» »

Geforce 9600 gt

Geforce 9600 gt

Ale3š ::

Imam naslednjo kartico in v preteklih letih mi ni delovala pravilno , potem sem ugotovil da ima kartica očitno ttežave z pregrevanjem :) zamenjal ventilator in žal prehitro kupil zmoglivejšo kartico . Ko jo pa po kar nekaj preteklih letih vstavim v pc pa jo everest zazna in izpiše podatke o njej , videti je da grafična sedaj po zamenjavi ventilatorja z zmoglivejšim deluje brezhibno in očitno je bil problem v pregrevanju kartice tako ,da sem kar vesel preden pa jo grem prodajat na bolho me pa še zanimajo programi za testiranje. Ker imam ravno svežo namestitev viste in gonilnike od višje rangirane ati kartice me zanuima ,če se da še kako drugače stestirati grafično brez vpletanja njenih gonilnikov v sistem?. Bios kartico normalno zazna.Sicer me windows ne spusti KAj pravite..


Ale3š ::

filme odpira ok gom player you tube predvaja flash deluje

Ale3š ::

Brias ::

DLjaj 3dmark 06 http://www.futuremark.com/benchmarks/le... in ga pozeni 4* zaporedoma, BREZ PAVZE ....

Ale3š ::

zgleda bodo potrebni gonilniki škoda pač se bo prodalo če ji že kaj fali ji ne dost mogoče kakšen kondi. Ampak takole po prvih ocenah mi deluje normalno delujoča. Če pa nebi delovala jo verjetno tudi everest nebi zaznal pravtako nebi predvajala videov. Imam pa osebno dosti jebe že z sistemom tako ,da bo verjetno z grafično kar pri tem ostalo

Naložil sem še windows driverje kartica deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ale3š ()

Ale3š ::

Gonilnikov mi noče namestiti do konca pmoč prosim

||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Ale3š ::

Ale3š je izjavil:

Gonilnikov mi noče namestiti do konca pmoč prosim je krivda mogoče v gonilnikih ker so beta

||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Ale3š ::

Prosim naj mi nekdo najde bios za mojo grafično kartico 9600 gt.

http://www.techpowerup.com/vgabios/
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

zakaj rabiš bios ?
#brezpodpisa

Ale3š ::

da ga posodobim ker mi noče gonilnikov namestit do konca na konci instalacije mi napiše da je prišlo do napake . Imam ogromno razlogov ,da ga posodobim .
Da še to poskusim .V biosu je grafična vidna in mislim ,da se je bi dalo rešit.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ale3š ()

Blinder ::

ma ti gonilnike od obstoječe grafične uninstalliraj in potem inštaliraj tele od te.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hojnikb ::

Ale3š je izjavil:

da ga posodobim ker mi noče gonilnikov namestit do konca na konci instalacije mi napiše da je prišlo do napake . Imam ogromno razlogov ,da ga posodobim .
Da še to poskusim .V biosu je grafična vidna in mislim ,da se je bi dalo rešit.

verjemi, bios ni problem..
#brezpodpisa

Ale3š ::

Evo sem ga našel mislim ,da je problem zakaj nebi bil problem,
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

naflešal boš isti bios, ki je že gor :)
#brezpodpisa

Ale3š ::

Ej nevem se ne spoznam dosti ,na te reči poskusil bom sem prebral na nvidia forumu ,da je lahko to težava drugače pa bo potrebno zamenjat bios čip na kartici verjamem ,da se sliši smešno lahko ,da je programsko . Se mi zdi bolj smiselno kot pa da jo dam pečt
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ale3š ()

Hayabusa ::

Na kakšnih drogah si ? Nimaš pojma in še vedno nekaj po svoje trmoglaviš.
Za vse ostalo je tu mastercard :D.

Je s kartico fizično vse vredu ?
Da/ne.


Šoferji za win 7, x32 in x64:
http://www.nvidia.com/download/driverRe...

http://www.nvidia.com/download/driverRe...

Jih namesti ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Ale3š ::

Kartica je delovala odlično dokler se ni ventilator na njej ko je zadel ob nekaj odlomil potem je začel nadležno ropotat in sem ga odstranil pod čip sem dal ventilator s hladilnikom , kartica je tako nekaj časa delovala kasneje pa so se v zagonu pojavile navpične črte,le te pa v windowsih niso bile vidne.
Kasneje sem dokupil večji ventilator ampak žal prepozno, no potem sem jo odstranil . In čez 3 leta ponovno namestil in črte so izginile pravtako jo bios znova prepozna prej jo ni this is the true story
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

si dau termalno pasto pod čip ?
#brezpodpisa

Ale3š ::

hojnikb je izjavil:

si dau termalno pasto pod čip ?


Nisem ker jo nisem imel ali bil lahko to vzrok?
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

seveda. tu si ga generalno posral in tu tudi tiči razlog, zakaj ti zdaj ne dela..
#brezpodpisa

Ale3š ::

hojnikb je izjavil:

seveda. tu si ga generalno posral in tu tudi tiči razlog, zakaj ti zdaj ne dela..


Kaj sedaj če kupim termalno pasto bo delovala ali je že prepozno
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

prepozno.. verjetno je že skurejna..

jajce tut nemorš dat nazaj v prvotno stanje, ko je enkrat skuhano :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Blinder ::

driverji mu ne grejo gor ker ne zna ali ker je grafa poškodovana?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Ale3š ::

Blinder je izjavil:

driverji mu ne grejo gor ker ne zna ali ker je grafa poškodovana?



Ja vem da noče install driverjev naredit zaradi defekta grafe , se pa motiš windowse poznam v nulo in pravtako instalacijo driverjev raznoraznih nesamo za grafično.Sem pogrel proceasorsko jedro s spajkalnikom pa jutri poskusim kakšni bodo rezultati . Kaj pa v primeru uspeha kako dolgo lahko deluje tako porihtana grafa.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

Ale3š je izjavil:

Blinder je izjavil:

driverji mu ne grejo gor ker ne zna ali ker je grafa poškodovana?



Ja vem da noče install driverjev naredit zaradi defekta grafe , se pa motiš windowse poznam v nulo in pravtako instalacijo driverjev raznoraznih nesamo za grafično.Sem pogrel proceasorsko jedro s spajkalnikom pa jutri poskusim kakšni bodo rezultati . Kaj pa v primeru uspeha kako dolgo lahko deluje tako porihtana grafa.

u did what ? 8-O
#brezpodpisa

Pšenični ::

Ale3š je izjavil:

Blinder je izjavil:

driverji mu ne grejo gor ker ne zna ali ker je grafa poškodovana?



Ja vem da noče install driverjev naredit zaradi defekta grafe , se pa motiš windowse poznam v nulo in pravtako instalacijo driverjev raznoraznih nesamo za grafično.Sem pogrel proceasorsko jedro s spajkalnikom pa jutri poskusim kakšni bodo rezultati . Kaj pa v primeru uspeha kako dolgo lahko deluje tako porihtana grafa.


Tale grafa, maš srečo, dobro da nima noge, garantiram, da ti boga revica danes ponoči pobegne.

Zgodovina sprememb…

Ale3š ::

hojnikb je izjavil:

Ale3š je izjavil:

Blinder je izjavil:

driverji mu ne grejo gor ker ne zna ali ker je grafa poškodovana?



Ja vem da noče install driverjev naredit zaradi defekta grafe , se pa motiš windowse poznam v nulo in pravtako instalacijo driverjev raznoraznih nesamo za grafično.Sem pogrel proceasorsko jedro s spajkalnikom pa jutri poskusim kakšni bodo rezultati . Kaj pa v primeru uspeha kako dolgo lahko deluje tako porihtana grafa.

u did what ? 8-O



Nevem ampak folk tu na slo tech forumu je zelo čuden kaj ti naj pojasnim nevem kako si ti to sam predstavljaš ampak ni tako kot si ti predstavljaš !.
očitno še nisi slišal za
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Pšenični ::

Vemo mi za te fore, ne skrbi.

Samo še moraš dodat "da pol ko jo ""porihtaš", boš jo prodal na bolhi"". Maš takih graf na bolhi kar nekaj...8800 serija-mislim.

Zato noben normalen ne kupi rabljeno serijo GF 9600 do 9800. Ker je kar nekaj "porihtanih"-beri delajo po par dni potem, ko jo kupiš. Tole gretje jeder se je začelo z serijo GF 6800.

Zgodovina sprememb…

Ale3š ::

Pšenični je izjavil:

Vemo mi za te fore, ne skrbi.

Samo še moraš dodat "da pol ko jo ""porihtaš", boš jo prodal na bolhi"". Maš takih graf na bolhi kar nekaj...8800 serija-mislim.

Zato noben normalen ne kupi rabljeno serijo GF 9600 do 9800. Ker je kar nekaj "porihtanih"-beri delajo po par dni potem, ko jo kupiš. Tole gretje jeder se je začelo z serijo GF 6800.



Sem pošten in napišem konkretno zakaj se gre v tem primeru bi to dopisal če bi jo prodajal. In sem jo tudi umaknil uato iz bolhe.
Vse kar prodajam na bolhi je brezhibno delujoče , če temu ni tako o tem obvestim. Sicer pa sem rekel bom za foro poskusil še to preden gre v smeti .Potem pa gre tako in tako v smeti ker imam že s poštnino previsoke stroške
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ni slike - nov računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
204901 (4042) Dpool
»

2 grafični v prenosniku?

Oddelek: Strojna oprema
304094 (2440) Stari89
»

Težave z R9 290

Oddelek: Pomoč in nasveti
386056 (5161) Napajalc
»

Pregrevanje grafične - rešitev?

Oddelek: Pomoč in nasveti
282653 (2375) BorutK-73
»

računalnik med igranjem igric šteka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1057287 (5894) klkkkkkkkkkk

Več podobnih tem