» »

Miška steelseries sensei gaming ali raw??

Miška steelseries sensei gaming ali raw??

caribbean ::

Živjo, iščem novo miško, trenutna deluje bolj slabo, pa iščem novo miško, ki bo dobra in predvsem udobna za uporabo.
Gledal pa sem omenjeni dve, Steelseries sensei gaming mouse in RAW verzija. Zanima me, če se kdo bolj spozna... oz. če je že kdo uporabljal te miške. RAW nima zaslona spodaj (to me niti ne zanima), pa bolšo dpi ima, če prav razumem.(sicer je od raw čisto dovolj, še preveč). Zato me zanima če se splača dati 30€ več za gaming verzijo? opazil sm tudi, da je ta malo težja, kar mi je všeč, ne maram preveč lahkih mišk pa tudi ne preveč majhnih.

boogie_xlr ::

Če si pro gamer, potem RAW verzija ni zate. Za casual gaming pa je RAW čist ok.

caribbean ::

Ne, nism tak gamer ne:P rečmo da igram 1-2ure na dan. Rabm pa dosti računalnik za ostale stvari, faks, delo... tko, da i rabu kako dobro miško, ku me ne bi začela bolet roka po 1uri uporabe...

pegasus ::

Vedno ko sem gledal miške sem prišel do ugotovitve, da so one noname, ki jih kupiš na kilo za 2€, daleč najboljše.

huelz ::

No, to ni cisto res, da je miska za par eur najboljsa oz. se obnese najbolje. Vsaj ce igras kar pogosto
Ce pomislim, koliko misk sem dal skozi, in jih dejansko dalj casa uporabljal ...
Od kar nekaj low cost Logitech (rx250, M100, RX1000) do vseh ostalih.

Razer Copperhead (super miska, dokler po dveh letih ni crknila)
Razer DeathAdder (menjal po pol leta za lachesis, sem se prevec navadil na laserske)
Razer Lachesis (menjal po pol leta leta za Habu, Lachesis prevelika za simetricno mis, preobcutljivi tipki)

Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0 (crknila 2x, v tretje je nisem kupoval)
Microsoft IntelliMouse Optical (dela napol, fuc kabel)
Microsoft (Razer) Habu (tipka fuc oz. famozni dvoklik, popravljeno, crknil senzor, zamenjan z istim od MX Performance, dela kakor dela, trenutno upokojena, mi je pa po obliki dalec najbolj ustrezala)

Logitech MX518 oz G5 (mi nikoli ni najbolj sedla oblika, imel samo nekaj mesecev)
Logitech G3 (zdaj za backup, pac klasika od logitecha z laser senzorjem, ki je premalo natancen za gaming)
Logitech G9 (uporabljam v sluzbi, premajhna in prenizka za mojo dlan)
Logitech MX Revolution (brezzicna, torej zame osebno pretezka)

Corsair M60 (uporabljam trenutno, super v vseh ozirih, lahko bi bila malenkost vecja oz. daljsa, jo pa imam sele nekaj mesecev, kako se bo obnesla na dolgi rok pa je vprasanje, je pa bolj robustna kot plastik fantastik razerke)

Poanta vsega tega? Sensei je po obliki zelo podobna klasiki od Microsofta (IntelliMouse), zame osebno spet vprasljiva kvaliteta same izdelave, no, nekaterim pac ni problem dat vsako leto 50-100 eur za novo mis.

Skratka, ce ti sede oblika, vzami RAW, pa se javi cez par let ali ti se dela :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538136 (30208) ShowDown
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311236 (7547) Sc0ut
»

Logitech G9 ali Razer 4000dpi

Oddelek: Kaj kupiti
252228 (1812) Planetarium
»

Rabim pomoč pri nakupu dobre tipkovnice in miške za igranje špilou?????

Oddelek: Pomoč in nasveti
121857 (1696) Jankolovski
»

Išče se: najlepša miš! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
566758 (4566) Tomay

Več podobnih tem