» »

ojačevalec za akg q701

ojačevalec za akg q701

RoookT ::

mene pa zanima jst sm kupu te slusalke pa bi rd kupu en ojacevalec za namizni racunalnik... to ni ravno moje podrocje zato me zanima kasnga bi rabu da bi izkusu moč teh slušalk??

Brias ::

verjetno ti bodo priporocali kak logitech squeezebox ...

jaz bi ti priporocal kaksnega starega ROTEL-a ...
http://www.bolha.com/avdio-in-video/avd...

tole ti bo maximum izkoristilo tvoje slusalke ... + kasneje dokupis kaksne B&W zvocnike :)

bauci ::

Kupil si dobre slusalke. Da pridejo do izraza rabis ojacevalec za slusalke. Poguglaj za slovenski ojacevalec firme Erzetich znamke Bacillus. Seveda je to samo, ce bos poslusal dobro glasbo in imas vsaj 400€ :). Zadeva pa spila tako kot je treba.

taz ::

Odvisno od budgeta. Lahko pogledaš za Little dot, potem dražji je erzetich-audio, lahko pa gledaš tudi kar za zunanje zvočne kartice, katere sestavljajo DAC in ojačevalec, kar bo verjetno pripeljalo do boljšega rezultata, kakor pa 200€+ vreden headphone amp priklopljen na integrirano zvočno kartico PCja.

black ice ::

taz, daj kakšen primer, mene tudi zanima.

taz ::

Jst uporabljam Lexicon IO22, vendar koristim še vhode za mikrofon.
So pa varjante:
NuForce, Aune audio, Little Dot, Teac, mogoče ima Cambridge Audio kakšnen combo DAC+AMP,..

Pa ravno nekdo prodaja Teac A-H01

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: taz ()

Trancedeejay ::

Pozdravljen.
V naslednjem tednu bo Audio Kontakt v sodelovanju z Intek pripravil Božično razprodajo. Med njimi bodo Grado slušalke pa tudi predojačevalci Musical Fidelity po zelo ugodnih cenah. Sedaj imamo navoljo tudi predojačevalce hrvaškega proizvajalca HAD Audiolab.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dac pretvornik (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9513027 (7847) Steinkauz
»

Amplifier + DAC - Gustard A20H - kvaliteta zvoka

Oddelek: Zvok in slika
141812 (1459) smarkic
»

DAC pretvornik ali zvočna kartica?

Oddelek: Kaj kupiti
293763 (2155) puda
»

[Hi-Fi] - Debata: Dobre slušalke ali dobri zvocniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10812831 (10414) Trancedeejay

Več podobnih tem