazanega v samem filmu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Alien Covenant (2017) - David Bombs Scene




Od 1 minute in 20 sekunde naprej ta črna tekočina zgleda kot nek čuden organizem glede na obliko ? Na vsake toliko časa zamrznite sliko ;)

vostok_1 ::

Jz sm permanentno zamrznu sliko. Se strinjam, zgleda res čudno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::




Ahaha. Best one as of yet.

"just have a scotch and fall asleep in your lounge"


ahaha
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Še vedno nisi povedal ali je bil na koncu David ali Walter in zakaj ?

vostok_1 ::

David premaga Walterja in ga še posilil. Walter ker je nov model androida ima že vgrajeno maternico just in case posadka rabi nujno naraščaj, če jih kozmično sevanje slučajno sterilizira.
Walter rodi, David pa prenese svoj machiavelski plan v njihovega otroka. Uleti Xenomorf in ubije tako Davida kot Walterja v stilu "Fuck! Sorry brah, i thought you were those pesky humans, my bad!". Otrok v tem vmesnem času 30 sekund že odrase v 50 let staro "osebo", ki se pridruži posadki. Glede na to, da alien približno v istem času zrasel je čist možno.
Dwalter nato sfejka lep nasmeh in mu Mother podeli vsa gesla, because why the fuck not, he's so cute right?!

Tko da ja, Dwalter je gor.



If that sounded uber retarded to you...know, that the movie is even more retarded.

PS. M-Power...recimo, da bi eventuelno zvedel kdo je gor...se ti bo film popolnoma v novi luči predstavil slučajno?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Seveda me zanima kdo je na koncu na tisti ladji. Ko sem pogledal film v kinu sem bil 100%, da je David sploh nisem pomislil na Walterja. No zdaj je pa vprašljivo vse skupaj. Vidiš konec pri filmu Zaveza ti, da misliti in ni npr generičen kot pri filmu Pasajeros.

[D]emon ::

Ce moras pri koncu Covenanta posebej razmisljat kateri od dveh dripcev je na ladji ... ali si neumen, ali imas pa dolgo lajtungo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

Alien Covenant - Did David swap bodies with Walter

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Seveda me zanima kdo je na koncu na tisti ladji. Ko sem pogledal film v kinu sem bil 100%, da je David sploh nisem pomislil na Walterja. No zdaj je pa vprašljivo vse skupaj. Vidiš konec pri filmu Zaveza ti, da misliti in ni npr generičen kot pri filmu Pasajeros.


Walter ne more biti, ker je ima polno omejitev. Ena takšnih, da ni zmožen samoučenja v tem smislu, kot je dovoljenu Daivdu, ki kot prvi android dejansko nima nobenih omejitev. Njegova AI je ravno to, da je zmožen svobodnega učenja, kar Walter ne more.

Ridley je pač pozabil , ker je že zelo star na die hard fane, ki se bodo vpiknili v vsako malenkost.

Me veseli, da so bila 80-eta iz tega stališča prijetno obdobje , kjer se nismo ubadali z banalnimi stvarmi,pča pa smo enostavno gledali filme in zraven uživali.


Seveda vse dvome ovrže , ker David ni vedel nič o kolibi. To je to.

[D]emon je izjavil:

Ce moras pri koncu Covenanta posebej razmisljat kateri od dveh dripcev je na ladji ... ali si neumen, ali imas pa dolgo lajtungo.


Ali enostavno kompliciraš. To je S_t forum . Najvišji nivo , kjer zakopliciraš, ker lahko. Če bi tale pogovr potekal v živo, pa ne bi ga že zdavnaj zaključili , da je na ladji DAVID.

Zakaj je Ripley naredil tako bedast scenarij ve to on, ker je potem tukaj precej nelogičnosti. Realno ne moreš dostopat do računalnika na ladji z drugo kodo. Ne moreš. To ej varovalka, ker durgače bi vsak driec s svojo kodo počel kaj se mu zljubi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

V bistvu je Ridley samo režiseral film zgodbo so pisali drugi če tole drži.


Dan O'Bannon ... (based on characters created by) and
Ronald Shusett ... (based on characters created by)

Jack Paglen ... (story by) and
Michael Green ... (story by)

John Logan ... (screenplay) and
Dante Harper ... (screenplay)


ridley Scott ima na IMDB samo 3 credits pod writer

Writer (3 credits)
2017 Alien: Covenant - Prologue: The Crossing (Short) (conceived by)
2017 Alien: Covenant - Prologue: Last Supper (Short) (conceived by)
1965 Boy and Bicycle (Short) (written by)

http://www.imdb.com/name/nm0000631/?ref...

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

V bistvu je Ridley samo režiseral film zgodbo so pisali drugi če tole drži.


Dan O'Bannon ... (based on characters created by) and
Ronald Shusett ... (based on characters created by)

Jack Paglen ... (story by) and
Michael Green ... (story by)

John Logan ... (screenplay) and
Dante Harper ... (screenplay)


ridley Scott ima na IMDB samo 3 credits pod writer

Writer (3 credits)
2017 Alien: Covenant - Prologue: The Crossing (Short) (conceived by)
2017 Alien: Covenant - Prologue: Last Supper (Short) (conceived by)
1965 Boy and Bicycle (Short) (written by)

http://www.imdb.com/name/nm0000631/?ref...



Torej ne sam FOX, pisatelji so krivi.

Glej. Ne glede kdo je bil ultimativno na ladji...celoten potek do tja je bil tako retardiran, da nikogar več ne briga.

Zaradi mene bi lahko bil sam Jezus Kristus in bi kljub temu facepalmal.
Ker to ni F od filma. To je zmedeno zmetano skupaj par totalno iz riti potegnjenih prizorov.

Dude, brah. Pasajero primerjaš z Alien. Pasajeros je lhcen nedeljski film. Alien je kultna saga.
Konec v covenantu ni nikakršna mojstrovina. Pasajeros pa je vsaj gledljiv do tam.

Se že vtrim v krogu. Najprej sem bil jezen, pol sm te trollal.
I don't think there is help for...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

bambam20 ::

A ti misliš, da Ripley ni prebral in sodeloval pri ustvarjanju zgodbe. na koncu je on režiral in je odgovornost njegova, da je dopustil toliko nejasnoti in posnel tako slabo tisti dvoboj , kjer se iz mMrsa vidi, da ne štima in da bodo največji fani jezni.

Sam nisem hard fan alien franšize in mi je vseeno. Dejansko mi franšiza ne bi bila sploh všeč, če ne bi Cameron posnel Alienov.

V realnosti posadka sama ne bi smela spremniti začrtane poti potovanja, pač pa bi poslali sporočilo na Zemljo, kjer bi nato poslali izvidniško ladjo. Sami bi potovali na planet, ki je bil v prvoti začrtan za naselitev.

Zato pa je življenje v resnici tako dolgočasno, ker je polno logike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:




Dude, brah. Pasajero primerjaš z Alien. Pasajeros je lhcen nedeljski film. Alien je kultna saga.
Konec v covenantu ni nikakršna mojstrovina. Pasajeros pa je vsaj gledljiv do tam.




Nihče ni rekel, da je konec Zaveze mojstrovina ampak ti da mislit medtem, ko je Pasajeros eden izmed najslabših Sci-Fi filmov vseh časov.

bambam20 je izjavil:

A ti misliš, da Ripley ni prebral in sodeloval pri ustvarjanju zgodbe. na koncu je on režiral in je odgovornost njegova, da je dopustil toliko nejasnoti in posnel tako slabo tisti dvoboj , kjer se iz mMrsa vidi, da ne štima in da bodo največji fani jezni.

.



To pa sigurno, da je prebral scenarij, ko so ga napisali in res če se ne bi strinjal bi ga morali popraviti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


ko je Pasajeros eden izmed najslabših Sci-Fi filmov vseh časov.



Če ga vidva ne bi vpletla v ta pogovor se o njem sploh ne bi pogovarjali. :D

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:


Nihče ni rekel, da je konec Zaveze mojstrovina ampak ti da mislit medtem, ko je Pasajeros eden izmed najslabših Sci-Fi filmov vseh časov.



Tiča na mizo or shut up.

Rečt, da je najslabši film vseh časov brez argumentov gets you the idiot medal...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


To pa sigurno, da je prebral scenarij, ko so ga napisali in res če se ne bi strinjal bi ga morali popraviti.



Klinc. Tip je star 79 in verjemi, da pri teh letih možgani ne delujejo več tako kot bi morali. Enostavno ne gre. letos bo star 80.


Za Camerona še imam upanje, ker jih šteje zgolj 63, da ne bo zajebal z Terminatorjem. Čeprav sem v dvomih. Glede , da je njegov zadnji izdelek bil povprečen akcijski izdelek ,v katerega je navlekel povprečne igralce b-kategorije.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

oo7 je izjavil:


Nihče ni rekel, da je konec Zaveze mojstrovina ampak ti da mislit medtem, ko je Pasajeros eden izmed najslabših Sci-Fi filmov vseh časov.



Tiča na mizo or shut up.

Rečt, da je najslabši film vseh časov brez argumentov gets you the idiot medal...


Sem ti pa danes in včeraj že tolikokrat napisal zakaj je Pasajeros pohanje od filma. Če se ne spomniš potem je pa demenca problem ne jaz.

vostok_1 ::

Se spomnem ja.

Približno isti argument kot...Aliens je beden film, ker ima notri eno otročad.
Temu praviš objektivnost al kako?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Sem ti lepo v večih komentarjih razložil zakaj je Pasajeros slab film.

vostok_1 ::

Ker baje polovico filma kričijo, polovico filma cvilijo.

Is that it?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Pasajeros

+ CGI je še kar v redu

- Zgodbe kjer gredo kolonizirat na drug planet so ponavadi zanimive npr za primer si vzameš Zavezo ali Pandorum ampak v tem filmu pa poleg tega zgodbe sploh ni. Ta film bi se lahko dogajal na eni jahti ne pa, da posiljujejo Sci-Fi žanr z to žajfnico škoda CGI-ja vesoljske ladje.
- Izbor glasbe v ta film sploh ne paše. v ta film bi pasala bolj glasba kakšne mehiške pop zvezde.
- Efekti so slabi in močno pretirani v tem filmu
- Igralca sta zelo dobra ampak v tem filmu sta odigrala slabo kot bi vedela, da bo to en krš film in se jima sploh ni ljubilo igrati.
- Konec filma je brezvezen generičen v slogu Esmeralde spregledala sem konec.
- Še tisto kar naj bi bilo v filmu romantičnega v bistvu sploh ni.
- Film je prazen in plehek in predolg vsaj za 45 minut

Moja ocena filmu Pasajeros 4/10 pa še to je preveč.

vostok_1 ::

+CGI je na nivoju Covenanta.



+Tudi art direction je dosti bolj fleshed out. Celo vidimo več kot tri sobe.

+Zgodba? Torej sci-fi filme je dovoljeno delat samo in zgolj če ni notri romance? Zgodba je. Ni pa obširna, ker to ni bil namen ustvarjalcev.
http://www.imdb.com/title/tt2692904/
Glejga....film skoraj brez zgodbe. Vrjetno je sranje ane? Zanimiva logika M-Power. Res fascinantno.

+Izbor glasbe? Mehiške pop zvezde? You're a moron...

+Slabi efekti? Kaki efekti pa so to? Še Tomakak reaktor so se potrudili kolkrtolko rekreirat. Shut the fuck up bro.
PS. Ni to Valerian and a city of thousand whores, kjer je namen izpostaviti efekte.

+Slabo igrala? Aja. Kaj pa sta slabo odigrala. Blasta izredno spot on. Kiri del pa je deloval prisiljeno? Tip je morda deloval malce bolj kot privesek, ampak to je pač moderen SJW moški. I don't agree, ampak kaj čem.

-Konec je kar je. Da ni blsteč. Pravzaprav dokaj underwhelming glede na to, da so se upali pokazat kar konkretno dilemo. Pač, lahko bi bil bolj epičen. Pa ni. Jebat ga.

+Sedaj si postal strokovnjak za romanco? Pa nisi prejle govoru kak je to bedno ker se nekaj cvili pa tko. Tebi je vrjetno bolj Klingonska romanca všeč a?
Njihov odnos je kar kjut. Še posebej za mainstream publiko. Glej Larsa, če ti to ne potegne.

+Film je skoraj ravno pravšnji. Gre skozi vse faze. Nesreča, spoznanje, moralna dilema, parčkanje, drama, resolucija in konec. Za vsak film lahko rečemo, da je mogoče mal predolg. Ampak ne 45 minut. GTFO.

Pa sploh ne zagovarjam, da je vrhunski film, ampak prav ok nedeljski film. Še posebej če imaš tako babo zraven. Sex garantiran.


Spet si predstavil vrhunske objektivne argumente. Še posebej tisti z glasbo. Velemojstrsko, ni kaj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

CGI je slabši kot v Zavezi za 2 razreda.
V film Pasajeros b i pasala drugačna zvrst glasbe recimo:

Efekti so ceneni in težko prebravljivi v filmu Pasajeros.
Seveda sta odigrala slabo brez energije. poglej si kakšen drug njun film pa boš videl kako slabo sta odigrala v filmu Pasajeros.
Saj ona je pol filma precvilila in prejokala neokusno za Sci-Fi film.
Film gre čez prvo fazo to je prvih 15 minut potem pa zmeče ven vse varovalke.
O ti kar orng zagovarjaš ta film.

vostok_1 ::

Za ostale, ki filma niso gledali. Tu je 10 min for free. Courtesy of Sony.


CGI je on par. +-

Glasba, čist primerna za tak rang filma.


Ne. Jz ne zagovarjam filma. Jz zagovarjam to, da ti nimaš pojma o filmih, filemski kritiki in še manj o tem kaj pomeni, da je nekaj vrhunsko.

Film je slab, ker bi moral imet mehiško pop glasbo.
One day, when you grow up, hopefully you'll realize what a moron you've been. Hopefully. *wink* *wink* *nudge* *nudge*
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Kritiki so namenili filmu Pasangeros nizkih 31%


In top kritiki 18%

vostok_1 ::

https://www.rottentomatoes.com/m/transf...
https://www.rottentomatoes.com/m/110837...
I beg your pardon?


Si ti sposoben samostojne objektivne kritike, da ali ne?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Kritiki so namenili filmu Pasangeros nizkih 31%


In top kritiki 18%


Podkupljeni. ;((


Govno od filma s to precenjeno porno igralko.

vostok_1 ::

Neglede kaj bo Pasajeros, Covenant bo vedno nižje od njega.

Dejansko niste sposobni ene scene povlečt vn in jo skritizirat. Razen konca morda. Pa še to bolj slabo ste.
Jz pa vam pri Covenantu stresem iz rokava in posilim na licu mesta.


Pravim. Tiča na mizo korenjaki...or GTFO
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

Neglede kaj bo Pasajeros, Covenant bo vedno nižje od njega.

Dejansko niste sposobni ene scene povlečt vn in jo skritizirat. Razen konca morda. Pa še to bolj slabo ste.
Jz pa vam pri Covenantu stresem iz rokava in posilim na licu mesta.


Pravim. Tiča na mizo korenjaki...or GTFO



Ne spomnim se dobro vsebine pri Pasajeros. ;(( Covenant mi je precej dobro ostal v spominu. ;((

vostok_1 ::

Meni oboje...but for entirely different reasons.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Jaz sem ti lepo opisal film Pasajeros par komentarjev nazaj.
V bistvu o tem filmu sploh ni kaj veliko vec za napisat glede na to kako je prazen brez vsebine in zgodbe.
Alien Zaveza je mnogo bolj inteligenten film kot zajfnica Pasajeros to je dejstvo.
««
30 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254133 (1562) oo7
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219211523 (50189) Gury
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6616005 (6341) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214993 (8609) oo7
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396195 (5560) vostok_1

Več podobnih tem