» »

Prekinjanje brezžične povezave

Prekinjanje brezžične povezave

adrianono7 ::

Pozdravljeni,

imam problem z prenosnim računalnikom. ko imam priključeniga na elektriko internet deluje brezhibno, ko pa ga odklopim pa mi začne prekinjati povezavo na vsakih nekaj minut. ve mogoče kdo kako bi rešil ta problem?

Hvala že vnaprej

diNero ::

ena možnost je, da imaš na elektriki profil "high performance" na bateriji pa "power saving", ponavadi je tako po defaultu...nekako takole, nisem 100%:

control panel / power options / advanced / wireless / daj na maximum performance, ali pa enostavno pod "power options" za baterijo - "high performance".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

adrianono7 ::

ej točno tak kot si napiso je :D hvala lepa!!

shadeX ::

Kak prenosnik maš?

Ker to je po eni strani bedno. Po kateri logiki pa nočem uporabljat interneta kadar sem na bateriji in mora biti tako že po defaultu?

Pri mojem asusu se na bateriji zmanjša svetlost ekrana in procesor začne počasneje tiktakati ( kar se vidi na performance ).

Mavrik ::

Ne "nočem", poanta je da gre tudi wifi v powersave in če imaš bedno kartico ali signal bo delalo slabše.

adrianono7 je izjavil:

Pozdravljeni,

imam problem z prenosnim računalnikom. ko imam priključeniga na elektriko internet deluje brezhibno, ko pa ga odklopim pa mi začne prekinjati povezavo na vsakih nekaj minut. ve mogoče kdo kako bi rešil ta problem?

Hvala že vnaprej


Če imaš Windows 7/8, v profilu za napajanje samo izklopi varčevanje z baterijo na Wifi. Ker če daš na "High performance" ti bo še nabil grafično in procesor na polno moč in začel opazno več baterije žret.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

adrianono7 ::

Asusa mam :D ampak sem spremenil samo performance na wifi-ju in zaj dela vse brez problema enako kot prej ampak da internet ne prekinja :D hvala vsem!

voyocelje ::

Če imaš Windows 7/8, v profilu za napajanje samo izklopi varčevanje z baterijo na Wifi. Ker če daš na "High performance" ti bo še nabil grafično in procesor na polno moč in začel opazno več baterije žret.

Mi lahko kdo obrazloži bolj podrobno kje se to naredi?

Hvala za pomoč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2 enaka prenosnika 2 različne WEI ocene

Oddelek: Strojna oprema
271416 (870) testni123
»

Pregrevanje le med napajanjem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5702 (523) Bizkit45
»

Brezžična povezava

Oddelek: Omrežja in internet
5758 (557) LJ4L
»

Prosim za pomoč, računalnik mi ugaša češ da je baterija prazna

Oddelek: Pomoč in nasveti
12907 (788) St235
»

Problem wireless povezave

Oddelek: Pomoč in nasveti
192158 (1811) teedy

Več podobnih tem