» »

Asus m4a79 deluxe servis agt

Asus m4a79 deluxe servis agt

Ale3š ::

Imam osnovno ploščo kateri sem pomotoma naredil kratek stik z sklenjenima pina na priključku za ventilator. Odnesem ploščo na servis agt ampak njim n isem omenil ,da sem naredil kratek stik, saj so pro ekipa pa še bedno mi je. Po skoraj enemu mesecu čakanja mi sporočijo po mojem teženju , da se ploščo neda popraviti :( ,. Baje so premerili vse elemente in ni nobeden skurjen kar mi ječudno ,priklopili so jo tudi na diagnostiko kjer plošča niti malo ne reagira . In sedaj gre 150 eur vredna plošča posebaj prirejena za navijanje takorekoč v smeti. Moram pa reči ,da sem kar malo razočaran nad agt.
Kaj se bi lahko po vaše skurilo uničilo.Ker po kratkem stiku je plošča umrla.Kako jim naj nše dodatno obrazložim zadevo

ps hotel sem izbrisat cmos
  • predlagal izbris: zuz3k ()

zee ::

In sedaj gre 150 eur vredna plošča posebaj prirejena za navijanje takorekoč v smeti. Moram pa reči ,da sem kar malo razočaran nad agt.


Pocakaj. Skuril si maticno plosco in zdaj bentis nad AGT-jem? Pa 150 EUR je drobiz za maticno plosco.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Seljak ::

Če je plata v garanciji potem bi vztrajal pri tem,da je skurjena in jim povedal kako je prišlo do tega. Me pa zanima kako si sploh skuril z sklenjenimi pini od ventilatorjev? Ali nimajo tvoji ventilatorji dvo pinskih konektorjev,ki so zaščiteni z platiko in jih lahko priklopiš samo na en način? Ali si se šel malo mojstra in kable olupil in jih po svoje malce spajal?

Ale3š ::

ni v garanciji niti ni bila kupljena pri njih je že stara vsaj 4 leta nad nikomer ne bentim oni so zelo vredu zamo sem od njih pričakoval več. Nisem priklopil ventilatorja na pine temveč plastiko za spreminjanje jumperja za cmos napačen knektor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ale3š ()

Seljak ::

zee je izjavil:

In sedaj gre 150 eur vredna plošča posebaj prirejena za navijanje takorekoč v smeti. Moram pa reči ,da sem kar malo razočaran nad agt.


Pocakaj. Skuril si maticno plosco in zdaj bentis nad AGT-jem? Pa 150 EUR je drobiz za maticno plosco.


Kako,da ne,če pa mu je plata zasmrdela po kislem zelju oni pa pravijo,da je z plato vse ok. Sicer pa 150€ v Sloveniji ni drobiž,razen za nekoga,ki je po poklicu sinček,ali pa ima nadpovprečen OD.

Ale3š je izjavil:

ni v garanciji niti ni bila kupljena pri njih je že stara vsaj 4 leta nad nikomer ne bentim oni so zelo vredu zamo sem od njih pričakoval več.


Če ni več v garanciji potem pa nimaš kaj skrivati in jim poveš kaj se ti je zgodilo,ker itak boš ti kril popravilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Ale3š ::



Priključek se nahaja spodaj prireset gumbu.




ni zasmrdela xd :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ale3š ()

Seljak ::

Nesi še na drug servis pa boš videl kakšen bo tam odgovor,ali pa jim povej kako se ti je vse skupaj zgodilo. Zakaj bi nekaj prikrival,če boš pa ti nosilec stroškov servisiranja,saj zadeva ni več v garanciji.

rogi2010 ::

Čuden post, ne veš ali je troll ali je res ....

Če je res, glede na to da plošča ni v garanciji je brezveze nositi v neki računalniški servis, še najmanj Agt, ker ti ne bo nihče popravil oziroma zamenjal...

Nesi nekomu ki popravlja komponente kot take, in tam povej, kaj si delal, ker je to nekako pomembno za diagnostiko in popravilo.

Za popravit lahko neseš Čadežing oziroma Modul (oba v Ljubljani, ne delam reklame, gotovo je še sto drugih, najdi sam...)

Glede pa na starost same plate, je vprašanje koliko je zadeva rentabilna, je pa res da je vse odvisno od stroška popravila.

medenko ::

Tebe bi moral še tožiti zaradi blatenja.

Ale3š ::

rogi2010 je izjavil:

Čuden post, ne veš ali je troll ali je res ....

Če je res, glede na to da plošča ni v garanciji je brezveze nositi v neki računalniški servis, še najmanj Agt, ker ti ne bo nihče popravil oziroma zamenjal...

Nesi nekomu ki popravlja komponente kot take, in tam povej, kaj si delal, ker je to nekako pomembno za diagnostiko in popravilo.

Za popravit lahko neseš Čadežing oziroma Modul (oba v Ljubljani, ne delam reklame, gotovo je še sto drugih, najdi sam...)

Glede pa na starost same plate, je vprašanje koliko je zadeva rentabilna, je pa res da je vse odvisno od stroška popravila.



Saj se agt ukvarja z popravilom osnovnih plošč mar ne ?

Seljak ::

Ale3š Naredi tako kot smo ti napisali in svetovali.

Ale3š ::

Sedaj si delam rezervo za vsak slučaj če asusove nebodo popravili pa me zanima če je plošča od gigabyte kaj vredna , in če podpira am3+ procesor za njo sem se odločil ker asusu nekako nezaupam več.procesor imam

http://www.cpu-world.com/CPUs/K10/AMD-A...

http://www.gigabyte.com/products/produc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ale3š ()

Ale3š ::

Samo zanimame će kdo pozna gigabayte firmo kar se tiče grafičnih vem da so ok kako je pa z osnovnimi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik in strela

Oddelek: Strojna oprema
203122 (2380) STU-III
»

problem s ekranom

Oddelek: Strojna oprema
271080 (708) wave
»

Eksplozija V Napajalniku, Sedaj še Problem Z Matično!

Oddelek: Pomoč in nasveti
241952 (1449) ST-777
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815601 (11399) gendale
»

udar strele - vse uničeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
939702 (7147) gregor

Več podobnih tem