» »

AMD @800 & ABIT kt7a & 256Mb

AMD @800 & ABIT kt7a & 256Mb

MaD_Mavr0 ::

Prosim vas, če poveste mnenje o moji teoriji !:'(
>> Pred kratkim sem kupil nov računalnik in glej ga;
sem veliko denarja zanj dal >> pa moram povedati da sem nad delovanjem zelo razocaran oz. ne vem zakaj ne laufa hitreje....
No glede osnove je zgoraj napisano not pa je še IBM 45Gb ,ATi Radeon 64Mb DDR VIVO, Pioneer + Plextor, ...
Zakaj se računalnik (dobesedno) zaganja (hitro + pocasi) !

Poglejte ko stestiram vso to v igrah in dam vse na Full laufa čist normalno (tako da grafična očitno to zmore) in nato začne prav očitno štekat, da ni več možno nadaljno igranje....
>> Restartam Win ME >> grem v BIOS >> Pc Health >> Kaze 60°C 8-O temp. CPU !!!! ???
Ne vem, kaj so mi zakuhali, saj v kisto ne morem pogledati ( [ nalepka ] ) !

Kaj mi predlagate >>g. Majstri ? <<

Stripy ::

60 je pa vseeno prevec. Reklamiraj. Ali pa nalepko daj neopazno dol. In ce si kaj prek FSB navijal, odvij. Poglej kaksno napetost imas na procu. Morala bi biti 1.65V (ce se ne motim).

VASkO ::

napetost bi morala bit 1,75V in ne 1,65V, nalepko lepo previdno odstrani, ziher je hladilnik narobe namescen ali pa je gor kaksno skropucalo od hladilnika. Kolega je imel s hladilnikom za celerona (za 1000sit) na tbirdu 800 najvec 57°C, tako, da je nekaj narobe. Sedaj ima volcano2 pa ima najvec mislim da 42°C, na 1ghz pa okoli 50. Probaj se s pasto namazat. Ce mas pa orba, pa odstrani tisto pink snov s hladilnika in procesorja pa namazi s pasto, bo bolje. Poglej, ce je narobe obrnjen (zasukan za 180°), to vidis tako, da jedro procesorja ne pride na sredino Orba pa potem sploh ni stoka med jedrom in hladilnikom. Ce pa mas navaden hladilnik pa povecaj moc stiska sponke - malo jo vpogni tako, da bo stiskala hladilnik direkt nad jedrom procesorja.

luni ::

mah, problem je v softveru, po moje DX8, ki mu fila pomnilnik
Artificial Intelligentia

MaD_Mavr0 ::

Poklical sem na Acord 92, ter jim razlozil moj problem!
Zagotovili so naj reklamiram računalnik in bodo "serviserji" :D stvar uredili !

>>Sprasujem se zakaj moras vedno vse pritiskat na silo >> po vrhu pa se ves čas trdijo da se kupec moti <<

Mislim, da si to ne sme zgoditi nobenemu in dajem to vsem v poduk, ki kopujejo masince !

MaD_Mavr0 ::

No in na koncu sem si potrdil mojo teorijo !
Vse je normalno laufalo; dokler se pac temperatura ne dvigne !

Hvala!

>> No speed no money everybody tweak for fun ! :) <<
:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach trojček odklop

Oddelek: Omrežja in internet
446851 (6231) XS!D3
»

Nakup Xeonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
783811 (3295) einstein :P
»

Ubuntu 10.04 in Windows 7 - kateri je hitrejši (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14937737 (32884) noraguta
»

Radeon sploh ni vreden denarja!!!

Oddelek: Navijanje
452219 (1242) Corpse
»

SERVER za FULL DENARJA

Oddelek: Kaj kupiti
482176 (1510) Brane2

Več podobnih tem