» »

call of duty 2 Punkbuster pomoč (server)

call of duty 2 Punkbuster pomoč (server)

miha25120 ::

imam problem za call of duty 2 sem naredo server potem me je server ven metav ker je blio treba abdejtati PB (punkbuster) to sem naredil potegno sem iz enega foruma ko sem najdo punkbuster je začev delovati use je normalno delalo ko se je pa prijatel pridružil mi je pa napisalo tole

 ....

....

a bi mi lahko do poslal datoteke za Punkbuster da kr kopiram notri da se ne bi mev pol kakšnih drugih problemov ?

LP

Yacked2 ::

miha25120 je izjavil:

imam problem za call of duty 2 sem naredo server potem me je server ven metav ker je blio treba abdejtati PB (punkbuster) to sem naredil potegno sem iz enega foruma ko sem najdo punkbuster je začev delovati use je normalno delalo ko se je pa prijatel pridružil mi je pa napisalo tole

 ....

....

a bi mi lahko do poslal datoteke za Punkbuster da kr kopiram notri da se ne bi mev pol kakšnih drugih problemov ?

LP


Zaženi server brez PBja in teh problemov nebo.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

miha25120 ::

ja sm sam pol bojo prs pa hekarji pa ga ne mores banat pa ne nič pa sreenshot.. ne nič pol pa herkarji celi veseli gorih...

Yacked2 ::

miha25120 je izjavil:

ja sm sam pol bojo prs pa hekarji pa ga ne mores banat pa ne nič pa sreenshot.. ne nič pol pa herkarji celi veseli gorih...


Nastavi geslo za server, oz. najprej naj tvoj frend spremeni CD Key, ker imata očitno dva na serverju istiga.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

rdecaluc ::

Pomoje imaš težavo ker nimaš originalnega špila. To lahko rešiš s tem da stegneš dol skrekano datoteko za MP in omogočiš dostop vsem, obenem pa obdržiš PB.

Sicer pa več navodil tukaj oyoy
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

miha25120 ::

ce sm že imel dovgo nazaj server je bilo use vredu lahka so se usi pridružili use je blo ok zdej ko sm pa prso podovgem času nazaj je blo pa kr treba nadgraditi(update) drugac server kr ven metav pol sm pa nekje najdo PB datoteko sm jo dol potegno zravn dodav pa mi pol to vn vrgl in bi rad samo to napako odstrano al pa ce ma do PB datoteko ... kr sam stare datoteke najdem...

rdecaluc ::

Est modus in rebus. ,typos

mihibo5 ::

Kakorkoli ni bilo to mišljeno, sploh pa Punkbuster ne podpira več COD 2, zato si moraš najti drug vir posodobitve.

oyoy69 ::

odpri pbsv.cfg datoteko v urejevalniku besedila (beležnica, wordpad,...) in vpiši oz. spremeni vrednost;

pb_sv_guidRelax 7

rdecaluc ::

To pa sploh nisem opazu, da so nehal COD2 podpirat :/. Škoda.
Est modus in rebus. ,typos

ramiz?! ::

To se dogaja, v času, ko ne dela Global Master Server in so potem take težave. Težava nastane, ko je en na serverju in se hočejo drugi konektat in vsakega posebej kicka. Kot je že bilo omenjeno to rešiš tako kot je predlagal @oyoy69 ali pa enostavneje. Greš na server (pazit moraš, da si na serverju sam, ali da se kdo ne konekta, ker drugače te dol vrže), se loginaš v rcon (/rcon login geslo) in vpišeš komando /rcon pb_sv_guidrelax 7. Potem se lahko konektajo tudi ostali.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

superbarbika ::

mene pa nekaj zanima zakaj ko kirga banam zakaj lahko pride nazaj na server banam ga preko recon tool.... ce mogoce do ve? ali je tudi kaka opcija da bi server skos laufal ne glede na to da je računalnik ugasjen.....


LP

Demon71 ::

Verjetno zaradi tega, ker si je CD-KEY spremenil.
Demon

superbarbika ::

aha kaj pa zakaj mi ga noče banat ko dam komando a mogoče to vete v recon tool samo kick deluje ban pa ne ...

LP hval že za vnaprej za odgovor

ramiz?! ::

superbarbika je izjavil:

aha kaj pa zakaj mi ga noče banat ko dam komando a mogoče to vete v recon tool samo kick deluje ban pa ne ...

LP hval že za vnaprej za odgovor

Na cracked serverjih se ne da benat playerjev. Lahko sicer benaš njihov ip iz serverja, ampak če imajo dinamičen ip si lahko samo restartajo router in konekatjo nazaj na server (večjo težavo imajo tisti s statičnim ipjem)...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

shadeX ::

superbarbika je izjavil:

ce mogoce do ve? ali je tudi kaka opcija da bi server skos laufal ne glede na to da je računalnik ugasjen.....
LP


Nikoli v tem življenju.

superbarbika ::

Najlepša vam hvala za pomoč. :)

gantarg ::

zdravo js mam problem prvo je blo, da bi mogu posodobit pb sm v konzolo napisu kar je predlagau mihaz zdej pa me vrže vn in mi napiše this PB server requires(A1383 C2.208). Ve ko kaj je narobe?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674109 (16875) tropico2078
»

Kako bannati ip ali mac? interventno

Oddelek: Pomoč in nasveti
192847 (2352) DeeCoy

COD2 & PunkBuster

Oddelek: Igre
69206 (9113) j3rn3jk
»

CoD problem

Oddelek: Igre
81129 (1055) |CyGNUS-x
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378897 (5978) frenk

Več podobnih tem