» »

Nadležno pojavno okno, ki ga ne morem zbrisati

Nadležno pojavno okno, ki ga ne morem zbrisati

kitara8 ::

Odkar sem (spet) :O padel na eno bedarijo na internetu, nek kazino, se mi od takrat venomer pojavlja tole pojavno okno. Nikakor se ga ne morem znebiti. sem iskal med programi, ni več nič naloženo, med procesi, itd. Ne najdem izvora. Nima veze če je brskalnik odprt, samo vsaj 1x na teden se pojavi in mi gre na živce. kakšna ideja? :)
 wtf

wtf

ramiz?! ::

Pomoje če greš pogledat pod control panel -> uninstall programs ... tam je včasih vmes taka zadeva in jo prepoznaš po kakšnem čudnem imenu ali pa celo vsebuje pop-up besedno zvezo vmes ...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

sese12 ::

Če uporabljaš Chrome ali Firefox brskalnik namesti adblock plus vtičnik in ti bo blokiralo taka okna, lahko pa tudi sam dodaš v filter blokado.

kitara8 ::

Sej pravim da je tudi kadar je brskalnik zaprt. Nič čudnega nisem več našel med inštaliranimi programi.

Xserces ::

malwarebytes ali pa če ima kšn program addon ali nek "toolbar" stil crap
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Yacked2 ::

Xserces je izjavil:

malwarebytes ali pa če ima kšn program addon ali nek "toolbar" stil crap


+1 za Malwarebytesov program. Meni služi odlično!
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

kitara8 ::

Uspelo mi ga je odstranit. Z revo Uninstalerjem sem uporabil tist sledilni način. nekaj je bil en updater. Po izbrisu je zginil, upam da se ne bo več pojavil. (ni bil virus :) )

Za antivirus pa kar microsoftov security essentials uporabljam, kaj pravte, se vam zdi v redu?

Xserces ::

ne
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

kitara8 ::

meni je samo zato všeč ker mi skos ne teži pa to, pač vem da je tam in to je to. Kaj pa je slabega? Katerega bi bilo boljše imet, s tem da ni avast( ne maram ga ker vedno teži za posodobitve in ne vem kaj še vse)

Yacked2 ::

kitara8 je izjavil:

meni je samo zato všeč ker mi skos ne teži pa to, pač vem da je tam in to je to. Kaj pa je slabega? Katerega bi bilo boljše imet, s tem da ni avast( ne maram ga ker vedno teži za posodobitve in ne vem kaj še vse)


prestriži kabel za net. AV programi nujno potrebujejo posobitve, saj si tako posodabljajo, dopolnjujejo njihova zbirko novih nezaželeznih programov.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

kitara8 ::

Vem, ampak meni je všeč če se zadeva zrihta v ozadju, in me ne sekira z nadležnimi pojavnimi okni, zvoki itd, ter da oznani samo če je kaj pomembnega (recimo najde virus )

Duhec ::

To, da te občasno bombardira s pojavnimi okni je majhna cena za 0 eur, kolikor stane osnovna zaščita/program z vsemi rednimi posodobitvami.

Seljak ::

kitara8 je izjavil:

Uspelo mi ga je odstranit. Z revo Uninstalerjem sem uporabil tist sledilni način. nekaj je bil en updater. Po izbrisu je zginil, upam da se ne bo več pojavil. (ni bil virus :) )

Za antivirus pa kar microsoftov security essentials uporabljam, kaj pravte, se vam zdi v redu?


Ne! Nisem bil zadovoljen z MSE,ker je premalo občutljiv.Že cca 1 leto uporabljam Norton Internet security in sem 100% da bom podaljšal licenco. Poskenira vse downloadane datoteke in javi stanje le teh,identity protection za spletni brskalnik super opravlja svoje delo+požarni zid,intervalno posodabljanje AV-ja,...Cena pa je tudi bila zadovoljiva(19€).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Tepeta" se IE in Mozilla? Jaz pa nastradam!

Oddelek: Omrežja in internet
121282 (775) solatko
»

Skype beta prispel v brskalnike

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
207102 (3855) radmannsdorf
»

virusi na fb

Oddelek: Omrežja in internet
281870 (1699) Unknown_001
»

Virus na USB, se ne da odstranit

Oddelek: Pomoč in nasveti
151889 (1506) Xserces
»

Windows 7 - čudno obnašanje

Oddelek: Informacijska varnost
71340 (1217) Relanium

Več podobnih tem