» »

računalnik med igranjem igric šteka

računalnik med igranjem igric šteka

1 2
3
»

klkkkkkkkkkk ::

Hayabusa je izjavil:

Mam še boljše komponente kot ti pa zaradi hard drive včasih traja zagon win7 več ur.

Par ur ?? Kondenzatorji so ok ?
Uporabljaj hibernacijo/standby.



problem je da vse zacne delat pocas, stekat.... potem je cez 2-3 urce vse normalno

kixs ::

Poglej v task managerju kateri proces ti takrat obremenjuje racunalnik. Ce ni kaksnega procesa od programa, potem je kaksna sistemska napaka - preveri se v Event Viewerju pod System Log.

Poldiju pa samo eno, obvezno namesti nazaj XP-je! Imas samo 1GB rama, kar je (vcasih) se za XP-je premalo. W7 pa potrebuje vsaj 1GB vec, da se lahko primerja z XP-ji. Pa ker je W7 bolj zahteven OS, ze takoj bolj obremeni tvoj CPU. Tako kot od Pentium-166 ne mores pricakovat, da bo XP-je dobro gonil, tako tudi od tvojega 3500+ ne mores pricakovat, da bo na novejsem OS-u gladko deloval. Ne gre.

lp

klkkkkkkkkkk ::

kixs je izjavil:

Poglej v task managerju kateri proces ti takrat obremenjuje racunalnik. Ce ni kaksnega procesa od programa, potem je kaksna sistemska napaka - preveri se v Event Viewerju pod System Log.

Poldiju pa samo eno, obvezno namesti nazaj XP-je! Imas samo 1GB rama, kar je (vcasih) se za XP-je premalo. W7 pa potrebuje vsaj 1GB vec, da se lahko primerja z XP-ji. Pa ker je W7 bolj zahteven OS, ze takoj bolj obremeni tvoj CPU. Tako kot od Pentium-166 ne mores pricakovat, da bo XP-je dobro gonil, tako tudi od tvojega 3500+ ne mores pricakovat, da bo na novejsem OS-u gladko deloval. Ne gre.

lp


Ravno sem na novo instaliral WIN7. Ubistvu sme mel tam tudi tezave.. po treh urah ni bil instaliran... sem pustil komp cez noc ugasnen probam, zjutri v 30 min ...

Potem CPU temperature je normalno 5-10. Edino, skače nonstop sem pa tja po 10C+-... Pr špilih se umiri 43C max. pri torch testu 47 C max.

Drgačl pa windows začne štekat tud če je poraba rama,CPU skoraj na 0%...

kixs ::

Poglej se v Event Viewer, System.

lp

Hayabusa ::

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Hayabusa je izjavil:

Mam še boljše komponente kot ti pa zaradi hard drive včasih traja zagon win7 več ur.

Par ur ?? Kondenzatorji so ok ?
Uporabljaj hibernacijo/standby.



problem je da vse zacne delat pocas, stekat.... potem je cez 2-3 urce vse normalno

Si kje odgovoril na moje vprašanje ?

klkkkkkkkkkk ::

Hayabusa je izjavil:

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Hayabusa je izjavil:

Mam še boljše komponente kot ti pa zaradi hard drive včasih traja zagon win7 več ur.

Par ur ?? Kondenzatorji so ok ?
Uporabljaj hibernacijo/standby.



problem je da vse zacne delat pocas, stekat.... potem je cez 2-3 urce vse normalno

Si kje odgovoril na moje vprašanje ?


Kokr vidm so ok...

Ja uporablajm hibernacijo

Zgodovina sprememb…

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik do 350 € (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
15716255 (12052) klkkkkkkkkkk
»

Potrebujem mnenje o mojem prvem Gaming PC-ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
284809 (4237) TOP
»

Kupujem računalnik - prosim za nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5513375 (11967) oberskitona

kateri procesorji so dobri za igranje igric? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
29727650 (24936) dzinks63

Kateri operacijski sistem ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
939388 (8440) Samurai

Več podobnih tem