» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
14 / 91
»»

krneki0001 ::

Včeraj popoldne po drugem dumpu uspešno prodal ripple po 0.000135, ker se je res videlo, da ga bodo zdumpali. Že pri drugem dumpu so probali in je kr krepko padel, samo se je na mojo srečo nazaj dvignil. Ob 3h zjutraj uspešno kupil dvojno količino za 0.0000795. Sem že orenk v plusu, ker je že na 0.000099.

Zdej pa nej gre spet na 0.00013, pa sem zmagal.

Zgodovina sprememb…

S4ul3 ::

njyngs je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Na jutranjem vrhu sem tudi sam prodal, potem pa po korekciji nazaj dal z orenk dobičkom. Padlo je iz 0.00012 na 0.00010. Zdej je spet na 0.000119. Pomoje bo sedaj korekcija, tako da bom pri 0.00012 spet ven vzel in malo počakal, potem pa pri padcu spet nazaj vložil.

To delaš dnevno?


S takim pristopom boš ob konkretnejši korekciji ostal praznih rok. Ne se hecat ;)

krneki0001 ::

Preberi en post pred tvojim. Odlično sem pokasiral včeraj.

hamez66 ::

S4ul3 je izjavil:

njyngs je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Na jutranjem vrhu sem tudi sam prodal, potem pa po korekciji nazaj dal z orenk dobičkom. Padlo je iz 0.00012 na 0.00010. Zdej je spet na 0.000119. Pomoje bo sedaj korekcija, tako da bom pri 0.00012 spet ven vzel in malo počakal, potem pa pri padcu spet nazaj vložil.

To delaš dnevno?


S takim pristopom boš ob konkretnejši korekciji ostal praznih rok. Ne se hecat ;)



Kakšen je pa po tvoje pravi pristop? Kupi visoko prodaj nizko? :=)

S4ul3 ::

krneki0001 je izjavil:

Preberi en post pred tvojim. Odlično sem pokasiral včeraj.


Si ja. Ujel si se za mišji "k" kot rečemo pri nas. Če bi to naredil danes bi ostal dobesedno praznih rok.

hamez66 je izjavil:

S4ul3 je izjavil:

njyngs je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Na jutranjem vrhu sem tudi sam prodal, potem pa po korekciji nazaj dal z orenk dobičkom. Padlo je iz 0.00012 na 0.00010. Zdej je spet na 0.000119. Pomoje bo sedaj korekcija, tako da bom pri 0.00012 spet ven vzel in malo počakal, potem pa pri padcu spet nazaj vložil.

To delaš dnevno?


S takim pristopom boš ob konkretnejši korekciji ostal praznih rok. Ne se hecat ;)



Kakšen je pa po tvoje pravi pristop? Kupi visoko prodaj nizko? :=)


Ne, kupiš pred hype-om. Definitivno ne kupuješ v hype-u ker se greš s tem igro gnilih jabolk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: S4ul3 ()

kingsix ::

kingsix je izjavil:

Se mi zdi, da je trenutno vse nek bubble.


Evo...danes pa bubbles popuščajo =)

K0l1br1 ::

Nisem poslušal yipeta, pa mam. Naslednja runda, bitte.
Sem ga poslušal pa v prvo, ko je rekel, da se to kupi in drži, pa cena je bila še bolj začetna.
Yipeta je treba poslušat.

hamez66 ::

S4ul3, saj tako je tudi trejdal. Kupil je pred hypom, potem pa se igral s tistim, kar je upal tvegat, zraven pa zaslužil še kakšnih dodatnih 10 ali 15 jurčkov. Ni slabo za en dan igračkanja.

S4ul3 ::

hamez66 je izjavil:

S4ul3, saj tako je tudi trejdal. Kupil je pred hypom, potem pa se igral s tistim, kar je upal tvegat, zraven pa zaslužil še kakšnih dodatnih 10 ali 15 jurčkov. Ni slabo za en dan igračkanja.


Ja tako je ok ja, sem samo napisal da ne bi bil kdo tako zaslepljen da bi v napihnjen balonček vlagal denar. Kdor je zaslužil je zaslužil, marsikdo je pa debelo izgubil - samo tega se je potrebno zavedat ;)

21vs7 ::

krneki0001 je izjavil:

Včeraj popoldne po drugem dumpu uspešno prodal ripple po 0.000135, ker se je res videlo, da ga bodo zdumpali. Že pri drugem dumpu so probali in je kr krepko padel, samo se je na mojo srečo nazaj dvignil. Ob 3h zjutraj uspešno kupil dvojno količino za 0.0000795. Sem že orenk v plusu, ker je že na 0.000099.

Zdej pa nej gre spet na 0.00013, pa sem zmagal.


oi, a trejdaš na poloniex? ali kateri drugi platformi? sem te bral pa nisem ujel tega.

mogoče raziskuješ kaj matematično tudi- analize volumen open/close?
spremljaš flow, trenutni moment?
oz kaj drugega?

Kaj pa glede varnosti? pustiš na platformi 10k v xxx coinih ali vse mečeš v trezor oz kaj drugega?

ta teden bom dal na Kraken fiat-pa potem premaknil vse na poloniex. Ker sem nov niti ne vem na kaj moram pazit. naštudiral sem par zadev ampak če lahko kdo plastično to predstavi se vnaprej zahvaljujem! Torej premik fiata na Kraken..in nato iz Kraken BTC ali ETH na Poloniex.

keep on collecting!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 21vs7 ()

DeeJay ::

Itak da so v izgubi, ker pričakujejo nerealne dvige. XRP 1$... mogoče leta 2030.

hamez66 ::

Ja danes jih bo veliko v izgubi, če so samo držali in čakali na 1$ .. Oz. nikoli se ne ve, ha ha... Je še 12 ur do polnoči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

krneki0001 ::

21vs7 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Včeraj popoldne po drugem dumpu uspešno prodal ripple po 0.000135, ker se je res videlo, da ga bodo zdumpali. Že pri drugem dumpu so probali in je kr krepko padel, samo se je na mojo srečo nazaj dvignil. Ob 3h zjutraj uspešno kupil dvojno količino za 0.0000795. Sem že orenk v plusu, ker je že na 0.000099.

Zdej pa nej gre spet na 0.00013, pa sem zmagal.


oi, a trejdaš na poloniex? ali kateri drugi platformi? sem te bral pa nisem ujel tega.

mogoče raziskuješ kaj matematično tudi- analize volumen open/close?
spremljaš flow, trenutni moment?
oz kaj drugega?

Kaj pa glede varnosti? pustiš na platformi 10k v xxx coinih ali vse mečeš v trezor oz kaj drugega?

ta teden bom dal na Kraken fiat-pa potem premaknil vse na poloniex. Ker sem nov niti ne vem na kaj moram pazit. naštudiral sem par zadev ampak če lahko kdo plastično to predstavi se vnaprej zahvaljujem! Torej premik fiata na Kraken..in nato iz Kraken BTC ali ETH na Poloniex.

keep on collecting!


kraken in poloniex. S tem da imam na kraknu večino, na poloniexu pa tisto česar na kraknu nimajo in tam tudi gledam za večjimi dobički. Na poloniexu ne upam preveč puščat, me je Mt Gox izučil, na kraknu pa ni problema, ker imam že par let (odkar se je odprl) gor sredstva, pa do sedaj še ni bilo problemov. Lahko da kdaj bodo, ampak zaenkrat jim zaupam.

Dnevno (na koncu dneva - okoli 3h ponoči) iz večine valut pretvorim nazaj v btc ali celo eure (če btc pada), samo tiste, ki res hudo naraščajo pustim odprte preko noči z orderjem, ki pa ponavadi prinese max 20% zraven, tudi če gre kovanec več gor mi je vseeno, nastavim nekje 20% več kot je trenutno in grem spat. Pa če vidim da kakšna valuta pada, nastavim minimalen order, pa če rata, rata, drugače pa pač nisem nič izgubil.

Moraš pa spremljat stalno, ker drugače lahko izgubiš zelo na hitro.

K0l1br1 ::

Ob 3 ustaneš zaradi teh orderjev ali takrat hodiš spat? Kje je fora tele 3. ure?

krneki0001 ::

Takrat hodim spat.

Okoli 22 do 23h pridejo kitajci, okoli 2 do 3h zjutraj pa ne vem kdo, ampak takrat so tisti največji premiki. In takrat je dobro pogledat, kaj so začeli dumpat, da nastaviš ceno za nakup in potem kupuješ, ko dovolj pade. Potem pa čez dan ponavadi narašča, zvečer pa prodaš, preden kitajci udarijo z dumpi.

Runnagain ::

Mja, za danes tole ne drži...pada že praktično že od včeraj zvečer.
Ampak to se mi zdi je bolj na začetku tedna.

kingsix ::

Najlažje je preprosto izbrati nekaj v kar verjameš long-term - vložit ter hold.
Najmanj sekiranja, ni zgube časa z stalnim preverjanjem borz etc ter raznega bullshita.
Tale day-trading je pa čista loterija.

nebivedu, bo morda zdaj tule pametnjaril...ampak glede na to, da je bil v ripple in izjavil da sedaj raste zaradi Japoncev - na podlagi pol leta stare novice...potem veš =).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

krneki0001 ::

kingsix - pol leta? 20 ur nazaj.

Japanese Consortium announced

The latest partnership or initiative launched by Ripple was 11 days ago and no major exchanges or trading platforms globally have integrated support for Ripple trading in the past few weeks. Thus, to be critical, a 71 percent increase in Ripple price seems fairly inorganic.

The only driving factor that could explain Ripple's latest price surge is the establishment of a collaborative project amongst banks in the Japanese Consortium for cross-border and domestic payments.

According to its official introduction video, Ripple is powering the entire network with its Blockchain-based cross-border and cross-bank payment protocol.

Japan Bank Consortium stated:
"In order to address these emerging needs, banks have come together to launch the Japan Bank Consortium for cross-border and domestic payments which enable a flexible and efficient payment system. It is the world's first case to implement Ripple solution in a cloud environment."

With its partnership with Japan Bank Consortium and other leading banks and financial institutions in Europe such as BBVA, Ripple has solidified its position as the base Blockchain protocol for the global financial structure and industry.


https://cointelegraph.com/news/ripple-o...

Je pa tole pomembno:
While it is still uncertain whether Ripple's short-term growth will stabilize over the long run, Ethereum and Ripple are both utilizing the same strategy to appeal to large-scale conglomerates and banks. Although Ethereum has attracted the likes of JPMorgan, Ripple seems to have grasped the attention of multi-billion dollar banks and financial institutions.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Spet prodajaš staro novico..
https://coinmarketcap.com/currencies/
Je že 3. spet... Pa ne pozabi DOGECOIN je bil svoj čas 2-3 v marketcap!

anyways
Avgust 2016: https://www.finextra.com/newsarticle/29...
Pred mesec dni:
https://www.enterpriseinnovation.net/ar...
https://bitcoinmagazine.com/articles/ja...
http://www.nasdaq.com/article/japanese-...
etc

PS. Večina crypto novic je treba jemat z rezervo. Gre sao za pump bullshit, kjer rehashajo stare novice, folk pa naseda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

karafeka ::

Katere so kriptovalute, ki rastejo oz. padajo premosorazmerno z bitcoinom?

krneki0001 ::

kingsix je izjavil:

Spet prodajaš staro novico..
https://coinmarketcap.com/currencies/
Je že 3. spet... Pa ne pozabi DOGECOIN je bil svoj čas 2-3 v marketcap!

anyways
Avgust 2016: https://www.finextra.com/newsarticle/29...
Pred mesec dni:
https://www.enterpriseinnovation.net/ar...
https://bitcoinmagazine.com/articles/ja...
http://www.nasdaq.com/article/japanese-...
etc

PS. Večina crypto novic je treba jemat z rezervo. Gre sao za pump bullshit, kjer rehashajo stare novice, folk pa naseda.


nisi prebral novice, samo naslov. Beri celo novico, tisto o 2. mestu pa spusti, ker je nepomembnio. Novica je od včeraj, 11 dni nazaj je bilo pa to:
The latest partnership or initiative launched by Ripple was 11 days ago and no major exchanges or trading platforms globally have integrated support for Ripple trading in the past few weeks. Thus, to be critical, a 71 percent increase in Ripple price seems fairly inorganic.


In ja, mehurček poka. Meni je vseeno, ker sem imel včeraj zvečer že skoraj vse v BTC-jih, ki pa so še skočili na 1589 evrov in sem še tam pokasiral po 100€ na bitcoin.
Tudi ripple lahko sedaj prodam, ker so naredili okoli 20% več kot so bili okoli 3h zjutraj (sedaj so 0.000094, zjutraj sem jih kupil po 0.0000795).

Tako da lahko govoriš, kako se to ne obnese, ampak ogromno btc-jev v moji lasti govori drugače.

Zgodovina sprememb…

21vs7 ::

kraken in poloniex. S tem da

Moraš pa spremljat stalno, ker drugače lahko izgubiš zelo na hitro.


thanks za insight. kaj pa ta proces premika med kraken in poloniex? a to se v kraken platformi naredi pa se prikaze nato v poloniex nekak? pls če lahko tole mau razložiš k sem res nov. Navajen samo Oande za FX, pa tam poteka to vse prek kreditne v isti sekundi. I appreciate!

Keep on collecting!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 21vs7 ()

kingsix ::

krneki0001 je izjavil:


nisi prebral novice, samo naslov. Beri celo novico, tisto o 2. mestu pa spusti, ker je nepomembnio. Novica je od včeraj, 11 dni nazaj je bilo pa to:
The latest partnership or initiative launched by Ripple was 11 days ago and no major exchanges or trading platforms globally have integrated support for Ripple trading in the past few weeks. Thus, to be critical, a 71 percent increase in Ripple price seems fairly inorganic.


In ja, mehurček poka. Meni je vseeno, ker sem imel včeraj zvečer že skoraj vse v BTC-jih, ki pa so še skočili na 1589 evrov in sem še tam pokasiral po 100€ na bitcoin.
Tudi ripple lahko sedaj prodam, ker so naredili okoli 20% več kot so bili okoli 3h zjutraj (sedaj so 0.000094, zjutraj sem jih kupil po 0.0000795).

Tako da lahko govoriš, kako se to ne obnese, ampak ogromno btc-jev v moji lasti govori drugače.


Point je bil da se je o tem konzorciju in bankah že dolgo vedelo.

Nisem rekel, da se ne obnese - point je bil da je tole, sploh v kripto-svetu, čista sreča. Za nekatere je to tudi preveč - stalno gledanje tečajev/živci etc.
Pa tudi tisti, ki z tem vsem uspešno shajajo jih je uspešnih morda 10%.

Sam sem dnevno tradal oz. bojl tedensko pred kar nekja časa. Dokaj uspešno. Sedaj pa samo hold - neprimerljivo boljše. =).

Machete ::

Hold ali offline bit je super. Jaz stalno zijam potem grafe, tako da meji že na bolezen. Mogoče se samo jaz ne znam kontrolirat oz. odmislit vse skupaj :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gruntfürmich ::

jst pa seveda klasična otroška napaka učiraj; z btc kupil ripl...:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

krneki0001 ::

21vs7 je izjavil:

kraken in poloniex. S tem da

Moraš pa spremljat stalno, ker drugače lahko izgubiš zelo na hitro.


thanks za insight. kaj pa ta proces premika med kraken in poloniex? a to se v kraken platformi naredi pa se prikaze nato v poloniex nekak? pls če lahko tole mau razložiš k sem res nov. Navajen samo Oande za FX, pa tam poteka to vse prek kreditne v isti sekundi. I appreciate!

Keep on collecting!


Na kraknu narediš withdraw in deposit na poloniex:
Na poloniexu odpreš deposit in dobiš kodo, ki jo vpišeš na kraknu v withdraw in vpišeš še znesek, pa potrdiš.

kingsix je izjavil:

Point je bil da se je o tem konzorciju in bankah že dolgo vedelo.


Vedelo se je da razmišljajo o tem. Da bodo pa res nekaj delali skupaj, so pa potrdili šele 11 dni nazaj.

gruntfürmich je izjavil:

jst pa seveda klasična otroška napaka učiraj; z btc kupil ripl...:))



Upam, da boš sedaj počakal, da se ripple zviša?

Že leze počasi gor. Je že 0.0001

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Machete je izjavil:

Hold ali offline bit je super. Jaz stalno zijam potem grafe, tako da meji že na bolezen. Mogoče se samo jaz ne znam kontrolirat oz. odmislit vse skupaj :)


Ja..jaz ene noči niti nisem spal. Skoz zijal in iskal pravi trenutek za vstop/izstop.
Pa sekiraš se če cena pade.. ali zraste (če še nisi kupil).

Sedaj imam večino le v ETH, v kar verjamem long term in mi je vseeno za rast/padec cene etc. Sicer pa še nekako čakam na dip na ene 50€. =) In mi tudi gre Ok, ves BTC in nekaj €€ sem zamenjal za ETH, ko je le ta bil 7-8€.
Morda bom kupil tudi kaj rippla, ampak je imo trenutno še kar napihnjen.

krneki0001 ::

ripple bo še nekaj časa napihnjen. Do naslednjega poka BTC-ja, ko bo btc spet padel na 300 ali manj evrov. In to bo verjetno nekje do avgusta.

kingsix ::

BTC mi je trenutno uganka. Mislil sem, da bo sedaj zadnje mesece v bear mode...ampak se ga kar pumpa.

krneki0001 ::

Meni se ne zdi uganka. Za moje pojme se mehurček napihuje in je malo pred "velikim pokom" pa globokim padcem.

Zato tudi probam vsak dan spravit iz ostalih valut (ki jih direktno v eure ne morem zamenjat) v BTC ali pa kar dvojno preko btc v evro. Sem imel pri prvem hudem padcu veliko srečo da ni bilo hudih izgub, pa sedaj ne grem več reskirat. Raje manj zaslužka, pa grem mirno spat, kot pa da vse reskiram in izgubim.

hamez66 ::

Ja, se strinjam, da smo blizu vrha tudi pri bitcoinu, in ko bitcoin pade, zna bit boleče. Samo še kakšen (poloni) exchange mora crknit, pa bomo res avgusta na 300.. :)))

krneki0001 ::

Meni vsi govorijo, da bo LTC ta vikend na 35 dolarjev in ripple avgusta 1 dolar, pa nekak mislim, da bomo ltc-je imel ta vikend po 3.5 dolarja in da bomo avgusta dobili za 10.000 riplov en cel dolar

Runnagain ::

Počakejmo pa bomo videli. Za LTC mogoče, za XRP težka.

gruntfürmich ::

jst upam da bom še v kratkem še dočakal kakšen balonček rippla in bitcoina in nekaj prodal. zaslužek je že lep, in nima nobenega smisla upat na čudeže, ker se na urni bazi bojim konca balona...:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Runnagain ::

Kaj pa nekaj letne napovedi, da bo BTC 10k USD, ETH pa 1k USD, jemlje kdo resno?

Zgodovina sprememb…

21vs7 ::

hvala nebivedu

Invictus ::

Runnagain je izjavil:

Kaj pa nekaj letne napovedi, da bo BTC 10k USD, ETH pa 1k USD, jemlje kdo resno?

Vsi ki bodo poskrbeli za napihovanje balončka...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

krneki0001 ::

Ena napoved (meni najbolj smešna - upam pa da se uresniči) je, da naj bi bil en bitcoin vreden pol miliona dolarjev do leta 2022.
Torej rabiš 2 ali 3 in živiš do penzije brez problemov s po 2000EUR penzije na mesec.

Drugače pa zelo veliko ljudi pričakuje, da bo za božič letos okoli 4000 dolarjev.

Sam ne verjamem v te napovedi, ker za te zadeve ni neke enačbe. Še najbolj primerno bi bilo, da bi lunine mene gledal. Ko ljudje manj spiojo, je več trgovanja.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Runnagain je izjavil:

Kaj pa nekaj letne napovedi, da bo BTC 10k USD, ETH pa 1k USD, jemlje kdo resno?


Glede na to, kako hitro se je Ripple dvignil, je ta opcija realna v nekaj letih. Posebej, če bodo uvedli kakšno tehnologijo, ki bo omogočala takojšno plačevanje. No, saj bomo zdaj na litecoinu testirali segwit, pa bomo videli, kako se to obnese. Bitcoin je od mainstream populacije oddaljen, ker ni preprost za uporabo, ko bodo pa na voljo sistemi, ki bodo omogočali preprosto poslovanje z bitcoini, se bo povečala masa ljudi za nekajkrat.

Ni pa nujno, da bo bitcoin dominiral. Lahko, da sčasoma postaja vedno manj pomemben in ga prehiti kakšen boljši coin. Ampak v pomembnih metrikah, to je globina order bookov in dnevni promet ter v številu storitev, je bitcoin trenutno še vedno daleč pred konkurenco.

sarma832 ::

Pomoje bo bitcoin prej 4000 kot pa 300... mislim halo, 300 sploh nevem ce je se realno. Nevem o kakih balonckih je tu govora, ampak dejstvo je da se skoraj vse trguje preko Bitcoina(altcoini), prav tako se ga vedno bolj uporablja.

hamez66 ::

Ja, 300 je precej nerealno. Balončke si pa lahko ogledaš na kakšnem starejšem grafu. Bitcoin iz 0 na 33 in potem na 2, pa potem do 250, pa nazaj do 65, skok do 1200, padec do 169.. Zdej bo pa skok do X, potem pa padec do Y. Bomo sproti videli, kako daleč bo šlo v eno in drugo skrajnost.

krneki0001 ::

hamez66 je izjavil:

Ja, 300 je precej nerealno. Balončke si pa lahko ogledaš na kakšnem starejšem grafu. Bitcoin iz 0 na 33 in potem na 2, pa potem do 250, pa nazaj do 65, skok do 1200, padec do 169.. Zdej bo pa skok do X, potem pa padec do Y. Bomo sproti videli, kako daleč bo šlo v eno in drugo skrajnost.


Skok na 2000 in potem hud padec na 500, mogoče 300 je kr zelo realen. Kr pripravite se.

Runnagain ::

ready, steady, go...današnja rast se pričenja ;)!

gruntfürmich ::

fantje kupujte, ker jst vse prodajam!:D:)):'(>:D

mislim da ravno poteka migracija btc->xrp
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

jaz sem se usral in tudi prodal ravno malenkost pred tam tistim huge 300k€ wallom po 0.162€, kjer se ni nic premikal.

Dost imam zaenkrat...sem pa na sreco vceraj imel postavljen 0,14€ buy order, ki ga je pozaugal in to kar dost dnarja za moje razmere, zato je tale umik tudi malce takticen. Sem namrec spet nastavil nek buy order, za katerega mislim, da bo sel cez v kratkem, pa da me ne bo prevec bolelo :D

gruntfürmich ::

a misliš (deloma) moj wall na 0.163?:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Buggy ()

Runnagain ::

gruntfürmich je izjavil:

a misliš (deloma) moj wall na 0.163?:D


haha, i like it ;)!

To pa so vsote.
Jest se pa igram z nekaj 100EUR. Ampak sem prilezel že na štiri mestno cifro ;).

Zgodovina sprememb…

RedDrake ::

Jah, to so igrice.
Jaz sem dobil pred cca tremi leti in pol 0.4 BTC za poplacilo dolga v vrednosti tam nekje 40 EUR od enega kolega, ki je sel v tujino.
Je kar lepo zraslo do danes, ampak da bi investiral notri kak pravi denar pa raje ne.
So dividende od velikih firm vec kot dovolj za lezerno zivljenje, pa se za par velikostnih razredov bolj varno :)

McClane ::

Sam se ne bi preveč zanašal na Poloniex, ker ravno ob najbolj nepravem času odpove in je stran ali pa API nedosegljiv...
Da ne bo kdo hudo razočaran, ker ob kakšnem dumpu ne bo mogel priti na stran. Se je že večkrat v zadnjih dneh zgodilo prav to.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

gruntfürmich ::

končal za zdaj (malo še pospešil). zdaj pa si lahko privoščim sladoled...

upam da boste danes kaj zaslužili!:)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

««
14 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13530345 (12493) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14860527 (47641) PrihajaNodi

Več podobnih tem