» »

Polil tipkovnico

Polil tipkovnico

Avenger ::

brez zajeancižžje, kole i dela ipkovnica zdele, pred ene 3 ur a se je gorpolžil nežkaj vode, se odprl, prezračžil žin bži ogl zhlapet, pa nž... ipkovnižca je cherry g-81 3000... a jo o ogu stran vvvvrč? A lahžko ej nardi, vzae ven tžipžke, pa popuca?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Azrael ::

Daj tipkovnico nekam na toplo (radiator) in počakaj vsaj en dan. G81 in G83 ima membranska stikala v foliji iz katere voda ne izhlapi prav hitro. Pomagalo bo pa tudi, če tipkovnico razdreš, očistiš in spihaš z zrakom, če imaš to možnost.

Lp, Azrael

AlienGT ::

Radiator ti bo kaj slabo pomagal (sem mel svojo tipkovnico tam tri dni, hehe.

Ti samo razstavi (vsemi ven vse tipke), in obriši razlito tekočino, ki je zašla med tri plastične folije in seveda dobro osuši. Garantirano bo potem delala, saj sem to sam moral početi že vsaj 3x (jah, tako je pač če ti strešno okno bolj slabo tesni).

No, okno je zdaj sicer že novo, tipkovnica pa še vedno brezhibno dela.

Duhec ::

Medtem, ko boš popravljal (sušil) tipkovnico, nadaljuj z uporabo OnScreenKeyboard-a. Start,Run vtipkaj OSK.EXE in klikaj z miško.
8-)

Avenger ::

keyb sem izklopil, razstavil in se suši, zato sem lepo copy+paste dal, duhec, hehehe kar uporabna stvar...

aja, tipkovnico suši ventilator napajalnika :D

do jutri bo menda že... 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

||_^_|| ::

jst svoje prejšnje po politju z vodo nism mogu nikol več normalno uporablat:)

Dr_M ::

mam 2 cherry g83 tipkovnice in obe sta ble polite s pivom, pa sm lepo razdru, opral in posusil. pa na eni samo alt gr ne dela use ostalo je pa brezhibno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Avenger ::

še zdej mi ne dela...

ko pitisnem d mi pokaže desktop, če pa l me pa logouta...

shit, mislm, da ne bo nč bolš...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

ToniT ::

Tipko windows (kjer je narisano okno) imaš "pritisnjeno" oz. v stiku.

MikroB ::

Probaj še s fenom. Lahko daš na najbolj vroče, tipkovnice so kar trpežne (hvala bogu), tudi jaz sem mojo že polil:8)
A friend with weed is a friend indeed!

Dr_M ::

uzem eno krpo pa jo mal zmoci in obrisi tiste folije na katerih so kontakti, potem pa pusti da se use 3 posusijo. to je pr men pomagal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Avenger ::

obrišem nej folije???

tipkovnica je odprta, tipke uzuni. Kar je na tipkovnici je:
-ohišja tipk kockste oblike črne barve, te so, kot je videti, neodstranljivo pritrjene
-v njih dejanske tipke, bele, v obliki x-a na o-ju, ki se ugrezajo in dejansko dajo signal
-plošča je prišraufana na spodnji del tipkovnice z zvezdastimi vijaki, ki jih ne morem odvit, ker nimam ključa

kaj naj torej obrišem?

tok da veste, da je neizmerna muka klikat po on screen keyboardu... :'(
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

ToniT ::

Potrebno je odviti te vijake - tam so folije.

Uporabnik ::

mogoče pa ma boljšo tipkovnico, pa nima folije :)

Vanich ::

Moja Cherry ni prebavla 1/2 Zlatoroga. Navkljub čiščenju in večdnevnem sušenju na radiatorju.
Pokoj joj duši...

Dusko ::

Rešitev kupi si novo kako ful poceni če se ti to pogosto dogaja pa je.
Ker to sušenje lahko zdaj traja v nedogled.

Avenger ::

Nemogoče je spucat, vsaj na g-81 3000... In ne, ne dogaja se mi to pogosto in hočem met kalitetno tipkovnico... eh, kvaliteta je v tem primeru draga 10 jurjev... :\
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

iElectric ::

Moj frend je polil prenosnga med tem, ko smo igral in je šlo pol Pcja v tri pič**. Pa smo ga nesl na servis in je blo trba plačat 90.000SIT!!!!!!!!;( :D :D

boštjan ::

kvaliteta je v tem primeru draga 10 jurjev...

za 5k dobiš zelo dobro logitechovo tipkovnico


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech izdelal tipkovnico, ki se pere (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6414836 (9346) nodrim
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877424 (6076) specterss
»

Das Keyboard II

Oddelek: Novice / Ostale najave
455799 (4582) OrlyTM
»

Kje prodajajo kvalitetne tipkovnice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556946 (5726) Jan987
»

katero tipkovnico ?

Oddelek: Kaj kupiti
311496 (1177) levvvis

Več podobnih tem