» »

katero tipkovnico ?

katero tipkovnico ?

IgiS ::

Zanimajo me vaša mnenja in izkušnje.
LP
IgiS

R0K ::

Najbolše tipkovnice delajo Chery in Microsft

HEKO ::

Cherry G 81 seka.....Logitech pa so meni za kura* tipkovnice, kr te je strah dobro pritisnit....probaj v trgovini Cherry G 81 & Logitech...boš sam opazil
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

misko ::

jest mam cherry g83, pa je čist v redu, pa tudi poceni (5k sit)

BustA ::

cherry je se tabol !
frend je kupu eno za jurja (je mislu kolk je prsparou) poj je pa en krš dobu pa jo je skoz okn fuknu k je popizdu k se mu je tipkovnca skoz premikala pa gumbi so bli zanč
tko da kup cherry:D
Devide Et Impera

Han ::

Cherry: relativno drag za to kar nudi. G81 serija se začne pri 10k, boljša G80 pa pri 15+k. G83 (5k) je za "prste polomit". :O

Keytronic: primerna cena za ponujeno kvaliteto, ko se navadiš mehkega klika, na Cherry sploh tipkati več ne moreš... KT-900 dobiš za dobrih 5k, KT-2001 (ErgoForce) pa že za 6,5k SIT. :)

MadMax ::

Le zakaj nikomur ne disi Mitsumi za 3k?
Ne recem, da sploh ni boljsih, ampak v rangu do 10k sigurno ni.

matic ::

No ja kupujem pri PCXu najcenejse tipkovnice in vecinoma so od MITSUMI, GENIUS, KEYTRONIC in se z nobeno nisem imel problemov.. eni sem edino posesal numericne tipke :D
Itaq pa vsaka tipkovnica je ce jo pogostouporabljas po 1 maks 3 letih za v kos ker zapaca med tipkami total.. in ce das vsako leto cuka za tipkovnico mislim da je najceneje in skos imas dobro tipkovnico! Ce kupis tao za 15k, bo za 3,4 leta potem pa spet novo!
Ekola se nekaj cen s pcxovga cenika:
KBG001 Tipkovnica Genius s SLO znaki PS/2 1.400
KBA001 Tipkovnica s SLO znaki PS/2 1.500
KBM001 Tipkovnica MITSUMI s SLO znaki PS/2 1.700
KBK006 Tipkovnica KEYTRONIC KT600 SLO PS/2 1.800
(upam da ne delam prevelike reklame za njih :D - ce ja se opravicujem!)

Boky ::

Matic, se absolutno ne strinjam s tabo da je vsaka tipkovnica po 3 letih za v kos. Sam se lastnik dveh Cherry-jev G81. Ena je stara kakih 10 let druga pa kakih 5. Obe delata brez problema, nobena tipka se ne zatika oz zajebava. Obe tipkovnici sta preziveli precej udarcev v stilu lomljenja opeke, ki jih kak plastik-fantastik sigurno nebi.
To da bi sel kupovat tipkovnico z namenom, da jo bos po enem letu zamenjal pa se mi tudi zdi nesmiselno, saj ti bo potem po Murphy-jevem zakonu zacela srat ravo takrat, ko bos mel najmanj casa in bos racunalonik najbolj rabu. Pa tud obcutek pri tipkanju nekaj pomeni.
Kar se pa tice Cherry G83 pa bi se je jaz osebno izogibal. Kolegu so se tipke zacele zatikati, razen tega mi jih je odsvetoval en tipk ki prodaja racunalnike, ces da se kvarijo in jih sploh noce prodajat. Za ta denar je bolse nabaviti kakega Keytronic-a. (ena je dobila celo zlati monitor ce se dobro spomlim)

`DoC ::

Prisegam na logitech cordless keyboard:D8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

roro ::

Tudi jaz bi naredil reklamo za Logitech. Doma imam varianto Cordless itouch. Za mene je super: mehka, atraktivna, brezžična ...

mrbig ::

Sam uporabljam Cherry G 83-6000 in sem zelo zadovoljen ,če bil imel možnost bi si pa nabavil G 81-12000 to je tipkovnica za branje pametnih kartic z ugrajenim čitalnikom prstnih odtisov
Bo že bolje

matic ::

No ja sam imam MITSUMI za 1500sit in so mi tipke vsec kot nikjer drugje boljse.. tisti ki imate pa se rajsi se mehkejse in tihe pa genius za 1500.. ce pa na firmo pa keytronic. ki je dobite tudi v tem rangu! Nevem v tipkovnici za 10k/15k ne vidim tako velike razlike po obcutku tipkanja in kvaliteti kot po vsoti denarja!

Me znima koliko je tipkovnica zapaca ce jo imas ze 10let!!! Def. 1000x bolj kot moja ki jo imam 1 leto.. s tem da sem jaz dal za 1 leto 1000 pa bo drzala sigurno se 1 leto tako lepa kot je.. potem pa bo za moje pojme zapacana.. in v tej racnici bom zmetal v 10 letih 5.000 med tem ko si tit dal za tisto nevem kako hudo 15k in je oh in sploh zapacana in stara! :D

Vsak ima svoje mnenje.. samo se moj dodatek.. ce vsake toliko casa menjas tipkovnico ti tudi malo spremeni feeling za racunalniko...waaw.. spet nekaj novega! :D

Boky ::

Tipkovnico pac odpres in jo malo spucas ce se nabere prevec svinjarije. To, da je je stara me pa prav nic ne moti, ce dela kot nova. Obcutek da te kar tako na lepem ne bo pustila na cedilu mi pomeni vec, kot to, da imam vsako leto novo tipkovnico, ceprav to nekaj stane.( G81 stane 10 ksit in ne 15)

Tomi ::

Vsekakor so Cherryeve zelo dobre, sam imam doma eno zelo staro ( recimo 8 let ), ki pa je sploh ne bi zamenjal, posebej ne, ker je model še pred W95 tipkovnicami ( Windows tipke me pa motijo, pa še nepraktične so ).
Kar pa se tiče umazanije, recimo dvakrat letno vzamem en pokrov za režo za kartice, poberem tipke ven, jih ščistim z alkoholom in posesam in spiham prostor pod tipkami, tako da se nič ne zatika..
metrodusa.blogspot.com

slycer ::

Jest mam Cherryjevko, ki so dobre, ampak niso pa zopet tako zelo dobre. Imel sem eno tipkovnico firme DSM, ki je bila še za časa 386-ke kupljena za 500 DEM. Ta tipkovnica mi je služila 10 let, dokler nisem kupil novega compa. Sedaj služi bratu, ki je programer in precej tapka.

blue96 ::

cherry. dela ves čas, že 5 let. sicer je umazana, ampak tipke so ql.
.

tejo ::

Multimedia keyboard od BTC-ja!

CaqKa ::

jaz imam cherry G80
ni mi žal tistih 14kSIT
IRC pa mi je tudi vsaki dan bolj hvaležn....samo pri tej tastaturi vas nesme motit da je glasna.... meni so to sicer prav dopade... ajt mejte se

malinavc ::

Jst osebno priporočam Mitsumi, ker eno imam že 3 leta pa je kot nova, seveda je malce umazana, ampak dela pa vse kot takrat ko je bla nova.Pa velik špilov sm že preigral na njej in zelooo velikokrat že udaru po njej fajn pa ji nč ni blo, za drug računalnik pa mam tut eno Mitsumi, novejši model, pa tut dela tak k mora.Pa še pocen so!
...odvisno s katere perspektive gledamo...

fictionel ::

Cherryjeve so res tanajtabolse! Jo mam ze 2 let, pa dost tolcem gor, pa use se dela kot mora (ni zatikanja, nobena tipka ne ostaja notr,... itd.) Mam pa G81-3000. Ce hocs dobro, kvalitetno, pa da ti bo dolgcajta služila uzem cherry g81, ce mas pa dnar pa tut lohk g80.

howgh govoril sem :D

CaqKa ::

moja g80 je atestirana na 150 kg obtežitve :)

Satelit ::

Cherry so poceni in dobre.
Microsoft so pa dražje. Odloči se glede na količino denarja.8-)
Lep pozdrav

abcde7 ::

ja cherry je res dobra, vzdržljiva in (draga):D in tudi zlo fajn mehke tipke ma, tko da ni problema tud dolgo pisat!

Luka Percic ::

Najprej opozorilo: če je tvoja denarnica bolj prazna me ne poslušaj!
Jazst osebno priporočam Microsoftovo pogrutavščino Natural Keyboard Pro. Je zelo kvalitetna tipkovnica (ma ne). Natural pomeni da je prelomljena. Osebno mi tak nočin leži. Ima ravno prav mehke tipke, ter še USB razdelilec.
Saj sem rekel: če imaš denarja zadosti ;NAVALI!

SkIDiver ::

Cherry seka. Ker model se pa sam odloč kar najbolj teb paše. Mal probi različne od cherrya pa boš videl.

IgiS ::

No pod rokami seka nova Cherry G81
Hvala za vsa mnenja
LP
IgiS

levvvis ::

Uf! Zaje..
Zdej pa tisto žico za sabo vlečeš in sam prah se nabira na njej in okoli nje!

Prodaj sosedu ti pa v štacuno po LOGITECH cordless varianto (lahko z miško). Najcenej pa jo dobiš pr Iskra Računalnikih al pa pr Eventusu (kjer nisem še poizkusil a vem da so tudi uvozniki).:D

hahaha ::

levis kwa maš ti tipkovnco namest skuterja k jo okol vlečeš?hahaha!

Lara-K ::

Ne vem jest sm mela charry pa sm cez kaksn mesec mogla ze full po tipkah tolct, k so ratale cist trde. Res da mi padajo kaksne stvari v tipkovnico kot so kdaj kaksne drobtinice al pa podobno, ampak mam zdej compaq pa je tud dost smeti not, pa mi full good dela. cherry je pa sla po gobe.
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Boky ::

To si verjetno imela model G83, pri G81 se ti to nebi zgodilo.

levvvis ::

HeHe ej gnoj, veš kakšen užitek je to k jo daš na trogar od skuterja in se pelješ!

Sam je k*rc k ti en na štrk zapelje in f*kneš k zmaj. Brezžična pa nč ne vleče za sabo in je kul. Tut za na skuter...

Dobr si to pogruntu:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877264 (5916) specterss
»

Das Keyboard II

Oddelek: Novice / Ostale najave
455741 (4524) OrlyTM
»

Dobra tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
363009 (2479) kuglvinkl
»

Kje prodajajo kvalitetne tipkovnice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556834 (5614) Jan987
»

Katero tipkovnico

Oddelek: Kaj kupiti
101383 (1243) Koci

Več podobnih tem