» »

Slo-tech in problem z prijavo

Slo-tech in problem z prijavo

Jerry87 ::

Ne vem zakaj, men se noče prijaviti z mojim up. imenom in geslom. Tole je drug account. Torej ne morem se loginat niti z up. imenom in geslom, niti z yahoo mailom. Nič, Slo-tech support pa mi ni odgovoril že 6 mesecev glede na ta problem. Kaj naj naredim? Nujno rabim login na moj primarni račun saj imam neke podatke in komuniciram ker pomagam nekomu. Sedaj sem odrezan, slo-tech me je odrezal, pred 1h sem še prijavljen bil, zdaj sem hotel pogledat ZS sporočila pa ni šlo nikakor. Probal sem na Firefox, Chrome, mobitelu, prenosniku, desktop računalniku...nič. Ne morem se prijavit. Kdo ve kaj lahko naredim? Kdo ve kako lahko kontaktiram support? Ker da pa 6 mesecev ne odgovarjajo se mi zdi pa zlo neodgovorno...naj raje umaknejo rubriko kontakt

root987 ::

Kaj zdaj? Najprej imaš problem 6 mesecev, zdaj se pa kar naenkrat ful mudi? What's it gonna be?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Jerry87 ::

Ne, do poletja sem lepo uporabljal uporabniško ime in geslo za login. Vse je lepo delal nakar karnaenkrat to ni več delalo. Razlog? Ne vem, vpišem up. ime in geslo in brez kakršnega koli errorja ali opozorila se ne naredi nič. Torej polje za up. ime in geslo se zbriše in postane samo rdeč. Vtipkal sem prave podatke. Nato sem pisal že na forumu kaj je za narediti in ni blo nekih rešitev, in takrat sem pisal supportu. Potem pa vidim opcijo prijave z yahoo accountom (na katerem sem imel registriran račun). Sem probal preko yahoo in je delalo...probal vnest samo up. ime in geslo, ni delalo. Tako da sem do sedaj uporabljal kar log in with yahoo. Zdaj, danes pred 1h, mi je pa še to crknilo. Tako da ne morem dostopat sploh. Uporabil sem za ta account login z google account, vendar pa nimam nič na tem accountu, vse kontakte ki sem mel na ZS nimam tukaj. Zato iščem pomoč, ker potrebujem moj xyahoo account za slo tech da me spusti not.

Jerry87 ::

Ve kdo kaj bi lahko bilo to narobe? Kako to rešiti če je supportu vseeno za uporabnike? Prosim za pomoč, nujno potrebujem dostop do svojega accounta

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Sem imel slabi dve leti nazaj podobno težavo:

Težava s prijavljanjem na slo.tech

... nič ni pomagalo, sem si moral odpreti novega uporabnika.

LP

Jože

Jerry87 ::

Pa ne morjo tko neodgovorni bit halo. Mam kontakte, mam pogovore, mam moje teme na mojem računu. Krivda je njihova in ne moja, uporabljaj sem račun normalno, kar tako se ne sme stvar uniči. Mislim...kako bi vam blo da bi karnaenkrat brez kake opombe, sporočila prenehal delovati gmail, facebook, pač tam kjer komunicirate in mate kontakte? Zlo neresen forum je tale slo-tech postal...sploh pa osebje.

Novega računa ne bom kreiral, rad bi nazaj dobil. Kako lahko rešim zadevo? Je še kdo tukaj z tem problemom?

Mavrik ::

Ehm... a geslo si probal resetirat? Kateri račun sploh?
The truth is rarely pure and never simple.

Jerry000 ::

Super, sedaj dela. Hvala. Nisem pa tega probal, ker ko sem nazadnje pred 6 meseci to probal, ni delalo. Bilo je kot da račun ne obstaja. Še enkrat hvala



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ebay-Paypal-Top up (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7614521 (8651) dales
»

Ne morem se loginati v yahoo račun

Oddelek: Pomoč in nasveti
6843 (669) MasterTade
»

Težave z Slo-tech login-om

Oddelek: Slo-Tech
151359 (1060) Jerry000
»

Neznancev username/pass na 'mojem' compu?! WTF?

Oddelek: Pomoč in nasveti
192021 (815) Hayabusa
»

Netscape Mail 7.02

Oddelek: Programska oprema
12988 (906) Jeebs

Več podobnih tem