» »

kateri monopoly

kateri monopoly

heero ::

pozdravljeni
mojemu bratu se bliza rojstni dan in bi mu rad podaril monopoly ker nisem imel teh novejsih monopolijev rabim predloge gledal sem Monopoly standard to je kot pise navaden nevem pa za Monopoly Here&Now in Monopoly elektronsko bančništvo in me zanimajo vasi predlogi katerega naj izberem? ali je ta z tem kalkulatorjem nerodno uporabljati?

hvala

dottor ::

Kolko je star? V Črni luknji poglej malo ponudbo ;)

Če je 18+ lahko tudi drinkopoly :D
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

heero ::

ta je full huda samo ni star 18let ima jih 12 zato bi rabil eno od teh gor ki sem jih napisal ni vazno koliko je denaja samo katero vrsto naj izberem z kalkulatorjem ali z navadnim papirnatim denarjem

hvala

dottor ::

Meni se z denarjem zdi najboljša. Sam si lastim letnik 1961. Italijanska zadeva, dobil v dar od mame in sestre njene (nista ta letnik ampak sta dobila od nekoga drugega). Občasno z bratom še kdaj odigrava.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

heero ::

hvala za pomoc

martincek1 ::

Samo ne elektronsko bančništvo. Največje sranje ever. Po dveh igrah sem tisto vrgel v smeti, obilkoval svoje bankovce in jih sprintal na barven papir.

Sej okej, za tamale je to glavna atrakcija. Ampak namesto da bi sosedu plačal 100EUR (vzameš bankovec in ga daš sosedu), moraš tukaj vzeti svojo kartico, jo vstaviti, sosed mora vzeti svojo in jo vstaviti, potem pa pritisneš tipko (oz dve ne vem več) in se denar prenese. Včasih je treba popravljati, če narobe vneseš, pa včasih kdo pomotoma ali malo manj pomotoma pritisne napačno tipko brez da bi oškodovanci to opazili, pa je v naslednjem krogu totalen kaos.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samopostrežna blagajna ima BUG!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9824492 (20590) fosil
»

Banke dražijo storitve! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14413060 (9543) dimko
»

Google predstavil igro svetovni monopoly (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Igre
35027085 (14555) PaX_MaN
»

EURO; in prve težave (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19516605 (10119) MEDENA
»

Družabne igre (Monopoly)

Oddelek: Loža
1913841 (13141) iration

Več podobnih tem