» »

Komponente uspešnosti moškega dandanes

Komponente uspešnosti moškega dandanes

1
2
3 4

kr1ženska ::

m0LN4r je izjavil:

Tu ne govorijo o šegah in navadah al?

V ameriki imajo precej drugačen način življenja kot v slo. To povzroča drugačno mišljenje kot ga imamo tuka, al? Poleg tega najbrž na drugačen način življenja oziorma na širino pogleda na svet vplivajo tudi, vera, vzgoja, izobraženost, kultura, itd.

Težko bi rekli da bi bili rezultati isti, če za primer vzeli z Švedsko, Albanijo, Angijo, Turčijo, Slovenijo, itd.
Poleg tega veliko slovenskih deklet nikoli ne gre študirat ali pohajat v velika slovenska mesta, in varat svojega tipa s kom iz svoje vasi.. ne vem če se splača.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

m0LN4r ::

Ja ne sam večina k jih poznam so rekle: se strinjam, da smo ženske take. Sam to tiste bližnje kolegice ko povejo resnico, ne pa farbajo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

vostok_1 ::

Pričakovat kaj drugega je tudi absurdno. Nikjer ne piše (razen v biblji pa koranu), da ne smejo bit take.

fantasycamp ::


Poleg tega veliko slovenskih deklet nikoli ne gre študirat ali pohajat v velika slovenska mesta, in varat svojega tipa s kom iz svoje vasi.. ne vem če se splača.


glih to se dogaja ko se v mestu kurbajo na veliko v študentskih domovih da se izživijo, poznam celo primere ko so stavile katera jih bo več...

Poznam eno ki je iz ene vasice kjer je doma ona navadna pridna dekla, hotla je pa mene in kolega naenkrat da jo nabriševa, tukaj se na veliko motiš! v

Moje izkušnje so da če si iz Lj osvajaj Mb punco ker je več možnosti da ti da če ve da ne stanuješ blizu nje.

Vedno me je motilo zakaj punce tako rade dajo tujcem, zmeraj sem mislil da je zato ker so novi in mogoče bolj zanimivi, zdaj vem da je to da oni potem gredo in ne povedo nikomur da se je dala takoj dol..

Imel sem zanimiv pogovor z eno iz fužin dva tedna nazaj na chatu kjer mi je priznala da bi zelo rada fa**** tisto noč, samo se resnično boji da bi kdo zvedel in ker sem jaz tudi iz lj je ni dolg pogovor nič prepričal, tako močno je dejstvo da se ženske bojijo da kdo z zve...

m0LN4r ::

Isto je z puncami, ko grejo na erasmus :D vsaka je tam prevarala svojga zvestega prinsa v slo. Pa noben nikol nebu zvedu. Sam seveda tist k jo je nabrisu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jerry000 ::

če si samski je tko useen kdo ve in kdo ne

gzibret ::

Mah.. tale definicija uspeha moškega v SLO je itak skoncentrirana okoli jahte/avta/bajte. Koliko je kredita zadaj, sploh ni važno. Brezveze je sploh fantazirat o uspehu drugače, če smo slovenski forum.
Vse je za neki dobr!

korenje3 ::

m0LN4r je izjavil:

Isto je z puncami, ko grejo na erasmus :D vsaka je tam prevarala svojga zvestega prinsa v slo. Pa noben nikol nebu zvedu. Sam seveda tist k jo je nabrisu.


po čem to sklepaš? ^^
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kr1ženska ::

antasycamp> zanimivo, po 5-ih letih študentskega doma im 3-eh letih v študentski organizaciji nise spoznala niti eno tako punco, ki bi tkole veselo varala tipa. Pa sm bla močan magnet za folk s problemi in težavami.
So punce delale traparije, ampak samske. Tiste ta zaljubljene so se običajno kmalu izselile iz študenta in šle k tipu oz. domov živit oz. so ble zloo mal v štuentu nasploh. Če je biu kak žur so običajno na začetku med debato omenle mal svojga tipa, tak da se je vedl da so zasedene.
Katere pa očitno niso bile tako močno zaljubljene so šle pa s tipom narazn kmalu po tem ko so prišle u študenta. Torej so ble samske in ni greh če počnejo traparije.

Sm pa spoznala 4 tipe ki so svoje punce varali ob vsaki priliki. En je rekel, da je s punco samo zato, da ne bo nekoč ostal sam. Ima en back up.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Jerry000 ::

kr1ženska je izjavil:

antasycamp> zanimivo, po 5-ih letih študentskega doma im 3-eh letih v študentski organizaciji nise spoznala niti eno tako punco, ki bi tkole veselo varala tipa. Pa sm bla močan magnet za folk s problemi in težavami.
So punce delale traparije, ampak samske. Tiste ta zaljubljene so se običajno kmalu izselile iz študenta in šle k tipu oz. domov živit oz. so ble zloo mal v štuentu nasploh. Če je biu kak žur so običajno na začetku med debato omenle mal svojga tipa, tak da se je vedl da so zasedene.
Katere pa očitno niso bile tako močno zaljubljene so šle pa s tipom narazn kmalu po tem ko so prišle u študenta. Torej so ble samske in ni greh če počnejo traparije.

Sm pa spoznala 4 tipe ki so svoje punce varali ob vsaki priliki. En je rekel, da je s punco samo zato, da ne bo nekoč ostal sam. Ima en back up.


Ker optimist je pa ta tip:D, ne morš vrjet

kr1ženska ::

Tip?? Aja, pa mal popravka, eno lublančanko sm spoznala, k je svojga tipa rada varala z bivšim.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

taki so vsi. imajo punco, potem pa še naprej flirtajo in iščejo rezerve ali pa boljše. sicer za kake geeke ne morem rečt, ker te ponavadi živijo in umrejo sami ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kr1ženska ::

korenje3 je izjavil:

sicer za kake geeke ne morem rečt, ker te ponavadi živijo in umrejo sami ;)

Hehe :D Mal prestrog si no. Nisi gledal, zadnga dela Simpsonov? :)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Jerry000 ::

kr1ženska je izjavil:

Tip?? Aja, pa mal popravka, eno lublančanko sm spoznala, k je svojga tipa rada varala z bivšim.


Tip je optimist ja, ker nakonc bo sam ostal ce bo tko delu kokr praus

Rias Gremory ::

/trol feeding

@korenje3
Niti ne, geeki nrdijo MS, apple, spacex.

 life

life

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

kr1ženska ::

Jerry000 je izjavil:

Tip je optimist ja, ker nakonc bo sam ostal ce bo tko delu kokr praus

Aha, ja js sm mu pred prjatli rekla da je brezsrčni pras** in kreten, k mi je neki jokal. Da gre na žur povabit svojo punco, na katermu sm js vedla oziroma ga vidla z vsaj 3 puncami bluzit. Jao, tak se nam je smilila punca...
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Jerry000 ::

To se se men smili. Sam ne kapiram...njegova punca nc ne ve o tem?

jebiveter2 ::

LOL

Dobr jo je tip nasral, pa verjetno nabrisal tut.

Stockholm syndrome FTW

vostok_1 ::

Dejmo te šankovske enovrstičnice na stran dat prosim.

GamerBoy ::

Komponente uspešnosti moškega

Nevem zakaj ravno moškega ? Pomoje tista neka globalna uspešnost (če ta sploh obstaja) se ne navezuje na spol. Če se dotaknem debate o ženskah: Točno tisto, kar je ženska moškemu je tudi moški ženski, če pa kdo misli drugače se pa enostavno premalo ceni.

Drugače pa je uspešnost pomojem bolj individualna in subjektivna stvar, ker vsak ima svoje vrednote in kar je za enega noro uspešen človek je lahko za drugega povprečnež, če ne celo luzer.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

fantasycamp ::

GamerBoy je izjavil:

Komponente uspešnosti moškega

Nevem zakaj ravno moškega ? Pomoje tista neka globalna uspešnost (če ta sploh obstaja) se ne navezuje na spol. Če se dotaknem debate o ženskah: Točno tisto, kar je ženska moškemu je tudi moški ženski, če pa kdo misli drugače se pa enostavno premalo ceni.

Drugače pa je uspešnost pomojem bolj individualna in subjektivna stvar, ker vsak ima svoje vrednote in kar je za enega noro uspešen človek je lahko za drugega povprečnež, če ne celo luzer.



mislim da je danes že to da podeduješ stanovanje imaš svoj avto in službo v slo nekaj za kar bo punca šla s tipom ki ga drugače povohala nebi.
poznam pare ki jih drugi gledajo čudno ko je ona lepa on pa zgleda k smetnjak samo je podedoval in ima nekaj keša...

Ženske se delajo zelo fine in visoke samo ko je denar in sigurnost v glavi si lahko še tako lep in šarmanten pa bodo računico zelo hitro naredile sebi v korist...

jebiveter2 ::

Nekako tko je s tem. Bolje poln želodec hrane kot polna glava ponosa.

Vsaka ki je kdaj izkusila to da jo stari fuknejo ven ve koliko je vredna na trgu, če ohrani ponos = 0

kr1ženska ::

fantasycamp> hm.. tega računanja pa ne poznam. Kako se pa to naredi?
Pa že leeep čas ne živim več doma.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Jerry000 ::

fantasycamp je izjavil:

GamerBoy je izjavil:

Komponente uspešnosti moškega

Nevem zakaj ravno moškega ? Pomoje tista neka globalna uspešnost (če ta sploh obstaja) se ne navezuje na spol. Če se dotaknem debate o ženskah: Točno tisto, kar je ženska moškemu je tudi moški ženski, če pa kdo misli drugače se pa enostavno premalo ceni.

Drugače pa je uspešnost pomojem bolj individualna in subjektivna stvar, ker vsak ima svoje vrednote in kar je za enega noro uspešen človek je lahko za drugega povprečnež, če ne celo luzer.



mislim da je danes že to da podeduješ stanovanje imaš svoj avto in službo v slo nekaj za kar bo punca šla s tipom ki ga drugače povohala nebi.
poznam pare ki jih drugi gledajo čudno ko je ona lepa on pa zgleda k smetnjak samo je podedoval in ima nekaj keša...

Ženske se delajo zelo fine in visoke samo ko je denar in sigurnost v glavi si lahko še tako lep in šarmanten pa bodo računico zelo hitro naredile sebi v korist...


To je stereotip, sorry

fantasycamp ::

kr1ženska je izjavil:

fantasycamp> hm.. tega računanja pa ne poznam. Kako se pa to naredi?
Pa že leeep čas ne živim več doma.


ja tiste k so bl na ta grdi strani nimajo tok izbire in ne morejo pecat tipe okol...

sej sem napisu da je ženska lepa in ne



taka ne more bit pametna, ona gre živet na samem!
Seveda izbira je bol klavrna, pol pa na netu piše kako ona nikol nebi šla z tipom ki je premožen...

kr1ženska ::

Jerry000 je izjavil:

To je stereotip, sorry

Aha, fantasycamp je omenjal da so "ženske take", pa sm se že vmes štela... :)
Pa fantasycamp, če bi bil premožen tip res vredu tip, v glavi in v srcu, ne vidim razloga zakaj ne bi bila z njim. Še nikol pa nisem računala in nikdar ne bom.

Je pa spovedničar lepo povedal:
Točno tisto, kar je ženska moškemu je tudi moški ženski, če pa kdo misli drugače se pa enostavno premalo ceni.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

kr1ženska je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

To je stereotip, sorry

Aha, fantasycamp je omenjal da so
ženske take
, pa sm se že vmes štela... :)

Je pa spovedničar lepo povedal:
Točno tisto, kar je ženska moškemu je tudi moški ženski, če pa kdo misli drugače se pa enostavno premalo ceni.


Je omenjal da so, ampak lahko jaz omenim da jih poznam kar dosti kar je pa nasprotje kar je rekel:)

GamerBoy ::

@fantasycamp : Ja so tudi take, ampak so prav tako tudi taki tipi. Poznam enga, ki je v srednji iskal take iz premožnih družin oziroma on jih je označil za "une, ki jim atek vse kupi". /babe off

Da bi točno določili kaj je uspeh bi morali potemtakem vedeti kaj je v posmrtnem življenju oziroma ali le to sploh obstaja. Ker če prenehamo obstajati smo failali pri enem izmed najbolj pomembnih ciljev - samoohranitvi in v neobstoju ni uspeha.

Tako da, če bi imeli med nami 500letnika, ki na kolesarski turi brez težav sledi Juretu aka Jype(primerjava samo zato, da preverimo 500letnikovo kondicijo, ker 500letna mumija ni nekaj življenja vrednega)bi ga brez najmanjšega dvoma smatral za trenutno najuspešnejšega zemljana.

Tako pa dvomim, da če imam 4 hiše, par milj na banki, da mi bo to pomagalo v posmrtnem življenju, če le to seveda sploh obstaja. Morali bi vedeti kaj zares šteje. Če je revež s katrco in garsonjero brez ženske srečnejši od bogatuna s tremi hišami/jahto/ženo/4 ljubicami, potem tega reveža nedvomno smatram za uspešnejšega v življenju - če gledamo izključno trenutno stanje oz. življenje... Drugače bi pa morali vedeti, če se kaj iz tega življenja prenese naprej in ima kakšen vpliv na tisto kar sledi trenutnemu življenju, pa najsi bo to denar, znanje, pečat, ki smo ga pustili za sabo, whatever...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jype ::

vostok_1> Moški svet se vrti okoli žensk, še jype-tov pa čeprav tega ne bi rad priznal.

Ne samo, da se moj svet ne vrti okoli žensk - "moški svet" v resnici ne obstaja zunaj marketinga.

Spovedničar> če le to seveda sploh obstaja.

Ne obstaja, lahko si brez skrbi. Če meni ne verjameš na besedo, vprašaj koga, ki je že mrtev.

Jerry000 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Moški svet se vrti okoli žensk, še jype-tov pa čeprav tega ne bi rad priznal.

Ne samo, da se moj svet ne vrti okoli žensk - "moški svet" v resnici ne obstaja zunaj marketinga.

Spovedničar> če le to seveda sploh obstaja.

Ne obstaja, lahko si brez skrbi. Če meni ne verjameš na besedo, vprašaj koga, ki je že mrtev.


Kako pa pol ti to veš da ne obstaja če nis mrtev:)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

jype ::

Jerry000> Kako pa pol ti ti veš da ne obstaja če nis mrtev:)?

Sem vprašal enga mrtvega, če obstaja, pa je bil kr tih. Sicer je bla tema, ampak se mi je zdel, da mal z očmi zavija.

GamerBoy ::

Sem vprašal enga mrtvega, če obstaja, pa je bil kr tih. Sicer je bla tema, ampak se mi je zdel, da mal z očmi zavija.

Evo če bi to bilo res, bi ta mrlič bil zame najuspešnejši zemljan, ker do sedaj v tej kategoriji so najvišje na lestvici zgolj posmrtni prdci :D
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Glugy ::

Srečen je tisti ki je zadovoljen s tistim kar ima. Zame je bit zadovoljen uspešnost. Pa tud če nimaš največ denarja, najboljšega avta, najboljše službe ali najboljšega videza.

blackbfm ::

Srečen je tisti ki je zadovoljen s tistim kar ima. Zame je bit zadovoljen uspešnost. Pa tud če nimaš največ denarja, najboljšega avta, najboljše službe ali najboljšega videza.


Nihče ni zadovoljen. Če bi enkrat bil res zadovoljen se tisti moment ne bi več gnal naprej, svet bi se ustavu. Je človek tko narjen da mu hitro postanejo stvari samoumevne. Če nimaš bejbe jo hočeš, ko jo maš, bi pa še eno zraven. Če pa ne to, pa kej druzga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

brodul ::

Pravi moski mora met python na sistemu instaliran.
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

gruntfürmich ::

90-95% denar.
ostalo stvar posameznika.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

alexa-lol ::

v debati se veliko govori o denarju, kreditih, visoki plači, jahtah, avtomobilih, stanovanjih... kakšno vrednost v € pa imajo te stvari da izkazujejo status velikega.

Veliko denarja na banki.. 2000€, 20 000€, 200 000€,...
Visoka plača... 1000€, 1500€, 5000€ ?

jype ::

IMO moraš imet vsaj 300.000 DOGE.

Relanium ::

m0LN4r je izjavil:

Isto je z puncami, ko grejo na erasmus :D vsaka je tam prevarala svojga zvestega prinsa v slo. Pa noben nikol nebu zvedu. Sam seveda tist k jo je nabrisu.

Can you backup up that a little??
Ker moja je ravno na erasmusu.

In ja, zanimajo me tud tvoje dosedanje izkušnje, a si že bil s kako v zvezi recimo vsaj pol leta ali več, in to resni zvezi?
Predvidevam da bolj ne kot ja, ali pa nikoli nisi razumel koncepta zaupanja.
Mislim sam.... mal pač obrazloži prosim...

Invictus ::

Relanium je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Isto je z puncami, ko grejo na erasmus :D vsaka je tam prevarala svojga zvestega prinsa v slo. Pa noben nikol nebu zvedu. Sam seveda tist k jo je nabrisu.

Can you backup up that a little??
Ker moja je ravno na erasmusu.

In ja, zanimajo me tud tvoje dosedanje izkušnje, a si že bil s kako v zvezi recimo vsaj pol leta ali več, in to resni zvezi?
Predvidevam da bolj ne kot ja, ali pa nikoli nisi razumel koncepta zaupanja.
Mislim sam.... mal pač obrazloži prosim...

Kar ne veš, ne boli ...

Drugače so pa te študentske izmenjave pravi način pritisnit še kaj iz drugega konca planeta. Pa kranjski klobasi včasih paše še kaka bela krvavica ...

Tudi veze so šle narazen po teh izmenjavah, zaupanje gor ali dol. Včasih nekdo na izmenjavi preprosto ugotovi da je njegov trenutni partner v domovini navaden zblojenec in ga pusti. Čeprav še nima rezerve. Ker preprosto s takim tipom človeka ne more več bit.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

Nevem ne, ampak očitno še niste šli zvečer v MB v Cantante ali kak plusminus itd...
Dobesedno vsak drugi avto, k se prpela je cenovno krepko nad 50kEUR (mislim na lepa audije, gromozanske bmwje, mercedese, porscheje...) iz njega pa stopi ven nek stari kravatar 50-60 let in študentka mojih oz. še manj let zrihtana do amena. Pa greta na "večerjo" preden gresta domov.
- Zrihtane pa tak, da če bi sedel na tleh bi ji videl vse kaj ma za ponudit. Postavo pa majo tak al tak 10/10 vse po vrsti.

Parkrat, ko sva s kuharjem sedela na terasi (čikpavza) pa to opazovala nisi mogel verjet. Najbol mi pa zmaga ko pride punca stara 20 let zrihtana z avtom za 150kEUR po pol kile perutničk za domov. Haha. Tak pač je.

Tolko o uspešnih moški. Treba it v malo bolj fensi lokal pogledat kake spremljevalke majo ta premožnejši kravatarji.

Je res da večino teh punc podnevi na ulici ne srečaš. Ampak zvečer po desetih se v mb kakem NE-študentskem lokalu marsikaj prikaže.

Nimam nič prot, le škoda da jaz nimam 150kEUR avta in bi hodil na "večerje" ko bom čez 50 let z študentkami.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Relanium ::

Invictus je izjavil:

Relanium je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Isto je z puncami, ko grejo na erasmus :D vsaka je tam prevarala svojga zvestega prinsa v slo. Pa noben nikol nebu zvedu. Sam seveda tist k jo je nabrisu.

Can you backup up that a little??
Ker moja je ravno na erasmusu.

In ja, zanimajo me tud tvoje dosedanje izkušnje, a si že bil s kako v zvezi recimo vsaj pol leta ali več, in to resni zvezi?
Predvidevam da bolj ne kot ja, ali pa nikoli nisi razumel koncepta zaupanja.
Mislim sam.... mal pač obrazloži prosim...

Kar ne veš, ne boli ...

Drugače so pa te študentske izmenjave pravi način pritisnit še kaj iz drugega konca planeta. Pa kranjski klobasi včasih paše še kaka bela krvavica ...

Tudi veze so šle narazen po teh izmenjavah, zaupanje gor ali dol. Včasih nekdo na izmenjavi preprosto ugotovi da je njegov trenutni partner v domovini navaden zblojenec in ga pusti. Čeprav še nima rezerve. Ker preprosto s takim tipom človeka ne more več bit.

Lastne izkušnje al to govoriš na pamet??

m0LN4r ::

Moja še ni šla na srečo na erasmus :D Drugač pa ja, sošolc prevaran po enem letu, kolega prevaran po 5 letih, absolventski izlet šteje? Po tistem se je tut ene par parov razšlo :D
Ta prva štorija ni tak huda, sam ko te kolega povabi na pir pa pove kaj se zgodilo z žalostnim pogledom, ki ga še nisi videl nikoli. Hmm
Eno je da bi se punca pustila nabrisat enkrat pa nebi povedala. Druga pa je, da ko pride domov mu pove kak ga ma rada itd, pa da ga noče nikol zgubit, pol pa ji tist k jo je nabrisu piše na fb kdaj pride spet kej gor... Pol mu pa punca pove, da ni blo samo enkrat... Hjao
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Invictus ::

Relanium je izjavil:


Lastne izkušnje al to govoriš na pamet??

Lastne izkušnje. Bil na nekaj študentskih izmenjavah. Videl in tudi sprobal.

Ko je žurka, je vse mogoče.

Ni nujno, ampak če je za več kot 3 mesece, jo bo že zasrbelo če ne boš šel nič na obisk.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Relanium ::

m0LN4r je izjavil:

Moja še ni šla na srečo na erasmus :D Drugač pa ja, sošolc prevaran po enem letu, kolega prevaran po 5 letih, absolventski izlet šteje? Po tistem se je tut ene par parov razšlo :D
Ta prva štorija ni tak huda, sam ko te kolega povabi na pir pa pove kaj se zgodilo z žalostnim pogledom, ki ga še nisi videl nikoli. Hmm
Eno je da bi se punca pustila nabrisat enkrat pa nebi povedala. Druga pa je, da ko pride domov mu pove kak ga ma rada itd, pa da ga noče nikol zgubit, pol pa ji tist k jo je nabrisu piše na fb kdaj pride spet kej gor... Pol mu pa punca pove, da ni blo samo enkrat... Hjao

No, ko smo že lih v tej temi naj rečem da je uspešni moški tisti, ki ga punca NE BO prevarala tud na erasmusu ne.

Sicer pa ženska.... zdaj spet težko se posplošuje ampak obstajajo res bitch ženske in one bolj normalne.
Pri bitch nikol ne veš ampak moja sodi k bolj normalnim, te normalne pa majo eno hibo, da jih sčasoma vedno izda svoja vest.
Mislim..... če si kdaj imel kako res zelo rad, potem veš kako to zgleda, če jo maš iskreno rad in ji gledaš v oči ter praviš kako jo imaš rad medtem ko imaš v glavi sliko tvoje nezvestobe do nje.
Še moške to sfuka, take bolj pridne punce pa sploh, tako da nič ne ostane skrito.
In lih zarad tega razloga lahk to zdaj prenašam, ker vem da nič ne bo ostalo skrito ;)
Če pa bo ostala res zvesta...... pol pa vem da je res ena na miljon...........

Invictus je izjavil:

Relanium je izjavil:


Lastne izkušnje al to govoriš na pamet??

Lastne izkušnje. Bil na nekaj študentskih izmenjavah. Videl in tudi sprobal.

Ko je žurka, je vse mogoče.

Ni nujno, ampak če je za več kot 3 mesece, jo bo že zasrbelo če ne boš šel nič na obisk.

Tud js sem že bil in videl kaj se dogaja (varat mi ni bilo treba),
in brez skrbi..... sem že bil na obisku ;)
Ampak popolnoma druga situacija je če greš tja vezan al pa ne.

Ostajam pri mnenju da če ji je res kej do tebe, tega ne bo nikoli naredila.
In to je zdaj precej dobra potrditev.
Če pa bo, se pa ziher javim v tej temi! (Upam da ne bo šla pod ključ),
poleg tega je pa dodaten + da si se znebil ene neresne, s katero je škoda izgubljat cajt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

Daliborg ::

nisem vsega bral bom pa kar komentiral z citatom iz enega filma :
"you loose money by chasing women, you never loose women by chasing money" - DRZI!

pa še od kolega :
Ni ga tolk lepega moškega na svetu kakor ga lahko denar lepega naredi.

žal...
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Invictus ::

Relanium je izjavil:


Ampak popolnoma druga situacija je če greš tja vezan al pa ne.

Ostajam pri mnenju da če ji je res kej do tebe, tega ne bo nikoli naredila.
Če pa bo, se pa ziher javim v tej temi! (Upam da ne bo šla pod ključ)

Lepo da ostajaš malo naiven ... Ampak to je pozitivno. Naivnost je lastnost izgubljena z leti. Ko postajaš samo še krut realist ...

Sam prizemljitev zna biti bolj trda. Se boš že naučil :D.

Sicer pa tako ali tako ne boš nikoli zvedel da se je s kom dol dala. razen če rodi kakega črnca ali azijca :D ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Relanium ::

Invictus je izjavil:

Relanium je izjavil:


Ampak popolnoma druga situacija je če greš tja vezan al pa ne.

Ostajam pri mnenju da če ji je res kej do tebe, tega ne bo nikoli naredila.
Če pa bo, se pa ziher javim v tej temi! (Upam da ne bo šla pod ključ)

Lepo da ostajaš malo naiven ... Ampak to je pozitivno. Naivnost je lastnost izgubljena z leti. Ko postajaš samo še krut realist ...

Sam prizemljitev zna biti bolj trda. Se boš že naučil :D.

Sicer pa tako ali tako ne boš nikoli zvedel da se je s kom dol dala. razen če rodi kakega črnca ali azijca :D ...

Nisem naiven.
In vem, si predstavljam kako huda je prizemljitev, je bla dostkrat krizna situacija.
Ampak glede tega da ne bom niloli izvedel...... ni res.
Sem že zgoraj lepo razložil da se vse izve, in tudi zakaj - pa to se mi ne zdi ravno naivnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

jype ::

Relanium> No, ko smo že lih v tej temi naj rečem da je uspešni moški tisti, ki ga punca NE BO prevarala tud na erasmusu ne.

Čemu bi pa kaj takega sploh zahteval od nje? Nimam sicer pojma, za kakšne dobe gre, ampak normalno je, da ljudje občutijo potrebo po spolni zadovoljitvi, stvar dekleta (izključno - partner pri tem nima nič) pa je, kako to izvede.

Relanium> Ampak glede tega da ne bom niloli izvedel...... ni res.

Prevelik pomen pripisuješ takim rečem. Edino, kar lahko v resnici nadzoruješ, so tvoja dejanja.

Relanium ::

jype je izjavil:

Relanium> No, ko smo že lih v tej temi naj rečem da je uspešni moški tisti, ki ga punca NE BO prevarala tud na erasmusu ne.

Čemu bi pa kaj takega sploh zahteval od nje? Nimam sicer pojma, za kakšne dobe gre, ampak normalno je, da ljudje občutijo potrebo po spolni zadovoljitvi, stvar dekleta (izključno - partner pri tem nima nič) pa je, kako to izvede.

Relanium> Ampak glede tega da ne bom niloli izvedel...... ni res.

Prevelik pomen pripisuješ takim rečem. Edino, kar lahko v resnici nadzoruješ, so tvoja dejanja.

Ni zahteva od nje, ampak dokaz da si sam dost dober in jo znaš dost dobr zrihtat, da ona tega ne bo naredila.
Zato si pa pomoje precej uspešen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030426 (26844) bluefish

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
68193743 (78913) bluefish

V razmerju s punco ter oziranje za drugimi dekleti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36978223 (67637) bluefish

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527684 (23152) Gandalfar

Več podobnih tem