» »

Euro plus reward

Euro plus reward

tsujigiri ::

Pred leti sem kupil Euro plus reward angleščina - interaktivni tečaj. Danes sem ga poskušal namestiti na win 8, vendar se mi zaustavi pri 10%. Poskušal sem z zagonom kot administrator in tudi zagon v načinu win95,98 in xp vendar ne dela nič od tega. Ustavi se mi pri 10% (Data Access Objects..), pred tem še me vpraša če hočem zamenjati novejšo verzijo I3codecp.acm z starejšo, kjer sem vedno dal ne. Obstaja možnost, da je že cd pokvarjen? Prasko ima samo eno malo komaj vidno na robu.

LP

LJ4L ::

Če ima prasko je lahko to vzrok problema. Si že preveril ali je compatible to w8
LP from LJ

Dragan Zorn ::

tsujigiri,

Tudi sam sem hotel namestiti reward angleščina business na win 8.1, vendar je javil natančno enako napako, kot je opisal kolega. Kot kaže REWARD ni kompatibilen z win 8. V win 7 se normalno naloži.

Ima kdo kašno idejo za rešiti ta problem?

LP
Dragan

T0RN4D0 ::

VirtualBox?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

TOMAZ2301 ::

Imaš več možnosti:

- Virtualbox ali podobno in narediš virtualno mašino
- http://www.cameyo.com/ in narediš virtualno aplikacijo na windows 7 kjer ti program deluje, potem aplikacijo le skopiraš na win 8 in dela
- win XP mode

lp
Tomaž

Alešphoto123 ::

Lep pozdrav. Jaz sem danes EuroPlus Reward naložil na win 8.1 in se je instaliral brez vseh napak. Ko pa ga nalagam na Win 7 Ultimate ali Win 7 Home Basic, pa ne dela, četudi pokljukam katerokoli opcijo od Win 95 do Win 7. Klical sem na podboro, vendar nisem dobil nobenega konkretnega odgovora, razen to, da lahko manjka ena datoteka in se ob ponovnem instaliranju windowsov, ta datoteka spet pojavi in potem bi moralo delati. lahko je tudi problem z grafičnimi gonilniki, kljub temu, da program sam ne zahteva velike grafične zmogljivosti... če ima kdo mogoče žđe kakšen nov odgovor, naj prosim javi, ker men meša štrene že kar nekaj časa in bi resnično rad prišel do konca temu. Windowsom zaenkrat še nisem ponovno nalagal, tako, da ne morem potrditi, da tista opcija 100 % deluje.
hvala in lep pozdrav, Aleš
alespipan.photography@gmail.com

Tayaa ::

Pozdrav vsem

Tudi jaz rabim pomoč. Že pred leti sem kupila Euro Plus Business English (interaktivni tečaj) in ga po tistem založila in ne več našla. Sedaj, ko ga rabim, pa sem ugotovila, da ne dela oz. se ne zažene.
Poizkusila sem že obkljukati vse možnosti pod združljivost, ampak še vedno ne zagrabi. Uporabljam win 7.

Mi lahko prosim pomagate usposobiti to stvar? Hvala vam za pomoč in lep dan želim

Tayaa

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Tayaa ()

Spajky ::

Poglej, če obstaja nadgradnja tega programa za NT-serijo OS-jev ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

vorantz ::

A to sploh se obstaja? Vse kar najdem na guglu je kako stvar spiratizirat :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490421810 (5449) jedateruk
»

Nadgradnja Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8726073 (21193) R1710
»

Microsoft je predstavil Windows 10 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostalo
14340166 (33123) boolsheat
»

HP nazaj na Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9537795 (31656) krneki0001
»

Ingleščina

Oddelek: Šola
111329 (1062) Trinitron

Več podobnih tem