» »

Kavni avtomat

Kavni avtomat

lejko0 ::

Zanima me, kateri kavni avtomat za espresso priporočate? Budget je 200eur. Nekaj informacij sem dobil že iz starih tem, vendar je večino govora o kapsulah.

Sam sem gledal naslednje: Delongi EC 820.B

Thunder wave ::

Obvezno iščeš takega na ročko? Mi imamo doma avtomatski kavni aparat, v katerega nasipaš zrnje in je to to. Kavo ti sam sproti zmelje, usedlino pa meče v predalček, minimalno napora za res odlično kavo. Čeprav nekateri pravijo da na teh aparatih nikoli ni tako dobra kot na tistih z ročko. Imamo pa Saeco Intelia Focus, in nas je pred letom dni stal slabih 300€.

Roadkill ::

Ravnokar predebatirana tema: Kavni aparat
Ü

cekr ::

Sprehodi se čez Karavanke. Tam boš dobil full kavni avtomat že za 198€ od Philips Saeco.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

trizob ::

Saeco je veljal za zelo dobre proizvajalca. Dokler ga ni kupil Philips, morda se še dobi kakšen posrečen model (ne vem, ker nisem spremljal), a bi prej rekel, da ne kot ja.

Smer Karavanke so slaba orientacija, bolje bi bilo čez Kanin.

Thunder wave ::

Tudi odkar jih je Philips prevzel so še stalno top-notch, v p/p pa tako ali tako zmagajo.So pa pred kratkim izdali neke nove modele, kako je s tistimi pa ne vem.

DeeJay ::

Jest mam tega cca 6 mesecev in sem zelo zadovoljen:
http://www.techmoan.com/blog/2013/1/20/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

trizob ::

Thunder wave je izjavil:

Tudi odkar jih je Philips prevzel so še stalno top-notch, v p/p pa tako ali tako zmagajo.So pa pred kratkim izdali neke nove modele, kako je s tistimi pa ne vem.


Jaz imam 20 let staro mašino od Saecota, ki naredi vse sama, melje kavo v zrnih, zoc pa odloži v posodo na dnu. Nastaviš samo, koliko dolgo želiš. Novih mašin s tako kavo izpod 1k EUR ne dobiš. Je ne zamenjam za nič na svetu, kose za servis (ki ga delam sam) še vedno dobim.

al1976 ::

Imam doma in priporočam: illy Francis Francis X7.1

http://www.ebay.de/itm/illy-Francis-Fra...

Je pa res da 21kav pride cca 9EUR.... okus, priprava in izgled pa je za moje pojme dobra.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kavni aparat (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31361164 (2006) nokken
»

Nakup kavnega avtomata

Oddelek: Loža
456317 (2484) Tsunamii
»

Kateri kavni avtomat naj vzamem:)

Oddelek: Kaj kupiti
1510116 (1979) bauci
»

Nakup aparata za kavo

Oddelek: Loža
3915860 (14382) cekr
»

Kavni aparat expreso...keterega kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
118619 (8311) connel

Več podobnih tem