» »

Telekom - Mobitel

Telekom - Mobitel

1 2 3
4
5

MrStein ::

Izpad GSM omrežja?
Vsaj v Mariboru.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Besna Glista ::

da

MrStein ::

Ta stran je zgleda za okras: http://www.telekom.si/pomoc-in-podpora/...
(saj ne da je pri drugih operaterjih boljše)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

VANR ::

Meni trenutno tudi ne dela.

neooo ::

V Prekmurju nedeluje...

Besna Glista ::

cela slovenija je dol

neooo ::

zakaj pa?

Besna Glista ::

ker premalo računajo, potem imajo pa slabe storitve.. Povišat cene storitev, pa bo boljše !

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Spet dela.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

neooo ::

dela :)

fujtajksel ::

Živjo,
Telekom me je ujezil in moram skenslat njihov mobilni paket.
Zanima me, če ste tisti ki ste to izvedli in šli na kakšnega "nizkocenovca" a la Bob ali Izi potem kaj pogrešali (kot npr hitrost interneta, Moneta, EU podatki... whatever).
Za neko podporo se je izkazalo da je pri Telekomu itq ni, tako da ne vem če ima smisel plačevat operaterja ki se ima za "premium".
Zanima me v razredu naročniških paketov, sicer pretežno nisem hud porabnik ampak bi hotel v teh časih vsaj 10GB podatkov da se ne jajcam z wifiji.
Tnx za izkušnje.

matobeli ::

Šel iz telekom na izi. Ne pogrešam čisto nič, vse spedenano hitro in prek neta.

bambam20 ::

fujtajksel je izjavil:

Živjo,

Zanima me v razredu naročniških paketov, sicer pretežno nisem hud porabnik ampak bi hotel v teh časih vsaj 10GB podatkov da se ne jajcam z wifiji.
Tnx za izkušnje.


Osebno ti svetujem raje tole. V osnovnem paketu imaš 20 GB.

https://www.a1.si/narocniski-paketi/svo...

Sam sem pri Simobilu oz. A1 od 2008 in nikoli nisem imel težav z njihovimi storitvami in omrežjem. Tudi, če je bila kakšna težava, sem jo zelo hitro rešil preko linije za pomoč naročnikom.

Nizkocenovniki vsaj iz mojega stališča niso ok, ker potem ti manjkajo določene ugodnosti, kot si sam zapisal, signal niha, net ne dela optimalno.

Se splača imeti te probleme , če lahko imaš vse urejeno in se ne živciraš? PO moje se ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

matobeli ::

Jaz sem se bolj živciral pri telekomu ker dem rabil vsak mesec brat drobni tisk, kdaj in za koliko bodo dvignili naročnino.

Zdej ma iziju pa vsake tolko časa dobim obvestilo tipa; kljub eu roamingu ne bomo dvignili cen, porabite lahko vse podatke in impulze v tujini, nobenih delilnikov, ker smo pa ravno dobre volje vam damo zastonj, do konca akcije x2 vseh enot.

To da signal niha in da podatki ne delujejo kot bi mogli pa je verjetno izmišljeno opravičilo da se človek lahko počuti premium na premium operaterju, kjer premium plačuje za premium storitve.

MonkeyHead ::

Nevem no jaz sem na tem "premium" ponudniku. Kjer imam paket Dogaja ali nekaj podobnega. Torej 18e plus max 4e mesečno če bi veliko klical. Torej max 22e. S tem, da je v mojem paketu 10Gb prenosa in ker so bili dobre volje sem prejel 20Gb warum auch immer. Ker sem pa punco privlekel iz katastrofalnega telemacha sma pa dobla 2 leti -50% na naročnine. Tako oba plačujema max 11€ in oba imama 20Gb prenosa - žal samo 4Gb v tujini, kar je pa tudi edina stvar, ki me moti.

Tako, da vsak hvali svojega osla. Jaz sem naročnik mobitela že cca 14 leto in do sedaj ni bilo nobenih problemov. Zgolj ta podraževanja paketa vsake 2 leti je katastrofa, v 2h letih mi strgajo denarja za kišto piva, ki pa je na štajerskem, kot vsi vedo liquid gold.

Sem pa tudi slišal, da tisti ki imajo simobil ponoči v spancu pričnejo "jodlat", sicer nevem zakaj.

jusv ::

Že en čas nazaj sem šel iz Telekoma na Telemach predvsem iz razloga da znižam stroške. Zdaj sem s "podporo" zadovoljen, na klice se mi javijo, ajde za odgovore na mejl si vzamejo nekaj časa, imajo pa vredu aplikacijo za tv, podatkov je v paketu več kot dovolj. Imam pa Še več paket.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

cortez ::

Telekom spet draži.....

Od 1€ do 5€ mesečno...od 2018 naprej.

http://www.telekom.si/Documents/Cenik_M...

Starodavni ::

Videl, konkretno bo dražji račun za internet :S

Ko bi le imeli pametno alternativo v naših krajih, da bi preklopil na kaj cenejšega in boljšega... PA NIMAMO!

K vragu s temi podražitvami telekoma, navadno lupljenje je tole.

MacGyver141 ::

Zgleda bojo vsi podražili, ker je zdaj že A1 najavil podražitev.

gusto ::

Kakšna NAGRAVŽNA praksa. Trenutno vabijo z akcijo novoletna koda, za 50% popust pri naročnini, ponujajo paket dostopni A za 22€, folk bo vzel paket, po možnosti še telefon in se vezal in že drugi mesec bo imel en evro več na položnici, pa mu to ne bo nihče povedal. Hinavci! Saj je ugodno 23€ na pol, ampak gre se za odnos.

cortez ::

Dokler velja popust, bo nižja cena "Naročniki paketov A1 Kombo, ki ste oz. boste naročniško razmerje sklenili v okviru Promocije paketov A1 Kombo Jesen, Promocije paketov A1 Kombo November ter A1 Kombo November + (od 10. 10. 2017 do 31.12.2017), boste v času prejemanja popusta na mesečno naročnino v okviru navedenih promocij plačevali nespremenjeno ceno mesečne naročnine," še pojasnjujejo v A1.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/a1-bo... - www.zurnal24.si

MrStein ::

Ja pa kaj pol?

1.) pol slovencev ne zna šteti
2.) drugi polovici če pokažeš ugodnejšo ponudbo, bodo dobili alergijsko reakcijo in "za inat" ostali na dražji ponudbi
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gregor ::

ali morda veste če se poraba pri telekomu lahko preveri z ussd kodo
kakšna je?
hvala
LP

neooo ::

Telekom LTE v kraju kjer zivi , vedno je bilo vsaj 30-40 Mb/s dol in vsaj 10Mb/s gor. Zadnje case pa 3-4 dol in 7 gor. Kaj a je to zaradi prenasicenosti bazne postaje? Vem da je vedno vec ljudi z pametnimi lte telefoni, ampak to je zalostno, saj so hitrosti vedno manjse in to cez celih 24ur.

je to opazil se kdo po sloveniji? dozivel sem celo da ce rocno preklopim na 3g deluje internet hitreje.

MacGyver141 ::

Pri meni je tako, kot ponavadi (oz. zdajle še kakšen megabit več). Nimam pa dokupljene opcije 150/50.

neooo ::

Potem je pri tebi super. Jaz imam 150/50 hitrost pa:
 lte speedtest telekom

lte speedtest telekom

delfinus ::

Hoj, starsa sta zaradi podrazitve njihovega mobilnega paketa Enostavni A presla na Telemach. Danes sta dobila racun od Telekoma, kjer je zaracunan tudi prenos stevilke. Prenos stevilke se placa tudi v primeru teh podrazitev? Gledam tale info: http://www.telekom.si/info-in-obvestila... in verjetno je ta postavka na racunu OK? Bo drzalo?



Sicer pa Telekom tudi prijetno skriva te informacije o spremembah, ker te novice pod datumomo 29.11. ne najdes vec, ce gledas direktno pod Info in obvestila tukaj: http://www.telekom.si/info-in-obvestila

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

MrStein ::

Ja, prenos se VEDNO zaračuna.
Lahko bi spustili ceno, ampak.... saj govorimo o Telekomu.

Nekateri operaterji ta znesek vrnejo kot dobropis (tisti, h kateremu preneseš številko)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Seba22 ::

Jas sem tud dobil danes račun.Razmerje sem predčasno prekino 13.12.2017 pa mi sedaj gor na čeki piše stroški prekinitve 42.63EUR.A se hecajo?Tega že nebom plačal ker v pogodbi lepo piše če podražijo ni kazni,če predčasno prekineš.
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Dimnik ::

Verjetno si imel še kakšno vezavo? Ker samo odstop je.nekje 12e in prenos številke 5e...

Seba22 ::

Kako vezavo?
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Dimnik ::

Nevem...ugodnost, popust na naročnino, telefon na obroke?

Pa to je račun za vse ali samo prekinitev?

Seba22 ::

telefon na obroke sem imel samo to posebaj piše 60EUR tisto štima.Dobil sem račun za vse
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Dimnik ::

Nevem kako.ima telekom...reklamiraj račun ali pokliči na brezplačno številko....oz pojdi v poslovalnico

Cruz ::

Predčasna prekinitev vezave mora biti to. 60€ je samo telefon, 42,63€ pa je predčasna prekinitev razmerja=aneks.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Seba22 ::

pa ne morejo mi tega zaračunat ker v pogodbi jasno piše če podražijo ni pogodbene kazni če odstopiš
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Cruz ::

Seba22 je izjavil:

pa ne morejo mi tega zaračunat ker v pogodbi jasno piše če podražijo ni pogodbene kazni če odstopiš


Imaš prav, potem pa kar daj na reklamacijo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Seba22 ::

piše pa še gor 13EUR naročnine od 1.12 2017 do 13.12.2017 2018 to vse štima,ampak teh 42.63EUR pa ziher ne bom plačal
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

OK.d ::

Pokliči gnili AKOS in jih prijavi.
LPOK.d

XS!D3 ::

A pa sploh lahko dobiš nesubvencioniran telefon na obroke? Ponavadi so obroki za subvencionirano ceno in moreš jasno plačat vse obroke plus razliko do polne cene (sorazmerni delež), ker si telefon zaradi vezave dobil tudi ceneje kot je polna cena. To je vračilo ugodnosti in nima veze s pogodbeno kaznijo ali drugimi stroški prekinitve, ki ti jih ni treba plačat.

bambam20 ::

XS!D3 je izjavil:

A pa sploh lahko dobiš nesubvencioniran telefon na obroke?


Lahko vzameš pri telekomu na obroke telefon za polno ceno.

neooo ::

Ce bo kdo sel
na neodvisni b paket podarjam kodo da si znizava narocnino.


Pozdravljeni, vasa koda je 1HTS2791. Posredujte jo svojemu prijatelju, ki jo lahko aktivira najkasneje do 31. 1. 2018, tako da sklene novo narocnisko razmerje za enega izmed paketov: Dostopni A, Dostopni B, Dostopni C ali Neodvisni B in poslje SMS z vsebino NOVOLETNA 1HTS2791 na 1918. Z vklopom ugodnosti oba dobita znizano mesecno narocnino za kar 12 mesecev. Ena koda, en prijatelj. Vec na www.telekom.si. Prijazen pozdrav, Telekom Slovenije, d.d.

next3steps ::

bambam20 je izjavil:

XS!D3 je izjavil:

A pa sploh lahko dobiš nesubvencioniran telefon na obroke?


Lahko vzameš pri telekomu na obroke telefon za polno ceno.

Da.
Z vanko se dogovoriš za kredit.

neooo ::

Zadnje case kjerkoli v Slovenijo sem, so redke izjeme doloceni kraji in ure, ampak dejansko LTE je ocitno tako zabasan, da groza. Dosegam dostikrat le 3-5 Mb/s.

Zalostno....

harvey ::

S 1.04.2018 novi pogoji za mobilne pakete Dostopni, ob isti ceni, več podatkov in manj minut v EU.

 Dostopni 1-4-2o18

Dostopni 1-4-2o18

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

gusto ::

Jaz imam Dostopni A, pa bi raje videl, da bi ostalo, kot je bilo, več Evrope in doma (vsepovsod) 20 GB. Ne rabim 30 GB. Ne bom pa kakšne drame delal.

PS: So pa od decembra, ko sem sklenil naročnino uspeli že podražiti paket za 1EUR in spremeniti količine. :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

Gregor P ::

Lahko bi tudi za 5 evrov znižali ceno, če so že minute 8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

shintaro ::

ima kdo modri paket? mobitel + net ? je res bolj ugodno?

jaz zdej naj bi dal za trio c+ , 30 mbit dl .. baje da tele mobitel+net so ugodni ?

neooo je izjavil:

Telekom LTE v kraju kjer zivi , vedno je bilo vsaj 30-40 Mb/s dol in vsaj 10Mb/s gor. Zadnje case pa 3-4 dol in 7 gor. Kaj a je to zaradi prenasicenosti bazne postaje? Vem da je vedno vec ljudi z pametnimi lte telefoni, ampak to je zalostno, saj so hitrosti vedno manjse in to cez celih 24ur.

je to opazil se kdo po sloveniji? dozivel sem celo da ce rocno preklopim na 3g deluje internet hitreje.


a je to možno da je LTE hiter kot max. VDSL kabel (40mbit)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Keth Selhan ::

Sem pošteno jezna.

S teto imava obe paket Dostopni A, s tem, da je ona ravno zaradi Telekomove akcije, da oba plačata malo več kot 50% manj naročnine za 1 leto, če pripelješ prijatelja zraven.

Evo, januarja smo to uredili in sedaj me pa danes Telekom "razveseli" s SMSjem.
Moti me, da bom imela "samo" 7 GB za Hrvaško interneta namesto 20 GB še lani poleti v Dalmaciji, kar pač meni veliko pomeni (glede na slušne težave), teto pa jezi, da so zmanjšali minutažo za klicat iz Slovenije na Hrvaško, sedaj samo ubornih 20 min prej je bilo 120 min. A seveda, da se plačevat za dodatnih 5 EUR na mesec za tistih 100 min.

Seveda, lahko prekličem naročnino iz principa in grem drugam. Seveda. Samo se mi ne splača.

Teta bo pa šla takoj, ko mine 1 leto, drugam, na T2 ali Telemach. Kjer bo boljše.

Malo so preveč oklestili paket. Seveda monopol pa pač Telekom.

Kaj mi pomaga, da ne bodo podražili. Seveda 10 GB je fajn ...

Zgodovina sprememb…

shintaro ::

Keth Selhan je izjavil:

Sem pošteno jezna.

S teto imava obe paket Dostopni A, s tem, da je ona ravno zaradi Telekomove akcije, da oba plačata malo več kot 50% manj naročnine za 1 leto, če pripelješ prijatelja zraven.



A1 je imel isto akcijo, s to razliko da je popust 2 leti !
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39586446 (5914) Jerry000
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430809 (4155) link_up
»

internet hrvaška (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11127320 (9952) Daniel
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327740 (13170) Jerry000
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10733996 (24437) MKC00

Več podobnih tem