» »

Micro SD kartica ni zanana

Micro SD kartica ni zanana

Free Bird ::

Hja, včeraj sem na kartico (Micro SD, 32 GB), ki jo uporabljam v telefonu (Android) naložil kar precej glasbe (14 GB). Včeraj je vse še delovalo gladko, danes zjutraj pa mi telefon javi neko napako v zvezi s kartico in od tedaj naprej je ne zazna več ne računalnik, telefon, skratka, nič. Jo je možno obuditi ali vsaj prodobiti slike, ki so bile na njej? Sem že malo brskal po netu, pa nisem našel nič koristenga.

hojnikb ::

da nisi meu slučajno kake fejk kartice..
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Potem bi jo vsaj zaznalo in bi bila napol prazna oz bi nekaj bilo gor.

Free Bird ::

Poskusil sem tudi z tistim adapterjem v klasično SD kartico, je ravno tako ne zazna. Če pa poskusim z adapterejm v USB mi zazna pogon, vendar praznega.

hojnikb: Kako to misliš? Dobro mi je služila že skoraj leto. Res pa je, da ni bila še nikoli tako polna kot včeraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Free Bird ()

hojnikb ::

Free Bird je izjavil:

Poskusil sem tudi z tistim adapterjem v klasično SD kartico, je ravno tako ne zazna. Če pa poskusim z adapterejm v USB mi zazna pogon, vendar praznega.

hojnikb: Kako to misliš? Dobro mi je služila že skoraj leto. Res pa je, da ni bila še nikoli tako polna kot včeraj.

this. fejk kartice delajo normalno, dokler jih ne napolneš preko tiste meje, kot je fizično flasha... fejk 32G (ki je v resnici recimo 4G) bo delala ok, dokler ne daš za 5g fajlov gor :)
#brezpodpisa

Free Bird ::

Hjao. Pa je še mogoče kako pridobiti datoteke z nje?

Free Bird ::

Je pa še, kot pravim, kakih 8 ur po tem, ko sem naložil datoteke, delala OK.

Engineer_ ::

za slike si v prihodnje nujno uredi dropbox ali kakšno podobno storitev, ki avtomatsko vse fotografije uploada iz telefona v oblak. Da jih ne boš izgubil kot si jih zdaj. Lahko se ti namreč zgodi da telefon izgubiš ali kaj takega.....


glede sd kartice..močno dvomim da jo boš popravil. morda se motim, samo jaz nisem še nobene sd kartice uspel popraviti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SD kartice ne zazna nobena naprava pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
426974 (2939) Machete
»

Kitajska SD kartica primarna velikost ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
201775 (1373) kratos
»

ne vidim slik nokia lumia 520

Oddelek: Mobilne tehnologije
7651 (614) gddr85
»

Micro SD 64 formatirana sedaj samo 32

Oddelek: Pomoč in nasveti
212543 (1950) floyd1
»

Gonilnik za čitalca kartic

Oddelek: Pomoč in nasveti
61586 (1513) bosslipxx

Več podobnih tem