» »

Avtomatsko posredovanje mailov

Avtomatsko posredovanje mailov

Matryxa ::

Živjo,

imamo težavo in upam, da mi lahko kdo od vas prosim poda kakšen koristen nasvet oziroma predlog.
Na gmail-u imamo s sošolci na faksu skupen naslov, ki ga uporabljamo vsi (vsi imamo dostop z geslom),
Vse lepo in prav dokler se med nami ni pojavil asshole, ki nam občasno briše prejete maile od profesorjev, kar pa ni ravno zabavno.
Moja prošnja je zato sledeča, ali obstaja nastavitev, da se maili avtomatsko posredujejo vsem v skupini takoj, ko prispejo na skupni mail? Če te možnosti gmail nima (vsaj jaz je ne najdem - ima samo na en ali dva naslova) ali ima to možnost kakšen drug ponudnik?

Že vnaprej se vsem zahvaljujem za pomoč :) Hvala in lep pozdrav

Hayabusa ::

Naredi automatski forwarding.

https://support.google.com/mail/answer/...

Open Gmail.
Click the gear in the top right.

Select Settings.
Select the Forwarding and POP/IMAP tab.
Click Add a forwarding address in the "Forwarding" section.
Enter the email address you want to forward to.
For your security, we'll send a verification to that email address.
Open your forwarding email account, and find the confirmation message from the Gmail team.
Click the verification link in that email.
Back in your Gmail account, refresh the page.
Select the Forward a copy of incoming mail to option and make sure your new forwarding address is listed in the first drop-down menu.
In the second drop-down menu, choose what you want Gmail to do with your messages, such as keep Gmail's copy in the Inbox or archive Gmail's copy.
Click Save Changes at the bottom of the page.


Ko pride pošta v ta skupen email se bo avtomatsko posredovala naprej na prej dodane email naslove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

black ice ::

Poskusi tole

Matryxa ::

Ful hvala res...grem kr zrihtat :)

Ubistvu...tole avtomatsko posreduje samo na en mail...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Matryxa ()

black ice ::

Si pogledal moj link?

Apple ::

A ni boljš uredit neko mailing listo?
LP, Apple

Matryxa ::

Evo zdej gledam...pa pogledala ;) zdej delam to...javim če mi uspe...hvala

Hayabusa ::

Kdo pravi da vaš šaljivec ne bo pobrisal filtra ?

black ice je izjavil:

Poskusi tole

20 mailov je omejitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Matryxa ::

ker če bi znal bi verjetno zbrisal že forwarding na moj osebni mail, ki je že nastavljen...pa ni tko da mislm d nima glih blazno velik pojma...no sej ga jst tud nimam...ampak zgleda da mal več...

black ice ::

Veš kdo je ta šaljivec? Potem enostavno menjaš geslo in poveš zgolj kolegom, ki se nočejo šaliti.

Matryxa ::

Ej če bi vedli kdo je...bi že ukrepal tko pa kako naj vemo?

in ja omejitev 20 je... pol premalo... a veš če mi nekak uspe da se avtomatsko pošiljajo lohk zamenjam geslo in mam pol dostop sam jst in ne rabim nikomur dat gesla...pol mi ne more nastavitev zbrisat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Matryxa ()

Hayabusa ::

Naredi 2 filtra (2x20) :D.

a veš če mi nekak uspe da se avtomatsko pošiljajo lohk zamenjam geslo in mam pol dostop sam jst in ne rabim nikomur dat gesla...pol mi ne more nastavitev zbrisat...

Če dodaš vse v avto forwarding (in da to potrdijo) potem lahko spremeniš geslo tega glavnega računa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Matryxa ::

ja berem to na tem linku naprej...k so debate...

forwarding to more than 20 recipients. What you have to do is to set up a fantom e-mail. Say you want all mail sent to abc@gmail.com to be forwarded 25 people: You set up 19 filters for 19 of those people (to: abc@gmail.com, forward to: emails 1-19), then create a new email, say called abc2@gmail.com. In the account settings for abc2@gmail.com, set up 6 more filters (to: abc@gmail.com, forward to: email 20-25). This way the original email sent to abc@gmail.com gets forwarded to emails 1-19 AND abc2@gmail.com, THEN from abc2@gmail.com to emails 20-25.

ampak se je zdej strežnik odloču da pač gmail začasno ni a voljo...damn hehe

black ice ::

Matryxa ::

hahahahahahhaha hvala :D

Hayabusa ::

Dela sedaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tezave pri nastavljanju SIOL odhajajocega postnega serverja iOS Mail

Oddelek: Programska oprema
123951 (3841) Shoot19
»

Spama vedno manj

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
186854 (5757) Pyr0Beast
»

Google Wave (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
20480257 (74819) root987
»

Gmail podpira odslej tudi IMAP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8710627 (10627) Gandalfar

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304121944 (112529) OmegaBlue

Več podobnih tem