» »

Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad

Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad

ShinseiYama ::

Um nisem še zasledil teme za Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad ,pa sem jo iskal.

Zanima me koliko vas jo je že prednaročilo oz. jo še bo.
Ali ste BF3 tudi in katera bo vaša primarna igra.

Mal me zanima ker imam nekaj prijateljev ki jo bo igralo oz. naročilo poleg BF3.

Zame bo sicer BF3 najprej že nasploh zaradi masivnega bojišča.
Medtem ko me RO2 zanima bolj z vidika nostalgije.

To leto bo še zelo zanimivo izgleda.

Seveda jo imam tudi jaz že prednaročeno.

Tilen ::

Prilepi kak link do zgodbe, screenshotov, da bodo tudi tisti, kateri prvič slišijo za igro, vedeli kaj lahko pričakujejo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ShinseiYama ::

No ja evo link do igre, drgač pa je igra še kar poznana oz enka.
http://www.heroesofstalingrad.com/

Bananovec ::

Enka je do jaja dobra! Ta drugi del pa naj bi bil bolj podoben CoDu, čeprav naj bi se stari duh ohranil. Bom kupil ob prvem znižanju,
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

ShinseiYama ::

ja se strinjam os front je dobra.

upam da bo 2jka tud tko

Dua'L ::

Danes izide kaj lahko od te igre pričakujemo? polom ali..








GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Boobiz ::

Se da to kje testirat na kakem free serverju? Mi je všeč, po drugi strani pa sem skeptičen da se tako na veliko kempa.
I'm drunk, what's your excuse?

BALAST ::

Seveda je kampiranje velik del igre, ker se bojiš za svoje življenje, ne pa tako kot pri CoD ali BF, kjer te reinkarnirajo vsake 10sekund.

Pa ne kupovat prek steama, ker dobiš originalen ključ za Steam "brez regijske omejitve" za 15€.

Boobiz ::

Ima kdo kak spare steam guestpass za ostfront?
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

DOOM_er ::

BALAST je izjavil:

Seveda je kampiranje velik del igre, ker se bojiš za svoje življenje, ne pa tako kot pri CoD ali BF, kjer te reinkarnirajo vsake 10sekund.

Pa ne kupovat prek steama, ker dobiš originalen ključ za Steam "brez regijske omejitve" za 15€.



kje?
Robots will steal your job. But that's OK

Tomozuki ::

Single player pa to verjetno ni, ali? Nekaj sem bral po njihovi strani, ampak sem opazil samo MP.

BALAST ::

http://www.getgamesgo.com/product/red-o...
To je legalna stran, podružnica eurogamer, po odzivu supporta dobijo ključe šele 14. ali 15.sept
pa ko daš v košarico daš Delivery Zone: Rest of the world in ti obračuna v dolarjih, kar pa ni važno za kreditno kartico.

tsatthoggua ::

Je tudi single player, ceprav je definitivno povdarek na multiju. Jest sem dal 24€ na GreenManGaming zanjo. Se par uric pa akcija ;)

integral15 ::

Zdravo jast imam pa sledec problem. Prisel sem do treninga kako uporablajt radio za posiljanje artylerije no naredim vse tako kot pravi da morem it ven oznacit kam bom poslal (so 3 vasi na sredno morem poslat) in nato poslat pac eno izmed 3 artylerij. Nato poslem eno in ko se napad konca se nic ne zgodi. Poslal sem ze vseh 3 nvm kokrat ze in nic vse tiho. Mislim da je z igro neki narobe

Zgodovina sprememb…

BALAST ::

Z novim popravkom greš lahko dalje na 12. misijo
če pa še vedno nagaja, pa odpreš konzolo s "tildo" in napišeš
open SP-12_RedOctoberFactory_Ger

LordTado ::

Dinamika ni bogve kaj no,kameradi bežijo kot bi bili posrani.

integral15 ::

Hvala ti 100x dela zdej sm naredu nemce zdej pa ruse delam

LordTado ::

Men tam ostane no pa sem updajtu in ono vrstico zagnal pa noče naprej...

Kaka ideja?

integral15 ::

Am sej jest sm mel tud apdejtan pa ni slo. V konzolo sm lepo vpisal in dal enter ampak to v menuju igre in mi je vrgl direkt v 12 misijo.

LordTado ::

Ta špil je res bagast.
Med igranjem ti kar napiše mission faild,your squad has been wiped out , ali nekaj takega.
Pa ko čas odšteva ko morš branit neko poslopje pride na 0 pa se ne zgodi nič...In potem mission faild...
Pa respavnat noče...

A je kaki novi updejt zunej ali kaj je to?

BALAST ::

Vemo da je "bagast". :D
"mission faild" med kero misijo?
"pride na 0 pa se ne zgodi nič" A ko moraš branit pred invazijo rusov, tam imaš 3 točke, kjer ti odšteva mislim da 6min in če je več nemcev v hiši si izgubil eno izmed treh točk.
"Pa respavnat noče..." se respavnate vsake nekaj minut, ti kot igralec pa prevzameš kontrolo nad drugim vojakom.

"A je kaki novi updejt zunej ali kaj je to?" Stalno so updejti, ta čas raje brskaj Wikipedio za zgodovinskim ozadjem te igre.8-)

integral15 ::

Vcas tud shranjevat nece pridem v novo misijo pa neham igret grem ces neki casa igret in me vrze eno misijo nazaj in morem spet od zacetka omg.

LordTado ::

Ja prevzameš kontrolo ampak sam ubitega vojačka kaže...nikamor se ne premakne.

Tam sem ostal Mission 4: Grain Elevator na zadnji točki ko moraš obranit 4 nadstropje in tam mi včasih takoj na začetku napiše mission failed ko še se sploh ne premaknem,to ne more bit drugo kot bug.

BALAST ::

Tudi če daš restart chapter?

LordTado ::

ja tudi
vse sm že probal.

a ma kdo mapo ki sledi za tem da jo zaženem?

sajko33 ::

Singleplayer je brezveze. Multiplayer pejd igrat, razn će maš "gusarko verzijo" kakor sem po zgonjih postih dobil občutek.

BALAST ::

Ni vsak veteran v Red Orchestra stilu igranja, kjer je en strel lahko usoden. Ta igra ni za vsakega navdušenca FPS streljačin, ker je realistična pravila bitke dosti bolj neusmiljna in ko pride prvič igralec v večigralski način "MP", kot pa CoD in MoH ali BF serija. Tisočkrat bolj neusmiljena!!!

Enoigralski "SP" način ti da okusit različne vloge vojakov od navadne pehote do poveljnika.

Da ne trosimo same osebne zamere, je škatelna original igra poslana iz anglije 18.45€ na Zavvi (poštnina všteta). Klik!

LordTado ::

Dinamika igranja mi ni ravno tko pri srcu da bi zapravlal čas za online igro...
Je pa nekaj drugega kot ostalae se strinjam zato sm probal single.

T-h-o-r ::

ta špil je 1 hit u die :D pa nima merka na sredi ekrana
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

integral15 ::

sajko33

In kdo bi tak bug kupu ce te lahko vprasam ??

Bananovec ::

Kdo pa ga ne bi? Samo pirati in tisti, ki ne cenijo realističnih prvo-osebnih streljačin, ki jih roko na srce ni veliko. Imam Red Orchestro enico, preigranih 10 ur v 2 letih in jo imam veliko raje kot ostale simplemind streljačine.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

LordTado ::

Preber kaj je napisal...
Gre se za buge ne igrco, ki lahko postane dobra če nima bugov to je prvi predpogoj...

Bananovec ::

Meh, za to se ni treba bati. Razvijalci so skrbni in bodo kaj kmalu popravili te hrošče
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

LordTado ::

Zato se da beta ven itd...

BALAST ::

Zdajle je RO2 ugodnih 10.20€
Igra se aktivira prek Steam.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

sajko33 ::

No, pa da obudimo temo. Developerji so priznali, da so ob izidu igre naredili veliko napak in s tem razjezili RO veterane, špil pa ni prepričal novih igralcev. Zato je špil izgubil praktično večino igralcev, vendar to se utegne spremeniti. Razvijalci so namreč izdali obsežen patch in praktično še enkrat izdali špil s podnaslovomo GOTY. Čez vikend imate stvar možnost sprobati tudi na Steamu (free weekend) v kolikor vas rewievi niso prepričali. V kolikor vam bo stvar všeč jo lahko kupite za ugodnih 8 eur (- 75% do nedelje). Pozor tisti, ki igro že imate in ste bili razočarani, sedaj je pravi čas da pridete nazaj. Odpravili so večino bugov, performance problemov ni več, dodali so nove game mode( tako hardcore(classic mode), kot tudi casual mode(action mode)), ter novo mapo (free content). Ves future content kar se tiče špila bo tudi Free, tako da bo to vse kar boste za ta špil zapravili.

(DEV DIARY, kjer omenijo nove stvari)
(GOTY TRAILER)

ter obsežen patch note za najnovejši patch
http://www.heroesofstalingrad.com/chang...

Skratka za moje pojme je tripwire ponovno dokazal, da jim ni vseeno če stranke niso zadovoljne. In upam, da so si s trdim delom, ki se jim že poplačuje (glede na število igralcev v igri in mnenja le teh) ponovno dvignili ugled. Jaz sem preprosto navdušen, kaj jim je uspelo naredit z enim patchem. Se vidimo na bojišču :)

SLO_Robert ::

Dobr so zrihtal , špil zdej leti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127836 (4797) Skyman
»

Company of heroes 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7817587 (4345) keba
»

Red Orchestra 2: Rising Storm

Oddelek: Igre
10911 (581) Sssaga
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677272 (59758) Unknown_001
»

Katere igre boste kupili v letu 2010 in 2011? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10112113 (9219) listje123

Več podobnih tem