» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
83 / 86
»»

kriptobog ::

jaz mam nic salte z 20mg. Sem pa probal tudi shortfill mesanico s 6mg, ampak mi nic salti bolje odgovarjajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

DrainBead ::

mene nic salti že od nekdaj dušijo in nek čuden priokus mi imajo, ne vem zakaj.

uporabljam MTL RTA, dodam 20mg na 60ml = 3.3mg/ml?
okus pa mi je bil odličen Panda Tears od hrvaške Journey, ampak so pred kakšnim leto občutno spremenili okus,
sedaj kupujem OhF! OhFruits serijo, ki mi je odlična (torej bolj sadne variante, okus tobaka ne maram).

Orias ::

Pozna kdo spodaj omenjeno zadevo ?

https://www.aromea-liquide.fr/447-pimen...

Sam sem opazil če salte uporabim v kakšni sadni tekočini, da ima potem res čuden priokus. Pri tobačnih tekočinah vsaj jaz nisem opazil kakšne razlike med saltom in freebase nikotinom (kar se tiče priokusa).
Vse je odvisno od posameznika do posameznika. Sam nikakor ne morem vejpati tekočine z več kot 9mg freebase nikotina. Kar kašljati začnem. Salta pa lahk vejpam po 30mg, pa 1x ne zakašljam.

Quasimodo_ ::

živ
Ali kdo ve, kako bi zmešal 20mg/ml nikotina z okusom, 12mg in 16mg mi je premalo.
Uporablam Vaporesso Xros mini, a igra vejp kašno vlogo na to koliko te zadane, hočem si narediti nekašno tako mešanico kot je v disposable podih.

BorutK-73 ::

Če dobiš kje močnejši nikotin.

Vetrpiha ::

V disposable podih je nikotinska sol (nic salt). Hitrejša absorbcija in manj začutiš po grlu.
Kupiš 10ml nic shot in dodaš do 0.5ml te arome
http://www.inaweraflavours.com/product....
Dobiš ven 19mg/ml
Če hočeš nekaj nekaj enostavnega in okusnega
Nikotin imaš poceni iz Francije, Hrvaške. Arome dobiš iz Hrvaške ali Irske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

kriptobog ::

Quasimodo_ je izjavil:

živ
Ali kdo ve, kako bi zmešal 20mg/ml nikotina z okusom, 12mg in 16mg mi je premalo.
Uporablam Vaporesso Xros mini, a igra vejp kašno vlogo na to koliko te zadane, hočem si narediti nekašno tako mešanico kot je v disposable podih.


Kupis nic salt z aromo. Se prodaja v 10ml flaskah. Dobis tudi enako tekocino, kot jo filajo v disposable pode.

Quasimodo_ ::

kriptobog je izjavil:

Quasimodo_ je izjavil:

živ
Ali kdo ve, kako bi zmešal 20mg/ml nikotina z okusom, 12mg in 16mg mi je premalo.
Uporablam Vaporesso Xros mini, a igra vejp kašno vlogo na to koliko te zadane, hočem si narediti nekašno tako mešanico kot je v disposable podih.


Kupis nic salt z aromo. Se prodaja v 10ml flaskah. Dobis tudi enako tekocino, kot
jo filajo v disposable pode.



Mas priporocilo kje naj kupim, v sloveniji ne najdem?

kriptobog ::

vapesale24.com
Pri nas so se za cajtom glede tega

BorutK-73 ::

Pri nas je zakon zuotpi ki prepoveduje prodajo preko spleta

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

Saj tudi v fizicnih trgovinah ne dobis kaj dosti od nic saltov. Ena trgovinca v LJ, ki ima na izbiro 3 okuse. Pac narocis iz tujine.

Vetrpiha ::

Žal smo premajhen trg + proizvajalci se trudijo za dispoasable pod vrtec in mularijo.

failcoder ::

vape on na trubarjevi ima nic saltov malo morje.

kriptobog ::

Ma sem bil cca 3 tedne nazaj tam pa ni bilo bas nesto izbire. Srednja zalost. Btw, v Londonu sem nasel Bar juice 5000 nic salte. Vrhunska zadeva. Zdaj jih iscem, ce jih kdo v EU prodaja :/

pol3ni ::

bezerk je izjavil:

kriptobog je izjavil:

bezerk je izjavil:

Kupil sem 6 krat poceni sranje in ne vem koliko glav za poceni sranje, namesto da bi enkrat kupil neko vsaj na pol solidno stvar in sem zapravil za vsaj 2 pol solidni stvari denarja, aliens...


Kaj pa potem priporocas vzeti? Rad bi imel okus kot pri disposable. Mocan sadni okus.


Jaz osebno bi za izražen okus izbral Z nano 2 tank z 0,6 Ohm tuljavami za MTL ali 0,2 Ohm za DTL, lahko tudi MTL pri manjših W, 30cca, tuljava zdrži in zdrži, rezervoar ne spušča, tuljava se menja enostavno.
Nič kar sem videl in probal ne pride blizu.
Mod Geekvape Max 2 ali Voopoo Drag X plus pro, prvi je boljši, bolj premišljeno narejen, gumi podloga, vijačen pokrov baterije, itd..., drugi malce manjši, odčita kdaj upor narobe, je pa overall soliden.


A je Z nano 2 tank tale-da bom kupil pravega
https://www.qvapehouse.com/si/izdelek/g...

bezerk ::

yes

pol3ni ::

Hvala:D

kriptobog ::

JE imel kdo problem, da ima vape po neke casu okus po zazgani plastiki? Sem sumil, da je hin kartusa, jo zamenjam in je okus ok, po enem dnevu pa spet zazgana plastika. Ce jo dam na drug vape je isto, torej vape ni kriv. Je mozno, da je slaba tekocina? Ali pa da mi vape nekako skuri kartuso po enem dnevu?

matobeli ::

Ursa Nano? Da se ti ne slučajno sama prižiga in skuri kartušo. Poglej če ti je kaj tekočine spustil, če se ne motim je una luknjica ki je malo dvignjena intake za mikrofon.

kriptobog ::

Ursa ja. Mozno. Tekocine ne spusca. Zdaj semvzel novo kartuso in drugo Urso, ker imam dve, da vidim, ce je mogoce res vape kriv.

ali3n ::

Nekatere bolj sladke tekočine znajo fino packat glave. Lahko pa samo, da je pač slaba glava (se dogaja).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

kriptobog ::

ali3n je izjavil:

Nekatere bolj sladke tekočine znajo fino packat glave. Lahko pa samo, da je pač slaba glava (se dogaja).


Dve glavi v dveh dneh?

ali3n ::

Mi je že skurlo glavo v pol tanka; in naslednjo tudi; tretja je bila ok. Innokin Zenith.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

kriptobog ::

Sedaj mi je na drugi ursi tudi skurilo glavo po pol dneva. Druga tekocina, sicer od istega proizvajalca. Torej ce tekocina paca glavo, kak device vzeti, da bo ok?

Zanimivost. Skuri jo ko dofilam tekocino...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

matobeli ::

Dej v enega vrš sam bazo.

kriptobog ::

Katero? Imam nic salte, torej namesano tekocino, 10ml flaske

matobeli ::

Eno brez nikotina sem mel v mislih, 50/50 ali 70/30, lahko tud sam un glicerin iz merkurja.
Alpa tekočino ki veš da mora delat.

A so bli skurjeni podi vsi iz istega lota? Mogoče je bla napaka pri proizvodnji.

Dober dan ::

Js mam tudi probleme z Urso nano. Zjutraj ob 4 sem vzel novo kartušo, zdajle je že zanič. Sploh je je*a, ker nimam poleg rezervne:))
Aa kdo uporablja Urso mini? Razmišljam, da bi si kupil nekaj boljšega, pa da je vseeno majhno.

matobeli ::

Dejta si zapisat lot številke če jih še mata (na embalaži podov je nkje).

Mam še zapakirano škatlico in bom eno dal not popoldne, trenutno furam še original priloženo, ki sicer pušča, ampak kuri pa brezhibno :))

BTW, sej nafilate tekočino preden jo zmanjka in novega poda ne začnete vlečt tako ko nalijete tekočino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

kriptobog ::

matobeli je izjavil:

Dejta si zapisat lot številke če jih še mata (na embalaži podov je nkje).

Mam še zapakirano škatlico in bom eno dal not popoldne, trenutno furam še original priloženo, ki sicer pušča, ampak kuri pa brezhibno :))

BTW, sej nafilate tekočino preden jo zmanjka in novega poda ne začnete vlečt tako ko nalijete tekočino?


Seveda. Ko pade na polopvico dofilam. Zdaj imam glavo, ki je prisla skupaj z vapeom in je so far so good.

yansek ::

Bi malo povprašal tiste, ki ste 'prešaltali' iz običajne nikotinske baze na nikotinsko sol.

Kakšne prednosti vidite pri tej drugi izbiri in slabosti?

Jaz opažam, da čim dodam za odtenek večji delež nikotinske baze v mešanico mi je 'no go'. Neužitno.

Razmišljam da bi vsaj poskusil še s tole nikotinsko soljo.

yansek ::

Kupil danes 'Nicsalt' pa da vidim

Namesal dve mešanici za primerjavo:

1) NIKOTIN JAKOST 9
15 ml aroma
15 ml baza breznikotinska
30 ml nikotinska baza (18mg)

Jakost nikotina na 1ml= 9mg

2)NIKOTIN JAKOST 10
10ml rastlinski glicerin 10ml
10 ml Nic salt (20mg)

Jakost nikitina na 1ml= 10mg

Vetrpiha ::

yansek je izjavil:

Bi malo povprašal tiste, ki ste 'prešaltali' iz običajne nikotinske baze na nikotinsko sol.

Kakšne prednosti vidite pri tej drugi izbiri in slabosti?

Jaz opažam, da čim dodam za odtenek večji delež nikotinske baze v mešanico mi je 'no go'. Neužitno.

Razmišljam da bi vsaj poskusil še s tole nikotinsko soljo.

Praktično neobstoječi throat hit in veliko hitrejša "reakcija" - skoraj tako kot pri cigaretu

Orias ::

Tiste, ki zanima LostVape Ursa nano mod, ga imajo še 2 dni v akciji: https://www.lepetitvapoteur.com/en/all-...

Meni pa začudo dolgo drži pod. Zato mi je pa pa trenutno ursa nano pod trenutno najboljši. Z 1ohmskim podom sem "skuril" 30 ml tekočine Marshall.

kriptobog ::

Eh, mi je skurilo tudi glavo, ki je prisla zraven vapea 8-O
Ocitno ursa nano ni ok za bolj sladke tekocine.
Proizvajalec tekocin pravi da naj vzamem vaporesso xcross.

Vetrpiha ::

Vzami neko konkretno napravo in bo.

kriptobog ::

Vetrpiha je izjavil:

Vzami neko konkretno napravo in bo.


Katero priporocas?

Vetrpiha ::

Zmerom bom zagovarjal rebuildable v kombinaciji s kontrolo temperature.
Tu imaš vse od poceni kitajcev, na katere naložiš firmware, pa do tistih dražjih. Vse od klasičnih modov, squonkov pa do billetbox/dotmod podobnim modom.
Morda kakšen billetbox ali njemu kompatibilen mod v kombinaciji z mostičkom za te tovarniško grajene glave.
Cthulhu AIO, če ga dobiš. Kaj manjšega verjetno kak Dotmod Mini ali pa SXK Bantambox, če ga dobiš za 30 eur.

kriptobog ::

Zdaj vem se manj kot prej :))

Vetrpiha ::

Žica, akumulatorski vijačnik, še ena žica ----> brrr brrr
Vzameš produkt, naviješ okrog šraufncigerja, klešče ----> pck pck
Nainštaliraš v tank,
Vzameš vato v kroglicah iz DMa za 1.3 eur in porineš čez prej omenjeni produkt.
Nakapljaš nrkaj tega ejizza, pritisneš knof na modu, ponoviš nekaj krat. Zapreš mod, naliješ ta ejizz, počakaš par sekund, odtipkaš cifro v mod in je to to

kriptobog ::

To mi je jasno. Manj jasno mi je kaj vzeti in potem ko imas kontrolo, kaksno moc, temperaturo itd.

Vetrpiha ::

Odvisno od tuljave. Moč daš enih 25% več kot pri navadnem power modu, temperaturo daš na nekje od 190 do 235, v nastavitvah pa spet nadtaviš odvisno od materiala.
Nekako je najboljši vsesplošno SS316L

Za TC vzameš kakšnega kitajca (Eleaf Pico), če se ti gre za majhnost in bi rad privil tank ali pa kaj z DNA boardom. Zelo dobra opcija je tudi katerikoli mod od Yihi.
Če greš po billetbox-like modih, imaš pravtako na voljo DNA boarde ali pa vzameš kak VandyVape Pulse AIO.5 (dobiš za nekih 60 eur, ampak je mod relativno velik), ki ima kolktolk ok TC.
Če ti do tega ni in bi rad enostavno samo podaljšal življensko dobo kateregakoli coila imaš tu še Innokin naprave z izmenjajočim tokom.

Če bi rad vse kar ponuja billetbox v klasični mod obliki in ti ni do TCja, pogledaš po klonih. 5avape ima dobre, potem kak SXK Hussar

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

luoke ::

Pred kratkim želim spremeniti spletno stran za nakup elektronskih cigaret. Prej sem elektronske cigarete kupoval na http://www.vapeciga.com. Ali priporočate kakšno dobro trgovino?

bezerk ::

kriptobog je izjavil:

Zdaj vem se manj kot prej :))


ignoriraj ga, važi se.
Vzami nekaj normalnega za normalnega uporabnika, ki se mu ne da jebat z zvijanjem coilov in podobne jajce.
Je bilo že dost napisanega, tudi z moje strani...

Vetrpiha ::

bezerk je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zdaj vem se manj kot prej :))


ignoriraj ga, važi se.
Vzami nekaj normalnega za normalnega uporabnika, ki se mu ne da jebat z zvijanjem coilov in podobne jajce.
Je bilo že dost napisanega, tudi z moje strani...

Važim?
Od kje ti pa to. Stockcoilerji so prava uganka s samimi težavami in edino kar dajo v zameno je enostavnost.

DePalmo ::

kriptobog je izjavil:

Eh, mi je skurilo tudi glavo, ki je prisla zraven vapea 8-O
Ocitno ursa nano ni ok za bolj sladke tekocine.
Proizvajalec tekocin pravi da naj vzamem vaporesso xcross.

Jaz vejpam samo sladke okuse oz. tekočine in nisem skuril še niti ene glave. Imam jih na rezervi, a še vedno uporabljam prvo, katera je prišla z napravo. Pa vejpam že 11. tega meseca dalje.

DePalmo ::

yansek je izjavil:

Bi malo povprašal tiste, ki ste 'prešaltali' iz običajne nikotinske baze na nikotinsko sol.

Kakšne prednosti vidite pri tej drugi izbiri in slabosti?

Jaz opažam, da čim dodam za odtenek večji delež nikotinske baze v mešanico mi je 'no go'. Neužitno.

Razmišljam da bi vsaj poskusil še s tole nikotinsko soljo.

Isto težavo sem imel jaz z nikotinskim boosterjem. 6.7mg prebavljam brez težav, 8 mi je bilo pa preveč in neužitno, sem nato dal razredčit (v Belem dimu, tam tudi zaenkrat še kupujem tekočine, se pa že usmerjam v DIY).

Vetrpiha je izjavil:

Praktično neobstoječi throat hit in veliko hitrejša "reakcija" - skoraj tako kot pri cigaretu

Ha. Torej moram še to probat čimprej. Škoda ker sem vmes naročil par že zmešanih tekočin in 10 flašk boosterja.

A je že kdo našel primerljiv oz. čimboljši približek tekočine kislemu jabolku iz Smok disposable naprav? Trenutno imam zeleno jabolko iz Belega dima, a ni to to. Dobil sem tudi že od Dinner Lady Green Apple + Sours in po vonju tudi ne bo to to, nikjer pa ne najdem izključno "sour apple". Lahko tudi v DIY izvedbi, boosterje, bazo in flaške že imam.

kriptobog ::

DePalmo je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Eh, mi je skurilo tudi glavo, ki je prisla zraven vapea 8-O
Ocitno ursa nano ni ok za bolj sladke tekocine.
Proizvajalec tekocin pravi da naj vzamem vaporesso xcross.

Jaz vejpam samo sladke okuse oz. tekočine in nisem skuril še niti ene glave. Imam jih na rezervi, a še vedno uporabljam prvo, katera je prišla z napravo. Pa vejpam že 11. tega meseca dalje.


Tudi jaz, pa nisem imel problema dokler nisem notri vlil Bar Juice 5000 tekocine.

DePalmo je izjavil:

yansek je izjavil:

Bi malo povprašal tiste, ki ste 'prešaltali' iz običajne nikotinske baze na nikotinsko sol.

Kakšne prednosti vidite pri tej drugi izbiri in slabosti?

Jaz opažam, da čim dodam za odtenek večji delež nikotinske baze v mešanico mi je 'no go'. Neužitno.

Razmišljam da bi vsaj poskusil še s tole nikotinsko soljo.

Isto težavo sem imel jaz z nikotinskim boosterjem. 6.7mg prebavljam brez težav, 8 mi je bilo pa preveč in neužitno, sem nato dal razredčit (v Belem dimu, tam tudi zaenkrat še kupujem tekočine, se pa že usmerjam v DIY).

Vetrpiha je izjavil:

Praktično neobstoječi throat hit in veliko hitrejša "reakcija" - skoraj tako kot pri cigaretu

Ha. Torej moram še to probat čimprej. Škoda ker sem vmes naročil par že zmešanih tekočin in 10 flašk boosterja.

A je že kdo našel primerljiv oz. čimboljši približek tekočine kislemu jabolku iz Smok disposable naprav? Trenutno imam zeleno jabolko iz Belega dima, a ni to to. Dobil sem tudi že od Dinner Lady Green Apple + Sours in po vonju tudi ne bo to to, nikjer pa ne najdem izključno "sour apple". Lahko tudi v DIY izvedbi, boosterje, bazo in flaške že imam.


Sour apple nimajo, ampak ostale ki jih imajo Bar Juice so pa iste kot v disposable, samo mal mocnejsa aroma in ne aroma se ne izgubi po pol dneva :) Od appla imajo edino apple peach, ampak recimo grape je isti kot grape ice od Smoke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Vetrpiha ::

Boš rabil FA Apple Fuji in FLV Sour Apple.
Alltheflavors.com

kriptobog ::

Je kdo probal tole? Tega vsi hvalijo
https://belidim.com/product/egoist-tant...

Kaj vlijem tu notri? Isto kot v 50ml flasko s 30 tekocine? 10ml baze in 10ml nikotina?

Btw, pri bar juice tekocini mi je skurilo glavo tudi na vaporesso podu lol :)) Pravijo, da je to zaradi sladila, ki ne izpari in se nabira na glavi. Torej, da bi izparelo tudi sladilo, bi moral imeti mocnejsi vape? Al kako gre to?
««
83 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282270 (1120) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116524 (12735) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310125 (6427) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313095 (12001) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940648 (10410) BCSman

Več podobnih tem