» »

moc napajalnika in r9 280 toxic

moc napajalnika in r9 280 toxic

1
2
»

Sssaga ::

Sam LC-jev ne kupujem, če ga pa dobiš skupaj z LC ohišjem, ti pa prišpara 40€ ;)

M-XXXX ::

OCZ ZT serija...

Let me check na official strani:

750W * 0,85% (čeprav piše typical, pa ti grem tukaj na roko)= 640W.

Next!

Ps ne pozabit: da iščeš zdaj, par let kasneje, ko so napajalniki postali konkretno cenejši ter močnejši.

mihibo5 ::

M-XXXX je izjavil:

Ps ne pozabit: da iščeš zdaj, par let kasneje, ko so napajalniki postali konkretno cenejši ter močnejši.


Not at LC!
Kdo te bo postavu na realna tla?

hojnikb ::

M-XXXX je izjavil:

OCZ ZT serija...

Let me check na official strani:

750W * 0,85% (čeprav piše typical, pa ti grem tukaj na roko)= 640W.

Next!

Ps ne pozabit: da iščeš zdaj, par let kasneje, ko so napajalniki postali konkretno cenejši ter močnejši.

omg od kdaj se pa deli celotno wattago z efficieny ??!

A tebi je sploh jasno, kaj efficiency pomeni pri napajalniku ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

hojnikb ::

In ti maš 720W lcpowerja, torej je edino pošteno da ga cenovno primerjaš z napajalniki takšne moči :)
#brezpodpisa

M-XXXX ::

Not at LC!
Kdo te bo postavu na realna tla?

Heh na kakšna realna tla? Da so bili včasih 750W+ napajalniki veliko bolj redki kot so sedaj? In s tem veliko dražji? Da so bili v večini nad 200€? A na taka tla? Veš stvari so se dogajale že predno si se ti zanimal za to področje. In predno sem se jaz zanimal...

omg od kdaj se pa deli celotno wattago z efficieny ??!

A tebi je sploh jasno, kaj efficiency pomeni pri napajalniku ?

Od kar rabimo približno cifro in 5-10% razlike ne naredi nobene večje razlike.

In ti maš 720W lcpowerja, torej je edino pošteno da ga cenovno primerjaš z napajalniki takšne moči :)

Kdo se je pa to spet zmislil? Nimam 720W LC-ja. Kot sem že rekel iščem nek napajalnik, ki da realno iz sebe ene 750-800W za cca 100€. Bilo mi je oblubljeno, da jih je dosti pa mi jih pokažite.

Janac ::

LEPA B 800.

66A

Da si ne bi upal množit!

klkkkkkkkkkk ::

kaj ti bo 720W lc če maš XFX 850 W za 100€

hojnikb ::

M-XXXX je izjavil:

Not at LC!
Kdo te bo postavu na realna tla?

Heh na kakšna realna tla? Da so bili včasih 750W+ napajalniki veliko bolj redki kot so sedaj? In s tem veliko dražji? Da so bili v večini nad 200EUR? A na taka tla? Veš stvari so se dogajale že predno si se ti zanimal za to področje. In predno sem se jaz zanimal...

omg od kdaj se pa deli celotno wattago z efficieny ??!

A tebi je sploh jasno, kaj efficiency pomeni pri napajalniku ?

Od kar rabimo približno cifro in 5-10% razlike ne naredi nobene večje razlike.

In ti maš 720W lcpowerja, torej je edino pošteno da ga cenovno primerjaš z napajalniki takšne moči :)

Kdo se je pa to spet zmislil? Nimam 720W LC-ja. Kot sem že rekel iščem nek napajalnik, ki da realno iz sebe ene 750-800W za cca 100EUR. Bilo mi je oblubljeno, da jih je dosti pa mi jih pokažite.

O kakšnih približnih cifrah ti to ?

Priznaj, da si lepo efficiency predstavljaš pod tem, kar naj bi napajalnik realno dal iz svojih DC linij (hence delenje celotne wattage ZT serije z .85, kar točno njihov eff.) in ne razlike med tem kar vleče iz vtičnice in odda v DC.

Fact je, da če je napajalc ok, bo iz liniji dal točno toliko kot piše na nalepkha in nič manj oz. več. Ne mi tukaj z nekimi približki, no..

klkkkkkkkkkk je izjavil:

kaj ti bo 720W lc če maš XFX 850 W za 100€

Exactly. In xfx je preverjena roba (seasonic) + single rail, namesto 4...

M-XXXX je izjavil:

Not at LC!
Kdo te bo postavu na realna tla?

Heh na kakšna realna tla? Da so bili včasih 750W+ napajalniki veliko bolj redki kot so sedaj? In s tem veliko dražji? Da so bili v večini nad 200€? A na taka tla? Veš stvari so se dogajale že predno si se ti zanimal za to področje. In predno sem se jaz zanimal...

omg od kdaj se pa deli celotno wattago z efficieny ??!

A tebi je sploh jasno, kaj efficiency pomeni pri napajalniku ?

Od kar rabimo približno cifro in 5-10% razlike ne naredi nobene večje razlike.

In ti maš 720W lcpowerja, torej je edino pošteno da ga cenovno primerjaš z napajalniki takšne moči :)

Kdo se je pa to spet zmislil? Nimam 720W LC-ja. Kot sem že rekel iščem nek napajalnik, ki da realno iz sebe ene 750-800W za cca 100€. Bilo mi je oblubljeno, da jih je dosti pa mi jih pokažite.

Kdaj ? 10let nazaj ?

M-XXXX je izjavil:

Not at LC!
Kdo te bo postavu na realna tla?

Heh na kakšna realna tla? Da so bili včasih 750W+ napajalniki veliko bolj redki kot so sedaj? In s tem veliko dražji? Da so bili v večini nad 200€? A na taka tla? Veš stvari so se dogajale že predno si se ti zanimal za to področje. In predno sem se jaz zanimal...

omg od kdaj se pa deli celotno wattago z efficieny ??!

A tebi je sploh jasno, kaj efficiency pomeni pri napajalniku ?

Od kar rabimo približno cifro in 5-10% razlike ne naredi nobene večje razlike.

In ti maš 720W lcpowerja, torej je edino pošteno da ga cenovno primerjaš z napajalniki takšne moči :)

Kdo se je pa to spet zmislil? Nimam 720W LC-ja. Kot sem že rekel iščem nek napajalnik, ki da realno iz sebe ene 750-800W za cca 100€. Bilo mi je oblubljeno, da jih je dosti pa mi jih pokažite.

Seveda ga maš. Poglej kaj ti piše na nalepki pod 12V... ja 12V, ker to je edina moč ,ki šteje v 2014.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri napajalnik? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Kaj kupiti
43183510 (3463) OK.d
»

Napajalnik (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Kaj kupiti
948141713 (77372) Riff
»

Katero R9 280x/290 kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11932167 (26949) chucki
»

Napajalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13212575 (8209) Napajalc
»

Crossfire na 2 različnima karticama

Oddelek: Pomoč in nasveti
242056 (1890) banditen

Več podobnih tem