» »

Zevera multihoster

Zevera multihoster

«
1
2

gregor ::

Dober dan

Ali morda kdo od vas uporablja storitev zevera.com ?
Torej gre za storitev s pomočjo katere je mogoč download iz različnih "file hosting" strani kot so uploaded, rapidgator in še ogromno drugih.

Kakšne so vaše izkušnje?

Hvala

LP
  • spremenil: Mavrik ()

hojnikb ::

kaj pa misliš hostat gor ?
#brezpodpisa

gregyk ::

gregor je izjavil:

Dober dan

Ali morda kdo od vas uporablja storitev zevera.com ?
Torej gre za storitev s pomočjo katere je mogoč download iz različnih "file hosting" strani kot so uploaded, rapidgator in še ogromno drugih.

Kakšne so vaše izkušnje?

Hvala

LP


Uporabljam. Dela OK.

kixs ::

hojnikb je izjavil:

kaj pa misliš hostat gor ?


A ne vidis, da ga zanima "download". Zavera tudi sicer ponuje le "download" iz razlicnih share-hostov.

hojnikb ::

Sn mislu, da gre za stvar tipa multi host, kjer uploadaš na stran in potem ta stran razpšri fajl na različne hoste.. Mea culpa..

Čeprav zgleda stvar zlo shady, kar je sicer za pričakovat, glede na to da ponuja crackane accounte za te strani :))

moderatorji zaklep
#brezpodpisa

gregor ::

Kakšen zaklep?
Nič prepovedanega ni v tej temi.

O kakšnih crackanih računih govoriš?

Sem malo bral na drugih straneh in zadeva bi naj bila ok. Uploaded in rapidgator (kar najbolj rabim) sta vredu podprta.

Gregy, ali uporabljas skupaj z
http://jetdownloader.com

Lp

gregyk ::

gregor je izjavil:

Kakšen zaklep?
Gregy, ali uporabljas skupaj z
http://jetdownloader.com

Lp


Tudi, dela v redu.

hojnikb ::

gregor je izjavil:

Kakšen zaklep?
Nič prepovedanega ni v tej temi.

O kakšnih crackanih računih govoriš?

Sem malo bral na drugih straneh in zadeva bi naj bila ok. Uploaded in rapidgator (kar najbolj rabim) sta vredu podprta.

Gregy, ali uporabljas skupaj z
http://jetdownloader.com

Lp

Are you downloading files from Turbobit, Filepost, Extabit, Rapidgator, Uploaded.net and other one-click-hosters?
Now you don’t have to pay subscription to all these hosters. Download any files you want as premium without waiting time, at a very high speed, no matter on which site the files are hosted and without subscription to those file hosting website.

z drugimi besedami, ponujajo cracked accounte teh strani, da lahko potem ti vlečeš hitreje dol.

In za to ti hočejo še zaračunat ;((
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

gregor ::

gregyx, hvala za info
bom sprobal opcijo 10 eur za 50 gb, če bo vredu pa lahko potem vzamem večji paket
sicer pa bom tudi teh 50 gb imel za kar nekaj časa....

hojnikb, potem pa že raje opravim registracijo na zevera.com kot pa da se igram z nekimi krekanimi računi...

LP

hojnikb ::

zakaj bi plačeval za ilegalne zadeve, če jih lahko dobiš zastonj :)
#brezpodpisa

_Denny_ ::

hojnikb je izjavil:

z drugimi besedami, ponujajo cracked accounte teh strani, da lahko potem ti vlečeš hitreje dol.

In za to ti hočejo še zaračunat ;((


Lol? Si kdaj probal kako multihost/debrid stran, da lahko pišeš take bedarije? Stvar ni nič drugega kot neke vrste proxy med večimi DDL stranmi in končnimi uporabniki...v bistvu isto sranje, kot če bi vprašal kolega z uploaded.to premium računom, če ti downloada nek fajl in ti ga pošlje preko Skypa. Zevera ponuja direktni prenos, zato stvar gre skoraj real-time z nekaj sekundami zamika; imaš pa tudi hosterje, ki file downloadajo na njihov server, potem pa ga ti povlečeš od njih (npr. twojlimit.pl). Vsi njihovi premium accounti so seveda plačani, zato ne govori nekaj na pamet.

@gregor: Na tvojem mestu bi raje vzel od unrestrict.li oz. premiumize.me (če te zanima tudi Usenet)...sicer podpirata manj hostov, sta pa 3x cenejša: Unrestrict ima celo praznične akcije, kjer lahko za ceno 365 dni dobiš skoraj 500 dni.
Tu imaš še več opcij.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

hojnikb ::

glede na to, da modi nič ne ukrepajo, pa dajmo..

Evo ti zastonj varjanto..http://rapid8.com/ >:D

_Denny_ je izjavil:

hojnikb je izjavil:

z drugimi besedami, ponujajo cracked accounte teh strani, da lahko potem ti vlečeš hitreje dol.

In za to ti hočejo še zaračunat ;((


Lol? Si kdaj probal kako multihost/debrid stran, da lahko pišeš take bedarije? Stvar ni nič drugega kot neke vrste proxy med večimi DDL stranmi in končnimi uporabniki...v bistvu isto sranje, kot če bi vprašal kolega z uploaded.to premium računom, če ti downloada nek fajl in ti ga pošlje preko Skypa. Zevera ponuja direktni prenos, zato stvar gre skoraj real-time z nekaj sekundami zamika; imaš pa tudi hosterje, ki file downloadajo na njihov server, potem pa ga ti povlečeš od njih (npr. twojlimit.pl). Vsi njihovi premium accounti so seveda plačani, zato ne govori nekaj na pamet.

@gregor: Na tvojem mestu bi raje vzel od unrestrict.li oz. premiumize.me (če te zanima tudi Usenet)...sicer podpirata manj hostov, sta pa 3x cenejša: Unrestrict ima celo praznične akcije, kjer lahko za ceno 365 dni dobiš skoraj 500 dni.
Tu imaš še več opcij.

Po čem lahko to sklepaš ?
Glede na to, koliko pokradenih accountov kroži po internetu + dejstva, da je sama ponudma semi-illegal ...

In sploh ne razumem, zakaj bi se ukvarjal s tem. Sploh ko upoštevaš, da imaš veliko bolšo alternativo.
*cough* torrent *cough*
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

_Denny_ ::

hojnikb je izjavil:

Po čem lahko to sklepaš ?
Glede na to, koliko pokradenih accountov kroži po internetu + dejstva, da je sama ponudma semi-illegal ...

In sploh ne razumem, zakaj bi se ukvarjal s tem. Sploh ko upoštevaš, da imaš veliko bolšo alternativo.
*cough* torrent *cough*


Sklepam po tem, ker se gre za legitimna podjetja s sedežem predvsem v Nemčiji in Franciji (zaradi bivšega HADOPI zakona), ki si kaj takega ne morejo privoščiti. Sicer pa ti že lahko logika kaže na to, da ne more noben kar tako stresti z rokava nek scrackan account, ko si izmisliš nek download v nedeljo zjutraj ob pol štirih. Edina stvar, ki jo kršijo je seveda TOS hosterjev, TOS pa ni zakon...še celo večini hosterjev je vseeno glede tega...izjema je Share-Online, ki npr. Unrestrictu bana ip-je in račune vsaj enkrat tedensko.

Brez skrbi, shekani accounti in t.i. "premium cookiji" se disablajo v manj kot 1 dnevu, ko stran ugotovi, da se lokacija ip-ja uporabnika razlikuje od podatkov lastnika oz. ko se poskuša downloadati fajle iz večih lokacij hkrati. Been there, done that...seveda dokler mi je bilo vsega dovolj in sem rajši od 2010 dalje plačeval bivšemu francoskemu fast-debridu in sedaj nizozemskemu unrestrictu. Dosti ceneje kot imeti Rapidshare, UL.to in Share-Online premium račune hkrati.

btw zanima me kje na torrentu bi ti našel večino posnetkov nemških tv oddaj ali pa nemških sinhroniziranih filmov/serij. Hint: razen na predragem Usenetu, nikjer.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

hojnikb ::

sem dal link do zastonjske alternative, take it or leave it :)

vse se da najti tudi na torrenti, če le dobro pogledaš.
Hint: private trackerji z specializirano vsebino :)
#brezpodpisa

refosk ::

Uporabljam že nekaj časa, sem zadovoljen. Uporabi tole kodo tzDV3-3FAO-hPDK-ITgw-llU pa bova oba dobila 10 % bonusa.

gregor ::

Si malo prepozen, sem ze vceraj vzel 50 gb = 10 eur racun

Denny, skoda da nisem vceraj videl tvojega komentarja, no za 10 eur ne bo konec sveta, bom pa v prihodnosti sprobal unrestrict, premiumize...

In se to, to kar jaz vlecem dol ne najdem na nobenem torrent trackerju.

Katero downloader uporabljate?

Sedej uporabljam jet downloader a se mi ne dopade najbolj...
Ali je Jdownloader vredu?

Lp

_Denny_ ::

JDownloader 2 je pomojem najboljši kar se tiče teh stvari; uporabljam ga že od 2008 dalje in mi ni uspelo najti nobenega podobnega programa. Poleg downloada od hosterjev še imaš možnost downloada z drugih strani (npr. youtube videov) in link-grabber (vpišeš nek urlpa ti pokaže vse fajle, ki jih lahko potegneš dol). Všeč so mi še:
- kategorizitanje prenosov
- avtomatski extract rarov
- podpora za kriptirane RSDF/CCF/DLC container linke
- Click'n'Load (nekatere strani imajo to, da ne rabiš ročno vpisovati linkov)
- možnosti za ne-premium uporabnike (avtomatsko reševanje captche na nekaterih hosterjih + reset povezave/routerja/modema, ko dobiš npr. "your ip hit the 1 file per hour limit").
In še več dobrih stvari, ki se jih trenutno ne spomnim...
Edina slabost je poraba rama zaradi jave, ki je vedno nad 100mb...se itak ne pozna, ker ga ima dandanes že vsak vsaj 2gb.

Lahko probaš tudi pyLoad, Mipony in Download.am, ki so na mojih dl straneh omenjene kot dobre alternative za JD2.

hojnikb je izjavil:

Hint: private trackerji z specializirano vsebino :)

Nemci zaradi p2p kazni niso nikoli množično uporabljali torrenta (samo Usenet, Emule in DDL), tako, da to odpade. Brez skrbi, če bi obstajal kak tak tracker bi sigurno vedel za njega, ker se že 15 let ukvarjam s tem.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

gregor ::

Hvala za obširno razlago, vidim da obvladaš zadeve :)
Bom vsekakor sprobal JDownloadar 2.
Ali si ti zadovoljen z unrestrict, ki ga sedaj uporabljaš?

Kaj pomeni DDL, sem bolj nov na področju multi hosterjev ipd, do sedaj sem vse vlekel dol brezplačno, seveda pa je to zelo, zelo zamudno, saj so omejitve prehude (npr 1 prenos na dan ipd :( )

LP

_Denny_ ::

No ja, recimo, da sem torrent nazadnje "resno" uporabljal, ko sta bila partis in mojblink še ena stran. Na začetku sem seveda uporabljal vse kot free user z rednimi reconnecti in reseti dinamičnega ip-ja, potem pa mi je bilo vsega dovolj in sem nabavil Rapidshare account. Imel sem ga eno leto, potem pa so spremenili stran in mojih 6 mesecev neomejenega prenosa je naenkrat postalo 100gb brez časovne omejitve...ne hvala. Probal sem tudi uploaded.to, a mi je bilo 20€ na mesec preveč. Potem je prišel francoski HADOPI in debrid/multihosteji so se pojavljali kot gobe po dežju in sem izbral bivši fast-debrid. Bil je izredno neprijazen (linke si moral generirati tudi do 5x, da so delovali), stran napol v francoščini, brez supporta, itd., bilo pa je samo 40€/leto, tako da sem riskiral. Kasneje je stvar propadla in predlani sem nabavil unrestrict; na začetku sem bil samo registriran uporabnik (lahko probaš tudi ti...mislim, da imaš na voljo 10gb dnevnega limita in 5 hosterjev; rabiš samo delujočo gsm številko), potem sem za 5€ nabavil 30dni VIP statusa, kasneje za veliko noč pa so imeli akcijo kjer si dobil do 50% dodatnih dni in sem za 27€ nabavil 365 dni (dobil sem jih blizu 500, potečejo mi avgusta letos). Support je zakon in ti bodo pomagali tudi po par ur, če ti bo s kakega servera vleklo npr. samo 1,5mb/s namesto 1,7mb/s...se pozna, da so nemška firma s sedežem na Nizozemski. Ko imajo kake resne težave, dajo vsakemu VIP uporabniku za tistih par ur nedelovanja dan ali dva dodatnega časa. Edini problem pri njih (in tudi drugih) je Share-Online hoster, ki jim v 90% časa vedno blokira račune in ip-je, a to ni problem, ker se za fajle vedno najde kak mirror link do drugega hosterja.
Bi skoraj pozabil...dnevni limit za vse downloade je 75gb, nekateri hosti imajo svoje dnevne limite, tu pa imaš vse podprte hosterje (omogočajo tudi ogled serij iz Hulu Plus - neke vrste brezplačni Netflix za američane).

DDL = Direct Download Link; s tem imenom se ponavadi označujejo hosterji

btw najbolj prijazna do free userjev sta putlocker in zippyshare
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

gregor ::

OK, hvala, vedno več vem :)

nisem vedel, da imajo tudi brezplačno opcijo na unrestrict, preden nabavim, lahmo sprobam, super.
75 gb na dan, to je za mene 100 krat preveč ;)

zgoraj si napisal, da premiumize.me podpira tudi usenet, kako?, ker na njihovi strani nič ne piše na to temo

LP

_Denny_ ::

Imajo pod Supported Services
New: Usenet
premiumize.me also supports the usenet with up to 1000 days retention.
Just set up your Newsreader to usenet.premiumize.me Port 1119 or head over to our installation instructions for help.
The number of allowed concurrent connections is currently limited to 20! (Likely to be increased soon)
If you are new to the usenet, try out one of the most popular nzb search engines like www.nzbindex.nl.


Prej sem še pozabil omeniti, da sem za en mesec probal Usenet preko UseNexta...je draga stvar (nekje v sredini 2008 je bilo 50gb "novic" na mesec+2mbit hitrost okoli 60€/mesec, zdaj je ceneje), dobiš pa čisto vse "novice" zadnjih 5 let (1900 dni retention). Imaš tudi brezplačni Usenet preko XS Usenet, a ima samo 10 dni retentiona in omejitev hitrosti 1mbit...recimo, da je uporabno za tiste čisto najnovejše "novice", ki še niso na DDL.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

hojnikb ::

ne razumem, zakaj ljudlje ne uporabljajo torrente..
Sj če je pa panika z raznimi restrikcjami (hadopi..) pač uporabljaš VPN..
#brezpodpisa

gregor ::

hojnik, kdo je rekel da ne uporabljam torrentov, pa še kako jih uporabljam...samo določenih zadev ni na torrent straneh, da tema ne bo zaklenjena... tukaj javno ne moremo o tem govorit

Denny, jaz imam že več kot 10+ let www.easynews.com, usenet provider ki ima poleg nntp tudi http verzijo
zadeva je odlična, ima tudi odličen iskalnik, ampak zadnje čase ga skoraj nič ne rabim ker več nimam časa :(
pa tudi poceni ni...

LP

_Denny_ ::

@hojnikb: Večji problem (govorim za Nemčijo) je, ker večina tam nima flatrate neta in plačuje za 30gb mesečnega prenosa isto kot mi za 10mbit linijo pri Siolu. Sicer imajo kazni 200€, če te prvič dobijo pri piratstvu, a povprečnemu Nemcu, ki ni na hartz iv (sociala) ne bo problem plačati tega. Pri torrentu sproti tudi seedaš in tako iz 7gb prenosa takoj postane 10gb ali več, če ne nastaviš konec sejanja po koncu downloada...pri hostih in Usenetu tega ni. To seveda ne pomeni, da paranoiki poleg DDL ne uporabljajo tudi VPN...že par let me ena stran posiljuje z njihovim hide.me servisom lol

Za HADOPI (ki ga že od sredine 2013 ni več btw) pa je stvar drugačna. Franciji seveda ni bil problem na državni ravni dobiti vseh podatkov od bilokaterega ponudnika VPN-jev, če le-ta ni bil v kaki Rusiji...pa še večina teh je bila prestrašena in ni komplicirala pri posredovanju. DDL je pri tem dosti bolj enostaven, ker iz nekega 100mb dela 5gb rara z enkripcijo in 10 mestnim geslom težko kaj ugotoviš. Plačevati 100+€ na mesec za nekaj strani je bila neumnost in čez nekaj časa so si pametni ljudje izmislili multihosterje oz. debrid (izvira iz francoske besede debrideur).

Sem pa hvaležen za ta beden zakon, ker drugače bi še zdaj moral plačevati trem ponudnikom na mesec več kot zdaj enem za celo leto.

@gregor: pred UseNextom sem probal tudi Easynews trial pa mi je bilo tedanjih 40 dni NNTP retentiona nekako premalo...sem se potem zaradi dobrega NNTP clienta in 120 dni odločil za UseNext.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

hojnikb ::

Da ma nemčija fixn internet cappan ... thats news to me 8-O

sn mislu, da je to bolj domena držav, kot so NZ in Kanada...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Hayabusa ::

Imajo flatrate in tudi pakete z omejenim netom (data).

hojnikb ::

Fiksne al mobilne linije ?
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Xdsl.

hojnikb ::

kulker gledam, majo sam tanajnižji paketi datacap, ostalo pa vse flatrate..
#brezpodpisa

_Denny_ ::

Od začetka je bil samo cap, potem so par let imeli flatrate (mislim, da je bil začetnik Alice DSL, se ne spomnim več), zdaj pa bo zgleda spet večina sledila nemškem telekomu s capom:
http://www.bild.de/digital/computer/deu...

Mislim, da je bila na ST novica glede tega...ne želite si, da bo nemški telekom kupil našega lol
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

hojnikb ::

a tko, da potem ni blo nič iz tega cappa (sodišče posredovalo) ?
#brezpodpisa

gregor ::

jaz pa nisem vedel zakaj je pri nemcih tako popularen usenet, imajo veliko forumov na to temo
torej zaradi zgoraj napisanega, zanimivo...

easynews ima tudi Unlimited NNTP - 1900 dni retencije za 10 usd na mesec...
na http pa je max 1300 dni retencije...

tako pa npr izgleda HTTP iskalnik



ali pa tako



je več možnosti...

možna pa je tudi popolna nastavitev izgleda, strani, nastavitev je malo morje....

LP

_Denny_ ::

@hojnikb: So odstopili od tega, a le zaradi sistema "pravične uporabe", ki po porabi prenos omeji na 384kbit/s...a to še ne pomeni, da ne morejo v prihodnosti spremeniti flatrate pakete v data cap brez "pravične uporabe" in doplačilom za vsak dodatni gb.

@gregor: Hvala za screene. Se bom verjetno malo poigral s tem, ko mi avgusta poteče Unrestrict.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

gregor ::

tukaj imaaš še nekaj videov na temo easynews...

iskanje


nastavitve





to so sicer nastavitve v novem izgledu, t.i easynews 2.0, v prejšnji verziji izgledajo drugače, a nastavlja se iste zadeve...
na voljo sta tako stara kot nova verzija vseh strani...

če se vrnemo nazaj na osnovno temo, ali je torej unrestrict najboljši multihoster?

LP

gregor ::

vprašanje glede JDownloader.

zevera podpira filepost.com, vendar pa ko potegnem link v JDL mi ga prepozna kot da sem free user (pojavi se captcha okno), torej ne preko zevere
seveda sem pod host premium dodal zevera račun (email, geslo)

ali morda veste v čem je problem

hvala

LP

_Denny_ ::

No ja, pomojem je Unrestrict en izmed boljših, ne morem pa trditi, da so najboljši, ker nisem probal vseh. Je pa res, da ti verjetno noben drugi hoster ne bo za 1 uro nedelovanja podaljšal vip statusa za celi dan + za 28€/leto in z vsemi prazničnimi akcijami (npr. božič 2013) so vsekakor top.

Glede JD...direktno generiran link preko Zeverine strani ti dela? Včasih se bo zgodilo (tudi pri Unrestrictu in ostalih), da boš moral zaradi neke xy neznane težave z JD premium pluginom sam generirati multihoster linke in jih potem dodati v JD. Lahko probaš tudi ustaviti vse problematične downloade, desni klik na njih in Other->Reset in potem File->Restart...to ponavadi reši vse moje probleme s pluginom.
Če ti tudi generirani linki ne delajo pa ima Zevera težave....uporabniki na njihovi fb strani dosti pišejo o tem kako je cela stran dosegla limit na nekaterih hostih.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

gregor ::

hvala za odgovor

sem link vnesel na zevera.com, je kar precej časa mlelo, a potem sem datoteko lahko dol potegnil
sem šel ponovno v JD a spet isto, pojavi se captcha okno...sem večkrat sprobal

v levem spodnjem kotu je ikona, ki bi naj označevala, da je zevera premium vključena, tako da ne vem?
se da nekako izklopit vse ostale hoste, da je samo zevera aktivna?, to okno z hosti je konfuzno, eni so premium, drugi niso, ene se da nastavit druge ne itd., ga sploh ne razumem
če pa npr dam kljukico pri filepost stran, pa mi ne potegne linka v grabber?

sam generirati multihoster linke in jih potem dodati v JD

kako pa to naredim? morda je to rešitev?

ali ti uporabljaš kak dodatek za FF, Chrome...

HVALA

lp

_Denny_ ::

Pri JD-ju je tako, da ti bo plugin avtomatsko upošteval vse premium opcije...stvar ti verjetno ni delala/ne dela zato, ker so zgleda dodali kak novi host ali pa kaj drugega spremenili, JD plugin pa še ni dobil updata. Captcho ti pokaže zaradi tega, ker je poskusil dobiti premium link, stvar ni delovala, potem pa se je preklopilo na free način. Tako da - če stvar ne dela, potem ima Zevera nek problem.

Generator linkov imaš tu, če ne bo šlo pa probaš njihov standalone Link Converter.

btw pokaži mi tvoje okno s hosti...po pravem bi morala stvar izgledati točno tako (seveda z Zevero namesto Unrestricta), Account Usage Rules seznam pa mora biti prazen:
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

gregor ::

zanimivo, ti uporabljaš beta verzijo, ki izgleda drugače...
sedaj sem v službi, bom zvečer naložil JDownloader 2 BETA

sem mislil da beta ni ok ker piše:


JDownloader 2 BETA Webinstallers
JDownloader 2 is not in a stable final state. The current JDownloader 2 version is ment to be used for testing purposes only. This means that there will be unfinished features, bugs, many updates and even untested modules, code & plugins.
These installers require a internet connection for installation, because they download the latest version directly from our update servers.
Don't say you haven't been warned!


poročam kako se izteče...

če tudi nova verzija ne bo rešila problema, bom pa generiral link in ga prenesel v jd 2 beta...

kaj pa mipony
http://www.mipony.net/en/
izgleda zanimivo...

ali si ga morda že kaj sprobal?

Hvala

LP

_Denny_ ::

No ja, se niti nisem zavedal, da so izdali final verzijo dvojke :))
Bete že uporabljam par let iz časa JD1 (se še je imenovalo Nightly), ker končne verzije niso podpirale multihosta. Do zdaj ni bilo nekih problemov razen enkrat mi je update jave iz 1.6 na 1.7 izbrisal vse dodane linke...se mi zdi, da je to "opozorilo" kar standardno za vse testne verzije programov.

mipony je ena izmed priporočenih alternativ za JD, tako, da ne more biti slab (nisem probal); ima pa podobne funkcije kot JD - premium računi, link grabber, captcha, filtri, plugine, ipd.

Lahko probaš še ostali alternativi in potem obdržiš tisto, ki ti bo najbolj všeč:
pyLoad - kot JD brez jave in z manjšo porabo rama (za slabše mašine)
download.am - čisti klon JD-ja, ki teče v browserju
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

gregor ::

še malo pa bova naredila doktorsko dizertacijo :)

bom najprej nekaj časa uporabljal JD2, torej potem že imam pravo verzijo...

če pa ne bo ok, pa sprobam še ostale, zevera pa v bistvu priporoča jet dl, morda so povezani

LP

gregor ::

problem rešen, dejansko sem imel naloženo staro verzijo JD 0.9
tole:
http://jdownloader.org/download/index

sedaj pa sem naložil tole:
http://jdownloader.org/download/offline

torej JD 2 beta in sedaj vse deluje ODLIČNO :) , tudi filepost brez problemov

LP

gregor ::

offtopic vprašanje

ali obstaja kakšen free file hoster, ki ne briše datotek če jih uporabniki ne prenesejo npr v 1 ali 2 ...mesecih?

Hvala

LP

_Denny_ ::

Zelo redka stvar...ponavadi je "neomejen" expire date samo, če ima uploader premium account, drugače pa max. 2-3 mesece. Če rabiš stvar za svoje stvari, potem so najboljši Dropbox, box.net, Skydrive in drugi podobni cloud servisi.

Primerjava file hostov" - že malo star seznam, je pa še večina podatkov točnih.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

hojnikb ::

mediafire preverjeno ne briše fajlov na free accountih (imam gor še stvari iz ~2007)

Je pa res, da majo free accounti debilen limit 200MB na fajl..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

gregor ::

super, hvala za info
bom preveril te storitve

včeraj sem potegnil dol z jd 2 beta več datotek in vse je potekalo super, edini problem predstavljajo datoteke, ki so že brisane, potem jih je pač potrebno odstranit iz jd 2

LP

_Denny_ ::

gregor je izjavil:

včeraj sem potegnil dol z jd 2 beta več datotek in vse je potekalo super, edini problem predstavljajo datoteke, ki so že brisane, potem jih je pač potrebno odstranit iz jd 2


Lahko si nastaviš tako kot jaz:
Settings -> General -> Remove finished downloads: immediately
Settings -> Archive Extractor -> Delete archive files after extraction: Delete files from hard disk; Delete archive download links after successful extraction ✓

Po tem z JD razen dodajanja linkov nimaš nobenega opravka več.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

gregor ::

super, hvala, bom tako nastavil:)

še eno vprašanje, ali se download lahko avtomatsko sproži, takoj ko ga dodam v grabber, ker sedaj vedno klilnem na download all

hvala

LP

gregor ::

hojnikb je izjavil:

mediafire preverjeno ne briše fajlov na free accountih (imam gor še stvari iz ~2007)

Je pa res, da majo free accounti debilen limit 200MB na fajl..


sem sedaj to pogledal in tukaj piše:

http://www.mediafire.com/policies/data_...

da se je potrebno vsaj 1x na leto prijavit v sistem, drugače se račun pobriše in z njim tudi podatke
:(

seveda pa je to še vedno boljše kot zippyshare ipd.

LP

_Denny_ ::

gregor je izjavil:

super, hvala, bom tako nastavil:)

še eno vprašanje, ali se download lahko avtomatsko sproži, takoj ko ga dodam v grabber, ker sedaj vedno klilnem na download all

hvala

LP


Še nisem sprobaval, ker ponavadi pred downloadom preverim vse linke...se včasih zgodi, da imaš pri 100-part raru npr. part30 offline. Bi pa tvoja želja morala delovati preko Packagizerjevega pravila z omogočenim "Matches on any file or link and ignores conditions below" in "Auto start download" na enabled.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube to Mp3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5616478 (4264) AmokRun
»

Kam shraniti slike na splet

Oddelek: Omrežja in internet
134187 (2996) pixelzgaming
»

Spletna stran na lastnem serverju

Oddelek: Pomoč in nasveti
233085 (2593) #000000
»

Google želi ponujati glasbo z naročnino

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
83495 (2585) refaktor
»

AT&T z majem vpeljuje omejitve prenosa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10219621 (16000) Bistri007

Več podobnih tem