» »

Katera miška?

Katera miška?

««
7 / 7
»
»»

yayo ::

Uporablja kdo brezžično miš za gaming? Matra me, da bi jo kupil ampak ne vem kaj bi vzel. So Razer miši ok dandanes? Ker sem dolgo nazaj imel dve ampak sta se mi obe zdeli bolj plastik fantastik.

Han ::

Ganon ::

yayo je izjavil:

Uporablja kdo brezžično miš za gaming?


Saj nismo leta 2013, no. :D

yayo ::

Han je izjavil:

Beri teste...

ha! Nisem na tekočem kdo dane nepristransko testira in kdo prikrito reklamira, tako, da sem hvaležen za kak link. :)

Ganon je izjavil:

yayo je izjavil:

Uporablja kdo brezžično miš za gaming?


Saj nismo leta 2013, no. :D

glej ga zlomka (zanimv izraz ampak nisem nikoli razumel kdo je ta gospod Zlomek), moje dosedanje miši so ravno nekje letnik 2013 (ok, bolj 2015-6)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Han ::

Poleg testov preveri še mnenja, tudi v večjih trgovinah (Amazon, NewEgg)...

vratmatra ::

G502 Lightspeed, najboljša brezzicna miš imo, pa med black friday deali je na amazonu tudi nekje za 80eur (pri nas 130)

Gagatronix ::

Sam ze leta uporabljam Logitech M185. Nismo leta 2013 da bi se vedno glodalce na kable furali. :)

Tilen88 ::

Če koga zanima lahko vrže oko tudi proti Pulsar X2V2

kuglvinkl ::

Sam imam za vse pcje MX Master, 2, 3 in 3s. Ne morem prehvalit za office uporabo.
Your focus determines your reallity

novak-t ::

kuglvinkl je izjavil:

Sam imam za vse pcje MX Master, 2, 3 in 3s. Ne morem prehvalit za office uporabo.

najboljše miši za delo, ampak za gaming pa čisto neuporabne, precej pretežke

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novak-t ()

Frgazor ::

Masterja 3 sem po dobrem letu upokojil. Ergonomsko zame povsem neprimeren in po prenehanju redne uporabe so tudi čudne bolečine v prstih izginile. Poleg tega je guma že začela "gnit". Trenutno sem nazaj na masterjevem 12 let starem predhodniku performance mx, ki je ergonomsko neoporečen. Rad bi vseeno nekaj novejšega pa pojma nimam kaj bi, da gre približno v roko in da nima logitechove katastrofalne kvalitete izdelave. Razer pro click mogoče?

TehDucky ::

Si že poizkusil MX Vertical? Tasta so mišicah v rokah bolele po nekaj minutah na navadnih miškah, odkar je na vertikalnih je veliko bolje.

Jaz je sicer nimam ampak ko primem njegovo vertikalno v roke mi je čisto normalno. Sem sicer na Master 3, predtem sem imel tudi MX Performance, ki pa je meni čisto zgnil, je kar zelene barve ratal in se začel limat.

Tale side scroll mi je zlata vreden, sploh pa je tukaj zelo natančen. Sedaj veliko mišk nima več side scrolla na normalnem scrollerju, da si ga lahko pomanknil levo ali desno kot npr Logitech M500.

Bi šel na MX Vertical, pa mi manjko sidescrolla (takšnega in drugačnega) manjka.

Sem pa tudi že razmišljal, če bi se spustil v trackball sceno in vzel MX Ergo.

ZOMG ::

yayo je izjavil:

Uporablja kdo brezžično miš za gaming? Matra me, da bi jo kupil ampak ne vem kaj bi vzel. So Razer miši ok dandanes? Ker sem dolgo nazaj imel dve ampak sta se mi obe zdeli bolj plastik fantastik.


Razer DeathAdder V3 Pro - meni osebno najbolša :) sede v roko k ata na mamo, plus ima samo 63g, igram pa bol kot ne samo CS. Najbolje da se zapelješ v Mimovrste ali Bigbang pa probaš par mišk ki jih imajo rastavljene, seveda če si v bližini LJ.

rkobarov ::

Logitech G Pro X Superlight imam jo 1 leto, zelo zadovoljen.
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

yayo ::

ZOMG je izjavil:


Razer DeathAdder V3 Pro - meni osebno najbolša :) sede v roko k ata na mamo, plus ima samo 63g, igram pa bol kot ne samo CS. Najbolje da se zapelješ v Mimovrste ali Bigbang pa probaš par mišk ki jih imajo rastavljene, seveda če si v bližini LJ.

Hvala za idejo. Sem gledal kaj bi se dobilo, da je bolj lahko, ker tipične flagship miške imajo preko 100 gramov in po dvanajst gumbov gor od katerih potem v življenju uporabiš kvečjemu štiri. (Živi dokaz je moja G502 Proteus)
Takoj sem pogooglal za cenejšo alternativo Death Adderju in vsi pravijo, da je edina miška, ki se lahko primerja tale, ki je meni estetsko zelo všeč.

Pulsar Xlite Wireless V2 Mini


s poštnino pride 100 evrov kar pa je žal le osem evrov manj kot DeathAdder V3 Pro, če ga vzamem kot warehouse deal na Amazon.it. Amazon locker imam 9km daleč. Razer ima optične switche in verjetno neprimerljivo boljši software ter garancijo. Bom še razmislil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Tilen88 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

yayo ::

Tilen88 je izjavil:

https://www.maxgaming.com/en/wireless-m...

https://www.maxgaming.com/en/wireless-m...

žal berem o kupu defektov v zadnjih serijah. Žalostno, da na koncu kupec vedno pristane na istih dveh-treh večjihproizvajalcih pri katerih stvari ponavadi delujejo dolga leta, če pa ne pa deluje garancija.

Tilen88 ::

Ja mal je loterija pri prvih serijah,.. baje v2 ni tolk bad,.. na koncu pa ja pristaneš pri velikih-dveh. Sam pol so pa tolk dražje.

yayo ::

Ja, pri MaxGaming sem marca 2018 vzel Dream Machines DM1 PRO S miško (poljski izdelek, 60EUR+8EUR poštnine), ki je, zgleda, zdaj spustila dušo, medtem, ko mi G502 Proteus Spectrum (90EUR) iz 2016 še deluje. Je pa res, da je bila v škatli vsaj zadnja tri leta. Anywyays, živi se samo enkrat :)) in tako sem odločil, da bom preizkusil srečo s tole, ki si jo zgoraj linkal. Je V2 inačica z optičnimi stikali (stara je imela mehanska) in 50 evrov je zelo poceni. Drugače nisem šparoven tip, na začetku sem razmišljal kar o Logitech G 502 X PLUS ali Razer Basilisk V3 Pro ampak sem se potem vprašal kaj mi sploh rabijo taki overbuilt flagship cegli. Bom poročal. (Mi pa je tista kremasta zgoraj na sliki sladka kot sladoled, ampak žal 30EUR dražja. Če bi bil prepričan, da ne bo problemov bi jo kar vzel)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Tilen88 ::

Jaz sem gledal x2v2 sam pravjo da ma porodne težave... :) superlight 2 je pa 160€, absolutno preveč

yayo ::

v modi so fingertip modi. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero miško kupiti za pisarniško/IT delo

Oddelek: Kaj kupiti
293309 (1403) DePalmo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028213 (9820) Kayzon
»

kero drago miško

Oddelek: Kaj kupiti
426690 (5724) tikitoki
»

Logitech infinity scroll miške

Oddelek: Strojna oprema
152318 (2038) SaXsIm
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295322 (52218) Kr_Edn

Več podobnih tem