» »

Katera miška?

Katera miška?

««
«
1 / 7
»»

TheForbiden1 ::

Lep pozdrav, odločam se med gaming miškama oz. kompletom in miško, torej Logitech G300+ G240 podlaga ali Razer Deathader2013. Kaj predlagate?

dottor ::

Vsekakor Logitech G-serija. Sam imam G500+G15 new, pred tem sem uporabljal 3 Razer miške vse sem mogu zamenjat zaradi stalne Razerjeve bolezni: double clicking.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

TheForbiden1 ::

Kaj pa praviš na zgornjo miško in podlago? Drugače pa imam logitechove slušalke (G230) in sem NORO zadovoljen.

Bye ::

Ave!


Čas je za novo miško (in podlogo, za katero sprašujem v namenski rubriki).
Uporaba bo pretežno za igranje. Dosedanje izkušnje:

1. Logitech MX518 - po 10 minutah uporabe so se v roki pojavile močne bolečine, poleg izrazitega potenja. Katastrofa. Iz tega razloga se izogibam seriji G zaradi strahu pred ponovno bolečo seanso.

2. Razer diamondback 3G - kljub ponarodeli okvari obeh gumbov sem ga do takrat z veseljem uporabljal. Za mojo roko in način držanja (palm grip) je bil sicer prenizek in premajhen, vendar sem nekako shajal s "claw gripom".

3. Nazadnje sem imel logitech M500, a sem jo že čez en teden prodal. Udobna v vlogi geriatričnega brskanja, za določene igralne namene (npr. Zuma) pa bila prevelika in je nudila preveč upora pri drsenju (roccat taito); slednje gre po moje na rovaš premajhnih nožic.

Sedaj za silo shajam z logitechovo M90 in komaj čakam nabaviti pravo Miš!

Torej, pričakovanja so naslednja:
- po možnosti žična,
- dodatnih gumbov ne potrebujem oz. ne želim,
- koži prijazen material (potenje),
- najraje oblika za "palm grip" (ni absolutni pogoj),
- ergonomija ima prednost pred vzdržljivostjo.

Po obsežnem pregledu forumov in recenzij so glede na želje trenutno v ožjem izboru:
1. razer deathadder (prejšnji model, zaradi synapse v2) - in ja, zavedam se slabih stikal, me pa to ne moti;
2. logitech G500 (v primeru, da mi nekdo argumentira drugačno ergonomijo napram MX518),
3. logitech G9X,
4. gigabyte thor (M7),
5. gigabyte M69XX,
6. gigabyte GM-M8000X,
7. coolermaster storm havoc,
8. steelseries sensei raw (rubberized).

Najverjetneje bom kupil na spletu, v poštev pride tudi rabljena roba. Po možnosti bi rad vse ali čim več naštetih mišk poskusil v roki, zato prosim tudi za nasvet, kje je največja izbira v fizični trgovini pri nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

dottor ::

TheForbiden1 je izjavil:

Kaj pa praviš na zgornjo miško in podlago? Drugače pa imam logitechove slušalke (G230) in sem NORO zadovoljen.


Pri Logitechu, še posebej G-seriji lahko pričakuješ kvaliteten izdelek, ki te ne bo razočaral. Sicer G300 še nisem imel v roki ampak meni da, z nakupom ne boš nikakor zgrešil. Pred tem pa ti priporočam, da se zapelješ do kake trgovine, kjer imajo razstavne eksponate zunaj, da lahko miško primeš v roko in jo sprovaš če ti odgovarja.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Bye ::

dottor je izjavil:

TheForbiden1 je izjavil:

Kaj pa praviš na zgornjo miško in podlago? Drugače pa imam logitechove slušalke (G230) in sem NORO zadovoljen.


Pri Logitechu, še posebej G-seriji lahko pričakuješ kvaliteten izdelek, ki te ne bo razočaral. Sicer G300 še nisem imel v roki ampak meni da, z nakupom ne boš nikakor zgrešil. Pred tem pa ti priporočam, da se zapelješ do kake trgovine, kjer imajo razstavne eksponate zunaj, da lahko miško primeš v roko in jo sprovaš če ti odgovarja.

Saj zato me zanima, če mi kdo lahko priporoča kakšno trgovino z večjo izbiro. Nazadnje sem bil v Big Bangu Koper, kjer so imeli na policah cele 4 modele mišk, pretežno Logitechove. Niti ena ni bila razstavljena... Je v Ljubljani kaj bolje? Da se ne vozim zastonj tja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

mailer ::

Pred leti so imeli največ mišk za preizkus v Harvey Norman v BTC-ju. Kako je zdaj s tem ne vem.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

dottor ::

Ja v Kopru so zdej ratali škrti precej. Kakšno leto nazaj, ko si šel v Big Bang ali Harvey Norman so imeli vsaj 10 mišk razstavljenih iz vseh cenovnih razredov, zdej je vse po škatlah.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Bye ::

V Kopru je res podn. Sicer pa je itak poznano, kam gre zadeva z Big Bangom. Nič, ob priliki mahnem v Harvey Norman v BTC, pa še Comshop prečekiram, ko bom že tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

dottor ::

A v Digitalnici si bil (bivši Compshop)?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Bye ::

Ne. A je to v Ogrlici? Jim ravnokar pišem mail, da ne bom hodil brezveze...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

mailer ::

Za Harwey Norman naj ti napišejo tisti, ki so bili tam v zadnjem mesecu ali dveh, ker za ogled mišk se vozit 100km nekam kjer jih potem ne bo pa res nima smisla.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Bye ::

mailer je izjavil:

Za Harwey Norman naj ti napišejo tisti, ki so bili tam v zadnjem mesecu ali dveh, ker za ogled mišk se vozit 100km nekam kjer jih potem ne bo pa res nima smisla.

Ja, to bi bil fail. V Harvey Normanu nisem bil že leta.

dottor ::

Bye je izjavil:

Ne. A je to v Ogrlici? Jim ravnokar pišem mail, da ne bom hodil brezveze...


Ja to je tam na ogrlici, kjer je bil prej Compshop.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Bye ::

Čakam odgovor... Sem tipu rekel, če bodo kolikor toliko normalne cene, bom pri njih vzel :)

jazbec ::

Si lasti kdo miško roccat kova+ in bi podal kako mnenje oz. izkušnje ?

dottor ::

Kolega jo je ime, pa sem mu je po dobrem letu se mu je "olušla". Pač lak je začel se lupit.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Bye ::

Še nič odgovora iz Digitalnice; mogoče to pove dosti o cenah mišk pri njih :)

huelz ::

Da ne pišem še enkrat, si lahko prebereš moj odgovor v tej temi, podloge pa predlagam od steelseries katerokoli (imam sam ter bratec, super vsaj te tavelike), po nekaj letih se še vedno dobro držijo, imam še eno gigabyte iz tkanine, ki je bila sicer ultra poceni za to velikost (10 eur), model ghost al kaj je bil, ampak je začela preperevati guma in se že rahlo lušči.

Bye ::

Huelz, hvala. Tvoje mnenje mi je prav prišlo, ker tudi meni nikakor ni sedla oblika MX518 in mi ergonomija razerk dopade. Za podlogo sem se že skoraj odločil, da bo SS qck+ ali heavy, pri miši pa sem še zmeden. Na enem od hrvaških forumov zelo hvalijo coolermasterjevo storm havoc, na slotech o njej pa ne duha ne sluha...
Bojda je Gigabytova thor po obliki zelo podobna deathadderju. Če ne bo možnosti testiranja v živo in vse tako kaže (ne mislim hodit v Ljubljano izključno zato), se trenutno nagibam k razerju DA prejšnje generacije. Če dobim ugodno, sem pripravljen tvegati z SS sensei raw. Še malo bom počakal na kakšno mnenje, potem pa v akcijo. Vsekakor odpade logitechov tabor.

huelz ::

Havoc ima tudi manjši utor za palec, odvisno kako ti sede v roko, mene to pri Logitech seriji moti, medtem ko je Corsairjeva (zdaj novejši model M65) ok, DA mi je pa po obliki super, samo ni laserska, kar meni ne odgovarja.
Thor je simetricna in ni podobna sploh DA, mogoče Lachesis, ki je pravtako simetricna, ampak veliko večja.
Sicer pa, Thor se prodaja za par deset eur, in je v tem smislu smešno poceni in jo lahko imaš za back up.

huelz ::

Aja, če ti kaj pomaga, Havoc ima "debelo rit", visok hrbet in je relativno kratka (vsaj optično tako izgleda, pa ubistvu ni), kar za claw grip ni ok, za palm pa zna bit, odvisno al imaš dlani velike kot drvarji ali manjše, kar bo potem ok :D
Side by side comparison velikosti oz. oblik pa večinoma tudi po reviewih ni, ker preizkušajo samo 1 model. Bom probal zbrskat neke starejše reviewe ene strani, kjer fantje vsaj vedo, kaj govorijo in ne pojejo hvalnic vsaki plastik fantastih miški.

Edit:
Eteknixu ne zaupam najbolj, ker smrdi po sponsored objavah in vsaka druga miška je super duper, imaš pa vsaj dobre slike Havoca in SS Raw
http://www.eteknix.com/cmstorm-havoc-pr...
http://www.eteknix.com/steelseries-sens...

Haha, evo, M65 je tud editors choice award :D Gimme a break, ravno o tem govorim, pa mi je M60 od trenutnega line-upa še najboljša
http://www.eteknix.com/corsair-vengeanc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huelz ()

Bye ::

Dlani imam povprečno velike. Havoc vseeno leti ven, hrbtišče bi znalo biti previsoko, kar je bil velik problem pri MX518. Cenovno ni nič posebnega, tako da ga lahko mirno izločim8-)

Vsaka dodatna recenzija mi bo v pomoč, res hvala.

Slike so velike, res :) Kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Bye ::

Havoc je glossy na desni strani, to sem pozabil! Odpade. Seznam se manjša :D

huelz ::

Ne najdem reviewa, to je blo še iz časa copperheada :D
Sicer pa tale malo bolj indepth, pa tip makes sense ...
http://thewirecutter.com/reviews/best-g...

Se pa strinjam s temle komentarjem
I'm surprised there are no Corsair mice even in the testing. I've used Razer Deathadders in the past -- three of them at last count -- they all had problems with build quality. I'm currently using a Corsair M60 and it's far and away the best build quality I've seen on a mouse to date, along with being comfortable and accurate.

Kritika M60 in verjetno M65 je pa scroll whell - škripa vsaj pri meni :D
Pa uteži je treba ven pobrat, ker pri 130 gramih je pretežka. Zato tudi ne maram Mambe, ker je težka, sicer pa perfektna.
Ni mi jasno, zakaj ne naredijo DA z laserjem (a la MS Habu, ki sem jo imel, perfect miška).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huelz ()

Bye ::

Review je zelo zanimiv. Čeprav so ga komentarji pojedli. Kakorkoli, medtem gledam ponudbe na amazonu in ebayju. Vse kaže v prid DA :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Bye ::

Na ebayju je zelo slaba izbira rabljenih v razumnem cenovnem okvirju. Amazon ponuja novi deathadder precej ugodno. Še jutri malo pogledam, sicer vzamem omenjenega.

jstsemcar ::

Zdravo!
Rad bi si kupil novo miško za prenosni računalnik in sta mi najbolj všeč ti dve:
http://www.mimovrste.com/artikel/225011...
http://www.mimovrste.com/artikel/225009...

Zanima me vaše mnenje za katero mislite, da je boljša.

Lp

54j0 ::

Bye: glede g500, sem jo uporabljal in sem bil zadovoljen. Oblika je rahlo drugačna, kot pri mx518. Rit ima g500 definitivno večjo, razlika pa je tudi v držanju - mx518 sem s palcem pritiskal ob stran, medtem ko mi je na g500 ležal in počival (sicer mi je ok občutek pri obeh). Graja leti na kolešček, ki je v svobodnem načinu super za ogledovanje spletnih strani, v klasičnem pa je premalo upora, klikanje ni izrazito in velikokrat premaknem več "zarezic", kot sem nameraval - da se navaditi, a so mi bolj všeč robustni koleščki. Sedaj uporabljam g500s, ki ima obliko popolnoma enako g500, le površina je prijetnejša na otip in dlani se NE potijo (tudi na g500 ni bilo sile, a sedaj se absolutno nič). To naj bi bila lastnost vseh novih GxxxS mišk, saj se vse ponašajo z površino iz istega materiala. Izogibaj se edino g400s, ker je čisto iste oblike, kot mx518.

trojnis252 ::

Jaz imam g500 in sem zelo zadovoljen, imam celo dve, prva mi je padla na tla in se je pokvaril tisti mehanizem za uteži, sem pisal na logitech povedal, da ne dela tisti mehanizem, naredil par slikic in so mi poslali novo. Miška je pa zakon, oblika mi je zelo všeč, meni prav pridejo tudi gumbi ob strani in on the fly menjava dpi. Uporabljam jo pa z podlogo Roccat Taito, tudi dobra izbira.

Veron ::

Bom kar obstoječo temo uporabil.

Trenutno imam MX Performance miško, ki mi glede na lego roke zelo ustreza, vendar ji zelo zamerim izredno hitro praznenje baterije. V povprečju 1-2x na teden jo moram filat (sem zamenjal baterijo pa vseeno).

Torej kaj je kaj podobnega na trgu? Rabim dokaj natančno miško, baterija naj drži nekaj več, sicer pa če je katera druga izredno priporočjiva oz. dobra je lahko tudi žična. Pomembno mi je, da miška ni mala, ker imam dokaj veliko roko in pri mali miški me že po nekaj urah dela roka boli.

Kakšna priporočila?

anyone? please :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

galu ::

Ve kdo za kaj podobnega G700s, le da ne stane ~70e v AT in ~90e v SLO?

Ne rabim gaming miške, ampak miško, ki deluje brezžično in žično, ter ima dedicated back/forward gumbe za palec. Odlična odzivnost je nujna, ker ne prenesem cheap wireless mišk, ki imajo grozno odzivnost. Dodatni programibilni gumbi in DPI switch je plus.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Xxxzilla ::

Kaj pa morda ve kdo priporočati žično miško v cenovnem rangu 5-10€? Za lagodno uporabljanje računalnika (net, filmi, pisanje zadev) in morda občasno kakšno igro.

Bye ::

Ako že moraš škrtariti, si omisli čisto osnovno Logitechovo M90, s 3 leti garancije. Ali pa se stegni prst čez 10 ojrov za kakšno Gigabyteovo.

galu ::

galu je izjavil:

Ve kdo za kaj podobnega G700s, le da ne stane ~70e v AT in ~90e v SLO?

Ne rabim gaming miške, ampak miško, ki deluje brezžično in žično, ter ima dedicated back/forward gumbe za palec. Odlična odzivnost je nujna, ker ne prenesem cheap wireless mišk, ki imajo grozno odzivnost. Dodatni programibilni gumbi in DPI switch je plus.


No, na koncu sem vzel G700s za 80€ iz SLO. Stvar je super, kar me moti je le:
- smešno nekvaliteten (pretrd, predebel) kabel
- je malo težja od G500, ko ima baterijo v sebi
- plac za shranjevanje oddajnika ima skrit pod "loputo" za baterijo... To pomeni, da shranjevanje traja malo dlje časa, kot pa bi bilo potrebno, če bi bil plac nekje poleg tiste rešetke.

Je vredna 80€? Samo v primeru, če ti je hitrost/odzivnost pri brezžični povezavi zelo pomembna. Drugače je G4xx/G5xx boljša in cenejša opcija.
Tako to gre.

Kleemen ::

kupujem novo miško in pomembna mi je predvsem natančnost scroll koleščka, ampak ne v stilu logitechovega "fast scrolla" (ko pritisneš gumbek za hitro scrollanje je ful natančno in še ko ga spustiš in pemikaš miško je tok občutlji da kar sam od sebe scrolla :D ko pa maš navadno scrollanje je ful nenatančen..) tako da bi rabu ravno nekaj vmes.. imam logitechovo misško m705 in je super, samo ta scroll gumb me moti, kar sem pa gledal ima večina če ne vse logitechove miške isti način scrollanja tako da bo treba verjetno kaj drugega.. predlogi?

54j0 ::

Ne vem, kako je proti m705, ampak g502 ima veliko trši kolešček, kot g500 - in obe imata hyper-scroll opcijo.

Kleemen ::

kako misliš trši? bolj natančen? ker pri m705 je kot po nekih "stopnjah" (brez hyper) in ne tekoče gladko..

mancini ::

galu je izjavil:


- smešno nekvaliteten (pretrd, predebel) kabel


pa si kupi kabel ki ustreza tvojim osebnim preferencam, dolžina in debelina
to pa res ni problem

ponavadi pa imajo gamerske miške res precej dolge kable vse tja do 2m, nekatere pa še več

tudi meni je predolg, zato pa imaš na kablu ježka, da si lahko kabel recimo zviješ v kolobar ( jaz ga imam pri usb vhodu v PC), si pustiš primerno dolžino prostega kabla in ga z ježkom pritrdiš

plac za shranjevanje oddajnika ima skrit pod "loputo" za baterijo

tega pa nisem vedel haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mancini ()

galu ::

mancini je izjavil:

galu je izjavil:


- smešno nekvaliteten (pretrd, predebel) kabel


tudi meni je predolg, zato pa imaš na kablu ježka, da si lahko kabel recimo zviješ v kolobar ( jaz ga imam pri usb vhodu v PC), si pustiš primerno dolžino prostega kabla in ga z ježkom pritrdiš


:sigh:

Anyway, ja, itak se lahko kupi drug kabel, ampak nikoli ne bo tako stabilen v miški kot ta, ker ne bo imel pravega "docka". Zdi se mi pač neumno, da je pri miški za 80€ slabši kabel, kot pa ga dajejo pri miški za 40€ (pa močno dvomim da tisti tanjši kabli ne prenesejo tistega slabega ampera @5V).
Tako to gre.

54j0 ::

Kleemen je izjavil:

kako misliš trši? bolj natančen? ker pri m705 je kot po nekih "stopnjah" (brez hyper) in ne tekoče gladko..


Bolj natančen, ja. Premikanje skozi segmente se lepo čuti in redko ga zavrtim preveč ali premalo.

Kleemen ::

54j0 je izjavil:

Kleemen je izjavil:

kako misliš trši? bolj natančen? ker pri m705 je kot po nekih "stopnjah" (brez hyper) in ne tekoče gladko..


Bolj natančen, ja. Premikanje skozi segmente se lepo čuti in redko ga zavrtim preveč ali premalo.


huh ta g502 zgleda res top stvarca.. pod komentarje sem gledal so VSI zelo zadovoljni.. kaj pa g602? ista samo brezžična?

Kleemen ::

g402 kar sem gledal mi je še bolj všeč kot g502.. pa še nekoliko ceneje.. jo ima kdo?

https://www.mimovrste.com/miske-in-tipk...

Insan3Lik3 ::

Kleemen je izjavil:

g402 kar sem gledal mi je še bolj všeč kot g502.. pa še nekoliko ceneje.. jo ima kdo?

https://www.mimovrste.com/miske-in-tipk...


je malo večja, na dotik bolj kvalitetno zgrajena, boljši senzor, več funkcij

splača se doplačat pa uzet g502
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Zgodovina sprememb…

54j0 ::

Razlike:

-oblika (za moje pojme ima g502 lepši naslon za palec)
-kvaliteta stikal (g502 ima več top tier stikal)
-nastavitev teže (samo g502)
-hyperscroll kolešček (samo g502)
-"3D" kolešček (samo g502)
-ovoj na kablu (guma na g402, tkanina na g502)
-senzor (g502 senzor je "acceleration free", o g402 pa sem pozabil, vem le, da je drugačen)

mitkos ::

Iščem miško, ki bi imela možnost priklopa na kabel in brez kabla. Obstaja kaka taka miš? Zanima me še, ali vse te gejmarske miške imajo scroll na koleščku tudi levo/desno ali le gor/dol?

kuglvinkl ::

od "nekdaj" imam mx510,518... Zdej bi imel brezžično, za mojo veliko roko. Back pa fw gumba na strani sta nujna. Gaminga ni. Recimo mx performance,je ok, al naj raje gledam gaming section? thnx
Your focus determines your reallity

Trololololol ::

54j0 je izjavil:

Razlike:

-oblika (za moje pojme ima g502 lepši naslon za palec)
-kvaliteta stikal (g502 ima več top tier stikal)
-nastavitev teže (samo g502)
-hyperscroll kolešček (samo g502)
-"3D" kolešček (samo g502)
-ovoj na kablu (guma na g402, tkanina na g502)
-senzor (g502 senzor je "acceleration free", o g402 pa sem pozabil, vem le, da je drugačen)
Isto brez pospeševanja, razen pri določeni hitrosti kjer cona preklopa med senzorjem in giroskopom,
Je pa trenutno g502 najbolj natančna gamerska miška na trgu za spodobno ceno. Za tekmovalni FPS je morda pretežka, že g402 se mi zdi malenkost pretežka.
Če teža problem, bi morda bil kakšen Zowie FK1 boljši, ki ima pa druge hibe, še vedno pa manj kot konkurenca.

G100s vs G402
Same sensor with high speed?

Different CPI steps

G100s are said with 250X dpi steps(250, 500, 750....2500, with default 1000, 1750, 2500 without driver)

G402 came with 240 + 80X CPI steps, up to 4000 CPI, with CPI's < 2000 without smoothing, and same smoothing as g100s > 2080 cpi

G100s have top 500hz polling rate while G402 have 1000hz polling rate, later came with on board memory which allow to setting storage in mouse without installing driver on the system

But no one can confirm on smoothing part, it's just what Logi rep CPete said.

G402 has a gyroscope that takes over when the AM010 sensor itself can't track any faster because the sensor is more accurate at lower speeds and the accelerometer is accurate at higher speeds

So. Whats. Better? G100s or g402

In terms of precision both have the same sensor (the G100s new batch if it 's true) and should come around the same amount of precision (99.x%)

If you don't need side-buttons, don't like the style of the G402, like moving your mouse slowly (< 2.5m/s biggrin.gif) or want to save money go with the G100s. Both mice should be more for low to medium DPI ranging inbetween 800-1200+- area (which is the perfect area for many competitive players).

The only mice that has perfect tracking at any DPI-Steps you throw at is it the G502 to my knowledge
so feel free to go instead with it if it fits your hand (some including me don't like the weight / fit)

b00mer ::

Zdravo

Da ne odpiram nove teme..kje lahko v Sloveniji kupim Microsoft Wheel Mouse Optical 1.1 (WMO) ?

špela113 ::

Hei!

je mogoče kdo v zadnjem letu kako dobro in ugodno lasersko miško kupil?
žično z vsaj 2400 dpi in 5 gumbi pa tja do 30 evr.

Uporabljala bi za grafično oblikovanje sicer, ne igrice tako da pretirano super hitre in drage niti ne rabim.

Hvala za kakršnakoli mnenja!

lp
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero miško kupiti za pisarniško/IT delo

Oddelek: Kaj kupiti
293268 (1362) DePalmo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028038 (9645) Kayzon
»

kero drago miško

Oddelek: Kaj kupiti
426625 (5659) tikitoki
»

Logitech infinity scroll miške

Oddelek: Strojna oprema
152299 (2019) SaXsIm
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38294870 (51766) Kr_Edn

Več podobnih tem