» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
86 / 86
»
»»

kriptobog ::

qwertyy je izjavil:

Okej odločil sem se, da je dovolj zapravljanja denarja za disposable vape in glede na to naredil majhen research o t.i. vape podih.

Je trenutno Vaporesso Xros 3 res best buy?

Ima kdo kakšne izkušnje, morebitne druge predloge, nekaj sem gledal tudi Smok nord 2?

Koliko bom sploh dejansko prišparal, trenutno namreč zbušim 1-2 disposabla na teden, torej cca 10 eur..


Geekvape wenax m1. Glave te pridejo cca 15e za 4 komade. ce mas 2-4ml dosti za en teden, ti bo ena glava drzala vsaj 2 tedna

Anney ::

Pozdravljeni, je že bil gdo v turčiji in kako je z nikotinskimi tekočinami na letališču, je dovoljen vnos? Nekje sem zasledil, da so 2021 je bilo prepovedano. Hvala.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

yansek ::

Imam vprašanje glede breznikotinske baze (mešanica med VG in PG).

V MTL mešanici brez arome uporabljam nic salt z VG-PG bazo (VG je sicer gostejši od PG).

Nazadnje sem kupil VG-PG mešanico z razmerjem 70%-30% in mi je bila tekočina pregosta.


Kakšno razmerje med VG-PG priporočate, torej če se uporablja Nic salt, MTL in brez arome?

Ali je smiselno iskati bolj kvalitetno (pharmaceutical grade) VG-PG bazo?
Nazadnje sem v eni od naših tegovin kupil gostejšo 70%-30% bazo in nisem bil zadovoljen (kašljanje, praskanje po grlu), nisem pa siguren ali zaradi tega ker je bila baza gostejša ali pa ker sem kupil takšno ki je bila slabše kvalitete?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

BorutK-73 ::

VG je gosti, PG teče kot voda

Vuli ::

Anney je izjavil:

Pozdravljeni, je že bil gdo v turčiji in kako je z nikotinskimi tekočinami na letališču, je dovoljen vnos? Nekje sem zasledil, da so 2021 je bilo prepovedano. Hvala.

a delajo prav teste kot nic je v flaški?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

yansek ::

BorutK-73 je izjavil:

VG je gosti, PG teče kot voda


Kakšen predlog kje kupiti kvaliteten (pharma grade) PG in VG?

BorutK-73 ::

Orias ::

Nekaj je teorija. Praksa je pa nekaj čisto drugega :D.
Dokler bo VG in PG dovoljen se ni za bati. Tudi pri popolni prepovedi arom ne. Namesto arom lahko uporabiš terpene, namesto nikotina pa CBD ali kakšen drug legalen kanaboid.

Galkinax ::

Lp,
mene pa kot nooba zanima najboljša eu stran za kupovanje juicov in ecigaret glede na ponudbe/cene dostave. Hvala!

Orias ::

BorutK-73 ::

YdoIPonU ::

Ka bo zdej z belim dimom, qvapehousu in tem trgovinam po slo? A kdo ve? Al bo kaka fora, da se še zmer lahk naroča, sam pač s hrvaške?

BorutK-73 ::

Trenutno še vse dela normalno

Za beli dim ne vem, ker ne kupujem pri njih

Zgodovina sprememb…

Orias ::

YdoIPonU je izjavil:

Ka bo zdej z belim dimom, qvapehousu in tem trgovinam po slo? A kdo ve? Al bo kaka fora, da se še zmer lahk naroča, sam pač s hrvaške?


Nič se ni za bati. Vse bo po starem tudi leta 2025. Pač je treba mal ljudi zrajcati :)):)) .

YdoIPonU ::

kak to mislis?

Orias ::

Iste arome, ki se uporabljajo v vape industriji se uporabljajo tudi marsikje drugje. Tako, da kar se tiče arom smo preskrbljeni še v prihodnje. Isto se tudi VG in PG uporabljata še za druge namene. Za VG in PG pa tudi obstajajo alternative ( MCT olje, propandiol, triacetin, PEG-400 in na koncu terpeni). Tako, da smo brez skrbi, da se bo vejpalo še naslednja desetletja, če ne stoletja.
Edino pri nikotinu bi nam lobiji lahko kaj zagodli. Pa še tu imamo alternativo (CBD). CBD je naraven in CBDja ne moreš predozirati, za CBD ni trošarine, prav tako je legalen.

Dober dan ::

Zanimam se za nakup novega poda. Do zdaj sem imel Ursa nano in nano pro. Zdaj se pa zanimam za nekaj svežega. Gledam malo xros 3 in Wenax Q. Pri xrosu me moti malo, da se gumb ne da izklopit. Mogoče lahko kdo poda kako mnenje z izkušenj? Seveda konzumiram Nicsalt.

kriptobog ::

Wenax zmaga. Sem imel ursa nano, xros, ampak wenax je do sedaj bil najboljsi.

Dober dan ::

Evo bil v Belidim in sem se malo razgledal. Na koncu sem vzel Wenax q mini. Zdajle par urc vejpam in je res boljši od Urse nano.
««
86 / 86
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282257 (1107) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116434 (12645) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310086 (6388) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313065 (11971) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940617 (10379) BCSman

Več podobnih tem