» »

Izšel je Insurgency! (source-engine streljačina)

Izšel je Insurgency! (source-engine streljačina)

petrus ::

Ta bivši dodatek za Half Life 2 je končal kot samostojna igra:
Samo 13,99€ na Steamu in deluje celo na XPjih! Več tukaj.
stati inu obstati

sensei ::

Seveda deluje na XPjih, če je pa HL2 pogon :))

hojnikb ::

zgleda kot mashup CoDa, CSja in Battlefielda :)
#brezpodpisa

petrus ::

> zgleda kot mashup CoDa, CSja in Battlefielda

In to za ceno enega DLCja!
stati inu obstati

DOOM_er ::

koliko je kej playerjev in serverjev?
Robots will steal your job. But that's OK

bajsibajsi ::

Scena za to igro sele raste. http://steamcharts.com/app/222880 Bugov skoraj ni.

Igra je drugace precej podobna CS, le bolj realisticna. V nekaterih nacinih steje objective in teamplay in ne K/D ratio. :)

Zgodovina sprememb…

DOOM_er ::

sem kar kupil, igral sem ga kot mod, nekaj let nazaj in mi je ostal v lepem spominu. Glede na videno je cela igra nekaj podobnega.
Robots will steal your job. But that's OK

bajsibajsi ::

Skoda, da nisi prej povedal... bi ti ga zrihtal za pol cene.

m@nt@ ::

bajsibajsi je izjavil:

Skoda, da nisi prej povedal... bi ti ga zrihtal za pol cene.

Se ga še da zrihtat ceneje?

Sriple Tix ::

Po dolgem času FPS, ki mi je pisan na kožo. Brez nekih hudih nadgradenj orožij, ki bi za dostop zahtevali 50 urno neprekinjeno nabijanje špila, brez kupovanja Hello Kitty rukzačkov, pinki kiklc in božičkovih kapc ter nekih činov, s čimer se potem mladci važijo po serverjih (vse to opažam pri novih FPS-jih, ki jih igrata mala dva ... malce sem pa tudi sarkastičen). Tukaj si mirno vzameš uro časa, odigraš niz različno zahtevnih načinov igranja, kjer je nastrel sovraga precej klavrno ocenjen, kajti pomembno je skupinsko zavzemanje/branjene/uničevanje punktov in odideš s serverja z mislijo, da se čim prej vrneš nazaj. Navdušen sem in če ne bodo česa radikalno "popravljali" v smeri popularnih konzolnih bestselerjev, bo tole dolgo kampiralo na mojem HD.

Dr_M ::

No singleplayer? I'll pass.

RejZoR ::

Sriple Tix je izjavil:

Po dolgem času FPS, ki mi je pisan na kožo. Brez nekih hudih nadgradenj orožij, ki bi za dostop zahtevali 50 urno neprekinjeno nabijanje špila, brez kupovanja Hello Kitty rukzačkov, pinki kiklc in božičkovih kapc ter nekih činov, s čimer se potem mladci važijo po serverjih (vse to opažam pri novih FPS-jih, ki jih igrata mala dva ... malce sem pa tudi sarkastičen). Tukaj si mirno vzameš uro časa, odigraš niz različno zahtevnih načinov igranja, kjer je nastrel sovraga precej klavrno ocenjen, kajti pomembno je skupinsko zavzemanje/branjene/uničevanje punktov in odideš s serverja z mislijo, da se čim prej vrneš nazaj. Navdušen sem in če ne bodo česa radikalno "popravljali" v smeri popularnih konzolnih bestselerjev, bo tole dolgo kampiralo na mojem HD.


Če si pravi dec igraš Natural Selection 2. Battlefield in CoD špili so za pussije. Ampak pustmo, to je štorija za kdaj drugič...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sriple Tix ::

Kaj jaz vem ... bolj mi ustreza realizem poznanega sveta kot alieni v prvi osebi ali stoječ s pokalico nasproti njih :).

bajsibajsi ::

m@nt@ je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Skoda, da nisi prej povedal... bi ti ga zrihtal za pol cene.

Se ga še da zrihtat ceneje?


Ja, za dobrih 8 evrov. Steam tradable gift. Vec na PM. :)

RejZoR ::

Sriple Tix je izjavil:

Kaj jaz vem ... bolj mi ustreza realizem poznanega sveta kot alieni v prvi osebi ali stoječ s pokalico nasproti njih :).


Ni ga čez feeling ko teroriziraš ljudeke iz zračnikov,s tropa, skačeš iz norih višin itd... Ampak ja, pač to ni za vsakogar.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

puma982 ::

Je fajn cena na Kinguin, pa grem in kupim psc za 10€,da kupim tole. Nekoliko razočaran na čekoutu ugotovim, da hočejo met še 10%,kar pride lih nekaj čez 10€. :) Nč, upam, da bo kmal kakšn sale.

Trololololol ::

Kdor se rad igra sam ali v dvoje, naj odplava sem:
https://www.humblebundle.com/
Tudi za trojčke in četvorčke je prostora dovolj.

bajsibajsi ::

Ni mi jasno zakaj so se pri NWI odlocili za tako potezo. Igra je (zelo) dobra. Ce bi na Steamu spustili ceno za 90%, bi dobili bistveno vec prihodka.

Trololololol ::

Mislim, da zato ker je na Steamu ohoho se pa jos znižanih iger in bi se akcija verjetno porazgubili. Pa zaradi solidarnosti in zaradi tega, ker je lažje prepričati igralca, ki igre verjetno ne bi kupil, da jo protestira, če jo dobi v paketu iger, ki si jih zeli. Pa četverci verjetno nisi med top prodajami, je pa fino če s kolegi vdaris kako ekipno akcijo, sploh če jo ta dobi zastonj in mu ta zvrst ravno ne ugaja.

bajsibajsi ::

Akcija Ins ne bi ostala ravno neopazena. S HB bo NWI prejel drobiz; s Steamom bi zasluzili bistveno vec. Edini razlog, ki ga vidim je, da se bojijo oz. ne bi zeleli, da populacija igralcev pade na tako nizko raven, da bi bilo ogrozeno MP igranje.
Ce bi na Steamu akcijsko prodajali igro za 1EUR, bi dobili nekajkratnik tega, kar bodo dobili od HB prodaje.

Zgodovina sprememb…

m0f0x ::

Verjetno bolj za reklamo.

bajsibajsi ::

Za reklamo ne floodas trg s svojo igro. Ze ena Ins igra je "prevec" v bundlu za 1$. Kaj sele stiri...

m0f0x ::

Obstaja kak slo clan?

Trololololol ::

Ne bi rekel, lahko pa sami ustvarimo skupnost. Igro lahko potalamo okrog 50 osebkom (itak so za đabe*) in gledamo odziv resnih in malo manj resnih.
*Da se ne bo kdo upičil, bi tekom filanja TRRja s kešom, del dali tudi razvijalcem, da smo vsaj malo fer.

m0f0x ::

Jaz sem potalal vse 3 keye frendom pa še z enim nisem igral. Folk je neresen :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Nakup iger (strani: 1 2 3 4241 242 243 244 )

Oddelek: Igre
121941875174 (13153) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157940 (33758) oo7
»

PS4, Xbox 720 obe brez možnosti preprodaje ali najema iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
11727239 (21343) bojsi
»

Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad

Oddelek: Igre
362536 (1589) SLO_Robert
»

Katere igre boste kupili v letu 2010 in 2011? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10112110 (9216) listje123

Več podobnih tem