» »

problemi z isdn modemom in priključki usb

problemi z isdn modemom in priključki usb

john deere ::

Lep pozdrav, imam problem in zelo bom vesel ce mi bo kdo znal pomagat.

Kupil sm novo ploščo Giga byte nov isdn modem Asus in nov disk WD. Naložil sem sistem Windows XP in modem er printer ki sta povezana preko usb in oboje mi je takoj pepoznalo in tudi funkcioniralo. Vse lepo in prav dokler nisem v Windovsih naredil še ene particije (prj sem imel dve) na katero sm zatem inštaliral linukse. nekaj sm zafušal z instalacijo le teh in zatem in ko so se mi zamrili sem se odločil da še enkrat formatira ceu disk in linukse pustim namiru. To sm tudi naredil in še enkrat instaliral windovse in od takrat naprej mi ne prepozna nc kar prikljucim na usb uhod(ne prnterja ne modema) sploh nc ne jebe, ker prej mi je takoj ob prvem zagonu vse prepoznalo. a je mogoče da so mi linuxi kaj spemenili v biosu. Vse em ze probal tudi tam a ne gre. a slucajno kdo ve kaj bi lahko bilo ker sm ze res jezn in naveličan.
če kdo ve kaj bi lahko bilo naj mi prosim pomaga.

hvala lepa ze vnaprej

Lith ::

predlagam:

1. BIOS na plošči resetirat (najdi jumper in ga premakni v reset pozicijo 20sek)
2. disk formatirat z disketo od proizvajalca diska (npr. Western Digital ima svoj, Seagate, IBM,... če nimaš mi sporoči kater disk imaš, pa ti dam nekam link)

upaš na najboljše ...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemček pri namestitvi OS Server 2008

Oddelek: Operacijski sistemi
6979 (856) Glodko
»

Miš in tipkovnica se občasno ne odzivata

Oddelek: Strojna oprema
352370 (2039) bluefish
»

Zablokirani WIN XP - pomoč pri bootu

Oddelek: Operacijski sistemi
61080 (940) karafeka
»

:. Ubuntu ::

Oddelek: Operacijski sistemi
482898 (1387) poweroff
»

Splashtop Linux ob koncu leta na vseh ASUS matičnih ploščah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
678821 (6046) driver_x

Več podobnih tem