» »

Težava z ikonami

Težava z ikonami

leonček ::

Pozdravljeni!
Jaz sem hotel blokrati te strani! šau sem pod hosts in pritisnil z desnim tipko na miški odpri kot beležnica, sedaj se mi je zgodilo da imam popolnoma vse datoteke kar jih imam na računalniku kot beležnico in nemorem nč delat! Kaj morem narediti da se znebim teh ikon?
  • polepsal: bluefish ()

Hayabusa ::

Daj screenshot.

leonček ::

a dobeden nezna pojasnit zakaj se mi je to zgodilo in kao pridem nazaj do prvotnih ikon??!!hotel sem blokirati internetno stran in sem šau pod hosts in potem se mi zgodilo da so vse datoteke kot beležnica!hvala za pomoč

negre screeshot!nvm zakaj !al jaz neznam narediti

je zaj šlo kak se pa vstavi slika tu noter


kako se vstavi slika :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: leonček ()

Hayabusa ::

Naloži sliko na http://shrani.najdi.si/
na forum prilepi prvi link, gledano od zgoraj (piše Url slike).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

leonček ::




takšne ikone sem imel prej,sedaj pa imam vse ikone kot beležko!!!!!!!!!;(

leonček ::

¸je kakšna možnost da malo pohiti ker nemorem nič delat na rač nemorem nič odpreti in nič!!nemorem vam poslati creenshot ker negre.takšne ikone bi meu nazaj kot so na tej sliki

kloko ::

Brez panike, kolega, sam si pokvaril, boš že malo počakal...
Dve varianti sta ti na voljo. Ena možnost je, ČE imaš vklopljen system restore, da vrneš nastavitve na čas pred tvojim klikanjem. Druga možnost je "ročno" nastavljanje privzetih programov za odpiranje posameznih "ikon", kar se naredi različno glede na verzijo Windows. Na Windows 7 je npr. nekako takole.

L.p., Kloko

leonček ::

kje pa najdem system restor?niso samo ikone na namizjo so tudi ikone v meniju star!

meni so se čisto vse datoteke na rač.spremenile.kje najdem ta system restore in kaj potem naredim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: leonček ()

kloko ::

Dobi si enega, da ti to popravi, ne delaj tega sam. Če nisi zmogel popraviti datoteke hosts, bo tole še trši oreh s potencialno hujšimi posledicami...

L.p., Kloko

leonček ::

ja ka pa potem linku ko si ga dau bi lahko sam naredil?ampak jaz nisem nč naredo z datoteko hosts samo klikno sem gor pol sem pa kr meu te datoteke

leonček ::

drugač sem pa šau po onem lnku pa ni nč drugače vse je isto!!!druge možnosti ni?

leonček ::

ponekod imam več obklukano!kako naredim da odklukam?

BorutK-73 ::

A to imaš samo ikone spremenjene ali tudi programi ne delajo?

Nasvet za prihodnje: Ne piratizirat iger, če ne znaš osnov računalništva.>:D

Cold1 ::

Če imaš Okna 7, potem pač ponovno poženi PC ter uporabi orodja za popravilo, izberi System Restore, ter povrni stanje na datum preden si vezal vse tipe datotek na Beležnico; tule so postopki:

Cold1 je izjavil:

Najbrž je najlažje če Russhie uporabi obnovitev sistema in stanje zavrti nazaj na čas ko je računalnik še deloval.


a. V Oknih 7 je obnovitev sistema na voljo v Meni Start > Vsi programi > Pripomočki > Sistemska orodja > Obnovitev sistema; klikneš na ikono, ko se požene pa klikneš "Naprej" in nato v seznamu izbereš obnovitveno točko iz časa ko je računalnik še deloval (morda boš morala označiti izbiro "Pokaži več obnovitvenih točk").



b. Če ne deluje, je vredno poskusiti še v varnem načinu: ob zagonu računalnika pritiskaš tipko F8 in v seznamu izbereš "Safe Mode", v varnem načinu nato kot običajno iz menija Start odpreš in uporabiš Obnovitev sistema.


c. Če tudi varni način ne deluje pa izbereš orodja za popravilo računalnika: ob zagonu računalnika pritiskaš tipko F8 in izbereš "Repair Your Computer" (sistem se zažene v minimalno okolje, izbereš tipkovnico in se logiraš) nato pa v seznamu dejanj klikneš na "System Restore", nato klikneš "Next" in v seznamu izbereš obnovitveno točko iz časa ko je računalnik še deloval (morda boš morala označiti izbiro "Show more restore points").




-------------------------------


Sicer pa najdeš navodila za popravilo okvarjenih nastavitev za izvršilne datoteke tule:

5 Ways to Fix or Restore Broken .EXE .LNK .COM Association
http://www.raymond.cc/blog/fix-or-resto...

leonček ::

Cold1 najlepša hvala 1000000000000000000000000x je delovalo imam nazaj tako kot je bilo .najlepša ti dala 1000000000x....pa tudi vsem ostalim najlepša hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BLUESCREEN ERROR

Oddelek: Pomoč in nasveti
81162 (972) Hayabusa
»

Ženska za računalnikom, prosim za pomoč :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7818492 (16387) pobalinka2
»

Word ikona ni prava

Oddelek: Programska oprema
141788 (1609) Cold1
»

Težava Windows7

Oddelek: Pomoč in nasveti
221565 (1233) s-adi
»

Težava z miško na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
143190 (3118) Kla_Man

Več podobnih tem