» »

Strojček za striženje las

Strojček za striženje las

tt2 ::

Ker me počasi zapuščajo lasje, bi si rad nabavil en strojček za striženje las, tam med 40-50EUR, če je možno tudi za manj. A je to več ali manj vseeno kaj nabavim, ali pa imate kak dober predlog. Po možnosti v fizični trgovini. :D
  • spremenil: tt2 ()

francek1 ::

Zelo dobrega sem za okoli 30 € videl v Lidlu.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

tt2 ::

vorantz ::

Js mam philips qc5390
fajn je kr ma 41 razlicnih dolzin

black ice ::

Jaz sem nazadnje nabavil random Remingtona za 50€.

radmannsdorf ::

jaz se brijem po glavi 12-13let. imam pa zdaj tretji strojček. prvi je bil philips na kabel, drugi brezžični philips, zdaj pa imam tudi random remington HC5150. stane pa 30€.
http://si.remington-europe.com/men/groo...
opažam da so razlike v ceni bolj zarad dodatnih nastavkov, torbice.
če se boš bril brez nastavka, si kupi nekaj osnovnega, brezžičnega. je pa res da ima remington tisti del ki drsi po glavi iz kovine, nakar je bilo pri philipsu to plastično. tkoda jaz sem za remnigton :)

tt2 ::

Katrega je pol bolje vzet? Tega remingtona ali tistega braun iz bigbanga, ki sem ga prilimal? Ali pa je kvaliteta več ali manj ista?

Ganon ::

Jaz sem imel prej dolga leta Philipsa, potem sem pa lani kupil Remingtona HC5350 in sem izjemno zadovoljen. Rezila lahko tudi spereš pod vodo. Pa še pregrinjalo je bilo zraven. Priporočam. :D

http://si.remington-europe.com/men/groo...

MIHAc27 ::

Jaz sem za prvi strojček nabavil enga najcenejšega v Lidlu (ali Hoferju nisem 100%) za vsega 7€. Že eno striženje me pride več, zdržal je pa nekje 1 leto baterija, po 2 letih pa je izgubil na moči čeprav dela še vedno. Sedaj sem dobil Remingtona za 50€. Zaenkrat zadovoljen a bom še videl, koliko časa bo dobro delal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
549156383 (1737) Klamzi
»

Brivnik za brado in glavo

Oddelek: Kaj kupiti
195744 (5134) radmannsdorf
»

Kje kupiti kvaliteten strižnik las? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5931223 (14403) mulc007
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42698115 (45568) šernk
»

Moški strižnik brade, katerega priporočate?

Oddelek: Loža
1910994 (6587) Deetron

Več podobnih tem