» »

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Temo vidijo: vsi
««
23 / 57
»»

vostok_1 ::

globoko grlo je izjavil:

Sem končno pogledal in lahk rečem samo WTF???
A smo pršli na nivo starih gat???
Vsaka prežvečena, zlajnana in dolgočasna epizoda prežvečenih, zlajnanih in starih tv serij ima boljšo zgobdo.
Pa kter kreten je rekrutiral grdo demi moor? Za kwa mormo gledat jokajoče babnce pa shizofrene kapitane???
Ej, dejmo razpet jadra in mal posurfat, o wait, shitstorm in cela jeba. A kj bl klišejskega in totalno na silo vtaknjenega v film si niso mogl zmislt???
Pa kot so že rekl, gremo mal na špancir 8km stran mal manj kot čez Himalajo plezat, se okužit in pocrkat sam zato, da pol prideš nazaj na ladjo in okužiš še ostale??? GTFO.

Pa walter je očitno superioren bot, pazi to BOT, brez človeških dram ala final last words ipd, ampak ne, ga more david fentat, krneki.

Če nebi zravn pridno posrkal par čeških kozličkov, bi verjetn kr disk vn iz kompa spulu.

Se prav je david sproduciral aliena kot ga poznamo in šele potem so ga predatorji začel lovit in ga metat po planetih ter met hunting partyje??? A ni kle eno časovno neskladje??? Alien vs predator je mal drugač predstavu vse skup.

Aja, in zato nej h'wudijem dajem keš??? Zajebi!

1. Kako je David lahko deratiziral inzinirje in od kje mu ladja ce pa je prisel s prvimi kolonisti

A niso v prejšnjem filmu čist na konc usposobl alien ship? Sej wsad so pač univerzalne komande, how hard can it be?

2. Kaj je splogh poanta filma, da se predstavi Aliena ali da je potrebno istrebiti cloveka

Walter je očital Davidu, da je postal preveč človeški. Mogoče prikaz človeške samodestrukcije? Defektnosti? Iskanje popolnosti? Ala Data in Borgi iz ST universe.

3. Inzinirji kot nasi inzirji so bili kao super duper high tech ljudstvo predstavljei pa kot jamski ljudje z Downovim sindromom.

Kle pa nimam idej.

++ za napake


Welcome to the club.

Covenant je zgolj skupek klišejev, trope-sov, površno narejenih scen, zmes vsega, ampak grozno zmešano.
Ni ne horor. Ni ne akcija. Ni ne pameten film. Ni ne globok film.

1. Hey...let's visit this really strange world in weird circumstances....check
2. Hey...while we're on it let's be idiots as much as possible....check.
3. Hey...people want some story elements, throw something in...check.
4. Hey...dude, we forgot to add horror...oh yeah...just put some aliens in...check
5. Hey...wouldn't it be nice if we had a fight scene...sure, let's make a matrix like android fight. People like that...check
6. Hey...we need to make a memorable ending...umm...Aliens had a good one, copy that, but hurry up.
7. Hey...we must open the ending for a sequel. I don't care, just make something...my eggs are searing, don't have time right now...hmm...eggs....

PS. A je dvd vni?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Han ::

Čez en mesec poglej na travnik...

vostok_1 ::

Nikakor....tak dober film pa si ja zasluži nakup DVDja!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Nikakor....tak dober film pa si ja zasluži nakup DVDja!


Tako se govori :)

scipascapa ::

vostok_1 je izjavil:

Nikakor....tak dober film pa si ja zasluži nakup DVDja!


se dobi kje morda cd oblika?

Apofis ::

Hm, mislim da sm vidu izdajo na vinilki ;)
ontopic. Pogledu končno še druzga...sicer sta oba bolj klavrna, sam mi je dvojka precej bolj zanimiva, napeta...ja, se pa strinjam...tud če ju ne bi bilo...

oo7 ::

Alien: Covenant | Phobos: An "Alien Covenant" Story Sneak Peek | 20th Century FOX

vostok_1 ::

A spet treba gledat neke vsepovsot razmetane odlomke, da bo filem imel vsaj minimalno smisla?

What garbage.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

globoko grlo ::

Ja lej, tko se gradi community (freekow, geekow, vstavi po zelji)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Budget - $97 million
Box office - $232.4 million

Zdaj pa bo FOX razmislil ali bodo posneli še dva nadaljevanja kot si jih je zamislil Scott ali bodo dali Alien franšizo spet za nekaj časa na mirovanje.

vostok_1 ::

I hope they drown it in a bucket of water. Covenant mi je itak čisto uniču ves čar, ki ga je franšiza imela. Tako slabe prequele, si taka franšiza ne zasluži.

Shame! Shame!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

I hope they drown it in a bucket of water. Covenant mi je itak čisto uniču ves čar, ki ga je franšiza imela. Tako slabe prequele, si taka franšiza ne zasluži.

Shame! Shame!



Jaz pa verjamem, da FOX zelo ceni velemojstra Scotta in mu bodo dali zeleno luč za naslednji film.

e-marko ::

FOX ceni samo denar. Tukaj pa kaj dosti niso zaslužili, ker je k tistemu budgetu treba dodati še znesek za marketing.
Upam, da Scotta brcnejo v ta zadnjo in dajo komu drugemu možnost. Slabše je tako bolj težko.

Lp
...somebody, somewhere...

Sarkozy ::

oo7 je izjavil:


Jaz pa verjamem, da FOX zelo ceni velemojstra Scotta in mu bodo dali zeleno luč za naslednji film.


le 25M$ bo dobil manj za budget :D
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

oo7 je izjavil:


Jaz pa verjamem, da FOX zelo ceni velemojstra Scotta in mu bodo dali zeleno luč za naslednji film.


le 25M$ bo dobil manj za budget :D



Lahko pa bi Scott naredil en film samo o inžinirjih brez ljudi brez xenomorfov in končal na LV-426 :)

Sarkozy ::

saj to verjetno planira
2 uri David+Shaw, pa 15 minut inžinirjev
bo 70M$ dovolj :D
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

saj to verjetno planira
2 uri David+Shaw, pa 15 minut inžinirjev
bo 70M$ dovolj :D


Naj bo 2 uri in 15 minut inžinirjev :)

nurse013 ::

Zakaj ce so alieni not
:)
you gotta be kidding me...

[D]emon ::

oo7 je izjavil:


Jaz pa verjamem, da FOX zelo ceni velemojstra Scotta in mu bodo dali zeleno luč za naslednji film.


Scott velemojster ? Since when ? Did your drugs wear off ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

vostok_1 ::

M-Powerja sem že dolgo nazaj nehal resno jemat, kar se tiče Ridleya. Trenutno se obnaša kot najhujši fanboy Uwe Bolla.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Cervantes ::

[D]emon je izjavil:

oo7 je izjavil:


Jaz pa verjamem, da FOX zelo ceni velemojstra Scotta in mu bodo dali zeleno luč za naslednji film.


Scott velemojster ? Since when ? Did your drugs wear off ?

Taprvi Alien je bil nedvomno velemojstrovina.
Pa pol jih naredil še par. Gladiator recimo.
Tole zdaj je pa bolj, no, tako...
Že obsežnost tegale threada to dokazuje.

oo7 ::

Scott je zadnje čase res naredil nekaj slabih filmov ampak Covenant in Prometheus nista med temi filmi sodita med boljše.

Massacra ::

Scott je naredil res nekaj odličnih filmov. A Oskarja še nima! Morda celo po krivici.

Vendar: ob gledanju številnih njegovih filmov sem vedno dobil občutek, da nekaj manjka (tisti "sugar on the top" ko poveš: to je to)!

Primerjajte recimo Braweheart (Gibson) in Gladiator (Scott). Oba odlična filma...vendar: Braveheart v tebi vzbudi revolt, te dvigne emocionalno kot mentalno bolj kot Gladiator.

Nekaj Scottu manjka (morda dela preveč filmov, morda pa tisto dejstvo...he is so fuckin british).

Ko bo naredil en film iz "življenja običajnih ljudi" in bo na nivoju recimo njegovih najboljših filmov, bo dobil Oskarja. Dokler bo delal samo filme izvenserijskih oseb ali filme izvenserijske domišljije, ne bo nič (no, morda se pa tudi motim in ga bo dobil za katerga od številnih napovedanih Alienov v prihodnosti - ampak vem, da ga ne bo dobil).

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

Nikakor....tak dober film pa si ja zasluži nakup DVDja!



Ne bi bilo lepše na VHS-u? Ali pa na laser discu?

Za mazohiste pa na na disketah.

oo7 ::

20th Century Fox are reportedly looking to reboot the Alien franchise with a completely new timeline and a brand new set of characters, according to sources close to the studio. During an interview with Steve Weintraub of Collider at San Diego Comic-Con, Steve revealed he was informed that Fox's original plans for the Prometheus spin-off series (assuming Covenant was a box office hit) were that there was to be one additional film after Covenant that would tie everything back into Ridley Scott's original 1979 Alien film and then following that film, Fox would then divert their attention to establishing a completely new timeline, set well after the events of the original Alien series, complete with a new set of characters and locations:

I think the original plan was after Covenant, assuming it was going to be a box office hit, that they were gonna make one more movie that connected to the original Alien. Then after that they were gonna jump, I heard, into the future, past all the movies we've known into sort of like, a new timeline so you could start again, with new characters, new predicaments, whatever it may be and start these movies at maybe a lower budget and basically continue doing Alien movies but not worry about David (Michael Fassbender) and all the other stuff.

http://www.alien-covenant.com/news/fox-...

vostok_1 ::

OMG. Ta franžisa, kot vse ostale je šla čisto down the drain. Thank you Hollywood for ruining my childhood. And thank you M-Power for propping them up.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

[D]emon ::

vostok_1, jaz ne vem kako tebi rata iz bajte it brez pomirjeval, ce te vse tako iz tira vrze
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

vostok_1 ::

Saj me ne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

OMG. Ta franžisa, kot vse ostale je šla čisto down the drain. Thank you Hollywood for ruining my childhood. And thank you M-Power for propping them up.


Samo nekaj mi povej če te kdo sili gledat filme ? :)

Starodavni ::

Ok, zdaj po tem članku ki omenja reboot te franšize pa me je čisto minilo, da bi pogledal naslednji del aliena v kinu.

Ga bom raje na drug način kasneje pogledal, ker tole pa res ni več vredno da puščam denar. Ne po Prometeju in Alien: Covenantu, ki sta bili obe razočaranji. Covenant še bolj kot Prometej.

RejZoR ::

Pogledam vsak Alien film, ampak nekako se me ne dotaknejo enako kot Alien in Aliens. Pač akcijski film z alieni. Ga pogledam, to pa je to.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Aliens je akcijska grozljivka Alien pa triller grozljivka.

RejZoR ::

Govorim za moderne Alien filme, da so pač akcijski filmi z alieni in je to to. Mogoče sem mal čudno zastavil stavek...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Meni se pa Prometheus in Alien: covenant nista zdela ravno akcijska filma.

bambam20 ::

Verjetno bo koga zanimalo.

Film je v HD-ju na pašnikih.

Han ::

WEB-DL verzija je dolga 2:02:18, do odjavne špice pa traja 1:55:30.

oo7 ::

Han je izjavil:

WEB-DL verzija je dolga 2:02:18, do odjavne špice pa traja 1:55:30.



Je tukaj že director cut? Ali bo šele 15 avgusta film z director cutom?

Han ::

Po moje ne, ker nimajo zabave na začetku pred "katastrofo". - Po prvih 16 minutah se že lotijo popravil na ladji.

oo7 ::

Potem bo treba pa počakat še dva tedna, da izide DVd z director cut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

Komaj čakam!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Komaj čakam!


Boš počakal na director cut ?

vostok_1 ::

Jp
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

K0l1br1 ::

Ni slabo, precej nagravžno na trenutke.

greatdrakon ::

4/10...
zgodba je popolnoma retardirana...

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Alien : Covenant - Juggernaut Deleted Scene

Han ::

Moja lestvica (glede na časovnico):

Prometheus 7/10
Alien: Covenant 4/10
Alien 8/10
Aliens 10/10
Alien3 5/10
Alien Resurrection 6/10

K0l1br1 ::

Franšiza je v osnovi dobra, gledljiva, vendar noben izmed filmov po vsebini ne zasluži več kot 3/10, pa še to je preveč.
Največ odprtih vprašanj sta pustila zadnja dva, vsi prejšnji so glede tega bogi.

[D]emon ::

Mene je Alien Resurrection nasmejal, zato ker je bila Ripley sarkasticna prasica :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Han ::

Če praviš, da je franšiza v osnovi dobra in gledljiva, ji ne moreš dat skupne ocene 3/10. Dobro = 7/10, kar je pravzaprav moje povprečje...

K0l1br1 ::

Han je izjavil:

Če praviš, da je franšiza v osnovi dobra in gledljiva, ji ne moreš dat skupne ocene 3/10. Dobro = 7/10, kar je pravzaprav moje povprečje...
Ker je zgolj gledljiva, brez vsebine, 3/10.
Če bi bilo še kaj vsebine, potem bi dal kaj več. Tudi če bi hotel, ne bi mogel dati več. Morda zadnjemu, ki ima par trenutnih situacij, ki zahtevajo razmišljanje, vendar glede na dolžino filma bistveno premalo.
Gljedljivih je precej filmov, vendar če gledamo, kaj imajo od vsebine, jih je kljub temu precej en velik poraz. Oziroma celo tako je, če je gledljiv, potem dosti vsebine sploh nima. Pač da se da pamet na pašo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()
««
23 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254097 (1526) oo7
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219210473 (49139) Gury
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615864 (6200) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214793 (8409) oo7
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396130 (5495) vostok_1

Več podobnih tem