» »

Nexus 5 v rdečem

Nexus 5 v rdečem

Nexus 5 odet v rdečo

vir: Android Central
Android Central - Po obilici neuradnih napovedi in pobegov je zdaj uradno, Nexus 5 je na voljo v rdeči barvi. Prvotno sta bila na voljo popolnoma črna in bela izdaja, kjer je pri slednji bel le zadnji pokrov in mrežica na slušalki nad zaslonom, medtem ko je pri rdeči različici v rdečo barvo odet še celoten okvir okrog zaslona, poleg zadnjega pokrova in mrežice slušalke.

Ostale specifikacije ostajajo popolnoma nespremenjene, kakor tudi cena, 350 oz. 400 dolarjev v ZDA, 300 oz. 340 funtov v Veliki Britaniji ter 350 oz. 400 € po Evropi za 16 oz. 32 GB model. Vse cene veljajo za Googlovo trgovino Play, medtem ko je v Veliki Britaniji rdeča izdaja telefona na voljo le v Carphone Warehouse, kjer so ceno za odklenjen telefon znižali na raven trgovine Play. Sicer je rdeč Nexus 5 že na voljo v trgovinah Play in pri običajnih trgovcih v ZDA, Kanadi, Franciji, Italiji, Nemčiji, Španiji ter v Avstraliji, Indiji ter na Japonskem in v Koreji, drugod po Evropi, torej verjetno tudi pri operaterjih, pa naj bi bil na voljo še pred iztekom februarja.

Vedno več mobilnih telefonov je na voljo v več barvnih opcijah, tudi v živih barvah.

25 komentarjev

hojnikb ::

Kaj pa pinky verzija ?!?!?!:))
#brezpodpisa

black ice ::

Čimveč barvnih opcij, da bo črna ostala za tr00 metalce. >:D

ScumbagSteve ::

black ice je izjavil:

Čimveč barvnih opcij, da bo črna ostala za tr00 metalce. >:D

A tiste, ko mlatijo z glavo gor pa dol ob neskončnem razbijanju?
Scumbag Štefko

black ice ::

Točno te.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

kaj imajo metalci veze z nexusom ???
#brezpodpisa

urosz ::

Zamislite si, kako nek moški v črni obleki in kravati na sredi sestanka izvleče svojega novega Nexusa. Rdečega.

V glavnem, kaj hočem reči.. meni je ogaben.

Pro_moted ::

In kaj je slabega če je večja izbira na voljo ? Za vsakega se nekaj najde. Isto kot poplava avtomobilov črne in bele barve.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

jacal ::

Je bilo samo meni malce nerodno, ko sem zagledal gornji naslov v "tehnološkem kotičku"?

PrimozR ::

urosz je izjavil:

Zamislite si, kako nek moški v črni obleki in kravati na sredi sestanka izvleče svojega novega Nexusa. Rdečega.

V glavnem, kaj hočem reči.. meni je ogaben.

Al pa če se pripelje na isti sestanek v rdeči italjanski ali pa, bognedaj, nemški limuzini!!! Al pa če je oblečen v obleko, ki ni črne barve! Groza!!

jacal je izjavil:

Je bilo samo meni malce nerodno, ko sem zagledal gornji naslov v "tehnološkem kotičku"?

Čemu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

jacal ::

PrimozR je izjavil:


Čemu?


Ja saj, če ni samoumevno, ni čudno, da je le meni nerodno.

PrimozR ::

A si mel v mislih 'tisti' čas v mesecu? :P

francek1 ::

jacal je izjavil:

Je bilo samo meni malce nerodno, ko sem zagledal gornji naslov v "tehnološkem kotičku"?

Tudi meni je jasno, da sprememba barve pokrovčka ne sodi sem. Ampak očitno je kar nekaj takih z drugačnim mnenjem...o katerih pa imam mnenje jaz...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

bosmla ::

jacal je izjavil:

Je bilo samo meni malce nerodno, ko sem zagledal gornji naslov v "tehnološkem kotičku"?

Eh zadnjic sem videl v temi "Slike vaših računalnikov" kak na veliko razpravljajo kateri ima lepse pospravljene zice v racunalniku... ;((

JayKay ::

commiPhone TM

zgleda ql, ga morem v zivo videt

ivanuscha ::

nikol mi niso bile jasne te novice in celo špekulacije o novih barvah telefonov!!

Dr_M ::

Hehe, za google je zadnji pokrov rdece barve ze rdec telefon. Smeha polna skleda.

Chev ::

Dr_M je izjavil:

Hehe, za google je zadnji pokrov rdece barve ze rdec telefon. Smeha polna skleda.

Kakšne barve pa je zate? Upam da ne črn.

BigWhale ::

urosz je izjavil:

Zamislite si, kako nek moški v črni obleki in kravati na sredi sestanka izvleče svojega novega Nexusa. Rdečega.


Sredi sestanka nima kaj ven vlacit telefona, ker je na sestanku. Kaksne barve je pa telefon pa nima nobene veze. Kar se mene tice je lahko tudi rumen al pa 'hot pink with glitter'.

I am man enough to wear pink.

Dr_M ::

Chev je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Hehe, za google je zadnji pokrov rdece barve ze rdec telefon. Smeha polna skleda.

Kakšne barve pa je zate? Upam da ne črn.


Brezvezne. Ce je rdec, nej bo cel rdec, ne pa pol rdec, pol crn.

Chev ::

iPhoni so tudi bili včasih pol beli, pol črni. Pa ni nokogar motilo.
Meni je lepše, da je samo zadnji cover v specifični barvi, spredaj je itak 85% zaslona, ki je spet v svoji barvi.


Kje so pa ostale barve Google?

JerryP ::

Dr_M je izjavil:

Hehe, za google je zadnji pokrov rdece barve ze rdec telefon. Smeha polna skleda.


Če se dobr pogleda sliko se vidi, da so poleg zadnjega pokrova rdeči tudi robovi okoli celotnega telefona in celo slušalka. Črn je samo zaslon z obrobo. Če pa to ni dovolj za naziv nove barve potem pa res ne vem kaj bi ti še rad.

klinker ::

Tu se obnasate kot da samo moski uporabljajo smartfone ;(( Zenske imajo rade barvne kombinacije, moski smo pa res bolj "monotoni" tu. Meni osebno je najlepsa kombinacija crne in aluminija, ali pa v celoti cisto crn, brez ene pikice v cem drugem. Zato so mi recimo bli Nexusi vedno ql, ceprav s 4ko so za malo zaglumli z zadnjim delom in tem crap crom robom spredaj ki se lusci. Zato sta mi tudi se vedno najlepsa fona iPhone 4/4S in pa Nexus S. GNex je sicer podoben Nexus S, ampak so mi na Nexus S bli bomba uni kapacitativni gumbi pod ekranckom. Trenutni navbar mi ni tako ql, ceprav ima to dobro lastnost da si ga pri custom romih lahko spimpas kot ti zapase. St. gumbov, velikost, barvo gumbov, barvo navbara, itd. Samo itak sam uporabljam samo 3 gumbe, plus se longpress na vsakem, kar se je pa dalo sprogramirat tudi na Nexus S. No, poleg teh dveh mi je tudi bela Lumia vsecna, samo bela je shit ker se umaze.

exibo ::


ne zgleda ravno rdeč

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: exibo ()

bluefish ::

Je. Nekje v video pravi, da je podobno rdeča kot header njegovega YT kanala. Pač, osvetlitev dela svoje.

mihec87 ::

Ja kamere imajo probleme z tako rdečo, so že v komentarjih nagruntali...

Ne zgleda svoh že panda barve so super, pa tut da je spredi črno je super ker ko je ekran ugasnjen zgleda bolš



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorolin Moto X

Oddelek: Novice / Android
2913441 (8210) seba-beba
»

Prispeli so Nexus 6, 9 in Player, Android 5.0 je Lollipop (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13746119 (37643) amacar
»

Nexus 5 je prispel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6529683 (22651) Assass1n
»

Predstavljena trojica novih Nexusov

Oddelek: Novice / Android
3313405 (10871) PrimozR
»

Applova predstavitev - iOS 5, iCloud, iPodi, iPhone 4S (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12436751 (31143) Lonsarg

Več podobnih tem